|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pokloni za djecu
30.10.2008 10:59:14   
bebacha
Ako postoji tema neka je moderat spoji ali ja je nisam naslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sta vi poklanjate djece za prvi rodendan.Od jetrve maloj je rodendan za 10 dana i neznam sta da joj kupim.Trebam savjet.A poceli smo razmisljat i sta cemo Ajli kupit.nemam ideju

< Poruku je uredio Hanady RR -- 25.5.2010 0:27:57 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pokloni
30.10.2008 11:04:47   
almai
hmmmmmm prvi rodendan ipak je nesto posebno uz rodendan je jos i kumstvo.Da sam na tvom mjestu uzela bih neke lijepe nausnice zlatne.Imas raznih dizena bas za djevojcijec u obliku patkice ili sl.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pokloni
30.10.2008 11:06:51   
Romali
Ja sam sestričnoj za prvi rođ.kupila Ciciban cipelice, naravno uz konsultacije sa sestrom. Možda neki odjevni predmt potreban djetetu u tom periodu ili  igračku primjerenu uzrastu. Ah da, kupila sam jednom u T.Limachu voz na baterije koji đira uokolouser posted image

Ustvari, sve zavisi kome kupuješ, koliko si blizak sa roditeljima. Nekad idemo na rođendane djece naših komšija,a  to je više 'reda radi'.


< Poruku je uredio Romali -- 30.10.2008 11:17:52 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pokloni
30.10.2008 11:10:32   
nesanica
Uglavnom se kupuje garderobica i neka igracka. Maloj od sestre i zaove smo za prvi rodjendan kupili nesto u zlatu.
Moji se najvise obraduju kad im ko pokloni kakvu igracku...garderobu pogledaju i ostave a igracku opet gustirajuuser posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pokloni
30.10.2008 11:14:13   
ziki
Mi smo prosle godine muzevoj bratanici kupili lancic i privezak zlatan u onoj zlatari sto stalno imaju postavljen izlog, to je bio prvi rodjendan pa eto... ove godine dali parama jer meni nije bilo da trazenja poklona a to je moj posao

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pokloni
30.10.2008 11:14:29   
jasmina_mm
Moj sin za prvi rodjendan je dobio nesto igracaka uglavnom koje sviraju. gardarobe, a najvise je dobio novca jer svi su mislili da je to najbolje da mu ja kupim sta mu treba. A svekar i svekrva su mi donijeli multipraktik sokovnik koji ce mu vise koristiti nego ijedna igrackauser posted image ....

< Poruku je uredio jasmina_mm -- 30.10.2008 11:23:41 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pokloni
30.10.2008 11:41:35   
andji
mene interesuje šta roditelji kupuju svojoj djeci za prvi rodjendan,mislim da bi nešto trebalo bas da se kupi što će ostati u spomenu,ipak je to prvi rodjendan.Kakva su vaša iskustva,šta ste kupovali svojim jednogodišnjacima.Ja se ujedno nadovezujem na ovu temu,da ne otvaramo drugu

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pokloni
30.10.2008 11:55:04   
Visnja RR
meni je najgluplja i najbeskorisnija stvar kupovati zlato djeci... prvo ne volim ga vidjeti na djeci... djete treba da bude djete a ne nakindjurena jelkica... a drugo sta ono ima od toga... ne zna se ni obradovati jer njemu to ama bas nista ne znaci... moja Asja je dobila nesto od zlata i eno stoji u jednoj kutiji... ako bude bar malo na mene nece ga nikad korisititi jer ja vise volim nakit koji nema veze sa zlatom ( izuzev jednog prestena na ruci)...
treba kupiti nesto prakticno (u dogovoru s roditeljima), neku igracku koja se ne kupuje svaki dan... ili dati u novcu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pokloni
30.10.2008 12:08:50   
ziki
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

meni je najgluplja i najbeskorisnija stvar kupovati zlato djeci... prvo ne volim ga vidjeti na djeci... djete treba da bude djete a ne nakindjurena jelkica... a drugo sta ono ima od toga... ne zna se ni obradovati jer njemu to ama bas nista ne znaci... ...

jednom kad ako Bog da porastu imace uspomenu da su to dobili od nekog ya prvi rodjendan koji je poseban, pa taman da citav zivot to cuvaju ko uspomenu u kutiji. Ni ja ne volim nakicenu djecu ali to jedino ostaje ko trajana uspomena.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pokloni
30.10.2008 12:12:58   
bebacha
ona je mnogo zlata dobila kad se rodila i samo mosi nosi minnduse a nesto mi to sa nakitom bezveze.odjece ima i previse.novac nebi davala vise sam za varijantu da kupim nesto.to se vjerovatno biti neka igracka ali neznam koja je pogodna za djete od godinu dana.sta ih tad interesuje.  

a pisite sta ste vi svojo djeci kupile za prvi rod jer nas i ta slatka muka ceka uskoro a ideje  nigdjeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pokloni
30.10.2008 12:16:34   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ziki

jednom kad ako Bog da porastu imace uspomenu da su to dobili od nekog ya prvi rodjendan koji je poseban, pa taman da citav zivot to cuvaju ko uspomenu u kutiji. Ni ja ne volim nakicenu djecu ali to jedino ostaje ko trajana uspomena.


i onda dodje neki "hadzo" obije stan i pokupi zlato kao sto se desilo mojoj poznanici nakon prvog rodjendana djeteta ...nedo Bog nikome... user posted image
meni matrerijalne stvari koje se cuvaju nista ne znace... volim samo prakticne i korisne stvari u zivotu... mozda nesto od zlata da ima ok ali punu kutiju...cemu to?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pokloni
30.10.2008 12:24:41   
ziki
pa nece sad svi redom donosit zlato, ja pricam o najuzoj porodici, bratanici mog muza, bebaca trazi savjet za istu priliku.
Jedno je iznijet svoje misljenje pa neka ga prihvati ili ne taj kome je  namjenjeno a drugo odmah kritikovat tudje izrazima meni je najguplje

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pokloni
30.10.2008 13:54:26   
Visnja RR
draga kad sam rekla "meni je najgluplje" govorim za sebe... nikad ne bih nekom kupovala zlato... to mi je poklon bez duse...
I naravno da svako ima svoje misljenje i zelje i ukus... zato ih i iznosimo ovdje...
npr ja sam svakom od prijatelja i rodbine  rekla NE zlato ... al eto od nekih koji to nisu culi su joj kupili...
kao zlato je "vrijedan" poklon...meni licno beskoristan i bezvrijedan...
neko gore spomenu multipraktik eee to je ono sto vrijedi user posted image
pusauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pokloni
30.10.2008 14:45:18   
Amelaa RR
Ma samo treba pitati sta kome treba i to je najbolje...


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 30.10.2008 14:46:04 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pokloni
30.10.2008 14:49:51   
Amela V.

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR
Ma samo treba pitati sta kome treba i to je najbolje...


Slazem se s tobom u potpunosti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pokloni
30.10.2008 19:47:56   
neki
Ja se slazem s Visnjom da je zlato maltene bezvrijedan poklon,sto ce to djetetu,i kad odraste;samo bezveze da se vuce po kutijicama...Kupiti nesto sto ce djetetu koristiti,garderobicu,mozda hranilicu ako je roditelji nisu stigli kupiti,cipelice,kvalitetnu igracku i sl.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pokloni
31.10.2008 0:54:26   
batterfly
I mi cemo uskoro slaviti prvi rodjendan i vec su me bliski prijatelji pitali "sta zelimo"??i ja sam rekla...molim vas bez igracaka koje sviraju(u mozak udarajuuser posted image user posted image user posted image user posted image ),vecinom sam nabrojala sta mi treba od garderobice i sta ce mi koristiti,......I ja sam dobila sokovnik(samo se ne sjecam jel tacno bio rodjendan,i to mi je bas bilo originalno),...

Ja kad sam bila kuma,svoje kumce sam obukla od glave do pete,kupila veeeliki kamion,i kisobran kolica,i naravno,koverta....

A meni isto,licno,je divan poklon dobra knjiga npr.Najljepse bajke svijeta,basne i sl. sa posvetom....Znam da me je i to odusevilo kad je moje djete dobilo.....I to mi je drag poklon.....A imaju i one zbirke "Moji prvi koraci",pa ima naslova "Rijeci","Zivotinje","Priroda""Selo"....E i one su mi SUPER!!!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pokloni
31.10.2008 10:32:59   
Romali
IZVORNA PORUKA: mishka


Ja kad sam bila kuma,svoje kumce sam obukla od glave do pete,kupila veeeliki kamion,i kisobran kolica,i naravno,koverta....

A meni isto,licno,je divan poklon dobra knjiga npr.Najljepse bajke svijeta,basne i sl. sa posvetom....Znam da me je i to odusevilo kad je moje djete dobilo.....I to mi je drag poklon.....A imaju i one zbirke "Moji prvi koraci",pa ima naslova "Rijeci","Zivotinje","Priroda""Selo"....E i one su mi SUPER!!!!!


E ovo su i meni super pokloni, da mi hoće neko za rođ.kupiti kišobran kolica da spasim ova leđauser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pokloni
31.10.2008 11:11:59   
Visnja RR
E da  kvalitetne knjige za djecu su meni najbolji poklon...
Jos uvjek se sjecam kako sam kao djete obozavala onu knjigu "Najljepse bajke svjeta"... I price za svaku noc u godinu su predivan poklon
Cesto sam kupovala nekim klincima za Novu Godinu bas to...knjiga , igracka slatkisi i eto paketic za Deda Mraza user posted image  Hm moram priznati da sam cesto ubacivala i CD Maksima Mrvice jer ga obozavam ... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pokloni
31.10.2008 11:24:28   
Amrino
Definitivno knjiga! user posted image
Dobra knjiga sa posvetom je poklon koji traje cijeli zivot.
MM i ja smo vec odlucili da cemo Hamzi za prvi rodjendan kupiti komplet knjiga Haruna Yahije user posted image .




_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pokloni
31.10.2008 11:28:03   
Amrino
Vec duze vrijeme trazim onaj komplet bajki...i ne mogu da ga nadjem user posted image . Cetiri knjige- cvena, plava, zelena i narandjasta...Bajke (plava), zivotinje (zelena)...To sam imala kao dijete i uzivala sam u njima......Znate li na sta mislim?! user posted image



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pokloni
31.10.2008 15:38:10   
batterfly
Znam na sta mislis,..ali ni ja ih nisam duugo vidjela..Ljetos sam kod nas u jednoj knjizari,na izlogu, vidjela jednu od tih knjiga i exra je,mislim da su bile "zivotinje" u pitanju....Ako zelis mogu provjeriti kad odem u grad ima li ih jos????

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pokloni
1.11.2008 21:14:26   
Alisa.
bebaca i  ja mislim da je super poklon knjiga,recimo bajke od hans kristijan anders.Nadam se da sam dobro napisala.Znal neko gdje se ima kupiti komplet bajki od tog pisca.Pepeljuga,Crvenkapica,Trnoruzica itd.Ili sve te bajke sadrzane u jednoj knjizi,jos bolje tako.Molim vas da mi javite,sada ce mi sestricni rodjendan,pa da joj to kupim.A dobro je kupiti djetetu za prvi rodjendan neku edukativnu igracku,recimo one razne oblike kockica,pa djete pronalazi odredjeni oblik i ubacuje tamo gdje pripada.Lego kockice su isto dobar poklon.Didakticka dekica.Ja se raspisa,nadam se da sam ti pomogla,a ujedno si i ti meni pomogla da odlucim sta da kupim sestrinoj maloj.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pokloni
2.11.2008 22:12:08   
lejlašh
I mojoj  mrvici će, aBd, ubrzo prvi rođendan, i ja sam najbližima rekla šta bi mogli kupiti. Seka će kupiti ono biciklo-guralicu, majka je već obukla od glave do pete, trebala mi je i hranilica, ali nju sam već dobila, nadam se da neće biti puno poklona u zlatu, i ja bih više voljela knjige ili neke kvalitetne cipelice.
A ja sam u dilemi šta da joj mi kao roditelji poklonimo. MM hoće velikog plišanog cuku, ali meni se to ne sviđa, pa gdje ću sa njim kad ga preraste?!?
Nadam se da ćemo pronaći neku lijepi kolekciju bajki, pa ako je neko takvo nešto vidio u Zenici, please neka mi javi 

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pokloni
4.11.2008 18:13:47   
andji
ja mislim da su bjke prerano za djecu koja tek pune godinu dana,moj sergej bi to sve počupo i stavljo usta,on novine kida,a da mu ih čitam ne bi me slušo ni 5 min,bar je on u pokretu non stop,to je po meni za djecu od 2 god,koje vole gledat slike i koje bi volile slušat da im se to čita i naravno da mogu pitat šta žele

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *