|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oprema za dojilje
11.11.2009 18:53:56   
Atarka
Mozete li mi preporuciti neki dobar i udoban grudnjak za dojilje? Imam neke obicne iz Robota, ali ih nikako ne nosim jer su grubi, imaju previse savova koji mi iritiraju bradavice, a otvor je premali i bebi smeta "poklopac".
Na Liscinoj stranici sam vidjela jedan interesantan "Fortuna" model, pa ako neko ima taj, molim utiske, jeste li zadovoljne i isplati li se kupiti. Hvala!

< Poruku je uredio Hanady RR -- 27.5.2010 14:56:16 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 19:19:55   
maminsin
Mislim da su zene pisale da ima u Fisu i to pravo povoljnih. 

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 19:39:04   
Atarka
Hvala na prijedlogu. Ma i ovaj iz Robota je bio "povoljan", ali kvalitet i udobnost katastrofa, tako da mi cijena nije najvaznija. Evo link za ovaj Liscin, pa molim utiske:
http://www.lisca.com/index.php?page=nedrcek-za-dojece-mamice-fortuna&lang=en_US&local=BA

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 19:42:25   
škorpija
Ovaj liscin super izgleda, a bilo je i u chiccu kvalitetnih, ali ne znam da li ti je neophodan grudnjak, ustvari kolike su ti grudi, ja sam nosila samo potkošulje iz alme ras one što imaju šav ispod grudi, pravo su  praktične i udobne a i dobro drže blaznice. Hm, ali poblem je što sam se odvikla od grudnjaka i ni danas ga ne nosimuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 19:44:38   
Honey3
imam isti ovaj extra je,pamucni i udoban pravo.....ja sam ga dobila neznam kojiko kosta kod nas u lisci.....samo sto moja beba nece da dojiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 19:53:31   
Atarka
Imam nekoliko potkosulja za dojenje i nekoliko u "vlastitoj izradi"user posted image - obicne potkosulje na bretele sam izrezala vertikalno u nivou siki, ali bi mi dobro dosao i grudnjak. Kod nas ovaj model grudnjaka kosta 49 KM u Lisci u BBI, zvala sam ih i kazu da imaju. Mislim da cu ga kupiti.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 19:58:58   
DM
Kolegica ga kupila i kažeda je dobaaaaaaaaaaar!!!Ja imam nekoliko od kometa,a dopunim uh sa onim sa pijace(5KM)samo što se brzo razvuku(neki i ne)! E sad me interesuje ima li ovih, komet , kupiti koid nas u BiH,jer su moji iz Hr?

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:00:41   
Honey3
ja koristim i obicne pamucne grudnjake samo bez zica,kad mlijeko tece moraju se stalno mijenjati....

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:04:46   
škorpija
a zaha što bebi neće da sisa, čini mi se da ti je to treće dijete?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:08:27   
Honey3
ma nece sladja joj flasica,morala joj uvesti dohranu, gubila na kilazi i do sad je dojila prije flasice, evo 2 mjeseca a sad varam je na sve nacine a ona lopuzica otima seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:12:38   
škorpija
ma nek se otima, otimo se i mojuser posted image , ali hvala bogu dojimo i jedemo flašicu već 6,5 mjeseci

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:16:19   
Honey3
pa kako si to uspjela?mene pravo brine,jer bilo bi mi zao da ne dojiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:20:00   
muby
Ja sam grudnjake za dojilje kupovala na siranu. Bili po 6 KM a sad su po 5 KM. Uzela sam i crne i bijele, nisu ista marka ali su slicni. Nakon tromjesecnog koristenja mogu reci da su crni puno bolji, nekako cvrsci, mada meni ni bijeli nisu losi. Tacno da imaju savove po sredini ali ja nosim babylove jastucice pa nemam probleme sa iritacijama bradavica ili sa curenjem mlijeka.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:20:25   
Almaa
u Almi ras u BBI centru ima finih pamučnih bez žice, mislim da su 26 KM, ja kupila zaovi i kaže da je super.

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:22:30   
leona81
koliko su te potkosulje za dojilje i da li drze grudi kako treba...ja imam malo vece pa kontam bolje je grudnjak, s tim da sam ja budala uzela u h und m super dva al koja mi sad mogu...ako mi grudi porastu ne znam sta cu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:23:30   
maminsin
IZVORNA PORUKA: muby

Ja sam grudnjake za dojilje kupovala na siranu. Bili po 6 KM a sad su po 5 KM. Uzela sam i crne i bijele, nisu ista marka ali su slicni. Nakon tromjesecnog koristenja mogu reci da su crni puno bolji, nekako cvrsci, mada meni ni bijeli nisu losi. Tacno da imaju savove po sredini ali ja nosim babylove jastucice pa nemam probleme sa iritacijama bradavica ili sa curenjem mlijeka.


Gdje je to?

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:28:39   
škorpija
zaha da ne skrećem sa teme, svoje iskustvo sam napisala sam na temi i sika i flašica i to negdje na zadnje dvije straniceuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:33:03   
škorpija
leona nisu to namjenske potkošulje za dojilje, već mogu poslužiti bilo koje čiji su gornji dijelovi trokutasti i da imaju gumu ispod grudi, ja sam svoje kupila u almi Ras i koštaju 10 Km. Potkošulja je donbra za po kući, ali van je ipak bolji grudnjak.  a ako su ti sad taman ti za dojilje teško da će ti moći nakon porodauser posted image , ali za mjesec-dva one se ugravnom vrate na normalnu veličinu,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:33:27   
muby
IZVORNA PORUKA: maminsin

Gdje je to?


Sirano - pijaca kod Vjecne vatre u Sarajevu


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:35:00   
leona81
@skorpija ma imaju neke namjenske u almi ras...a trebaju mi za bolnicu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:37:20   
škorpija
hej za bolnicu imaš super one spavaćice sa prorezima, smješno izgledaju ali su funkcionalne, ima ih na pijaci svakoj u sarajevu. jeftine su a ja sam svoje nakon dolaska iz bolnice bacila da me ne podsjećaju na boravak tamouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 20:56:57   
leona81
pa to sam kontala uzet svakako al moram ispod nesto imat ako mi nadodje mlijeko?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 21:13:11   
anchi
Super pamučne grudnjake ima kupiti na pijaci na Otoci na štandu sa trudničkim stvarima.
Koliko se sjećam cijena im je oko 20,00 KM.

Kako naći štand?
Kada pređete cestu na semaforu (tako da vam je iza leđa Dallas i pekara) uđite u drugi hodnik (brojite hodnike od glavne ceste - one što se pruža od Buča Potoka do velike raskrsnice na Otoci) i držite se lijevih štandova.
Negdje na pola hodnika je jedna a pri kraju druga žena.
Najlakše je da idete lijevom stranom i dobro otvorite oči kako bi uočile natpis Odječa za trudnice.
Morate pitati ima li donjeg veša za trudnice.

Nadam se da ste skontale.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 21:13:50   
maminsin
Hvala muby.  Sad kontam.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 21:28:14   
shejla
IZVORNA PORUKA: anchi

Super pamučne grudnjake ima kupiti na pijaci na Otoci na štandu sa trudničkim stvarima.
Koliko se sjećam cijena im je oko 20,00 KM.




Na Siranu su 5 KM (u onoj radnji u prizemlju zgrade, negdje na sredini otprilike, prodaje ves i carape)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu anchi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *