|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 9:31:22   
dana3
ne nadjoh ovu temu a ako ima ovu izbrisite.bar je pretrazivac ne izlista



kako tepate svojoj djeci?kojim sve imenima ih nazivate?
Moj sin je nekada macak ,tigar pa da se ne urekne kazem pido,pisonja i sl.pa je mamina maza.sisojeduser posted image ,nekad je pekmez kad samo kenjka.nekad ga zovem i hadzija a to je kad njegova mora biti zadnjauser posted image .

pronalazite li se ovde?

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 9:55:08   
sarayka
Ja i mm odavno zovemo Maki jedno drugo tako i našu curicu, pa sad i ona nasuser posted image  Zovem je i dušice, makice,sine....
Ma kao i svi tepam joj jako, ali kad me naljuti....uffffuser posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 9:58:11   
Daja_sa
user posted image user posted image user posted image ...Kad se presvlacimo onda je mala pisulja ili smidulja user posted image user posted image user posted image ...Kad kenka onda je placa placava...ali u vecini slucajeva je Sarita...Saric...pile...cunce...zivot...dusa...ma nekad samu sebe iznenadim kad pocnem da joj tepamuser posted image user posted image user posted image  i ona naprosto uziva u tome lopov maliuser posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 11:24:55   
Ilhana RR
hmmm joj ova moja ima puno nadimaka... prvi joj je bio Mija, to je dobila i prije nego sto se rodila jer u mene braticna nije umjela da kaze Lamija...

eh ovake je zovemo mi svi..

Mija - Ema pocela
Lamki Slamki - pocela ja sa tim
Lamka - moj daidza poceo sa nadimkom a jedno vrijeme je zvao je Djurdja jer je rodjena za djurdjevdan heheh
Lamki - nastalo od Lamke ;)
Mija Prija - mama
ostale kako smo stizali ko hehehe
Lopuza
Snjuha
Scmida
Pisulja
Okice moje
Dusa moja
Zivot moj
Pjevaljka
Plesacica
Cupa
Kreza

to su oni nadimci sto se cesto cuju.... a ima ih dosta... nekad cak i politicarkom je zovemo je "Sere a u oci te gleda" hahahahah

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 14:45:22   
juni
Mi smo na pocetku Emila zvali Serkan Drekovic user posted image i zaista ima i ime Serkan! Zatim kmekalo, Uka-kan, Smradek, Mali princ, dusica, mamino srce, pile mile, ... 

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 15:08:59   
Skvo RR
Najvise imenom...dakle..Uma...
A od tepanja...imamo Zekoooo, Zveko, Svrle, Ljubav mamina, Seca (od sreca)  mamina......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 15:36:01   
mamyca
Super temauser posted image .Ma zovemo ga svakakouser posted image guzonja,zeko mali,zlocko,blento kad radi nesto blentavouser posted image user posted image smrdonja maliuser posted image ,lutka,bebara,tigar(tako ga tata zoveuser posted image )uh kad bih pisala sve kako ga zovemo bojim se da bi mi prsti utrnuliuser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 16:04:08   
camm
kaća,kaćolina,bea,mali medo,beba.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 16:36:26   
Visnja RR
Suncica - medena djevojcica, Zumbi ili Zumbac (od Zumbul), Jagodica bobica, Gomoljcic, mamino Govance user posted image , Guza, Beba, tata je zove "sine" user posted image ...
I ima puno onih kratkotrajnih zavsino od neke situacije koja se desi... user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 16:37:35   
Amela V.
Moja Ajla je za sad Mishica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 16:41:55   
žana o8
Žana sa produženim a, Žanonina ( po pudingu Danonino ) , bebooooooooooo, i zavisno od situacije serava-perava, piše, med mamin, ljepotica .....

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 16:44:01   
medavi
malog medic, medavi, srculence, beba, guzlan ( ima debelu guzuuser posted image )  a velikog hari , harence magarence, harison forduser posted image tako ga otac zove harence ljepotnce...ma ima toga dosta, a babo ih generalno zove  sokoli user posted image babini...
ima jedan nas jaran zove harisa hakija ...meni je to sve slatko i simpaticno sad i hari njega zove hakijauser posted image , kaze mama otkad nisam vidio onog hakijuuser posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 17:02:02   
dana3
e sad se poceo da smije bas nama kad pricamo jer je malo veci , nije htio spavati eeeee bio je jopuza,virko(viri na jedno oko a nikako da zaspe) i ime mu adnan a kad place zovem ga adana i ne znam zasto ali djeluje i prestane hiiiiihihihhihihihihiihihihih

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 17:53:20   
andji
Mamin mačak,pilo.....sunce moje malo,duša mame svoje,moj jedinacuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 18:17:09   
haidy
Bas je slatka temauser posted image user posted image

Ja moju bebitu zovem uglavnom imenom, ali i maca, pile, lokica, loki, beba i sve sto je slatko a padne mi na pamet u tom trenutku.

Pusa za sve bebice!


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 19:51:19   
Anoniman
Kada sam se porodila i kad sam je prvi put uzela u ruke tepala sam joj krofnica moja,mada je njen nadimak Beba tako da je malo ko zove imenom svi je zovu Beba tako da joj je to ostao nadimak,a kako je mi u kući zovemo pa onako kako bi tepala svaka mama svom djetetu srce,srećo,dušo, i još puno slatkih preslatkih nadimaka.
P.S moja kolegica ima sina od 18 mjeseci i ja sa ga uvijek zvala i zovem Smradek od dragosti.

(odgovor članu haidy)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 21:37:02   
mamina princeza
ne mogu se sad ni sjetiti kako je sve zovem....mamino pile, mamina ljubicica , smrda ,serusauser posted image , mala misica , kreza krezava, bubica, sreca....



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 21:45:22   
akica b
Ima ih puno.... Ali nekako najcesce,ali ne najljepse,je Cotko...Tako smo ga poceli na moru zvati jer lici na malog Cotoja(Ceha)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 22:21:32   
almai
Svi moji imaju po par nadimaka,a najcesci su:
Hana-sekretarica,princeza,hani-bani
Adin-momani,Sumaher,majmuncic(a kad uradi neki zijan zna ova zivotinja i da poraste ,pa je onda majmun)
Ermin-Hamza,hamzi,zucko,seronja,beburina.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
11.1.2009 22:38:35   
najjda
najjdi ssm dala nadimak lala jer kada se rodila plakala je ono la-la le-le
a sada joj je nadimak niki

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
12.1.2009 11:03:31   
emma.L
i mi Emu zovemo LaLauser posted image , zbog plakanja, a ima veze i sa tatinim i dedinim nadimkom, hehe.
A ja kad počnem, ne znam stati- sreća, duša, zlato, kapital mamin, svemir moj, ljubav, pa Milica, Dragica, Ljubica i Dušica i radost mamina.
i ljutko žutko, jer je imala produženo žutilo, i voćko zloćko.
A tata je zove DJ Ema La user posted image .

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
12.1.2009 11:36:48   
makana
hmmmmm imamo ih puno, iako je mama protiv nadimaka najviše ih ona ima za svoje pile,
najčešće je zovem džidža i pjevam joj - oj djevojko džidžo moja džidžala te majka tvoja
onda
mimi, pipi, babo ju je zvao pipe kad se tek rodila, mimo, kiki, kiko, kikača, mila, cico, džidži, almedž
a ona samu sebe zove - ina
zovnem je almedina samo kad slijedi govorancija ili ribanje, a neki dan smo učili da se mora odazvati kad je mama zove iz druge sobe i to izgleda ovako
kikooooooo
moliiiiiiii
user posted image   

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
12.1.2009 12:30:31   
Blue rose RR
Eeeee i meni je tajo pjevao tu "džidžavu pjesmu" kad sam bila mala, ali dovoljno da je zapamtim.user posted image
Svoju bebaču zovem raznoraznim epitetima, ali ne nadimcima. Ne volim u suštini nadimke.
Uvijek se na ovu temu oko nadimaka nasmijem, jer kada smo dali kikici ime, moj brat me je zezao da će je zvati "Mejra" - što se naravno nije obistinilo.
Ona je od milja: kikica, kika, šiško-miško, kriškica, njubav, duša, panćeza (njen naziv za princezu)...



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
12.1.2009 12:55:12   
batterfly
Ma mali milion epiteta,ali kao sto rece Maryam Amina niposto nadimcima....

A neki od njih su:pasha,mishkouser posted image , dagi-pidagi,sultanija,......
a najcesce "Gagac.",(a i MM zovem tako)..user posted image user posted image ..., pa su kod mene svi "Gagci"user posted image user posted image ,....To mi je i najljepse...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako zovete svoje bebe/djecu?
12.1.2009 13:28:12   
dinciii
ma ja zovem svoju kako stignem user posted image user posted image user posted image user posted image smrda, ljubav mamina,princeza,dusa,sreca,lutka moja,nevaljanka,ribica moja...a najvise je zovemo mrgud jer se rodila namrdodjena i evo jos uvijek mi se najvise mrgodi user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *