|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jedan tekst o dojenju
8.2.2009 23:20:52   
aazra
http://www.roda.hr/tekstovi.php?TekstID=96&Tekst2ID=&Show=2714


Ja se nadam da sam dobro postavila ovaj link, za sve mame koje imaju bilo kakvih nedoumica oko produzenog dojenja...ja sam se rasplakala...user posted image user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 8.2.2009 23:25:04 >


_____________________________







Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jedan tekst o dojenju
9.2.2009 10:05:48   
Lenka
hvala draga na ovom  tekstu divan je 

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jedan tekst o dojenju
10.2.2009 20:41:31   
aazra
Malo je poduzi tekst, ali je kraj divan... iako imam malu bebu,
znam da odvikavanje na nacin "da mu se to zgadi", sigurno nece biti "moj nacin", kao i u ovom slucaju!user posted image


_____________________________








(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jedan tekst o dojenju
10.2.2009 23:03:15   
boogy woogy
Mi smo u "fazi produzenog dojenja" kao sto se vidi na ticker-u. Ne znam ni kad ni kako cu prestati, iako vec nekoliko mjeseci dojim samo desnom dojkom jer je malac presto dojiti lijevu skroz pa je presusila.user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *