|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   svrab dojki
17.11.2008 17:33:27   
MirelaK
Drage hanume, dali ima neko iskustvo sa svrabom dojki? Naime, kod mene se taman smirila upala dojke i upravo zavrsavam terapiju s antibioticima, Ammar napokon fino jede na obe dojke, a meni je spopao svrab na donjen djelu dojki i puno mi je neobicno da me tako svrbe. Znal' mi ko reci sta o tome?

user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: svrab dojki
17.11.2008 18:31:02   
Amrino
To je sasvim normalno ali i prilicno neugodno user posted image . Dojke zbog mlijeka rastu i koza se siri. Nesto slicno se desavalo sa stomakom u trudnoci. Pomaze jedino da mazes ali gledaj da to bude nesto kao maslinovo ili kantarionovo ulje li nevenova krema tj. nesto sto nece stetiti bebi.
Ugl. kada se kupas nemoj sike prati gelom za tusiranjem i sapunjati ih jer to jos vise isusuje kozu. Nosi samo pamucne, tanje grudnjake i potkosulje. Trebalo bi se ubrzo smiriti.
Sretno user posted image .



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *