|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  308 309 [310] 311 312   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 18:21:17   
BraMar
Ma kakva pozitivna beta..ja dobila user posted image , tugovala i digla se iz pepela! Grlim onako, opasne ste user posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7726
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 18:24:45   
mikica81
Draga moja ipak cu sacekati do petka. Dr mi je rekla da radim 16dpt i obecala sam sebu da cu biti strpljivauser posted image

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7727
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 18:38:18   
harmonika
Mikice svaka čast na strpljenju! Dao ti Bog veliku beturinu pa da napravimo žurku na forumu,u to ime!
BraMar user posted image user posted image user posted image opasne smo ha???
An Nur kako si?

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 7728
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 18:54:11   
ringer
Mikice izdrži još ovo malo

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7729
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 18:58:53   
nina 79
O cure jeste vredne?Moja sugradjanka u petak radi betu.Njoj je ovo prvi postupak,pa vam javljam njene rezultate.Inace ona se jos bocka sa nekim inekcijama,mislim da je radila nalaz trombofilije pa su joj rekli da moram.Ne znam tacno.

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7730
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 18:58:59   
dobro
Koliko pratim forum-otprilike na 15 zena jedna ili nijedna beta..o boze kako porazavajuce;bas sam se razocarala-jos kako uocavam vise-manje ovi u medicosu dobro obavljaju posao-jedino na cemu cu licno insistirati jeste da mi pored aspirina ukljuce i dexametazon i gabaglobulin-mogu ga nabaviti..imam endometriozu autoimunu bolest i velika je sansa da mi organizam napadne plod..p.s.izvinite sto vas smaram..

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7731
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 19:05:16   
harmonika
Pobogu dobro ne smaraš nas,samo piši i jadaj nam se,biće ti lakše,pa ko će te razumjeti ako nećemo mi? a i lakše je pričati nekome koga ne poznaješ.
nina kako si ti? je l' stalo krvarenje? ajde srećno sutra,neka ti se teta beta udupla!

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 7732
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 19:29:53   
An Nur
BraMar Molim te izvini. Nekako baš nisam registrovala tvoju user posted image valjda od ove moje user posted image .
mikice Svaka ti čast na strpljenu. Obzirom da se ne žališ previše na ništa, nadam se da ćeš nas bar ti obradovati.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7733
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 19:35:21   
An Nur
dobro
Gdje da nađem dobrog imunologa?
Ja sam inače, sva nikakva.
Em propade postupak, em mi mm pravih problema sa okom ima. Daju mu inekcije u oko već 4 dana, a do kada će ne zna se.
Vadila sam danas hormone u komzilijumu, aza NK stanice sad smo mm i ja odlučili da ću ih raditi kad se ovo njegovo riješi.
Od sutra startam sa femisan A kapima, pa ću za dva mjeseca opet raditi hormone, da vidim kako djeluju.
Odlučili smo isto da će mi slijedeći pokušaj biti inseminacija i ništa drugo.
Pisaću vam poslije još...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7734
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 20:40:58   
artist
Evo da se i ja javim , danas sam radila briseve hlamidija dobar nalaz, a ovi ostali ce biti za 3-4 dana a papa za 10-15 dana.Sad čekam vješticu pa ću drugi dan vaditi hormončine a od suta ću da pijem femisan a kapi.Da mi se riješiti ove cisturine jest mi i dodojala više.Držite se žene moje ljubim vas

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7735
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 8:27:48   
harmonika
Samo da se nadovežem na ovo o femisan kapima. moja drugarica ima najteži oblik policističnih jajnika,uopšte ne dobija M bez kontracepcije. kada ne pije kontracepciju dobije jednom ili dva puta godišnje. faktički nemoguće da ostane u drugom stanju. počne piti te kapi,sljedeći mjesec redovno dobije ali onda ništa 4-5 mjeseci. već se bila razočarala u njih. ode kod dr na neku kontrolu kad tamo ona u 3 mjesecu. žena nije ni znala da je trudna s obzirom da inače ne dobija pa je mislila da je to to.
ja sam planirala da ih kupim ali nikako,neki mi đavo ne da. sad ne bih ni smjela da brljam na svoju ruku pred postupak,ali ako ne uspije (a naravno da HOĆE) bacam se na te kapi i prirodnjaka!

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 7736
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 10:37:22   
An Nur
Hallo djevojke, zelim vam lijep dan, iako je ovdje kod mene kisan.
Htjela sam vam jos predloziti da malo zagooglate hormon melatonin.
Ja nadjoh stranicu na kojoj pise da pomaze u inplantaciji embriona...
Kupila sam ih, da probam i to.
Ocito mi ta inplantacija ne ide pa...
Sinoc, zaspem mozda 15 munuta i pribudim se sva preznojena i prepadnuta. Isplacem se, uzmem "veselu" pilulu i nekako zaspim. Jutros opet prvo plac pa tek onda ustajenje i zivljenje nazor. Izgleda da me je tek sad puklo to sto nismo uspjeli. Dr.Balic mi se ne javlja. Javila sam im u ponedeljak negativnu betu i... Valjda kvarim prosjek.
Same smo mi ovome, a sve opet u toku postupka gledamo u doktore kao u Bogove.
harmonika
Pitaj dr Brankicu kad podjes sa bocanjem mozds mozes koristiti i te kapi. Melatonin zagooglaj i sama odluci.
Doza za 4 mjeseca kosta 8.90 KM.
Melatonin Pura 3mg
Eto, lijepe moje, drzte se!
Vjerovatno cu ja vama danas jos pisati. Trese me ova moja depresija pravo, mozda mi zatreba utjehe.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7737
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 12:29:01   
harmonika
An Nur samo piši ako ti pomaže,ne smaraš nas. Svaki savjet dobro dođe. Kaži mi,ako smijemda pitam,šta je kod vas problem?
Nina javi nam se i ti!

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7738
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 15:37:37   
dobro
Ana nur,jedini embriolog kojeg ja poznajem je moj profesor sa fakulteta koji mi je predavao imunologiju dr Bijukovic;mada nisam sigurna da on jos radi,u principu na nasim.pristorima ima jedan reproduktivni embriolog u zagrebu,al ne znam kako se zove-nazalost..ja sam dosta istrazivala po pitanju tih imunoloskih faktora koji uticu na plodnost;osim nk celija tu su i citokini,antifosfolipodna antitjela,antitiroidna antijela..
Femisan a kapi sam pila i ja,meni su bile odlicne jer me je pms ubijao..naravno nisam.ostala trudna jer imam zapusene jajovode..one u sebi imaju hajducku travu,vrkutu,zdravac-ne mogu odmoci..
tvom muzu zelim brz oporavak-pa da zaboravite ovo ruzno razdoblje i krenete u nove pobjede.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7739
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 16:23:23   
nikitan
da se i ja javim,sad dosla iz bl,bila na uzv,danas mi drugi dan cilkusa,napokon na uzv pokazalo nema one ciste,ima samo jedan folikul,u desnom jajniku 2 mala folikula,sluznica tanka,krecem danas sa stimulacijom,pa cu u subotu na prvu folikulometriju,da vidimo sta ce biti,
artist,meni je izgleda pomogla zelena gina,stavljala obloge i nema ciste,hvala svima koje su me tako savjetovale,i ja odmah poslusala,usla u postupak,pa sam sva sretna,a nesmijem se ni previse radovati,jer imam propalih ivf iza sebe ali ipak se malo radujem,pozdravljam vas sve puno

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 7740
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 16:26:08   
nikitan
zaboravih reci i ananas cu da jedem svaki dan do prve folikulometrije zbog sluznice,rekle ste ovde neznam koja od vas,ali se sjecam da je neka od vas to rekla,da pomkaze za debljanje sluznice,
nina sta je stobom danas,kakva je beta?

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7741
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 16:46:14   
mionab
Nikitan super da kreces u postupak.Meni je zelena glina pomogla.Dobri su biljni preparati.An nur ja sam se oporavuka od postupka.Muzu sam nabavila ponovi fertil plus.Ja sam pocela sa femisan a kapima.Do sledeceg postupka koristiti terapiju i ppokusavati prirodno.Nemoj biti neraspolozena nego samo napred i gledati sta dalje.Valjda ce se nas trud isplatiti i da sve budemo uskorouser posted image user posted image

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7742
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 17:26:53   
harmonika
Nikitan hvala bogu što nema ciste,želim ti sreću u postupku pa da ponoviš uspjeh od prije 13 godina (ako se ne varam)! Popij ti i koje pivo,kažu da valja i to za endometrijum,doduše kažu bezalkoholno ali neće škoditi ni čašica običnog! Cvekla je takodje dobra.
Mionab user posted image user posted image user posted image podržavam tvoj plan za dalje,samo akcijaj draga moja,nikad se ne zna!user posted image

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7743
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 17:32:11   
nikitan
hvala harmonika hvala mionab,user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7744
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 17:39:48   
nina 79
Evo i mene sa tuznim vestima nazalost.Beta mi je pala,pa su mi rekli da prekinem terapiju,jer ova trudnoca nece ostati.Vec sam prokrvarila.Inace sad znam na cemu sam,pa se vise ni ne mucim.Suze pustila nisam i nemam nameru.Jer od plakanja i kukanja ja nemam nista.Meni jedino zao mm njega je ovo slomilo.Sutra se narucujem na konsultacije pa idemo dalje.

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7745
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 17:44:03   
harmonika
nina bravo za stav,tako i treba. Znam kakav je osjećaj kad beta pada,nažalost osjetila dva puta na svojoj koži. Eto ponadah se da će barem neko da uspije ali nema mjesta za paniku i plakanje,idemo novi krug! grlim te,jako!

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 7746
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 17:46:07   
An Nur
Hallo djevojke!
Moji hormoni i oni spolni i oni stitni, skolski uredni.
Jedino mi testosteron malo snizen.
Estradiol 24,71 (12,5-166,0)
Prolaktin 388,6 (102-496)
Fsh 7,93 (3,5-12,5)
Lh 5,29 (2,4-12,6)
Progesteron 0,916 (0,51-1,10)
Testosteron 0,041 (0,06-0,82)
T3 1,42 (1,3-3,1)
T4 124,6 (58-161)
Tsh 1,78 (0,4-4,00)
Sad mi nista jasno nije.
Mora da ja imam one NK stanice.
Harmonika draga, pitas koji je razlog neplodnosti kod nas...
Eto vidis, ne znam ni ja jos.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7747
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 17:58:51   
An Nur
Nina zao mi je. I ja sam bila hladna ko spricer kad sam prokrvarila.
Mene sinoc, 4 dana poslije, uhvatio plac. Danas nisam uzela ni femisan A, nesto nemam volje za nista. Lizem rane, tugujem.
dobro
Koji dr. Bijukovic? Onaj koji sada radi u zavodu za stitnu zlijezdu u Banjaluci?
Ja svakih 4 mjeseca idem u taj zavod kontrolirati stitnu ali sam kod dr Mikaca pacijent. I on mi je super. Vidi mi tsh!

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7748
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 18:03:43   
kolač
Nikitan sretno!Žao mi je Nina što se tako završilo.Samo nastavi da se držiš tako hrabro.Odmori,pa kreni u novu borbu.Bramar i tebi puno sreće drugi put.Nadam se da će uskoro zaigrati oni slonići i da će se pojaviti neka velika beta.An nur,moraš se malo opustiti,prošetaj,nemoj samo razmišljati o ovome.Sad moraš liječiti muža,mislim na oko.Nek ti brzo ozdravi.Svimauser posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7749
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.3.2015 18:05:11   
harmonika
An nur,nalazi odličnIuser posted image user posted image I tebi preporučujem akcijanje user posted image user posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  308 309 [310] 311 312   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  308 309 [310] 311 312   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *