|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   promjene na koži
11.4.2009 13:36:11   
belmac
mislim da je već pisano o promjenama na koži tipa negro "linije" i stomaka, ali ja imam jedan drugi problem. znam da je normalno da se u trudnoći javlja osjetljivost kože i potreba za češanjem kod nekih trudnica. i ja sam tim simptomima trudnoće bila sklona u manjoj mjeri, ali nakon poroda ( danas je 20-ti dan) imam veliki problem.user posted image prvo se javio "svrab" po rukama i stomaku. koža se zacrveni, nastanu plikovi kao da sam se ožarila, a poslije par dana stvori se kao lišaj; koža je crvena i suha, bez obzira što se mažem svim mogučim i nemogučim kremama. nakon par dana nesnosne potrebe za češanjem (posebno noću) sve mi se to spustilo na noge.  neznam šta je i šta da radim, ali znam samo da se po svu noć češem. znam u snu i rskrvariti osjetljiva mjesta. ta mjesta su uglavnom blizu prevoja; ispod lakta, ispod pazuha, ispod koljena... mada  mogu reći da me češe cijelo tijelo user posted image neznam šta da radim.ima te li kakva iskustva? vjerujem da će proći, ali neznam kako da si pomognem user posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: promjene na koži
11.4.2009 13:58:27   
Babyy
i ja imam taj probl, a rodila 3marta 09..... meni pomaze kad se mazem maslinovim uljem,u trudnoci nisam dobila strije... pa se bojim da taj svrab nije znak strija posle poroda...user posted image

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: promjene na koži
11.4.2009 14:47:31   
belmac
uh! već mi je lakše! naravno, žao mi je što i ti imaš isti problem, ali mi je lakše, kad vidim da nisam usamljeni slučaj. već sam se počela brinuti i razmišljati o odlasku doktoru.user posted image
svakako ću probati s maslinovim uljem, mada sam koristila neke kreme na bazi maslinovog ulja koje nisu baš puno pomogle, ali..user posted image vrijedi probati.

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: promjene na koži
12.5.2009 21:53:54   
Evgenija
Da ne otvaram drugu temu, ja bih da pitam nesto sto se tice promjena na kozi posle poroda. Naime, porodila sam se, po drugi put, prije 3 mjeseca. Trudnoca je protekla uglavnom OK, bez znacajnijih problema. Nekoliko dana posle poroda sam imala herpes u uglu usana koji je nestao nakon 20-tak dana, ali mi se stalno nakon poroda desava to da mi oticu usne. Nekoliko puta je znala da mi otekne usna, ono bas utrne, ali i relatino brzo prodje.
Medjutim, maloprije sam isla s bebcem u setnju i prije toga se poljubila sa mm. Nakon 15 - tak min mozda,  otekla mi je cijela gornja usna i evo ima vec 2 sata kako otok ne prolazi, osjetim kako je sva utrnula. Ovo vec pocinje da me brine, posto se nije desavalo prije trudnoce. Da li je neko od vas mozda imao slican problem i da li iko uopste zna zbog cega bi ovo moglo da se desava? Hvala unaprijed!

_____________________________

D&D

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: promjene na koži
8.7.2009 12:59:00   
maaaja
e   ja  imam  drugačiji  problem   a  s  obzirom  da  je  tema  srodna  da  priupitamuser posted image   porođene   žene   naime   nisam  se  mogla  pohvaliti   čistom  kožom  na  licu  i  leđima  ni  prije  trudnoće  tačnije  rečeno  na  tim  područjima  sam  imala  akne  u  trudnoći  su  se   skoro  povukle  a   od  poroda  prije  15 dana   svaki  dan   sve gore  i  gore  po  licu   ima  li  neko  sa   sličnim  iskustvom  interesuje  me   da  li  su  nekom  ovi  problemi  ublaženi  vremenom  prestankom  dojenja  itd...
napominjem  da  dojim  i  krvarim  još  uvijek.......
hormoni  nisu  nikada  ni  bili  ok,  čak  je bila u  pitanju  i  stimulirana  trudnoća  dr.Godinjak  ,Klomifen,Gonal  F......

(odgovor članu Evgenija)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *