|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zavaljena maternica
10.6.2009 21:56:17   
mina23
Moze li mi neko reci dali je imao ili ima problema sa zavaljenom maternicom u trudnoci???
Ja je imam pa se bojim.


< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.6.2012 9:58:10 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:01:58   
djevojčica
mislim da mnogo žena ima tzv. "zavaljenu matericu" i izgleda da takav položaj oteževa zatrudnjenje..............ali ja lično poznajem ženu kojoj je ginekolog rekao da ima taj mali problem.......ali.....ostala je u drugom stanju............normalna trudnoća.........carski rez zbog položaja bebe.........i sve je super prošlo.........nema potrebe da se brineš user posted image

_____________________________

dok čekaš,iskoristi to vrijeme i radi korisne stvari-čekanje neće biti toliko dugo a i život će biti puno ljepši............

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:04:19   
mina23
Ja nisam imala nikakvih problema sa zatrudnjivanjem , ali mi je zadnji put doktor rekao da bi zavaljena maternica mogla da bude uzrok spontanom pa sam se prepala.
Nadam se da nije tako i da covaj put roditi svoju dusu maluuser posted image

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:05:52   
Anoniman
ja je imam i sve je ispalo super...nikakvih problema nisam imala...jesam imala tezi porod ali ne radi toga...i opet sam se prirodno porodila

(odgovor članu djevojčica)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:08:31   
mina23
Valjda se beba u 12 toj sedmici penje gore pa nemoze se popeti od maternice, ma neznam ni sama ovi doktori samo strase .
Od jucer sam kao na iglama i razmisljam o tome

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:14:42   
djevojčica
ma ne brini se.......pobačaj može uzrokovati bezbroj faktora poznatih i nepoznatih..........mislim da je najbolje da se opustiš i nemoj da se opteretiš puno s tim......jer kao što kažeš i doktori mogu preplašiti........

_____________________________

dok čekaš,iskoristi to vrijeme i radi korisne stvari-čekanje neće biti toliko dugo a i život će biti puno ljepši............

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:19:50   
dady
Ma ne sekiraj se,sve će biti ok,što manje misliš bolje ti je!!!
A svoju dušaru naravno da ćeš roditi,ne misli ne gluposti!!!



naš bebač dolazi za 15 dana,aBd!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:20:04   
mišur
Meni je jedan dr rekao da imam zavaljenu matericu i da ću teško ostati trudna...
Rekao je to tako kao da mi je rekao dobar danuser posted image
Ja ostala trudna iz prvog pokušaja i trudnoća bez ikakvih komlikacija i tegoba...user posted image
Porođaj je bio malo teži samo zbog moje uske karliceuser posted image

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:25:30   
mina23
Vi nemate pojma koliko mi pomazete i pravi ste andjeli PUNO VAS LOLIM,
a nadam se da ce biti ok jer sad se osjecam ok i pozitivno cu misliti ipak mozda i grijesi jer mi je u prva dva spontana pronadjene neka pregrada na maternici koja je bila uzrok i operisala sam je e sad bi trebalo da je ok, nego me taj glupi doktor isprepadao

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:30:02   
Anoniman
draga moja mina ja imam zavaljenu matericu nastalo poslije poroda, moja doktorica mi je rekla da to nije ništa strašno samo je njoj teže pregledat me, jer mora dublje ućuser posted image ali ja ništa nisam osjetilauser posted image

(odgovor članu mina23)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 22:34:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mina23

Valjda se beba u 12 toj sedmici penje gore pa nemoze se popeti od maternice, ma neznam ni sama ovi doktori samo strase .
Od jucer sam kao na iglama i razmisljam o tome



ma ne razmisljaj...moja bebaca je citavo vrijeme bila poprilicno nisko al' se nekako namjestila da nisam morala cuvati trudnocu izuzev u 8 mjesecu...tu sam malo "smirila"...a ako ti doktor ne ulijeva povjerenje pa brate promijeni ga...nije jedini. Kod doktora treba da se osjecas dobro... da mu vjerujes a ne da si istraumirana

< Poruku je uredio dadada -- 10.6.2009 22:35:09 >

(odgovor članu mina23)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 23:01:05   
mina23
Neznam kod koga bih vise isla , ja sam u Sanskom Mostu i znate li ikakvog DOBROG doktora ovdje u blizini???

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zavaljena Maternica
10.6.2009 23:52:55   
elle
moja prijateljica je unatoc zavaljenoj maternici zatrudnila i rodila bez problema....
no sikiriki,opusti se
user posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zavaljena Maternica
11.6.2009 8:47:02   
Nedi
Meni je ostala zavaljena maternica poslije poroda i dr mi je rekao da neće biti problema kad budem htjela još jednu bebu, zato se ne sikiraj bezveze biti će to sve abd u redu

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu elle)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zavaljena Maternica
11.6.2009 9:20:23   
mina23
user posted image Cim se probudim odmah sam ovdje da vas cujem jer ste mi nesto najdraze sto mi se desilo, nisam vjerovala da svi mozete biti tako dobri ma Lolim vas PUNO trudnice moje

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zavaljena Maternica
11.6.2009 10:51:27   
aazra
Draga mina23,

Ja imam zavaljenu maternicu prema ledjima, ako na to mislis i iznijela sam trudnocu i rodila bez problemauser posted image .

Sto se tice toga da se nakon 12 sed. beba penje to je logicno jer se maternica siri, i ne znam da li to ima kakve veze meni je doktorica rekla da nosim "nisko" ali to mi nije nista smetalo, nisam imala kontrakcije, nisam prerano rodila cak sam i prenijela bebu ddevet dana od terminauser posted image  i jos sam isla na vjezbe, hodala..user posted image
Isto zelim i tebiuser posted image
U kojem si mjesecu?

_____________________________








(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zavaljena Maternica
11.6.2009 14:22:50   
elle
postoje vjezbe pomocu kojih se moze vratiti maternica al rade se poslije poroda,,,ne moze prije

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zavaljena Maternica
11.6.2009 14:37:17   
bebana27
ja imam zavaljenu maternicu ali evo prosla je 12 sedmica znaci nije bio spontani hvala bogu sad smo u 25 sedmici i super se osjecam.
nemoj se plasiti sve ce biti super pusti brigu na veseljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu elle)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zavaljena Maternica
11.6.2009 15:21:07   
mina23
Ja sam tek u 6 toj sedmici, ali proce to nadam se brzo mislim prvih 13 sedmica

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zavaljena Maternica
12.6.2009 9:00:12   
andjelika
Mina, meni je materica izuzetno zavaljena, skoro pa
"naopacke".
Rodila sam 2 dece bez ikakvih problema, porodjaji su
mi bili takvi da ih svima takve zelim.
Sad sam ponovo trudna, al se javljaju neki drugi problemi
pa jako tesko podnosim trudnocu.



_____________________________

Ugledacemo svet 24.01.2010.

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zavaljena Maternica
12.6.2009 9:25:29   
mina23
Pa andjelika mi smo tu negdje ja trebam 02.02. roditi moju malecku bebaru,
ma rodicemo mi aBd vidjet ces ti i ja mislim da nesmeta sto je zavaljena

(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zavaljena Maternica
31.7.2009 11:17:36   
assmiras
Draga mina 23,

mislim da su nam termini tu negdje i ja bi aBd trebala rodit 04.02. Imam izrazito zavaljenu matericu i ja cijelo vrijeme razmisljam o tome. Uz to jos imam tvrdu matericu i tesko se rasteze. Od prvog dana pijem dabroston, sada sam 12+7 i u među vremenu sam dobila 4 bocke user posted image  progesterona. Od sad na sve to moram dodati magnezium, to mi je bar rekla moja doktorica. Materica se vec do sada trebala ispravit, ali kod mene nije u potpunosti. Ja pokusavam da o tome ne razmisljam i da mislim pozitivno, nekako imam osjecaj da tako treba da bude i da ce sve biti ok. I da ce aBd moja user posted image  doci zdrava i ziva na ovaj svijet user posted image ......


_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zavaljena Maternica
31.7.2009 11:28:19   
NANICA
IZVORNA PORUKA: Breskva

draga moja mina ja imam zavaljenu matericu nastalo poslije poroda, moja doktorica mi je rekla da to nije ništa strašno samo je njoj teže pregledat me, jer mora dublje ućuser posted image ali ja ništa nisam osjetilauser posted image


Ista stvar. Nakon prvog poroda ostala zavaljena sto je zaista i blago otezalo novu trudnocu (uz par preprekica) ali evo, kao sto vidis u potpisu, rodio se Pahuljan user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zavaljena Maternica
1.8.2009 12:39:33   
teatea
Ja imam zavaljenu maternicu. Prvi put sam teško ostala trudna, ali ne zbog toga nego zbog PCOS-a. Prvi porod prošao bez problema, brzo i lagano. Sad sam opet trudna, a bebač je začet neočekivano. Do sada je sve ok. Nadam se samo laganom porodu kao i s prvim.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zavaljena maternica
1.8.2009 12:49:26   
mina23
assmiras dobro nam dosla.

Ja sam sad 13+5 i za sad je sve u redu, neznam jeli mi se maternica ispravila tek u ponedeljak imam kontrolu nadam se da je sve ok sauser posted image .
Ja pijem od pocetka 2x dabroston i nista vise, ma bicemo mi uredu vidjet ces ako Bogda rodicemo zive i zdrave bebice.
Nemogu docekati ponedeljak imam pregled pa cu vidjeti svoje sunce ako Bogda. pozdrav svima


< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.6.2012 9:58:44 >


_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu teatea)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *