|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby Shower
6.1.2012 7:56:32   
Arijana2
Nisu toliko bitni ni pokloni i onako svaka mama pripremi zasvoju bebu gotovo sve sto joj treba,bit je u druzenju i to zenskog druzenja,biranju dekoracija za baby shower ,kolacica,balona,super fotografija, lijepog druzenja,user posted image

http://www.buzzle.com/articles/cute-baby-shower-ideas.html

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Baby Shower
6.1.2012 10:08:04   
mojamalabeba1
Meni se takodje baby shower ideja svidja user posted image Znam da je kod nas obicaj doci poslije djetetovog rodjenja, ali toliko smo stvari pokupili iz svijeta koje ne valjaju tako da mi je ovo super user posted image Kada sam se porodila kuci sam dosla to je bio dernek, puna kuca ljudi, a meni ni do cega, iscrpljena premorena, hocu da legnem sa djetetom i da uzivam zajedno sa muzem u toj ljepoti, ali to je nemoguca misija, sobu spavacu nisam mogla ni zatvoriti, a spavati ni pomisliti.Iduci put ako Bog da bujrum svima 7-10 dana prije, kupite sve za bebu univerzalno (da se ne desi da slucajno dr.pogrijesio spol) i mirna mi kuca kad dodjem.Takodje mi se svidja fazon, mislim da ima to u Baby centru u BBI, napravis spisak sta ti treba ostavis u radnji i svima kazes da sve sto mi treba tu i tu ima na spisku pa kupite user posted image

Pozdrav svima,

_____________________________

sunasce mamino 09.07.2011.g

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Baby Shower
17.1.2012 9:08:22   
babina beba
Meni je ovo super, ovako su i menu napravili za prvu bebu. Ali ja sam cekala poslije poroda. Teta koja je ovo organizovala je pravila u svojoj kuci, poslala je poziv  zenama za koje sam joj ja rekla. Spisak stvari  nisam pravila (jer mi je bilo neprijatno) sta treba vec su one jer je bilo prvo dijete. Bilo je od slikovnica do kolica i super je ispalo. Dosle su samo zene, malo smo se druzili, pocastili, primaila i otvorila poklone i to je to. Kupio je ko je sta mogao. Ja sam joj se na kraju poklonom zahvalila jer se zena potrudila. Ovo u BiH nije jos toliko aktuelno ali je super stvar!

(odgovor članu mojamalabeba1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Baby Shower
17.1.2012 14:32:53   
M kao Mama
Meni je ovo super stvar, zaista, ne treba početi sa ovim u petom mjesecu, ali pred kraj zašto ne.

Nego da Vam ispričam, da nešto slično ima i kod nas, hahahahah, od moje svekrve sestra živi u Olovo i zovu oni nas na babine, ja se iznenadila da neko zove na babine, to je bilo kad je beba napunila 40 dana i odemo mi,kad tamo opšti dernek, došlo 30 žena, svaka donijela po poklon za bebu, sve se to stavi na sredinu i otvaraju se pokloni, meni to bilo iznenađenje, jer sam prvi puttako nešto vidjela,ali to je super stvar.

A drugo, vezano za Sandžak, tamo je od prije nekoliko godina običaj da se tako nakon 40 dana zakupi restoran, hotel, pozovu zvanice i tu su babine, helem, kažu nema prometa kroz kuću, gužve, dolazaka, polazaka, pripremanja, dočekivanja, pa eto zašto i mi ne bi ponešto prepisali od komšija bližih i daljih ili bar kombinovali kako nam odgovara

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Baby Shower
29.1.2012 10:39:22   
veeseelaa
Ma na ovoj besparici je Bgm sve bezveze, i nekoga zvati na bilo što a osobito praviti spisak šta da ti kupi, ja to ne bi mogla...
a ispi*dilo bi me da mi neko naruči poklon izuzev mojih bližnjih naravno user posted image


< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 29.1.2012 10:59:37 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *