|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  307 308 [309] 310 311   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 16:06:42   
harmonika
An Nur potpuno te razumijem. Naravno da si ljuta i to s pravom. Što se tiče inseminacije. Uradi je,zašto ne. Koliko sam ja shvatila ona podrazumijeva manje hormona pa pretpostavljam da bi to mogla uskoro da odradiš. Ako ti je jednom uz pomoć nje beta bila pozitivna onda pitaj doktora. mislim da se ins.može raditi svaka 2 mjeseca. To je moje mišljenje ali ti se ipak konsultuj sa doktorima. I ja razmišljam o tome da možda između postupaka VTO uradim barem jednu inseminaciju,naravno ako bi dr smatrala da je to moguće.

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7701
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 16:58:05   
nina 79
AN NUR ne znam sta bi ti rekla,zao mi,al ti se i divim imas snage za sve.Ja sam radila dana betu i ona je 81 raste.Ovima iz BL to nije dovoljno i u sredu opet moram raditi betu.2.aprila idem na uz ovde kod svoje dr.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7702
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 17:41:43   
tina15
Zene moje, evo ja sad primjetih neke smedjkaste niti u wc kada sam bila. Zovnula sam medicos kazu mi da povecam na dvije tbl. danas sam popila jednu oko 13h sada trebam jos jednu tako su mibrekli. U cetvrtak sam u Bl na UZ. Dali ovo moze da mi upropasti sada pripremu za VTO ili ???

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 7703
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 17:48:09   
KONFUCIJE
AN NUR citam ovo sve i bas mi je zao sto ovo prolazis....znam kako se osjecas vjeruj mi.Ja sam bila u dubokoj depresiji i sama sam se izvukla vise ne znam ni kako.9 godina ludih nadanja...Ni sama ne znam koliko sam uradila nalaza na svoju ruku ukljucujuci i histeroskopiju sada u decembru..Uradila prvu icsi i na moju zalost ni sam ni uspjela oplakati taj neuspjeh zato sto sam saznala da mi mama ima rak dojke koji je otkrila da ima dok sam ja cekala betu,a to je bilo u novembru 2014 god. i zadnja sam saznala u porodici...Sada dok se ona bori moja borba je jos jaca jer znam da ce je to vratiti u zivot...Budi hrabra,moras zbog sebe a i zbog svoje porodice...a i svoje najvece zelje.Harmonika htjela sam ti reci kada je ova rekla da moram dobiti do prvog ja sam se nasmijala i rekla svaka cast sada sigurno necu....necu da se vise sikiram ako ne moze neka je odgode vazno je da sacuvam ovaj razum.Cure moje drage zelim vam sve najljepse i drzite se.I da jos nesto ja uporedo sa mediko s imam jos dva doktora sa kojima se konsultujem oko svega i oba su u kc tako da mi je puno lakse kada zapnem...svako me posavjetuje na svoj nacin a da pritom ne ugrozava sav ovaj postupak...

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 7704
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 18:18:12   
harmonika
Nina79 ne znam šta bih ti rekla,beta bi se trebala duplati svaka 2 dana ali nijedno pravilo nije bez izuzetka. Zato lezi i koristi terapiju,bitno je da beta raste.
Konfučije,žao mi je zbog mame,ali što ti reče sada tvoja borba poprima još više značaja,ti se bori zbog mame a i ona će zbog tebe. I ja sam se sestri koja mi je rekla da moram dobiti do 3.4. ironično nasmijala... što ti reče ma boli me uvo,ako će odgađati neka odgode bitno je ostati normalan. ali neće odgoditi jer mi je dr rekla da se bezveze ne sekiram. svako,pa i te sestre hoće da daju sebi poseban značaj u svemu ovome.

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7705
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 18:21:00   
An Nur
harmonika
Doktori se ne slazu sa inseminacijom, kazu da gubimo vrijeme ali i ovo mi izgleda kao gubitak vremena... Priprema dugo traje, oporavak jos duze, a rezultati uvijek <2.
Mislim da vise necu pristati na IVF ali...


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7706
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 18:25:39   
An Nur
nina bitno da raste, nastoj da se smiris. Mozda krene brze za koji dan... Ja sam bas izgubila povjerenje u dr rekla-kazala. Ruzno je to ali... Glava mi puca, sve me vene bole, user posted image lije ko pljusak iako joj je 3 dan... Od srca ti zelim da se bebica ugnjezdi i da se hitno preselis na neke vesele trudnicke teme.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7707
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 18:30:44   
An Nur
konfucije
Cuvaj se draga. Mati je jedna jedina. Nadam se da ce se izboriti sa bolescu i ozdraviti. Sta da ti kazem? Budi mirna radi nje, mozda i tebi to pomogne.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7708
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 19:45:45   
kolač
Konfucije,nedaj se.Problemi uvijek idu jedan za drugim,htjeli mi to ili ne.Žao mi je i nadam se da ćete se brzo izboriti i ti i tvoja majka.Puno sreće !

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7709
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 19:49:40   
kolač
An Nur,poznajem ženu koja je imala 5 inseminacija u BG i posle iz drugog pokušaja vto u BL ostane trudna i rodi djevojčicu.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7710
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 19:58:52   
esma1
an nur imas pp

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7711
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 20:11:07   
KONFUCIJE
Hvala vam cure,obe smo mi jake i nema odustajanja....Zelim da vam kazem da ne smijete odustati od svojih snova a ni izgubiti nadu,neuspjesi su svakodnevno u nasim zivotima al svasta glava pregura.Ja prije 5 god nisam bila spremna za ovo, kao sto napisah depresija me ubila za malo al izvukla se glava,stala na noge,trezveno pocela da razmisljam i sada nakon 9 god sve sto mogu ja cu uciniti al razum nedam...Sve ste vi veliki borci i zato vam se divim,malo ko razumije kako se osjecamo...

(odgovor članu esma1)
Neposredna veza do poruke: 7712
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 20:25:03   
KONFUCIJE
Harmonika kada ti je zakazan uz?Meni 23.04.Ja jos cekam nalaz stecenih trombofilija,urodjene su dobre....jos da se rijesim ureaplasme,dobila sam antibiotike i povidon jod vaginalete...u sustini ona je 10 na 4 al mi to moramo lijeciti...prosle godine tek od 5 ture antibiotika je krenula padati al evo je opet....

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7713
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 20:32:02   
harmonika
I ja sam 23.4. ako dobijem do 3.4. hahahaha,moram se malo i našaliti. tako mi piše na šemi ali rekli su mi da čim dobijem da ih nazovempa ćemo vidjeti. i ja čekam trombofilije,očekujem za par dana onaj dio iz konzilijuma a ostalo za 10ak dana. koliko ja znam to 10 na 4 se ne liječi jer je to dozvoljena granica bakterija ali smo mi posebni slučajevi pa moramo da se liječimo i kad nam nije ništa.

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7714
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.3.2015 20:46:55   
Maksi13
Konfucije, ja sam se dugo borila sa ureaplazmom i imala istu tu vrednost, tona antibiotika, razne vaginalete, lasersko tretiranje grlića i....ništa. Na kraju sam pila antibiotik (klaritromicin), dobila pa kad je prošao ciklus vaginalete napravljene od ovog antibiotika i uporedo pila biljni sirup za bakteruje Chlamycin i konačno je se rešila. Sirup sam našla u Srbiji, preko neta, i rešila da probam. Iskreno verujem da je on pomogao, posle toliko vremena i svega ostalog! Ako si u mogućnosti probaj i njega i srećno!!

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7715
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 15:18:30   
lejla145
Cure jeste li osjetile zemljotres,mene uplašio!?Da li ima neka od vas zaledjene embrione i ako ima koliko ste to platile?Mislim na Medico-s.

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 7716
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 16:06:13   
harmonika
Lejla,srećom ja ne osjetih zemljotres,jer da jesam mnogo bih se uplašila. Baš se bojim tih prirodnih nedaća! Ja nažalost nisam imala šta za zalediti ( bila su još 2 embriona ali nisu bila baš nekog kvaliteta pa mi nisu predložili zamrzavanje zbog cijene). 500 km je zamrzavanje i 500 km odmrzavanje sa transferom,naravno ako prežive odmrzavanje.
iskreno se nadam da ću ovaj put imati šta da zamrznem

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 7717
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 16:13:34   
KONFUCIJE
harmonika vidimo se 23.04. ako nas sestra nije urekla hahahaha...maksi pokusacu da nadjem te kapi hvala ti..

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7718
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 16:23:00   
lejla145
Harmonika hvala,i meni su tu cijenu rekli pa sam htjela provjeriti.Ni ja nisam imala šta za zamrznuti iako sam imala 9 oplodjenih jc.mene su zvali na et.treci dan a kada sam rekla embriologu da sam prosli put uspjela iz blastocista ostati trudna onda smo išli na 5 dan i samo su 2 došle do blaste.

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7719
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 16:24:27   
dobro
Draga ana nur;ja bih na tvom mjestu prvo nasla dobrog imunologa pa se s njom posavjetovala.

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7720
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 16:37:57   
harmonika
konfučije ako nas urekne ići ćemo udruženo da joj pokažemo šta se MORA!!! ih lejla pa zar samo dvije od 9? ali ti opušteno. imaš jedno dijete a sve mi miriše da će i ovaj put uspjeti. Rijetko ko kome je jednom uspjelo ne uspije u novom postupku. srećnoooo!

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 7721
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 16:40:53   
KONFUCIJE
dogovoreno harmonika....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7722
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 17:45:33   
mikica81
Lejla 145 ja sam prosle godine u Medico s takodje platila 500 KM zamrzavanje. Zamrzli su mi 9 embriona. Sad su mi u FET-u odmrznuli tri i sva tri vratili. Dva su dobra a za treci nisu sigurni da je prezivio odmrzavanje ali su mu ipak dali sansu. Cijena FET-a je bila takodje 500 KM. Danas mi je 13dpt i cekam betu. Pozz

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 7723
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 17:55:58   
BraMar
Ženicee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 7724
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.3.2015 18:03:17   
An Nur
Mikica, nadam se veeeelikoj beti sutra da nam javis user posted image
BraMar, sto nas grlis? Da nije beta pozitivna? Napokon bar neko da uspije!

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 7725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  307 308 [309] 310 311   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  307 308 [309] 310 311   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *