|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   I dođe dan kad rodi se san
14.11.2008 22:04:13   
benjo
Ja često sanjam o tome kakvo će ovo moje malo biti kad naraste malo pa malo više i najviše.Da li če imati lijep život,da li ga čeka uspjeh više nego neuspjeh i kakav.Hoće li ga služiti zdravlje i kakvo ga sve u životu čeka slavlje.i ono što se svi mi pitamo i čega se plašimo.Da li ćemo mu pružiti sve ono što bi jedan roditelj trebao...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: I dođe dan kad rodi se san
15.11.2008 9:52:21   
mamyca
Eh,vjeruj da nisi jedini.Svi mi roditelji imamo ista razmisljanja,i iste snove,da im obezbijedimo sretno djetinjstvo,sretan zivot i da ih uputimo na pravi put.I mi kao i djeca svaki dan ucimo nesto novo,i to nase znanje trebamo prenijeti njima,djeci,i iskreno se nadam da cemo uspjeti.Mi ih trebamo savjetovati i pomagati,ali ipak su oni ti koji sami sebi kroje zivot.
Uh...teska temauser posted image kad gledam ovo svoje mace,i kad pomislim sta ce dogadja u svijetu nekad bih bas volila da to odrastanje ne bude tako brzo,jer mi ih zelimo zastititi al nazalost ne mozemo od svega.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu benjo)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: I dođe dan kad rodi se san
15.11.2008 11:20:53   
Amrino
Opisi roditeljstvo jednom rjecju: briga
To je tako oduvijek...Nase je da se brinemo a njihovo da zive i da ne kontaju tu brigu sve dok i sami ne postanu roditelji...bas kao  mi user posted image .
Ja se samo uzdam u dragog Allaha i molim ga da uputi ovo moje dijete na pravi put. Mi roditelji cemo se cijeli zivot truditi da radimo najbolje i najispravnije ali nikada ne znamo sta zivot nosi.
Zelim mu u zivotu da nikada ne skrene sa pravoga puta, ne da ima ono sto zeli nego da zeli ono sto ima, da u svima i svemu moze vidjeti ono dobro i da se uvijek moze pogledati u ogledalo bez stida i prezira.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: I dođe dan kad rodi se san
15.11.2008 11:49:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Opisi roditeljstvo jednom rjecju: briga
To je tako oduvijek...Nase je da se brinemo a njihovo da zive i da ne kontaju tu brigu sve dok i sami ne postanu roditelji...bas kao  mi user posted image .
Ja se samo uzdam u dragog Allaha i molim ga da uputi ovo moje dijete na pravi put. Mi roditelji cemo se cijeli zivot truditi da radimo najbolje i najispravnije ali nikada ne znamo sta zivot nosi.
Zelim mu u zivotu da nikada ne skrene sa pravoga puta, ne da ima ono sto zeli nego da zeli ono sto ima, da u svima i svemu moze vidjeti ono dobro i da se uvijek moze pogledati u ogledalo bez stida i prezira.


svaka čast amrino! moram te potpisati kad si ovo ovako lijepo napisala!
jer šta mu je suđeno to će i biti, a mi možemo moliti...

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: I dođe dan kad rodi se san
15.11.2008 13:29:16   
proud mom
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Opisi roditeljstvo jednom rjecju: briga
To je tako oduvijek...Nase je da se brinemo a njihovo da zive i da ne kontaju tu brigu sve dok i sami ne postanu roditelji...bas kao  mi user posted image .
Ja se samo uzdam u dragog Allaha i molim ga da uputi ovo moje dijete na pravi put. Mi roditelji cemo se cijeli zivot truditi da radimo najbolje i najispravnije ali nikada ne znamo sta zivot nosi.
Zelim mu u zivotu da nikada ne skrene sa pravoga puta, ne da ima ono sto zeli nego da zeli ono sto ima, da u svima i svemu moze vidjeti ono dobro i da se uvijek moze pogledati u ogledalo bez stida i prezira.


svaka čast amrino! moram te potpisati kad si ovo ovako lijepo napisala!
jer šta mu je suđeno to će i biti, a mi možemo moliti...



potpisujem... mada mi ovo sve malo tužno zvući...


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: I dođe dan kad rodi se san
15.11.2008 20:38:32   
mišur
Biti roditelj je doživotna strepnja nad svojim čedom...
Neka su nam samo živi i zdravi, i neka ih Bog čuva...
Samo se za to možemo moliti!

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: I dođe dan kad rodi se san
17.11.2008 13:40:51   
Suzana
Potpisujem Amrino od rijeci do rijeci.
 
Zivot se u potpunosti promijeni kada postanes roditelj.
Sreca je neizmjerna ali pored srece, "rodila" se i briga. A kako kazu 'vece dijete, veca briga'.
I zaista, kada pomislis na sta svijet sada lici, ne mozes a da ne pomislis sta nas ceka danas-sutra...
 
Pogledajte samo nase djetinjstvo i ovu djecicu sada i njihovo djetinjstvo...
Nema gume, zmire, nema ekstra djecijih drustvenih igara, nego samo internet, igrice, TV - uzas...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: I dođe dan kad rodi se san
19.11.2008 2:06:17   
merimaa
svi se mi isto to pitamo al ja uvijek kazem nek bude ziv i zdrav ostalo ce samo doci na svojeuser posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu benjo)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *