|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Punkcija dojke
28.3.2008 14:46:30   
kovrdjava
Molim vas da mi odg.dal je neka od vas radila punkciju dojke ida liboli?Ja imammneku kvržicu i moram punkciju raditi pame int.vasa misljenja....

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 27.1.2009 10:28:06 >


_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PUNKCIJA DOJKE
29.3.2008 1:25:05   
lavica
draga kovrdjava, moja komsinicaa je radila , ali iskreno nije puno pricala o tome, mada iz onog sto je rekla ja sam shvatila da nije bilo strasno, nadam se da ce i kod tebe biti sve ok
sretno ti!

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PUNKCIJA DOJKE
29.3.2008 8:53:25   
Kesten
Od srca želim da ti bude sve uredu........

< Poruku je uredio Kesten -- 29.3.2008 8:54:12 >


_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PUNKCIJA DOJKE
1.4.2008 21:10:27   
A Iman
Radila sam punkciju. Nije bilo tako strasno, ali sam zato godinu dana poslije na svaku promjenu vremena osjecala bolove- sto je mojoj doktorici bilo neshvatljivo jer kaze da tako sto nikada prije nije cula od pacijentica. user posted image


(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: PUNKCIJA DOJKE
12.9.2008 15:55:05   
Amelaa RR
Citološka punkcija dojke nije bolna, jednostavna je u izvedbi i ne bi je trebalo izbjegavati, no treba je raditi samo u strogo indiciranim slučajevima. Ukoliko se radi o malignom procesu, punkcija sigurno neće dovesti do pogoršanja bolesti i rasapa malignih stanica. I na kraju još dvije najnovije vijesti: Aktivno ali i pasivno pušenje povećava učestalost raka dojke i predstavlja faktor rizika. Hormonsko nadomjesno liječenje u menopauzi (HNL) definitivno ne inducira rak dojke.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: PUNKCIJA DOJKE
21.9.2008 14:27:22   
Anoniman
POZZZ kovrdzava...ja sam imala problema sa dojkom,imala sam na obe dojke kvrzice koje su me,bolile kad sam trebala dobiti mengu,a imala sam 21god.kad sam otisla kod,lijecnika posla me na mamografiju i sve je uredu,to su mi bile ciste dobro cudne,to je od hormona,i rekao mi da ce me,proci kad se porodim.Kao to ce,se prec posle u mlijecne zlijezde,i nestat ce...Nisam jos trudna a nadam se i zanima me,dali ce bas nestati...tako nemoj se sikirati bice to sve o.k. sretno

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: PUNKCIJA DOJKE
9.2.2013 10:47:59   
dojbinica
Drage forumašice, interesuje me gdje u bosni mogu uraditi punkciju dojke privatno i koliko to košta, i za koliko odprilike budu nalazi.Od strane hirurga preporučeno mi je da uradim u Medikusu, ali tu se čeka da dođe doktorica iz SL.Broda koja to radi, znači trebala bi čekati, a meni se baš toliko ne da čekati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: PUNKCIJA DOJKE
9.2.2013 11:39:18   
dojbinica
niko nikakav user posted image odgovor nema?

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: PUNKCIJA DOJKE
9.2.2013 11:52:12   
DM
Draga dojbiniceuser posted image
Tako si mi često na um padala
A da probaš opet nazvati klinički centar p apitati gdje bi mogla to uraditi?!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: PUNKCIJA DOJKE
9.2.2013 12:06:47   
dojbinica
ma nece ti to oni reci, svako na svoj mlin vodu goni, tako ti je to kod nas.Evo me sada tu doublemum, uvijek sa neki problemima.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: PUNKCIJA DOJKE
9.2.2013 14:37:44   
bebaa
probaj nazvati ordinaciju dr.Klancevic,ona ti je u ulici Derebent bila kad sam ja isla na UZ to ti je prema podhrastovima tesko mi je objasniti ali je strucnjak veliki pa ako ona ne radi mozda ti da neku informaciju...nazovi i polikliniku Sunce pa se raspitaj...zaboravih pitati odakle si ovo je za sarajevo...

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: PUNKCIJA DOJKE
9.2.2013 17:44:36   
M kao Mama
ja sam radila na Koševu, ali znam da moja dr. privatno radi u Suncu, mislim da je 150 km, pa pitaj

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *