|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bebu nista neinteresira
3.1.2009 19:53:01   
mia/filip
kcerkica mi je 7 mjeseci i nista je nemoze dugo da zabavi, sin mi nije bio takav od 6 m je gledao crtane i zabavljo se sa igrackama, a ona je totalno drugacija, samo kada je lezim na podu s njom onda je ok da se igra a cim odem to je katastrofa, kod MM bas i nece neznam zasto on se trudi ali uzalud.'
Sta vi radite sa cime se vase bebe zabavljaju i kako da se navikne na MM.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bebu nista neinteresira
3.1.2009 20:19:46   
MELLI
Sve su bebe bića za sebe,drugačije i sa različitim potrebama.Tvojoj očito godi tvoja blizina,ti joj ulijevaš sigurnost i zato traži samo tvoju pažnju.Malo koja beba tog uzrasta želi biti sama i sama se zabavljati.Ja imam takav problem,rješavam ga tako da bebu vodim svugdje sa sobom,kuham i pjevam mu,usisavam i držim ga na kuku,uključim centrifugu na mašini i imam prostora da operem kupatilo...Teško jest ali ja jedino tako mogu.
Što se tiče TM mislim da mora provoditi puno više vremena sa bebom kako bi ga ona prihvatila kao ravnopravnog roditelja.Neka je nekada on okupa,presvuče izvede u šetnju i sl.Ovo sve nabrajam uz pretpostavku da je on nekako u drugom planu kada je briga oko bebe u pitanju.Oprosti ako griješim,ali tako mi se učinilo dok sam čitala tvoj post.Naći će se sigurno još forumašica koje će ti pomoći da prevaziđeš ovaj problem.user posted image  

(odgovor članu mia/filip)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bebu nista neinteresira
3.1.2009 21:06:59   
Inayat
Kad mjenjas pelene nek je i on ukljucen, kad je kupas isto tako, presvlacis, hranis i sl. Moj muz sudjeluje u svemu i mala mu se vise raduje nego meni nekad user posted image Bas je prava babina cura user posted image user posted image
Sto se tice igracki jos ne znam jer je moja bebana premalena za njih da ti dam savjet.


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bebu nista neinteresira
3.1.2009 21:30:16   
ebru
Kao sto je neko rekao svaka je bebica prica za sebe!I meni je ovo prva beba pa sam se i sama brinula za neke njene postupke,sad vidim da je sve bilo bespotrbno.
Mi smo imali fazu,ja mislim oko 5-6 mjeseci kad nije htjela ni skim drugim osim samnom...i toliko me znala izmorit da sam navece u 8 sati ko kokos isla u krevet,i kad bi legla automatski bi zaspala...al eto i to prodje.
Jel tvoj muz bude duze odsutan ili radi puno pa nema vremena da se posveti maloj?Ako je tako,neka bar kad ima vremena posveti malo paznje maleckoj,i sve ce to doci na svoje!
Moja cura sad ima fazu opet da sto god ja radila dodje do mene i ja joj dam ruke i hoce da se penje uz mene-to ti je u prevodu "uzmi mama pa me nosaj ,dosadno mi je"...proce valjda i to uskoro!
Hmmm,a sto se tice igracki,bebe uvijek vole nesto sto nije igracka,koliko sam skontala u svom stazu majcinstva.Moja se znala igrat duuugo npr sa nekom kartonskom kutijicom malom,volila je da cijepa novine( a ja sam morala pazit da slucajno ne zavrsi u ustima)i sl.pa pokusaj,mozda i upaliuser posted image
Nadam se da sam ti makar malo pomogla
Pusa tebi i bebici

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bebu nista neinteresira
3.1.2009 21:45:24   
MELLI
Ebru 100% si u pravu za ovo sa igračkama.I moji od svih igračaka najviše vole kese,poklopce od tegli ,kojekakve kutije i sl.Još ako u sve uključimo malo vode e onda sreći nema kraja,a ostale igračke služe samo da imam od što da se spotičem dok hodamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bebu nista neinteresira
3.1.2009 21:57:46   
Anoniman
Hehehe mojo Asji je 16 i pol mjeseci i nikada ali nikada se nije htjela igrati sama i uvijek neko mora da bude s njom tj da se igra,jednostavno neće sama da se igra. Svaka igračka ili bilo šta da joj se kupi zanima je najviše pola sata i mogu da je spakujem,sada trenutno je zabavljaju šoljice i ibrici što je dobila od dede za novu i začudo ali evo svaki dan se igra sa ti tj.svaki dan ona i ja pijemo kafu iz tih šoljica. Tako da ja kuham i pospremam samo kad ona spava ili kad je neko čuva. A crtići ma kakvi sve sam probala čak je ni Fifi ne interesira,ali je zato interesiraju šerpe,tave,poklopci,vajnici i ostale kućne potrepštine heheheeh
ma proći će to heheh nekad:)

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bebu nista neinteresira
3.1.2009 22:08:07   
Romali
Probajte sa psićem Sveznalicom user posted image , mislim da su ga sve mame s RR kupile.
Kad ja mom Omaru ( 8 mjeseci ) pustim tog psića da priča, on se tako značajno zabulji u njega i pravi grimase.

Kad je jako ljut i nikakva igra ga ne zanima, samo mobitel mm dolazi u obzir, odmah briše suze.

Takođe voli Severinin 'Gas, gas', i on ga totalno smiruje. Znači, pustite mu neki muzički kanal.

Sačekajte još malo dok počne samostalno sjediti, onda će svijet gledati iz druge perspektive i biće mu zanimljivije.

Mislim da samo trebate isprobavati sva moguća sredstva ( posebno tm ) i nešto će već upaliti.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bebu nista neinteresira
4.1.2009 0:54:18   
Visnja RR
Mojoj Asji je juce bilo 9 mjeseci i slicna je... sve ili  nista je ne interesuje... tacnije nista duze od 5  ili 10 minuta ne moze biti zanimljivo... tako da izigravam majmuna i svasta nesto radim i vrtim u krug po cjeli dan... nekad skapam od umora al opet mala smizlica je toliko namazana da kad pomislim "ne mogu vise" ona se samo nasmjesi i ja je izljubim user posted image  pa onda sve izpocetka...
a o tome sta "sve ispocetka" cu pisati kasnije ili sutra jer  se evo vrti user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bebu nista neinteresira
4.1.2009 0:55:55   
camm
slazem se sa Romali sto je napisala

muzika, tv, crtani neki teletabissi ma njih ce zavoljeti odmauser posted image
oni su ludiuser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bebu nista neinteresira
4.1.2009 6:54:36   
mamyca

IZVORNA PORUKA: camm

slazem se sa Romali sto je napisala

muzika, tv, crtani neki teletabissi ma njih ce zavoljeti odmauser posted image
oni su ludiuser posted image user posted image


Potpisujemuser posted image user posted image ,moj mali voli strasno muzikuuser posted image user posted image a reklame pogotovo,ne trepce kad cuje neku dobru pjesmu ili reklamu.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bebu nista neinteresira
4.1.2009 20:58:17   
Crvena
IZVORNA PORUKA: MELLI

Ja imam takav problem,rješavam ga tako da bebu vodim svugdje sa sobom,kuham i pjevam mu,usisavam i držim ga na kuku,uključim centrifugu na mašini i imam prostora da operem kupatilo...Teško jest ali ja jedino tako mogu.


Kao da sebe gledamuser posted image user posted image user posted image
Nadam se da si dobila korisnih savjeta, mada je meni najdrazi sve su to faze, proci ceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bebu nista neinteresira
6.1.2009 11:38:45   
mia/filip
hvala vam na odgovorima, i ja je nosam svugdje samnom kada radim po kuci i najvise se voli igrati sa sudem
i plasticnim kuvacama, sto se tice MM on je kuci i kupa je i pelene mjenja ali cim mene vidi odma hoce kod mene, vidim da mu je zao jer ga sin obozava ipak je on skoro 5 godina sve rade zajedno, jos je mala valjda
naucit ce i ona na njega

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *