|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pi-pi muskih beba :)
10.4.2009 20:04:51   
Anoniman
Se muške bebe popiske cim ih skinete a ako ne odmah onda kada ga operete i namazete i k'o za inat prije nego sto mu pelene obucete...Moj dragi sin je uspio zapisati do sada zid, pod a mene da ne govorim..neki dan mi je skoro usta potrefio..ja se nagela..tepam mu...ljubim mu stomak, noge a on fino-----------user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.4.2009 17:28:33 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zašto
10.4.2009 20:11:26   
Anushka
hehehe dadada, kazu da je zbog promjene temperature, pa kad ga skines ono mu kao hladnije pa piski da se ugrije, a mozda i zato sto je pritisnut pelenom pa kad ga oslobodis on se opusti i pissss.... ne znam, ja i muz se stalno zezamo stim ali nema vise dijela kuce a ni nas koji nije zapisan..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zašto
10.4.2009 20:17:04   
Anoniman
heheheh ..to oni teritorij zabiljezavaju garantuser posted image user posted image

(odgovor članu Anushka)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zašto
10.4.2009 23:49:52   
HannaS
Ahahaha..zanimljivo,ali istinito.Vec sam to dozivjela s tudjim bebama,a uskoro cu i sa svojom aBd.Sve muske bebe to rade,al nikad se nisam zapitala zasto!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zašto
11.4.2009 0:20:01   
magde
daaaaaaa i ja znam da svi muske bebe to rade .a mi zenske smo kulturnije pa naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zašto
11.4.2009 0:24:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magde

a mi zenske smo kulturnije pa naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image  e baš me nasmija. Svaka čast user posted image user posted image

(odgovor članu magde)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zašto
11.4.2009 0:27:35   
magde
pa da moja beba uopste  nije to uradila a kad kakiuser posted image user posted image ne smes je gledati stidi se

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zašto
11.4.2009 0:41:03   
Anoniman
E da, u pravu si. Moja kćerka je znala, kad je bila mala, sakriti si negdje u čošak i samo čuješ natezanje user posted image user posted image
Sorry, idemo mi baš off topic user posted image

(odgovor članu magde)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zašto
11.4.2009 10:41:44   
Crvena
IZVORNA PORUKA: magde

daaaaaaa i ja znam da svi muske bebe to rade .a mi zenske smo kulturnije pa naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zašto
11.4.2009 12:49:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

E da, u pravu si. Moja kćerka je znala, kad je bila mala, sakriti si negdje u čošak i samo čuješ natezanje user posted image user posted image
Sorry, idemo mi baš off topic user posted image


A to je druga prica...ken.anje...to s uzitkom radi kada ga odmotam pa mu noge drzim prema stomaku...onako se odguruje od moje ruke i ceri se...a ja k'o svaka "ponosna"mama govorim bjavoooouser posted image ..imam i fotografije...cuvamih kada prvi put curu dovedeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zašto
11.4.2009 20:10:38   
Okarica
IZVORNA PORUKA: dadada

Se muške bebe popiske cim ih skinete a ako ne odmah onda kada ga operete i namazete i k'o za inat prije nego sto mu pelene obucete...



Nije mi se to jednom desilo, a imam curicu.
Moja se curica očito ne stidi ničega, a kultura joj izgleda nije jača stranauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zašto
11.4.2009 20:47:18   
ziki
user posted image user posted image user posted image  i ja sam se slicno pitala ljetos evo linka teme
http://www.ringeraja.ba/forum/tm.asp?m=80858&mpage=1

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zašto
11.4.2009 21:53:50   
magde
imam pitanje.moja beba je skoro 4 meseci a stolica i je jos sarena jer je normalno a pije vestacko mleko novalak prezadovoljna sam.i ne pije mnogo treba 150 ona jedva 120.sta je sarena stolica???

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zašto
11.4.2009 22:07:47   
magde
kako da joj otpetljam kosu ima puno kosa ali ne zelim da joj skratim zasto je skoro 4 meseci.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   Pi-pi muskih beba :)
12.4.2009 15:49:14   
Amela83
Ehh... Moj mali miško ne samo da nas je sve redom bar jednom popiškio...on voli ostaviti i smeđkasto-žućkaste tragove svuda oko sebe user posted image user posted image user posted image user posted image Pud, pud i eto belaja. user posted image user posted image user posted image Trebali bi nositi zaštitnu opremu kad ga presvlačimo. user posted image A nas to uvijek tako nasmije! Duša maminauser posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.4.2009 17:29:04 >

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pi-pi muskih beba :)
12.4.2009 19:58:15   
belmac
ko je rekao da to rade samo muškići. moja curica to redovno radi....i ničeg se ne stidi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pi-pi muskih beba :)
13.4.2009 14:38:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: belmac

ko je rekao da to rade samo muškići. moja curica to redovno radi....i ničeg se ne stidi! user posted image user posted image user posted image


Naklon...user posted image user posted image

(odgovor članu belmac)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pi-pi muskih beba :)
13.4.2009 14:45:59   
Nedi
A joj.....moj je šampion u pisanju mame!!! Piski me i smije se tako slatko kao da kaze "e sad mamice ne mozes na posao ja sam te sredio". KAd smo mu trebali uhvatiti pisu za analizu, vise od sat vremena smo ga drzali golog i zabavljali da lezi tri dana i nije se htio upiskiti. A inace.........stalno nas piski i smije se 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoće!
Admin

Jeste li imale iste simptome za dvije ili više različitih trudnoća? ( pitanje za one koje su imale više trudnoća, logično ;))

da (66%)

ne (34%)


Broj svih glasova: 59

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *