|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uvjeti u bolnici/pedijatrija
8.5.2009 2:50:17   
veeseelaa
ne nadjoh sličnu temu...
molim za iskustva majki koje su ležale na pedijatriji sa svojom djecom
Jel još uvijek ono beba u krevet a majka na stolici? užas
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
8.5.2009 11:44:18   
Anoniman
ja kad sam ležala sa Asjom prošle godine u septembru bilo je tako,al eto ja sam imala sreću da smo dobile jedan krevet za odrasle pa smo zajedno na njemu spavale mada je bilo dosta žena koje su bile na stolici a dijete u dječjem krevetiću,a kako je sada neznam pa iskreno se nadam da nije tako.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
9.5.2009 12:00:06   
bubamara80
jeste još uvijek je stolica za mame

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
13.5.2009 21:14:05   
mirnac
nemam iskustvo s lezanjem, moja beba je bila mjesec dana,u staroj zgradi na KOsevu, prvo u inkubatoru, poslije u onim "boksovima" za bebe, ali ja sam bila kuci s drugom bebom. Isla sam 2-3 puta dnevno gore, i moram reci, nakon svega sto sam prosla, svim doktorima ( a posebno Dr.Heljic, dr.Hadzipasic, Dr Maksic i Dr Uzicanin ) skidam kapu, nikad im necu moci dovoljno zahvaliti na svemu sto su ucinili za moje dijete, a posebna prica je njihov pristup i ponasanje prema nama kao roditeljima. Ja govorim za mm i mene, ne znam je li tako svim roditeljima, mozda neko ima i ruzna iskustva, nama su olaksali koliko su mogli i bili su nesebicni. I dvije sestre, obje Sanele, koje nikad u zivotu necu zaboraviti, najteze dane su mi ucinile laksim.

(Ne znam je li ok navoditi imena ljudi ovako, ako nije nek'  moderator izbrise ovaj post.)

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
6.8.2009 20:58:28   
veeseelaa
sada kad je pedijatrija na Jezeru jesul se ista popravili uvjeti u bolnici kako za djecu tako i za mame???
znal ko?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
6.8.2009 23:17:56   
leli§
kada je sestrica operisala bruh bilo je dijete u krevetu majka na stolici... i to se jos placalo po nociuser posted image ... iako je kreveta bilo praznih majke ih nisu mogle koristiti. moja mama je imala srecu pa je sestrica dobila veliki krevet pa je prvu nos sa njoms pavala ali poslije operacije nije moglauser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
11.10.2009 22:19:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sada kad je pedijatrija na Jezeru jesul se ista popravili uvjeti u bolnici kako za djecu tako i za mame???
znal ko?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
12.10.2009 14:20:40   
Suzana
Vesela, ja sam nedavno vodila malenog na Pedijatriju na Jezeru da mu prekontrolišemo srce jer se rodio sa fiziološkim šumom na srcu, i mogu ti reći da je nova/stara bolnica lijepa, nova i čista (koliko se za bolnicu može reći da je lijepa... user posted image ).


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
12.10.2009 14:29:49   
lilix
vesela moja prijateljica se porodila prije desetak dana, nažalost nakon 3 dana malac joj je ostao ležati na Jezeru, ona ne može s njim, kako mi je ona objasnila imaju krevete za majke koje nisu iz Sarajeva, a majke koje su iz sarajeva ako doje djecu mogu dolaziti svako 2 sata da podoje bebe, njoj bebicu prehranjuju pa ga može vidjeti samo u vrijeme posjeta od 2-2.30

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
12.10.2009 14:30:07   
maja78 RR
sa sam cula da se uvjeti nisu nesto posebno promijenili.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
12.10.2009 19:41:20   
Dida79
IZVORNA PORUKA: lilix

vesela moja prijateljica se porodila prije desetak dana, nažalost nakon 3 dana malac joj je ostao ležati na Jezeru, ona ne može s njim, kako mi je ona objasnila imaju krevete za majke koje nisu iz Sarajeva, a majke koje su iz sarajeva ako doje djecu mogu dolaziti svako 2 sata da podoje bebe, njoj bebicu prehranjuju pa ga može vidjeti samo u vrijeme posjeta od 2-2.30


Kako vidim nista se nije promijenilo a mislim da nikad i nece...Iz iskustva govorim da nema goreg osjecaja nego kada vam je tek rodjena beba na pedijatriji a oni vama daju neka pravila tipa kada mozete nazvati i pitati za svoje dijete i kada mozete doci da ga vidite na sat vremena.Nemam nista drugo reci nego katastrofauser posted image

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
12.10.2009 19:47:56   
veeseelaa
stvarno užas, čula sam to kad je beba u pitanju da mama ne ostaje u bolnici al ostaju mame s malo starijom djecom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
20.10.2010 14:00:05   
škorpija
ima li neko informacije da li majka može biti sa djetetom na pedijatriji na jezeru u sarajevu, do koliko godina djeca mogu imati pratnju majke, da li ima mogućnost spavanja ili ej i dalje smao na stolicama, d ali je tačno da ima kreveta ali da se plaća , kakvi su uslovi za majke izvan kantona sarajevo, eto žene pomozite mi hitno je, zvala sma gore ali su mi dali vrlo malo informacija

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
20.10.2010 14:09:23   
hanabanana
Ja " spavala " na stolici.
BIla u pratnji dijeteta od dvije i pol godine.
Doublemama je prošla bolje, mogla je spavati na krevetu, ali udobnija je bila moja stolica.
NIsam imala pravo na hranu, iako su uredno moj boravak naplatili od zdravstvenog osiguranja.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
20.10.2010 14:39:08   
hanabanana
Sjetila sam se i ovog:
Pored mene u sobi je bila žena koja je ležala sa svojom 13-to godišnjom kćerkom. Tražila je da bude uz nju jer koliko sam skontala nije bila zadovoljna tretmanom koje dijete ima. Ponašali su se prema njoj kao prema odrasloj, a u biti je ona ipak dijete iako joj je 13 godina.

Isto tako u prostoriji predviđenoj za tuširanje, imaju sklopivi kreveti, i mislim da sam vidjala majke da su naveče uzimale te krevete i ubacivale pored kreveta dijeteta.

I napomena: ovo sve govorim o odjelu pulmologije.
Ne znam kako je na drugim odjelima.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
20.10.2010 15:38:38   
Esmica
Imaju rasklopivi kreveti,ali ih nema dovoljno.Kad sam ja bila,par mama je spavalo na stolici,jer nije bio dovoljan broj tih kreveta.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
20.10.2010 17:23:12   
škorpija
hvala svima na odgovorimauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
3.11.2010 12:01:35   
aamra
A kakvi su uslovi na djecijoj hirurgiji. Moj maleni mora operisati bruh pa ako neko bilo sta zna nek skrabne. Ja sam uzasno nasekirana samo bih plakala. Maleni nema ni godinu user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
3.11.2010 12:25:52   
M kao Mama
Od same riječi bolnice dobijam osip, a od ostalog gušenje, znači imam alergiju na ovu ustanovu.

Prvi put kada je L bilo 27 dana morala samje ostaviti na ispitivanju. To je bilo na odjelu Neonatologije na Perijatriji u staroj zgradi, to je bilo 2001. godine. Vjerujem daje dio mene umro tog dana kada su mi rekli da je moram ostaviti,a dio života mi je oduzet kada mi je pojašnjeno da beba ostaje sama i da imam pravo doći do 22 navečer i tek u 7 ujutro, a preko dana svaka tri sata da je hranim. Kažem Vam nije mi bilo odbor nikako. Preživjeli smo to nekako, a ona u 11. mjsecu 2008. ponovo Koševo, ovaj put istra zgrada samo sprat niže. OSrali smo tri dana, odnosno tri dana i dvije noći. Ništa mi nije bilo bitno jer sambila pored L. Spavala sam jednu noć na stolici, a drugu noć na tom krevetu, sklopivom, ako se može to nazvati spavanjem. Tete su gore stvarno bile aktivne, stalno se čisti i WC i sobe, ali, bolnica je bolnica. Hranu su mi kupovali, jer gore te niko ne računa, a i da su me računali ne vjerujem da bih jela.

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
3.11.2010 12:58:13   
DM
Koliko ima pluseva toliko i minusa!
Ja i hanabanana smobile cimerke na pulmologiji! Mene je zapala soba sa 2 kreveta i 1 krevetićem, i kako niko nije bio s nama u sobi ja sam mogla koristiti taj drugi krevet!
Imali smo sudoper i vodu u sklopu ove dvije sobe, frižider i mikrovalnu u hodniku koju mogu koristiti svi sa odjeljenja, i izgleda da ima čajna kuhinja, a ja kako ne pijem kafu-nisam to n snimila dobrouser posted image
Oprema je nova, ali se već vide tragovi nečuvanja....
Mi zaglavili u bolnici na bajram, izjutra u 8 sati i ulazimou sobu-a soba puna komaraca, neko je ostavio svjetlo i prozor otvoren, čekala sam do kasno popodne da se neko pojavi i očisti ih(čistila ja dokle sam se mogla popeti) i na kraju dolazi čistačica s metlom i mete ih po plafonu i zidu, a da ne pričam da s enije sjetila izmaknuti krevet koji je tik pod prozorom...i ona usput galami što se prozor ostavio, svjetlo...
Brisanje patosa  nakon što poijele doručak-dakle dijete jede, a one vam dođu da se motaju oko nogu...
kako nas je potrefio bajram, pa i vikend, nikad se niko nije sjetio da šta očisti osim tog poda( a i to jadno- mahnu2-3 puta..) wc 4 dana niko taknuo nije...
Ima u wc alkosept za dezinfekciju ruku.. i meni prekipilo nakon tih komaraca-odem  i brišem njime sve površine koje smo koristiliuser posted image
Tek u ponedjeljak kad je došla zvanična vizita i ordinirajući ljekar na tom odjeljenju(do tad su samo prolijetali dežurni pedijatri) očistili su sve-natkasne, gradic na krevetima...i to učenici ili su studenti na praksi...
Doktore moraš tražiti po bolnici da dijete prgledaju(napoinjem-ležali smo zbog bronhitisa, a 2 dana niko nije stavio slušalice i pregledao moje dijete, dok na kraju nisam otišla kod sestre i tražila da nađe doc, a onda nam je i svekar hanabanane pomogaouser posted image )
Taj dan , kad je završena terapija i  doc u nj kartonu(koje drže u sestrinskoj sobi, a ne na krevetima) dolazi ta učenica(studentica) i zove nas u sobi-kao vrijeme vam je za terapiju i nosi šprice...nakon mog upozorenja da smo završili s terapijom, odlazi kod sestre i tek tad pogleda šta u kartonu pišeuser posted image
Sve u svemu , samo hB pa sam mogla biti sa svojim djetetom...

A ova žena što je bila na našem odjeljenju(sa 13-god djevojčicom)insistirala je da bude sa dijetetom, jer je dijete nekoliko dana bilo pod temperaturom, a niko ništa nije poduzimao osim redovne terapije, e sad zamislite dijete pod temp. i neko mu da sirup ili šta već...i  ostavi ga do sljedeće ture sirupa...ni kapi vode, soka da joj doda, a kamoli da joj pomogne das epresvuče..


I još mi nešto pade na pamet:terapiju primamo u sobi (jer imaju uslove za to) i  dolazi nova sestra na smjenu i odjednom moramo ići do nj sobe i sjediti na hodniku uz inhalator da se djeca inhaliraju, i kad su nam naveče djeca zaspala (22 h) i ona im uključi u sobi uz upozorenje-ujutro ih probudite-ne može ovakouser posted image kod svih može, eto kod nje ne može, i ujutro joj se taj isti inhalator pokvari....
Sorry na ovolikom postu, ali ovo je ništa na koje gluposti možete gore naići!

P.S. Na susjednom odjeljenju leži curica koja ja u ivalidskim kolicim i strašno voli pitu, Zadnji dan našeg boravku mm donese kupovnu pitu i ja ja tražim kod sestre na tom odjeljenju da joj dam pitu(dijete leži 10-tak dana bez roditelja, koji su joj samop jednom došli) kaže-ne može, ne praktikujemo da dajemo kupovnu pitui(5-god dijete) a noć prije podijelili djeci za večeru paštete!!!!!!!
I znate koji je je komentar bio kad sam otišla od nje(k'o pokisla jer me šokirala, da nisam znala kako reagovati) a što njoj nisam ostavila pitu da ona pojedeuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
3.11.2010 13:18:38   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: aamra

A kakvi su uslovi na djecijoj hirurgiji. Moj maleni mora operisati bruh pa ako neko bilo sta zna nek skrabne. Ja sam uzasno nasekirana samo bih plakala. Maleni nema ni godinu user posted image user posted image


ja sam 2000 lezala na djecijoj hrurgiji na kosevu. imala sam 14 godina i kada sam operisana moja mama je bila sa mnom 2 dana. nije platila nista, jer je srednjobosanski kanton oslobodjen placanja, tako su nama tad rekli. uslovi nisu bili losi, mada je mama spavala na stolici, jer se tada jedan dio renovirao, pa je ovaj drugi dio bio bas pretrpan. ali sve je to bilo prije 10 godina tako sa sada stvarno ne znam kako je i sta je.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
3.11.2010 14:39:03   
aamra
Dzeni radi se o istoj zgradi, pretpostavljam. Dakle ovo nije na Pedijatriji (i gore sam bila sa istim sinom ali zbog zutice i nisam mogla biti sa njim) vec tamo gdje su sve hirurgije. Uh mogu mislit, ma nije mi zbog mene nego zbog njega dusha moj.
Sve mi se skupilo...jos sam pocela i raditi prekjucer user posted image
Samo da hairli sve prodje. Ne znam kakva je gore hrana?

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
3.11.2010 15:04:46   
Anoniman
Ja sam nazalost imala iskustvo u bol.uzas jedan.A.je imao 8mjes.i povracao je zavrsili smo na ped.lezala sam snjim skupa na krevetu nema krevetca za bebe user posted image .
Uvjeti grozni,sve svoje moras ponijeti od pidzame djetu na dalje.....
osoblje tu,i tam mjenjale se smjene bilo ih je svakakvi......
Najmrze mi je bilo ujutro kad dodje ,vizita nista negovore sute ko zaliveni sebi nesto u brk govoreuser posted image pregledaju ga nabrzaka pita kako je i odu!!!
Tad je pio ad.boze mili kako im je bila spora rigla u svom zivotu sporije nisam vidjela moras prije otic na pola sata ili 20min. da bi se sluz zagrijala(inace kod,nas u bol.djeci daju rizinu sluz tj.stim hapu svako zalijeva)
pa podgrijavamo...Stoji u frizderu u kantici maloj ta sluz naspem i grijem
Bezbroj puta sam snjim,oplakal dok se podgrije a on nemoze cekat gladan.
Pa stiktno,morao jest na 3.satauser posted image user posted image sto me izludjivalo nekad je htio jest prije nekad kasnije,a nemozes ti njima objasniti nikako.
Pa da se budim uvecer svaka 3.sata da ga hranim a djete spava ja umorna ko zombi.Plus pored mene bio,sva sam bila slomljenauser posted image ....
Kad zaspi,po dani a dodje vizita oko podne turu da mjeri on jadnicak samo sto je jedva okicama pretreno,one dodju i bude gauser posted image i ostave ga meni da ludimmmmm on place nervozan neispavan .....
Znalo je biti i fini pa nediraju ga kazu,zovni me kad se budi docu jauser posted image .
Bilo je svega neponovilo se vise nikad......
Uslovi suuser posted image


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
6.11.2010 18:22:39   
škorpija

Dzeni radi se o istoj zgradi, pretpostavljam. Dakle ovo nije na Pedijatriji (i gore sam bila sa istim sinom ali zbog zutice i nisam mogla biti sa njim) vec tamo gdje su sve hirurgije. Uh mogu mislit, ma nije mi zbog mene nego zbog njega dusha moj.
Sve mi se skupilo...jos sam pocela i raditi prekjucer user posted image
Samo da hairli sve prodje. Ne znam kakva je gore hrana?


amra uslovi na dječijoj hirurgiji su puno bolji nego na pedijatriji, barem koliko sma čula. ja sma sa sinom gore ležala početkom ove godine i nijedu noć nisam spavala na stolici već sam uvijek imala krevet, ako je gužva odna donesu barem onaj pomoćni. hrana je dobra, i mame mogu jesti, samo ja često nisam mogla malca ostaviti, ali poslije sma se snašla i zamolila cimera koji je imao 13 godina da ga čuva dok ja jedem. ili čak možeš otići po hranu i jesti pored krevetića, nisu toliko rigorozni


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
6.11.2010 21:23:23   
malena_t
Lezala sam ja u maju sa B. na pedijatriji pet dana i pobjegla glavom bez obzira. Da doktorica nije pristala da ga otpusti izvela bih ga na vlastitu odgovornost. Razlog: cudnovati virus od kojeg su gotovo sve mame i djeca, u nasoj i sobi do, povracali i imali proljev (citaj rastajali se s dusom).

Na Pulmoloskom odjelu(šest ili osam soba sa po tri kreveta) jedna sestra drzi smjenu koja traje 12 sati. Izuzev sestre Dine, sve su redom vrlo, vrlo "ljubazne". Kad sam ja bila gore bila su cetiri pomocna kreveta, pa koja mama prije ugrabi ima na cemu spavati, ostale na stolicama ili s djecom.

Djeca se bude za terapiju, pa bilo to u pet ujutro ili u 11 navece i nose do "sestrinske sobe", iako postoji mogucnost za davanje iste u sobama.

Mame sve rade, presvlace, hrane, kupaju djecu, iako sestre to uredno biljeze u kartonu svakog djeteta kao vlastiti radni ucinak.

Ujutro u osam obicno su nas zatvarali u sobe, da po dva sata cekamo vizitu.

U posjetu dolazi kad ko hoce i ostaje koliko hoce....user posted image

Djeci se za dorucak i veceru daju pasteta, sardine....solja caja se ponekad znala dijeliti na majku i dijete....ako u trenutku kad je rucak dijete nije gladno ili spava, a nemas rezervnu serpicu ili zdjelicu, ode rucak, jer servirke ne smiju ostavljati sudje na odjelu...

Ja nisam platila boravak, imala sam obroke kao i B. jedino sto sam morala donijeti uputnicu i za sebe. 

I jos jedna stvar koja mi je bila van pameti. Ljetos je gore, ali na drugom odjelu lezala moja zaova sa svojom kcerkicom. Njima je bilo dozvoljeno da izvode djecu vani kad idu da puse, i to u vrijeme najvece frke sa MRSA. Pa djecica onako sa braunilama u rukicama i nogicama skacu po prasini, prckaju oko kanti za smece.....

< Poruku je uredio malena_t -- 6.11.2010 21:25:09 >


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *