|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stres u trudnoći i njegov utjecaj na bebu
26.3.2009 22:01:03   
Okarica
IZVORNA PORUKA: žana o8

... zatvori usta samo kad spava, ne plače, ali non-stop nešto brblja i hiperaktivna je.



Ovo mi zvuči poznato user posted image  Gledam ovu Žaninu sliku, čak mi i liče ona i Iris.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Stres u trudnoći i njegov utjecaj na bebu
26.3.2009 22:02:14   
žana o8
pa nije ni čudo što su žilave, ne mogu kile ni ostati na njimauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Stres u trudnoći i njegov utjecaj na bebu
26.3.2009 22:04:38   
Okarica
IZVORNA PORUKA: žana o8

pa nije ni čudo što su žilave, ne mogu kile ni ostati na njimauser posted image user posted image user posted image user posted image


Upravo tako!
user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Stres u trudnoći i njegov utjecaj na bebu
26.3.2009 22:25:10   
Pretty mamma
Hvala drage mame,
vidim da su mišljenja podjeljena, netko misli da ima istine u svemu, netko suprotno. Ja cu se probati skulirati, nema mi druge.
Zaista je lijepo čuti komentare, bilo ovakvi ili onakvi, znači da si medjusobno pomažemo  savjetima.
Još jednom hvala svima.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Stres u trudnoći i njegov utjecaj na bebu
2.4.2009 12:37:31   
ringeraja
Tokom trudnoce sam imala stresova, jer sam bila pri kraju sa fakultetom, a ispite morala da polozim jer sam dole kod nas studirala, a zivim ovde u Svedskoj. Pa onda oko putovanja, pa nekih milion glupih strahova. Zbog toga sam i bila otvorila temu Plasila sam se u trudnoci, a nisam trebala...user posted image
Medjutim, na kraju je sve bilo mnooogo, mnooogo bolje i lakse nego sto sam ocekivala, a moji bespotrebni se ispostavilo da su stvarno suvisni, hmm... kad se samo setim...
Iz mog iskustva ti mogu reci da mi je bebica hvala Bogu mirna, dobro rucka, pajka i sve sto bi se moglo pozeleti. Masallah...
Znaci, stres toliko ne utice na karakter bebice, bar ne u mom slucaju, vec skodi tebi i tvom uzivanju u trudnoci. Zato, samo opusteno!user posted image
 

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Stres u trudnoći i njegov utjecaj na bebu
2.4.2009 12:44:13   
ringeraja
IZVORNA PORUKA: large

ja samo molim Boga da se moja user posted image rodi zdrava i normalan,sta sve prolazim i koliko se sekiram i placem vec sam pocela osjecati da nesto nece biti ok....da ce se beba roditi s nekom manom....neka mi Bog dragi oprosti....

 
Podseti me na meneuser posted image ... Nema sta mi nije padalo napamet i cega se nisam plasila... Nikakav ultrazvuk, pozitivni komentari i reci babice na pregledima, nisu me mogli utesiti. Verovatno zbog stresa oko skole kroz koji sam prolazila, a i u jednom periodu trudnoce sam bila osetljivija nego inace.
Ali sve je za neki hair... Cini mi se da nisam toliko brinula, ne bih ovoliko uzivala u mojoj bebici, niti bih mozda bila ovoliko zahvalna Allahu sto mi je dao zdravu, zivu, normalnu, dobru i slatkuuser posted image user posted image . Ja je sad bas ishvalih, ali tako se zaista osecam...
To ne znaci da mislis o najgorem, vec da upucujes molbu Bogu da ti je da zivu, zdravu, normalnu i takvu kakvu bi htela, i bice sve OK ako Bog da. Videces i sama...user posted image

(odgovor članu large)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Stres u trudnoći i njegov utjecaj na bebu
25.4.2009 21:22:22   
Blue rose RR
Prenos posta:

IZVORNA PORUKA: LUNA4

nisam uspijela pronaći temu pa se inaprijed izvinjavam ako postoji i molim moderatore da je slobodno premijeste ili izbrišu ako postoji.....
imam pitanje i ako ima tko slično iskustvo neka mi da koji savijet....
u 22 sam tj trudnoće i pod stalnim sam stresom....
ovo mi je druga trudnoća a u prvoj nisam imala nikakvih problema pa ni stres,pod kojim sam sada stalno a strah me da to nebi utijecalo na bebu.....sve me smeta i pogodi i jako brzo planem što je najgore jednostavno nemam kontrole i ispucavam se na krivim osobama......moja starije kćer šta god napravi mene pogodi i smeta mi a dijete nije ništa krivo,ja sam ta koja se treba kontrolirati a nemogu.....



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Twiter ili?
Selma.A.M

Kakva je razlika između Facebooka i Twitera ? Da li imate još negdje profil osim na FB-u ?

FB (91%)

Twiter (1%)

Nešto treće (7%)


Broj svih glasova: 68

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *