|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.5.2015 9:12:48   
mala curica
Drage moje bebele,neka nam je mjesec Maj ugodan i radostan
s mnogo urednih kontrola ,lahkih poroda,zivih i zdravih bebica.user posted image

Sve najbolje i da se lijepo provedete za praznil i ovaj produzeni vikend.
Ljubim vas user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.5.2015 11:49:05   
Leena
Drage moje, ugodan vikend, lijep provod, nemojte previse jesti user posted image
Mi smo kod svekijevaca, odmaramo, tek u nedjelju cemo kuci aBd.
Nikako se ne mogu sjetiti kada se mjeri nuhalni, zna li neko od vas? Ne znam je li 11. Ili 12. Nedjelja? Mene zakazala 18.5. Na slijedeci uz, tada cu biti 11. Ako se ne varam.., a glupo bi mi bilo da odmah iduce sedmice moram na uz opet...
Izvinite na greskama, tipkam sa mob

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.5.2015 11:56:59   
alman
jutro zenice kako ste mi od jutros, sigurno ce bit slabije javljanje ovaj vikend zbog prznika i radova,user posted image

neka nam ovaj mjesec protekne u znaku urednih kontrola, iscekivanju novih bebica, terminusama zelim lagane porede, zive i zdrave bebice, valjda ce nam se javljati do termina, malo su su usutile user posted image

a onda dolazi ako Bog da i nas mjesec Bella, mala curice user posted image


leena ja mislim da se radi 12-13 sed, meni je dr. nuhalni mjerio u 12 sed, mozda je bolje da odgodis za jos jednu sedmicu user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.5.2015 11:57:56   
rose
leeno mislim od 11 do 13 sedmice

i mi smo kod svekijevaca, ostajemo do nedjelje user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.5.2015 11:59:51   
alman
Psiholog27...04.05 user posted image
Marien...13.05 user posted image
Scarlet...17.05 user posted image
No idea...25.05 user posted image

Pinkie pie...04.06. user posted image
Bella...08.06. user posted image
Alldi.. 10.06.
Seashells... 12.06. user posted image
Alman...29.06 user posted image
Mala curica...30.06. user posted image

Sabiinaa...01.07.user posted image
Mybaby...03.07.
Lala88...20.07. user posted image
Adano...22.07. user posted image
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Pandica ...15.08. user posted image
Mastalica...15.08.
Meri1983...17.08. user posted image
Putujuca...18.08. user posted image
LieToMe....24.08.
Aleah...26.08.
MAM...28.8. user posted image
Bebac bucko...31.08.

Araj .... 12.09. user posted image
Pcelica Maja5.... 15.09.
Carobno Jutro ....20.09. user posted image
Ninuska ...23.09. user posted image

Aidana ...06.10.
Finepex..13.10.
Blue moon ... 22. 10.
Amiina ....24.10.

ziel ...19.11.


Leena .....14.12.

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.5.2015 13:10:13   
mala curica

IZVORNA PORUKA: alman

jutro zenice kako ste mi od jutros, sigurno ce bit slabije javljanje ovaj vikend zbog prznika i radova,user posted image

neka nam ovaj mjesec protekne u znaku urednih kontrola, iscekivanju novih bebica, terminusama zelim lagane porede, zive i zdrave bebice, valjda ce nam se javljati do termina, malo su su usutile user posted image

a onda dolazi ako Bog da i nas mjesec Bella, mala curice user posted image


leena ja mislim da se radi 12-13 sed, meni je dr. nuhalni mjerio u 12 sed, mozda je bolje da odgodis za jos jednu sedmicu user posted image


Uhhhhh,ja jos nisam svjesna da dolazi nas mjesec,lagano se blizi......user posted image
Uz Boziju pomoc da nam svima bude hairli.user posted image
Polahko pripremam za bebu,pa cu i svoju torbu da spremim za bolnicu i neka stoji.Nezz sta ce se sve desavati poslije 36
neka je ona meni spremna.


Carobno,hvala dragom Bogu za uredan nalaz.....radujem.se zbog tebe user posted image
Sada lijepo opusti se i uzivaj sa svojom bebicom u pupi.
Da,nasa Andy blista,sretna mama,uziva u majcinstvu,maleni masala raste prava lutka
Divna je,puno mi pomaze oko pripreme za bebu i savjetima.
Hocu pozz cu je od tebe,a mislim da i ne zna da si trudna.Jako se ce veseliti tome user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.5.2015 16:32:40   
LieToMe RR
Hheeejjjj trudnice drage user posted image vidim vi se raspisale...
Mi smo malenu ostavili user posted image ispraceni smo uz suze i uz dozivanja mami, tati user posted image al kasnije smo se culi sa mojima, jela, spava... brzo nas je prebolilauser posted image

Mi smo evo sve raspremili i pripremili za krecenje, veceras cemo kod mog brata na dernek a sutra ujutru D-dayuser posted image

Velika vam pusa od bebe i mene, zelim vam ugodan i lijep vikend i da se ne udebljate puno user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 4:19:44   
Vanja88
Zene, gdje je No idea? Jel se ona javljala ikako,vidim da je nigdje nemaaaaaaaaaa

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 8:10:18   
memsi
Jutro zenice,
Nadam se da se lijepo spavalo i da je provod prvomajskog dana bio na nivou.Kod mene kao i kod LTM danas pocinje radna akcija.Za sve terminuse u ovom mjesecu od srca zelim ugodan ostatak trudnoce kao i lagane porode,a nama ostalima da uzivamo u blazenom stanju do dana D.
Mala curice sve pohvale za izbor krevetca,predivan je.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 9:21:39   
Carobno jutro


Jutro sneno i tmurnouser posted image

vidim da je vani tmurno, da je kao i kisica padala. Juce se mi lijepo provedosmo. S vikendice na vikendicu. Smorili se. Jeli cevapi i svu popratnu opremuuser posted image

LTM i memsi, sretno sa radovima, da ih sto prije zavrsiteuser posted image

Vanja88, nije de no idea odavno javljala, nadam se da je dobro iskreno. Tebi saljemouser posted image

Mala curice, bas mi je drago za Andy, borac je to velikiuser posted image

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 10:12:47   
ziel

IZVORNA PORUKA: Leena

Drage moje, ugodan vikend, lijep provod, nemojte previse jesti user posted image
Mi smo kod svekijevaca, odmaramo, tek u nedjelju cemo kuci aBd.
Nikako se ne mogu sjetiti kada se mjeri nuhalni, zna li neko od vas? Ne znam je li 11. Ili 12. Nedjelja? Mene zakazala 18.5. Na slijedeci uz, tada cu biti 11. Ako se ne varam.., a glupo bi mi bilo da odmah iduce sedmice moram na uz opet...
Izvinite na greskama, tipkam sa mob



Meni je doktorica rekla da trebam raditi fetalni (u kojem spada mjerenje nuhalnog nabora) oko 15. do 20.maja
u tom periodu cu imati punih 13 nedjelja... ali eto nisu ni svi doktori isti pa ne znam kada ce tebi reci da radis user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 10:26:59   
ninuska
Jutro, oblacno i kisovito. Taman za kreveta i izlezavanja user posted image .
mi bili familijarno na vikendici od djevera. Djeca se izigrala. Samo je vjetar puhao i bas nas je slomio. Pojelo se mesa i kozice user posted image .
LTM kako teku radovi?
leena, rose uzivajte i odmorite bar od kuhanja user posted image .
i kod nas radovi. sirimo plocu ispred kuce. taman, sjednem, pijuckam kafu, a djeca nek se igraju ( ovo ja unaprijed par godina user posted image ). Kad otoplu stavicemo i bazen. Jedva cekam

memsi tebe slucajno izostavih. Znaci i kod tebe radovi. E, jesmo vrijedne.

< Poruku je uredio ninuska -- 2.5.2015 10:28:44 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 10:30:11   
ninuska

IZVORNA PORUKA: rose

leeno mislim od 11 do 13 sedmice


i mi smo kod svekijevaca, ostajemo do nedjelje user posted image


Cini mi se da sam i ja radila 11/12 sedmica

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 10:52:56   
mala curica
Jutro oblacno i pohladno.
Nadam se da ste jucer uzivali i najele se user posted image
Mi smo jucer bilo kod muzeve rodice i bilo je bas svega s rostilja,ja jedina trudnica i
mm me samo zezao da mi jos isprze bit ce malo,ja se kao postidi pa nisam se prejela.Obako taman mi bilo ali mogla sam.jos dok ne krenem da stucam.user posted image

Carobno,Andy ti cestita i zeli ti sve najbolje .Kaze ubrzo ce se ona pridruziti nama,znaci drugi krug user posted image

Ostale zenice........lupkaju li bebice?
Sta cete danas za rucak?Ja nemam predstavu sta bi mogla.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 10:59:35   
ninuska

IZVORNA PORUKA: mala curica

Jutro oblacno i pohladno.
Nadam se da ste jucer uzivali i najele se user posted image
Mi smo jucer bilo kod muzeve rodice i bilo je bas svega s rostilja,ja jedina trudnica i
mm me samo zezao da mi jos isprze bit ce malo,ja se kao postidi pa nisam se prejela.Obako taman mi bilo ali mogla sam.jos dok ne krenem da stucam.[sm=jezicek.gif]

Carobno,Andy ti cestita i zeli ti sve najbolje .Kaze ubrzo ce se ona pridruziti nama,znaci drugi krug user posted image

Ostale zenice........lupkaju li bebice?
Sta cete danas za rucak?Ja nemam predstavu sta bi mogla.

Auuu..jesi stidna user posted image . Znas koliko sam ja pojela mesa. Tacno me stid user posted image . Ali, nisam jela hljeb. A, na sve to 5 ruzica user posted image . Male su hihi..bez zezanja.
kod mene zeljanica sa gotovim korama

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 11:05:39   
mala curica
Ma bjezi,ovaj moj samo me zazao i svi odmah poglesaju u mene.Tacno me bilo stid,htjela sam se posvadzati s njim,ali kontam.necu .user posted image
Ohladnila do 22h,a jela oko 18 h .eto koliko sam se najela da aam brzo ogladnila ccc
Rostilj,tako je mirisao,sa beba se razbacala i samo gura ,kao da voli rostilj pa se obradovala user posted image



_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 11:09:11   
ninuska
Kad razmuslim i bolje sto nisi vise jela user posted image . Sto kazes taman ti bilo. nastavak bi znacio prejedanje. Trebala sam i ja stati na vrijeme user posted image .
ma, i ja bih se unezgodila da me neko stalno podjeca na jelo i koliko mogu pojesti

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 11:13:59   
mala curica
Da,bas to podsjecanjeuser posted image
Ja znam da se on zezao,uvijek kada jedem zeza me "Moze li debela" i kada smo kuci sami.
Nije me nikada vidio da puno jedem,uvijek me tjerao i hodao zamnom da jede.Pa mu sada zanimljivo user posted image

Mene je vise stid pogledati koki u oci.Pa ja samo piletinu jedem.Evo i sada pripremila hocu sebi da isprzim user posted image


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 11:17:12   
ninuska
Haha..a ja ponijela mesa od jucer i pojedoh. Bas sam ludjak. Mogla bih neku vocku pojesti. Neki dan kupismo lubenicu..pravo ukusna mada sam bila skepticna. Al obzirom na cijenu nece je moja usta jos koji mjesec probati user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 11:30:43   
mala curica
I ja sam gledala lubenice,bas kao sto kazes skepticna sam .
Nisam je htjela kupiti......

Pojedoh vocni jogurt s pahiljicama i sada mi muka,po obicaju pretjerala sam .

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 12:05:56   
alman
ste mi debeljuce drage kako ste mi danas, ja sam nesto ko usporeni snimak user posted image jedva nesto ustala ovo vrijme me ubija nesto me i glava boli

mi smo jucer malo izasli na vikendicu i rostiljali, a danas smo pozvani na drugu starnu na razanja, pa cemo ici iz podne, a ja bih iskreno danas samo lezala

zenice koje krece neka vam je sa srecom mi nastavljamo tek u utorak sa krecenjem, najavljuju ljepo vrijeme pa bih trebali oprati cilime u poned da se mogu lijepo osusiti user posted image , tako da se nadam da cemo sljedece sedm zavrsiti sa kucom kod svekija, pa onda prelazimo kod mene , a u medjuvremenu trebala bih malo otici i kod mame da i njoj pomognem ona ce samo generalno cistit bez krecenja ove godine user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 12:09:30   
ziel

IZVORNA PORUKA: mala curica

Da,bas to podsjecanjeuser posted image
Ja znam da se on zezao,uvijek kada jedem zeza me "Moze li debela" i kada smo kuci sami.
Nije me nikada vidio da puno jedem,uvijek me tjerao i hodao zamnom da jede.Pa mu sada zanimljivo user posted image

Mene je vise stid pogledati koki u oci.Pa ja samo piletinu jedem.Evo i sada pripremila hocu sebi da isprzim user posted image



Nisi jedina user posted image i ja pripremam burek s pilecim mesom, piletina mi omiljena na svaki nacin :-)
A cula sam prije neki dan da nije dobro za trudnice da jedu crveno meso. Jeste li vi upoznate s tim?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 12:23:38   
mala curica
Ja sam citala suprotno,ali da je dobro iskuhano.....
Jela sam ga par puta kada mm napravim,ali posljedice su uzasne,bol u zeludcu,tegoba,povracanje,malaksalost.
Znaci bas nikako ni ne godi,pa cak ni fasirano,crvapi....nista od toga ne mogu da jedem.
Corbe,povrce i piletina to je moje jelo sto mi legne lijepo.
Pomfri ponekad napravim,pozelim.Od sokova samo narandza i to ima jedna koja nije ni malo sladka,inace sokovi koji slade ne prijaju mi.
Ponekad kola mi na um padne,ali u sustini vodu najvise pijem.
Mislila sam da cu biti zanivijetalo,jede mi se ovo,jede mi se ono,da cu biti ters u trudnoci.
Ali ja za sebe mislim da nisam user posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 2.5.2015 12:25:19 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 12:25:43   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: mala curica

Da,bas to podsjecanjeuser posted image
Ja znam da se on zezao,uvijek kada jedem zeza me "Moze li debela" i kada smo kuci sami.
Nije me nikada vidio da puno jedem,uvijek me tjerao i hodao zamnom da jede.Pa mu sada zanimljivo user posted image

Mene je vise stid pogledati koki u oci.Pa ja samo piletinu jedem.Evo i sada pripremila hocu sebi da isprzim user posted image



Nisi jedina user posted image i ja pripremam burek s pilecim mesom, piletina mi omiljena na svaki nacin :-)
A cula sam prije neki dan da nije dobro za trudnice da jedu crveno meso. Jeste li vi upoznate s tim?

Stvarno ne znam. Ja sve jedem. Jela u prvoj trudnoci, pa i sad. Ziva i zdrava jos uvijek user posted image . I od mesa: teletinu, janjetinu, junetinu...i meso je na meniju par puta sedmicno. Neko je cini mi se i jagode spominjao, eto i to sam jela, pogotovo u prvoj trudnoci sam znala po kilu pojesti user posted image .
kako pravis pileci burek? Od bijelog mesa? Nisam nikad probala, a volim i ja piletinu

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 12:28:22   
ninuska
alman draga, svaka ti cast user posted image . Zeno, pored djeteta i trudnoce stici ces tri kuce uglancati. Respect!!! Kad te citam pomislim da sam nesposobna user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *