|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paketic
12.12.2008 15:06:23   
bebacha
eh evo nama nove dileme.paketica.iako je Ajla mala mi cemo njoj napravit paketic ali treba nam ideja.sta cete vi drage mame stavit u njega

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Paketic
12.12.2008 15:12:22   
Visnja RR
Prvi paketic je dobila kad smo okitili jelkicu... samo igracka Fisher Price -oni kolutici sto se slazu od veceg do manjeg...
sljedece ce dobiti od rodbine... a od nas ce jos dobiti pred NG-u CAM-ovu hranilicu koju smo vidjeli u Wisi...
jos je mala da bi znala za paketic pa cemo o nekim posebnim njoj zanimljivim paketicima razmisljati sljedece godine...
za ovu smo se odlucili da budu prakticini pokloni...
btw MM i ja smo odlucili da kupimo veliku kasicu i u nju ubacujemo metalne 5 km... pa na kraju godine da se od toga kupi neki vrijedniji poklon...
to smo radili od Asjinog rodjenja i mislim da smo skupili za hranilicu (ona je 270 km)user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Paketic
12.12.2008 15:13:49   
Visnja RR
a prijedlog!? pa ja sam vec predlozila na temi o igrackama Psica sveznalicu... odlican poklon...kupila sam ga Asji a i jednom deckicu za prvi rodjendan...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Paketic
12.12.2008 15:14:51   
HanaBana
Nasa Hana ima 17,5 mjeseci tako da ce sigurno biti tu nesto od slagalica i neka plisana zivotinjica (kao igrackice), zatim "Monte", sokici, cokoladice, grickalice, smoki i voce (kruskica, jabuka, banana, mandarine) i svakako nesto od gardarobe jer se tome bas obradujeuser posted image  
U svakom slucaju svojoj malenoj mozes staviti neku od hapica i sokic ali u malim teglicama jer djecica vole te male teglice a one se bas i ne mogu tako lako razbiti (kao sto vidim njoj je oko 8 mjeseci), neku plisanu zivotinjicu i neke zveckice, mozda smoki ako to jede.
Sretno u pripremanjuuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Paketic
12.12.2008 15:15:49   
Mik Mik
Mi imamo psića sveznalicu..super je!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Paketic
12.12.2008 15:18:08   
Ilhana RR
I ja sam mojoj kontala da uzmem nesto od Fisher Price jer stvarno sam zadovoljna sa njihovim igrackama do sada... mada ce njoj biti 8 mjeseci za novu ipak cu joj nekakvi razni igracaka nakupovati jer ipak voli da se igra hehe...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Paketic
12.12.2008 15:19:11   
Ilhana RR
kakav vam je taj psic sveznalic?

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Paketic
12.12.2008 15:25:08   
Visnja RR
evo ova igrackica...jednostavna a zanimljiva bas od 6 m pa nadalje...naravno prvo treba da se proba zubicima user posted image

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Paketic
12.12.2008 15:25:36   
ElmaB
Tea ce u paketicu koji ce dobiti od nas, a donijet ce joj Djeda mraz na vrata, imati sve sto je govorila da bi htjela, a mama je to vrijedno zapisivala. Fifi karte, neki globus iz TL koji se zove Nora fora istrazuje, Winks puhalicu i balone i jednu suknjicu koju smo vidjele u Merkatoru. Pored toga obilje slatkisa! A, njima dvoma cu kupiti, vjerovatno tog psica sveznalicu, stigao je u Merkator i jos neku plisanu macu koja svira, isto ima u Merkatoru!

P.S. Asja je kao med!!! Blago tebi pa hoce da sjedi. Moji zivog mira nemaju. Lana pokusava da ustane, a Deni nece da sjedi, vec hvata sve sto vidi oko sebe!


< Poruku je uredio ElmaB -- 12.12.2008 15:27:20 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Paketic
12.12.2008 15:25:41   
makana
prvo ćemo akbgd obići da vidimo šta i kakve paketiće nude, pa ako ne nađemo ništa zanimljivo onda ćemo da smislimo nešto
ali u svakom slučaju to će biti stvari koje almedina voli što se tiče hrane, a od igračaka mama je splanila tablu po kojoj može da piše i riše user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Paketic
12.12.2008 15:26:36   
Visnja RR
evo o psicu smo pisali

vidjela sam jednog opet u Merkatoru...
http://www.ringeraja.ba/forum/m_97263/mpage_2/key_/tm.htm

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Paketic
12.12.2008 15:38:28   
nikka
Prvo da ti kažem Višnja da su ti kružići extra,
moj ih je dobio sa nepunu godinu i danas se igra s njima,naučio je uz njih i boje,
samo njegovi se slažu jedan na drugi i imaju lopticu u postolju(od TOMYa).
Mi smo ove godine pisali pismo djeda mrazu,kad sam ga pitala što želi kaže sankeuser posted image ,a o tome sam mu prije pričala i svakako mu moram kupiti,ali kako će stati u paketićuser posted image
Dobiće i sanke,a paketić svakako sa slatkišima i djeda mrazom koji svira i pleše.
Ali nije on jedini,ja moram još paketića napraviti i staviti ispod bora,za djecu od robine i tako uvijek razmjenjujemo poklone,i moj sin dobije kod njih,to mi je lijepo djeca se tome vesele,kad im kažeš idi tamo pod borom nađi paket sa svojim imenomuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Paketic
12.12.2008 17:05:53   
andji
SErgej je i prošle god. dobio pakezić od mene i muža,iako je imao 1,5 mjeseci,nije imao pojma šta je to...ali smo mu kupili,bilo je puno slatkiša raznih unutra i mali plišani svijetlo plavi medo,i dan danas ga voli i nosa sa sobom kao da zna odkle je....a i ove god. ćemo mu staviti ispod jelke pa nek ga čapunja,dok ne otvori,baš ću uživat...a sad dal ćemo kupiti gorov ili ćemo mi mu ga spakovat još se nismo odlučili,a i ja razmiljam o igrački šta bi voljela da bude u njemu,jer on još ne zna reći šta bi volio...a dobre su mi ideje sa djedom mrazom koji dolazi na vrata i donosi djeci šta bi voljeli da imaju u paketiću,mi ćemo se odlučiti za tu varijantu ako Bog da sledeće god. jer će Sergej eć znati šta je to,dok ove on to ne bi razumio svakako

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Paketic
12.12.2008 17:17:12   
jasmina_mm
i mi cemo malom kupiti paketic eh a da li cemo ga napraviti ili kupiti gotov vidjecemo...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Paketic
12.12.2008 17:25:03   
lamka
Paketici su i kod nas obavezni. Imam namjeru otici do Tuzle i kupiti tog psica sveznalicu. I napraviti paketic. A mislim da ce kao i prosle godine dobiti jedan od djeda i nene i drugi od nane.A naravno neizostavan je i onaj iz vrtica.user posted image  

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Paketic
12.12.2008 21:12:36   
mamsi
Kenanu pod jelku planiram staviti,paketić u kojem će biti:Vozić Tomica i prijatelji(mada još nisam sigurna ni kako izgledaju jer on taj crtić gleda kad sam ja na posluuser posted image ), bojanke,flomastere,neku slagalicu i slatkiše.a možda i neki crtić

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Paketic
12.12.2008 21:45:08   
Visnja RR
moj savjet je napravite sami paketic...oni vec gotovi su mi nekako bez duse

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Paketic
12.12.2008 22:13:51   
Anoniman
Asja je imala 4 i pol mjeseca kada je dobila paketić od tate,dede i nane i daidže,ali ove godine dobiće od tate iz firme,od nane i dede i ja ću joj jedan sama napraviti i staviti u njega sve ono što voli. Djeca se obraduju paketićima šta god bilo u njima.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Paketic
12.12.2008 23:45:29   
camm
Ja cu svojoj za novu g i  rodjendan paketice
znam vec sta voli tako da mi to nije problem
a vecina ce biti igracke i neki veci auto..user posted image
ili romobil kao kod Po.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
slomise me teltabisiuser posted image user posted image user posted image  

usput ako neko vidi teletabis  igracke negdje nek mi javiuser posted image
imamo ove neke ali su mali a htjeli bi smo vece.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Paketic
12.12.2008 23:56:42   
lejlašh
Hej cam, u Kidi Oz-u kod nas u Zenici ima Teletabic koji vozi skejt i pjeva - extra su. Ne znam da li se nešto takvo može naći i u SA, u svakom slučaju vrijedi potražiti.
Ja se nadam da će mrvica dobiti dosta paketića od rodbine, a mi ćemo joj naš napraviti, a biće i kod muža na poslu jedan, a možda i kod mene, vidjećemo. A sanke su obavezan poklon - spremamo se za snijeg, aBd, samo moram pronaći gdje da ih kupim

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Paketic
13.12.2008 0:11:28   
dinaa
Ma naravno da ce biti paketiciuser posted image  lako mi je za nas mi ce mo im upakovati paketice ono sto vole i naravno neka igracka,ali znam da ce ih dobiti dosta i od rodbine i to onih gotovih,ali nema veze veliki braco to sve moze iskoristitiuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Paketic
13.12.2008 0:20:13   
Nadi
Ja sam Kikici kupila Fifi koja svira kad se pritisne stomačić. Ona inače nije ljubitelj lutki ali izgleda da bi joj se mogla jako svidjeti. Još slabo priča a ima već 20 mj, pa se nadam da će je to potaknuti.

user posted image

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Paketic
13.12.2008 0:25:09   
dinaa
Nadi gdje si kupila Fifi,moja je luda za (pipi)tako zove Fifi i mislim da bi se obradovala tome,njoj je 17 mjeseci za dva dana i velika je pricalica,unaprijed hvala.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Paketic
13.12.2008 0:43:32   
Nadi
U ulici Kralja Tomislava preko puta Ganićeve vile ima Tropikova videoteka. Sada tu imaju fenomenalnih igrački i za curice i dječake. Oduševila sam se kad sam ušla u radnju. Sretno za vas cure!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Paketic
13.12.2008 1:06:59   
camm
IZVORNA PORUKA: lejlašh

Hej cam, u Kidi Oz-u kod nas u Zenici ima Teletabic koji vozi skejt i pjeva - extra su. Ne znam da li se nešto takvo može naći i u SA, u svakom slučaju vrijedi potražiti.


nema ovdje nista od teletabisa ja neki dan slucajno ove kupila u gradu
na standu neki ljudi prodaju te igrackice
TL je nakad imao i vise nema kazu dugouser posted image user posted image
a stavrno bih voljela  naci i kupiti joj velike velike mislim da ona nebi znala sta bi od srece..
al sumnjam da cu naci jer se ne emituju kao nekad
bilo ih je na svakom mjestu.sad su fifi i ostaliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *