|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cista u bebinoj glavi!!!
23.3.2010 19:27:33   
dadasamco
zravo na svite nova sam na forum pa izvinite ako ima neka greska
danas sam bio na kontrola sa beba pa ovako
kad se rodio imao je krvarenje u glavi e jedna tacka krvi mu ostala kao damka e danas su ga snimali i rekli su da se pojavili CISTE e sad cela sam zbunjena molim vas da mi neko objasni slicno ili isto iskustvo dali moze da ima neki posledica ili tako nesto
beba ima 2 meseca
izvinite jos jednom

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.3.2010 20:26:50 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Cista u bebinoj glavi!!!
23.3.2010 20:27:58   
Visnja RR
dizem temu da bi se pomoglo savjetom...
mada sam misljenja da potrazis savjet nekoliko doktora.
Nadam se da ce sve to sto se bebici desava brzo proci i da ces uzivati s bebicom bez sekiracije...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dadasamco)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Cista u bebinoj glavi!!!
23.3.2010 21:03:24   
acudesa
Žena je jako zabrinuta, čini mi se makedonka...hajte žene, ako znate nešto napišite joj....ja ništa ne znem...mogu samo da kažem:


Želim tebi i bebi puno sreće, da to sve bude dobro

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Cista u bebinoj glavi!!!
23.3.2010 21:05:43   
Hanady RR
ja bih se kladila da je nak od naših forumašica na nekoj od tema o ovome pisala...čak mi se čini da ta forumašica živi u americi i da je dobila dosta savjeta. Nemogu sad da se sjetim na kojoj user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Cista u bebinoj glavi!!!
23.3.2010 21:07:20   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady

ja bih se kladila da je nak od naših forumašica na nekoj od tema o ovome pisala...čak mi se čini da ta forumašica živi u americi i da je dobila dosta savjeta. Nemogu sad da se sjetim na kojoj user posted image

hajd probaj, baš mi je žao bebe...


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Cista u bebinoj glavi!!!
23.3.2010 21:09:21   
Trnoruzica
Evo, ja sam nasla.. Nazalost, nista ne znam o tome user posted image user posted image Nadam se da ce se neko javiti user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/tm.asp?m=10744

Izvinjavam se, jos ne mogu da se snadjem oko postavljanja kratica.. Ali, mislim da je ovo kod fetusa, a ne kod rodjene bebe user posted image


< Poruku je uredio Trnoruzica -- 23.3.2010 21:10:13 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Cista u bebinoj glavi!!!
23.3.2010 21:11:15   
Hanady RR
da to je to...samo ovo je bio slučaj sa nerođenom bebom...a ova je rođena...mada ima savjeta. Sretno 

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli sa uvođenjem čvrste hrane?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *