|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 13:03:46   
idana_85
Evo sad dobih link, pa da podijelim sa vama, i cudom se cudim...ako je tako, bice dobra stvarcica za dadilje...Jer mislim da svakak mama zna zasto joj beba place

http://www.sarajevo-x.com/scitech/tehnologija/clanak/091106018


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 13:08:37   
Private
E trebao je ovaj prevodioc meni sinocuser posted image plesala mu,zvizdala,ma sta sam se god sjetila,kad on nije dojio ili plakao,a cijena od 10 dolara nije prevelika.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 13:58:23   
_melina_
Svaka mama zna zasto joj beba plače.. bar ja tako mislim i njoj to nije potrebno ali je izvrsno za dadilje i tate jer oni rijetko kad da znaju sta je bebi ...user posted image

_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 14:11:04   
Anoniman
ja mislim da će se ovaj mm odmah baciti u potragu za ovimuser posted image user posted image user posted image ...U većini slučajeva znam zašto moja user posted image plače ali nekada vala plače ne zna ni on sam zaštouser posted image

(odgovor članu _melina_)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 14:19:25   
Private
user posted image place kad je gladna,kad treba pelenu promjeniti,kad je tibo boli,al ovom mom sinoc nije bilo nista od toga.Kad se probudio jucer u 3 poslijepodne,nije zaspao do pola 11.E trebao mi je taj prevodioc sinoc,ko bajagi on zaspe na rukama dok ga dojim,a cim ga spustim oci sirom otvori.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 14:22:12   
manuela RR

Šta sve neće izmisliti...
Što se mene tie to je potpuno nepotrebna sprava jer svaka mama a i bilo koja osoba koja dobro poznaje bebu zna prepoznati razlog njenog plača.user posted image user posted image user posted image user posted image
U posljednje vrijeme Emir samo i isključivo iz dosade plačeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 14:49:16   
w.pooh
user posted image user posted image user posted image svašta..A gdje je majčin instinkt da prepozna šta njenoj user posted image nedostaje

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 16:38:04   
škorpija
ja bogami ni dan danas ne znam prepoznati zašto ajdin plačeuser posted image , meni bi ova stvarčica dobro došla.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 22:26:34   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Breskva

ali nekada vala plače ne zna ni on sam zaštouser posted image



Bas tako... user posted image Uh taj plac zna izluditi... Moji znaju kmecati bezveze... user posted image user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prevodioc bebinog placa
7.11.2009 22:30:32   
Nunichi
Zara ne place, nije plakala kako nema grceve. Osim neki dan, puzala pa malo  udarila celom od laminat, tajo je cuvao dok se mama kupala. user posted image
Ona samo kenjka i cvili... kao npr. sad. Nece da spava, zanimljiva joj ogradica na kreveticu. user posted image

Ali ako ovaj aparatic radi to sto kazu, super je za dadilje. user posted image


< Poruku je uredio Nunichi -- 7.11.2009 22:31:19 >

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prevodioc bebinog placa
10.11.2009 21:01:55   
nannah
evo nisi jedina..ne znam ni ja. I plac mu je uvijek isti...i u oravilu je gladan - odnosno prestane kad ga se nahrani pa je valjda to - to. Ja kad place krenem sve redom pa sto bude; (pelena, ojedi - crvenilo ispod brade, hrana, dekica, vruce, zima..) pa nesto upali al da po placu mogu skuzit zasto place - e vala ne mogu. user posted image

_____________________________

-------
Lolo, 27.08.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prevodioc bebinog placa
10.11.2009 21:04:24   
škorpija
user posted image user posted image user posted image , nannah znači nisam jedina, ja bogami svom uvalim prst u usta kad plače pa ako cucla gladan je, a ako glođe, onda ga svbe desni pa mu namažem gelomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nannah)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prevodioc bebinog placa
12.11.2009 21:50:39   
Anoniman
Evo da vam se javim rekoh da će mm naći ovaj program i našao gauser posted image i radi...Al ne mogu da vjerujem da ovaj moj samo plače iz dosade 10x iz dosadeuser posted image , a ja nosala, nosala mislim zubići rastu, pa ga boli, et zavarao me majčin instiktuser posted image ...

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prevodioc bebinog placa
13.11.2009 20:42:26   
nannah
user posted image Jesi sigurna da program radi? Mozda je ipak greska u programu. a uostalom - i dosada je dosadna, kao i zubi kad rastu.

_____________________________

-------
Lolo, 27.08.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prevodioc bebinog placa
13.11.2009 22:41:39   
Anoniman
Ma radi... ali u glavnom i mi znamo šta je malenom, maloprije je plakao i ja kažem spava mu se a tako je i program pokazao...Ma onako se ja zezam, majci je to nepotrebno. Ali eto zanimljivo šta se sve neće izmisliti, mene je baš to zanimalo- da li radi?
Piše još nešto što nisam znala, da bebe plaču sveukupno 4h u toku dana. Meni se činilo puno višeuser posted image

(odgovor članu nannah)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prevodioc bebinog placa
13.11.2009 22:56:49   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo da vam se javim rekoh da će mm naći ovaj program i našao gauser posted image i radi...Al ne mogu da vjerujem da ovaj moj samo plače iz dosade 10x iz dosadeuser posted image , a ja nosala, nosala mislim zubići rastu, pa ga boli, et zavarao me majčin instiktuser posted image ...



Gdje je nasao???
Da i ja nadjem. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prevodioc bebinog placa
13.11.2009 23:13:02   
Anoniman
To su koplikovani putevi pronalaskauser posted image , skinuo nekako sa interneta, a kakouser posted image da ja to... moja školska znam, moj bi bio cijeli svijetuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prevodioc bebinog placa
16.11.2009 21:44:27   
mnn
ma ja imam i phone...budem ja to skinula...ali kad moj zaurla nema pomoči...ni prevodilac ne pomaže kad viče za bocom....i naravno nosanjem...user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prevodioc bebinog placa
24.12.2009 13:56:57   
lilybeby
drage moje!
imam specifican problem i ako iko zna neki savjet,nek mi da!
imam bebu od 5 mjeseci,djecaka,koji hvala Bogu dobro napreduje,raste,veseo jeali...moj problem je budjenje nocu i to po 10 do 15 puta u toku jedne noci,samo se pocne okretati i ako ja ne ustanem da ga pronosam on se ne umiri.znaci,ne otvara oci,place i ako ga ja ne uzmem on se jako rasplace i probudi,i onda nastaje urnebes,jer ga to valjda iznervira pa se onda tako rasplace da ga nemoze nista smiriti.od tih 10-ak budjenja samo jednom ili 2 puta doji,gladan nije jer mi mlijeko,hvala Bogu prsti na sve strane.on vec ima 8,5 kg i dr mi je cak preporucivala da ga sa 2 mjeseca prestanem dojiti nocu,medjutim meni je to bilo zao i nije mi tesko ustati ni 5 puta al 15 je stvarno previse.znate li ikakav preparat koji bi smio popiti ili ja...ili bilo sto...pomozite jer sam ja na granici izdrzljivosti,bukvalno nijednu noc od poroda nisam oka na 3 sata sklopila.
unaprijed zahvalna vasa
Lily

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prevodioc bebinog placa
30.12.2009 9:25:15   
dana3
Draga Lily-ovom ovakvom spavanju nema pomoci, bar mom sinu nije bilo.
Kupala sam ga u isto vruijeme, nahranila , uspavala i corak.nista. otspava nekih 20-tak minuta i ond aje budan do jutra, stavljala sma ga u krevetic, nahranim, pokrijem, pjevusila pjesmicu i na kraju se toliko izvristi da je to boze sacuvaj za slusanje.
e onda sam ga pustala da place, stavim u krevet i neka place ali ni to nije uspjevalo.
Danas mu je 14 mjeseci i ja ne spavam od one noci kako se rodio. pomirila sam se s tim da je od onih beba sto ne spavaju i gotovo.
legli smo jutros u 4 i to je tako kod nas!
Mozes pokusati par metoda, mozda ti uspije- nama nije


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prevodioc bebinog placa
4.1.2010 13:59:26   
lilybeby
najgore sto mojabeba spava ali place i ako mu ne pridjem da ga uzmem i pronosam(a on pri tom oci ne otvara)toliko se razdere i odmah se probudi.e tad nastaje zezanje,jer ga je tesko opet uspavati.
znaci,sve sto se probati moglo,probali smo,nista,budi se sve cesce.do 3 mjeseca je spavao bolje,najcesce se budio na 3 sata a onda je samo preko noci prevrnuo i vise ispod 10 budjenja ne prodje ni jedna noc.
ako iko ima slicno iskustvo nek mi javi,ja sam bila ista beba kao i moja beba,sa 9 mj.mi je pedijatarprepisao tablete za spavanje.ako neko zna nesto slicno,spasavjte.
unaprijed hvala

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *