|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
4.12.2012 12:20:29   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija


u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: dr.Salko Mašić
4.12.2012 13:20:27   
mimiE

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija


u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...


Jeca_Perec možete li napisati kako je na pregledu,kakav je ultrazvuk,cijeneuser posted image ja sam razmišljala da odem do dr u mup-ovu ambulantu,ali ovo u Vogošći mi je bliže i jednostavnije pa da skontam do vikendauser posted image

_____________________________

12.12. Nejla

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: dr.Salko Mašić
4.12.2012 23:53:17   
M kao Mama
Odmah iznad Dz imate tri putokaza, jedan od njih je ginekološka ordinacija Vita, i samo pravo za putokazom jedno 500 metara i nema fule,

(odgovor članu mimiE)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: dr.Salko Mašić
5.12.2012 11:13:25   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija


u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...

hajd nam javni kad zavrsis sva desavanja i to,cekamo


_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: dr.Salko Mašić
6.12.2012 21:57:23   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: hapymum
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec
IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija

u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...

hajd nam javni kad zavrsis sva desavanja i to,cekamo

privatna ordinacija se zove Vita, ako ulazite iz pravca Vogoscanske petlje, prodjete drugi semafor i nakon njega ima skretanje za lijevo, ima pekara Izvor, tu skrenete i idite samo pravo do znaka za ordinaciju user posted image
kontakt brojevi su 033 435 332, mobilni 061 302 230 . Cijene ginekoloski 30 KM, ultrazvuk je 40 KM (super je, pravo moderan i nov), ordinacija je roza boje, kao i kreveticuser posted image za gin. pregled, papa test je 40 KM, ginekoloski + papa test 60 KM.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: dr.Salko Mašić
6.12.2012 22:16:51   
M kao Mama
A, žene koje idu autobusom iz Sutjeske, mogu izaći kod onih stepenica, to vam je stanica prije zadnje stanice i samo uz stepenice da se popnete, jedne, pa druge i kada izađete u ulicu samo do granapa Rašmer, i ordinacija je odmah u toj zgradi,

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: dr.Salko Mašić
11.12.2012 16:11:23   
Visnja

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: hapymum
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec
IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija

u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...

hajd nam javni kad zavrsis sva desavanja i to,cekamo

privatna ordinacija se zove Vita, ako ulazite iz pravca Vogoscanske petlje, prodjete drugi semafor i nakon njega ima skretanje za lijevo, ima pekara Izvor, tu skrenete i idite samo pravo do znaka za ordinaciju user posted image
kontakt brojevi su 033 435 332, mobilni 061 302 230 . Cijene ginekoloski 30 KM, ultrazvuk je 40 KM (super je, pravo moderan i nov), ordinacija je roza boje, kao i kreveticuser posted image za gin. pregled, papa test je 40 KM, ginekoloski + papa test 60 KM.


jeco,
je li kod tebe trudnoca u pitanju ili si isla na obicni pregled? zanima me da li moze da isprinta sliku ultrazvuka s ozbirom da mu je sve vjerovatno jos u fazi pripreme?

lp

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: dr.Salko Mašić
11.12.2012 16:51:33   
Jeca_Perec
trudnica, trudnica user posted image
ima dr dobar ultrazvuk, vidi se da je nov i kvalitetan .. mislim da vrsi printanjeuser posted image .. ja nisam uzela print , jer sam se sva pogubila na pregledu, al ako Bog da u ponedjeljak opet idem... a nije ordinacija skroz na skroz u pripremi, ima dosta pregleda... pitala si na drugoj temi... da, ginekoloski se vrsi ultrazvuk do 3 mjeseca trudnoce, kasnije ne, ide onaj klasicni po stomacicu...a sto se tice ginekoloski pregleda to ide pred kraj trudnoce, a u toku se ne radi, osim ako nemas neki problema npr. gljivica...

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: dr.Salko Mašić
14.12.2012 18:13:55   
snjeguljicaa
zdravo moje zenice imam jedno pitanje za vas, zanima me da li doktor radi subotom tj. mogu li se sutra naruciti da u ponedeljak dodem na pregled (nije u pitanju trudnica) vec obicni ultrazvucni pregled? Hvala unaprijed svima user posted image

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: dr.Salko Mašić
14.12.2012 18:15:29   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

zdravo moje zenice imam jedno pitanje za vas, zanima me da li doktor radi subotom tj. mogu li se sutra naruciti da u ponedeljak dodem na pregled (nije u pitanju trudnica) vec obicni ultrazvucni pregled? Hvala unaprijed svima user posted image



ja koliko znam radi ponedjeljak i četvrtak u svojoj ordinaciji, a tamo u MUP-ovoj je svaki radni dan do 13,30 prima pacinejtice,

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: dr.Salko Mašić
14.12.2012 18:21:10   
snjeguljicaa
Hvala puno Mama Alma RR ja bi trebala privatno jer mi je na papa testu koji sam radila ( u domu zdravlja a koji mi nisu htjeli procitati vec narucili tek za 2 mjeseca) da imam upalu neku a ja sam trudilica sto bi se reklo pa bih voljela kod doktora da pregleda pa da vidim mozeli mi sta dati da ne bi bilo kakvih problema a u ponedeljak bi mi odgovaralo jer ako nedo Bog (hahaha) ovaj mjesec dobijem trebala bih oko četvrtka ili petka pa zato pitam. Nadam se da nisam dosadna ali sam se prepala radi te upale jakooooo hvala još jednom

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: dr.Salko Mašić
14.12.2012 18:23:20   
M kao Mama
ma, nisi pozovi ovaj broj pa vidi, sretno draga

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: dr.Salko Mašić
14.12.2012 18:28:50   
snjeguljicaa
Hvala puno puno najbolje ste zene user posted image pokusacu

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ma, nisi pozovi ovaj broj pa vidi, sretno draga


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: dr.Salko Mašić
17.12.2012 11:43:16   
sanjaa
Drage trudnice,

Ja sam nova na forumu obzirom da sam tek 3. mjesec i mnogo toga zanimljivog mogu procitati. Moja sestra ima sve rijeci hvale za dr. Masica, tako da cu sigurno otici u njegovu privatnu ordinaciju. Izgleda da se vojna bolnica, gdje sam htjela da se porodim, raspada :(

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: dr.Salko Mašić
17.12.2012 19:07:18   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: sanjaa

Drage trudnice,

Ja sam nova na forumu obzirom da sam tek 3. mjesec i mnogo toga zanimljivog mogu procitati. Moja sestra ima sve rijeci hvale za dr. Masica, tako da cu sigurno otici u njegovu privatnu ordinaciju. Izgleda da se vojna bolnica, gdje sam htjela da se porodim, raspada :(



tačno, tako, ja sam rodila dvoje, o trećem u budućnosti akobogda razmišljamo, ali ako ikada ovaj dr. bude radio porode, ja ću se odličuti z atreće glat

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: dr.Salko Mašić
17.12.2012 19:22:57   
nanika
sanjaa i ja imam samo rijeci hvale. Stvarno veliki covjek a onda i doktor. Meni je vodio obje trudnoce. U prvoj trudnoci me i porodio.
Nisam znala da radi privatno....jeli napustio opstu bolnicu iliuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: dr.Salko Mašić
17.12.2012 20:21:31   
Miimy


IZVORNA PORUKA: sanjaa

Drage trudnice,

Ja sam nova na forumu obzirom da sam tek 3. mjesec i mnogo toga zanimljivog mogu procitati. Moja sestra ima sve rijeci hvale za dr. Masica, tako da cu sigurno otici u njegovu privatnu ordinaciju. Izgleda da se vojna bolnica, gdje sam htjela da se porodim, raspada :(


Objasni mi molim te "raspada " jeste otisao im je jedan veliki covjek prije svega i odlican dr. znam jer me vodio jedan dio trudnoce al Vojna bolnica mila moja ima jos izuzetnih dr . koji cvrsto drze temelje za sta sam ja ociti primjer .....
a rade i na zaposljavanju novih kadrova jedan dr. ginekolog je vec primjen i kolko znam jos jednog ce primiti ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2012 15:46:36   
sanjaa
Ne znam, nisam upucena toliko. Al znam da su otisli neki doktori i da jos neki razmisljaju da odu, bar se tako prica. Kao da se ne zna ni hoce li opstati ovaj porodiljski odjel... je li tacno, ili ne... nemam pojma, takav dojam sam dobila

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2012 16:06:30   
sanjaa
Nisam mislila nista ruzno pod tim sto sam rekla raspada... Iskreno, volila bih da se porodim tamo

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2012 16:52:46   
simba00
Mimmy, činjenica je da su otišli doktori: Drljević, Mašić, Gutićka će uskoro u penziju. Promijenit će se struktura osoblja, ne znači da neće biti bolje. Ali ja kad sam išla na preglede tamo, bilo je potpuno rasulo (CTG iz prahistorije, ne radi kako treba), nema doktora uvijek lete nekud, čekaonice prepune, kreče cijeli sprat... Ja sam se razočarala, posebno komunikacijom s jednim dr. i otišla na Jezero. Gore sam bila oduševljena (izuzimajući MRSU, koje ima i uVojnoj usput rečeno).

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2012 18:41:12   
M kao Mama
Otišao MAšić, otišao Drljević, Aida na bolovanju boga pitaj do kada, Gutička bolesna, ali radi još koji dan, čula sam da je i Puzić hasta i to baš ozbiljno, znači ostao Nakaš, Mišeljić i Begiragić i neki novi dr. Begič mislim, te specijalizanti

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2012 19:21:20   
malenaa
Kako sam sao obradovala kad vidjeh da privatno sad masic radi :) iako sam sutra narucena kod mehmedbasica idem i kod masica u cervrtak halal mu sve bilo.. Covjek koji nikada dinara ni poklon uzeo nije i kako vidim jako pristupacan cijenama

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2012 19:43:15   
lely

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Otišao MAšić, otišao Drljević, Aida na bolovanju boga pitaj do kada, Gutička bolesna, ali radi još koji dan, čula sam da je i Puzić hasta i to baš ozbiljno, znači ostao Nakaš, Mišeljić i Begiragić i neki novi dr. Begič mislim, te specijalizanti

Draga Alma pa šta je sad sa Gutičkom,ko će me voditi ako ona odeuser posted image Joj više i ginekoloziuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2012 19:45:25   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: lely


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Otišao MAšić, otišao Drljević, Aida na bolovanju boga pitaj do kada, Gutička bolesna, ali radi još koji dan, čula sam da je i Puzić hasta i to baš ozbiljno, znači ostao Nakaš, Mišeljić i Begiragić i neki novi dr. Begič mislim, te specijalizanti

Draga Alma pa šta je sad sa Gutičkom,ko će me voditi ako ona odeuser posted image Joj više i ginekoloziuser posted image



ja, ću da te vodim, hahahah

ma , ne sikiraj se, polako, ja sam čula da je ona pred penziom, a i sama znaš da je hasta več dugi niz godina, te kičma, te srčane tegobe,

a, što ne ideš Nakašu, on je odliučan

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2012 19:54:59   
lely

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: lely


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Otišao MAšić, otišao Drljević, Aida na bolovanju boga pitaj do kada, Gutička bolesna, ali radi još koji dan, čula sam da je i Puzić hasta i to baš ozbiljno, znači ostao Nakaš, Mišeljić i Begiragić i neki novi dr. Begič mislim, te specijalizanti

Draga Alma pa šta je sad sa Gutičkom,ko će me voditi ako ona odeuser posted image Joj više i ginekoloziuser posted image



ja, ću da te vodim, hahahah

ma , ne sikiraj se, polako, ja sam čula da je ona pred penziom, a i sama znaš da je hasta več dugi niz godina, te kičma, te srčane tegobe,

a, što ne ideš Nakašu, on je odliučan

user posted image pa Bogami bi i mogla imaš baš iskustvauser posted image
Ma ne znam krenula kod nje,al ako ode u po frke ne gine mi Nakašuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *