|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 10:16:35   
LieToMe RR
Hvala vam trudnice moje drage user posted image user posted image user posted image user posted image
Da se razumijemo drago mi je sto idemo na more i sto cemo se odmoriti (cak i uz ovu sabotazu mm user posted image ) pa 5 dana 5 dana, samo da se maknemo i odmorimo i od radova i od posla i da uzivamo sa malenom. Ali mi je bitnije to sto je sa grlicem sve ok jer je ipak rano i dosta ranije nego u prvoj trudnoci poceo da se skracuje naglo, tako da imam ja jos veliki put da predeveram sa ovim grlicem. Ali eto osmjeh mog ginekologa govori da je sve ok i da nema prostora za brigu

ninuska draga ove godine ne idemo u Drace, 6 punih godina smo mi dole, korjenje vise pustili, od toga je bilo godina i kad smo dva puta godisnje dole isli, ipak je malo previse user posted image  mi aBd u utorak ujutru (kako sad stvari stoje a mozda i pon navece, sve cemo jos vidjeti) idemo u Brist.
Imam i dovoljno vremena da se spakujemo i organizujemo, s obzirom da nismo nista ama bas nista organizovali sem sto imamo smjestaj (koji samo moramo potvrditi jer smo rekli zeni da zbog mog pregleda nismo sigurni)

Sretno danas na kontroli trudnicama koje idu user posted image  drzim fige!
rose, MAM, maksi, pandica, mala curica...da vas sve sad ne nabrajam pojedinacno hvala vam od srca na podrsci! user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2601
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 10:26:53   
lala88
zdravo loptice, evo i mene sa pijace, mm ce se onesvjestiti kad vidi koje sam povrce kupila ima odma da ide u mesaru (moj mesojed) user posted image
LTM bravo za grlic, koliko smo navijale da ides na more i on se sazalio i odlucio ne skracivati.
Baje se normalne u trudnoci samo ih treba kontrolisati i terapiju koristiti, ja od pocetka trudnoce imam bjeli iscjedak i konstantno koristim vaginalete i sad mi je propisao Canastein ja mu rekla da mi negodi pa je rekao da ce mi dati one moje Neo- penotan ali oko 38 sedmice da sve ocistim, jer mi se uvjek vrate za 15 dana pa da bar pred porod bude ok.
Mene pucaju hormoni, sinoc sam bila ljuta ko bjesan pas, moji gosti dodjose nakon 1h i 20 minuta, kao imali su goste pa kasne, ok ali gdje vam je bio telefon da javite da cete kasniti, al eto i to smo zavrsili.
LTM te tablete za kiselinu se smiju koristiti nakon 4 mjeseca, nesmiju ranije znam to jer mi je dr rekoa, ja sam na pocetku se mucila sa zeludcem i on mi rekao da ce mi bas te dati ali nakon 4 mjeseca nesmije ranije, a da do tad koristim gastal.

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2602
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 10:41:52   
ninuska
Necete vjerovati sta sam doruckovala: cuftete i pire krompir user posted image . Inace, ujutro jedem mazalice. A, mama ni napeavila cufte koje smo jucer rucali, a i danas cemo. Bas, bas ih volim user posted image

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2603
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 10:44:29   
LieToMe RR
lala88 ovo sam ja pitala zbog kiseline, jer se jos par trudnica zalilo na kiselinu a i tu smo ogranicene sa lijekovima (ja mucninu nisam nicim mogla da sprijecim jer sam u obje trudnoce imala dijagnozu hyperemesis gravidarum, i to u toj mjeri da nista ali nista ne pomaze). obicno se te prve mucnine lijece prirodnim nekim lijekovima, djumbir, bademi, kokice...madjutim meni to nikad nije pomagalo.
e sad, kod mene i u prvoj a evo i drugoj trudnoci mucnina trajala do 6tog mjeseca i doslovno preko noci samo me kiselina pocne patiti. za kiselinu mi je na proslom pregledu rekao rennie da koristim medjutim meni ni to ne pomaze (opet imam vjerovatno i izrazeniji oblik kiseline) tako da sam ja sinoc povracala user posted image  kaze posto je kod mene vjerovatno i kiselina dosta jaca (kao i mucnina) moram nesto malo jace uzeti kad mi bude tako 5do12

dobro i ja sam malo kriva, mm je cistio odvod od kade u kupatilu (kako se i krecilo i svasta se u kadi pralo i sapiralo) malo se zacepio pa je on to cistio i sredio i ja onda htjela jos kadu da operem i jebi ga, valjda od cucni ustani sagni se meni se ta kiselina jednostavno uzburka malo vise.

e da rekao mi je da ce mi beba vjerovatno biti jedno 200-300 grama teza nego prva user posted image  ali kaze o tome cemo detaljnije kad se vratim s mora (jer je i on konstatovao da mi je pupo dosta veci nego u prvoj trudnoci) ali rekao mi je da lijepo izgledam i pitao me jedem li sta user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2604
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 10:48:07   
lala88
Ma ja sam ovo napisala da nebi neka trudnica se zbunila pa da ih uzima protiv mucnine.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2605
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 10:53:16   
rose
odo kasnije do jyska preuzet plahte da mi dijete ne suska po noci user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2606
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 10:55:36   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: lala88

Ma ja sam ovo napisala da nebi neka trudnica se zbunila pa da ih uzima protiv mucnine.

user posted image  ma znam, ne upratih jesam li ja u prvom postu napisala za kiselinu ili mucninu (posto meni kiselina uzrukuje mucninu) ja uglavnom povracam 9 mjeseci eto toliko znam, vala smori vise povracanje user posted image

rose user posted image  znaci veceras S spava na nepromocivoj plahti user posted image  
ja cu morati do jyska ali nekad poslije mora, moram neke kutije za odlaganje da vidim i da uzmem one bez za ladice (sto imaju i za carape i kao kutijice) moracu da se selim iz komode poslije mora user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2607
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 11:04:15   
ninuska

IZVORNA PORUKA: rose

odo kasnije do jyska preuzet plahte da mi dijete ne suska po noci user posted image

user posted image i za tvoju kontrolu...
joj, ja nisam jos otisla. Valjda nece nestati. Mislila sam kupiti i posteljinu minnie mouse sad je snizena na 30 KM, ali nema carsafa.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2608
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 11:06:26   
Dalija098
LieToMe čestitke za kontrolu i nasmijanog Divketa divnoga :D
Ej imam jedno pitanje za vas ženice koje se razumijete... Dao mi je doktor između ostalog da pijem omegu3 masne kiseline...Ja neki dan slučajno na poklon dobijem neku američku Omegu ali nije samo 3 nego TRIPLE Omega 3-6-9. Da li znate smijem li to piti?user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2609
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 11:11:45   
rose

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: rose

odo kasnije do jyska preuzet plahte da mi dijete ne suska po noci user posted image

user posted image i za tvoju kontrolu...
joj, ja nisam jos otisla. Valjda nece nestati. Mislila sam kupiti i posteljinu minnie mouse sad je snizena na 30 KM, ali nema carsafa.



ja rezervisala juce online..cuvaju mi jos danas user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2610
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 11:13:41   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: Dalija098

LieToMe čestitke za kontrolu i nasmijanog Divketa divnoga :D
Ej imam jedno pitanje za vas ženice koje se razumijete... Dao mi je doktor između ostalog da pijem omegu3 masne kiseline...Ja neki dan slučajno na poklon dobijem neku američku Omegu ali nije samo 3 nego TRIPLE Omega 3-6-9. Da li znate smijem li to piti?user posted image


Hvala hvala user posted image
Ja koliko znam omega (u bilo kojoj formi) nema sanse da odmogne tebi i bebi. Cak je i jako preporucljiva (zbog razvoja nervnog sistema i mozga) tako da mislim da nema razloga za zabrinutost. Tebi ukoliko ce biti lakse nazovi doktora pa ga pitaj. Zaista mislim da nema razloga da ne pijes ali eto da bi umirila sebe prozovi i pitaj user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 2611
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 11:34:29   
*pcelica*
LTM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jesmo li ti rekle da ces ici na more. Ti nama ne vjerujes.user posted image Kakav Divanovic kad mi prognozu i dijagnozu damo.
Ja sam serazletila perem sve zivo. Cim je sunce jutros provirilo ja sam masinu vesa ukljucila sad pere deke pa cu kasnije jastuke. Lagano se pripremam za krecenje
Danas u pet idem na kontrolu. Trema me puca, ne znam ni ja sto. Jos nikad ovako me nije bilo strah user posted image

< Poruku je uredio *pcelica* -- 29.5.2015 11:35:57 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2612
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 12:10:16   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Gdje ste zene stigo Čola user posted image user posted image user posted image

Evo mene sa pregleda  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (ne znam ima li jos neki adekvatan smajli user posted image )

Grlic divan (ako moze skracen grlic biti divan) user posted image  uglavnom idemo na more juupppiiiiiii user posted image  i on nasmijan, opusten, zadovoljan... kaze godice mi more.
Pitah ga za kiselinu (sinoc sam povracala) kaze on da probam nest malo jace od rennie (Ranibos ili Ranistan ubijte me sad ja akoodmah ne zapisem ja to ni ne upamtim). Kaze smije se to u trudnoci (eto info za ove koje se pate sa mucninom, smijemo piti).
Zakazao mi je odmah pregled cim se vratim s mora, doslovno odmah sutradan na pregled. Spomenuo je godisnji ali rekao mi je da cemo se sve dogovoriti kad se vratim s mora i dodjemna pregled.

eto, odoh sad da popijem kaficu, da jedem user posted image  vidim pisale ste o hrani i da dok jedem citam sta ste pisale user posted image

E da, ne idemo u pon nego u utorak user posted image  (ukoliko nas ne sabotira moj grlic, pasos mm, nase zajednicko dijete - prvorodjeno user posted image  onda nas sabotira projekat kojeg mm vodi pa mora u pon na posao) tako da eto u utorak se brcakm za vas sve user posted image

user posted image user posted image user posted image bas mi je drago sto je grlic uredu, i sto idete na more, da vas zdravlje i vrijeme posluze i da da se i za nas koji put okupas user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2613
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 12:18:09   
alman
pcelice sretno danas na kontroli, i ja idem u pola 4, nemam neku tremu, vise sam uzbudjena i jedva cekam da krenemo,

i kod mene se sbralo vesa tri masine, eno jedna oprala, sad jos jedna nek opere prije nego krenemo,pa da rasirim da moze da se osusi

kako sam samo pozeljela sunce i lijepo vrijeme user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2614
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 12:33:19   
alman
Bella...28.05. user posted image porodila se user posted image
Alldi.. 10.06.
Seashells... 12.06. user posted image
Alman...29.06. user posted image
bebi01...29.06.
Mala curica...30.06. user posted image

Sabiinaa...01.07.user posted image
Mybaby...03.07.
Diska4....04.07. user posted image i user posted image
Lala88...20.07. user posted image
Adano...22.07. user posted image
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Pandica ...15.08. user posted image
Mastalica...15.08.
Meri1983...17.08. user posted image
Putujuca...18.08. user posted image
LieToMe....24.08. user posted image
Aleah...26.08.
MAM...28.8. user posted image
Bebac bucko...31.08.

Novo Ime... 02.09. user posted image
Savi...08.09. user posted image
Araj .... 12.09. user posted image
Pcelica Maja5.... 15.09. user posted image
Carobno Jutro ....20.09. user posted image
Ninuska ...23.09. user posted image

Aidana ...06.10.
Blue moon ... 22. 10.
Amiina ....24.10.

Pcelica...02.11.
ziel ...19.11. user posted image


Leena .....14.12.


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2615
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 13:46:33   
ninuska
Gdje ste se razbjezale user posted image
alman sretno na kontroli. I ja sam oprala masinu vesa i vec je suh. Sutra bih trebala ormar precistiti. muza i malu cu da posaljem u pionirsku aBd. Valjda bude po planu user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 29.5.2015 13:51:17 >

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2616
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 13:50:44   
LieToMe RR
pcelice hvala hvala user posted image  i tebi sretno danas na kontroli, ne sumnjamo da ce to sve biti po ps-u user posted image  i uspori bona malo sa tim vesom user posted image  ne moras sve danas

alman hvala puno, naravno da cu se okupati za sve vas, mozda vas pocastim i nekom slikicom user posted image   sretno i tebi isto na kontroli a uspori bona i ti user posted image

ja cu ves za vikend eventualno nedjelja/ponedjeljak da mi bude frisko za mora i taman da skontam i sta cu ponijeti.
jos uvijek nisam ni kupaci probala ne znam ni mogu li sike i guzu ugurati u njega user posted image  

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2617
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 14:31:17   
LieToMe RR
nigdje nikog user posted image
naletih maloprije na facebooku na slikicu

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=403469293178883&set_=pcb.403471289845350&type=1&theater

izgleda mi super i prakticno samo ne pise kolika je cijena.
ja sam do sad to nesto sve drzala po kutijama plasticnim sad cu vecinu morati u ladicu kod bebe (ali ta prva ladica mi je malo plica pa ne stane sve bas lijepo) kontam mozda ovo sa ofingerom nije losa stvar, fino izgleda

EDIT: poslala im poruku, hajd reko da pitam lijepo mi na oko user posted image  kad ljubazno odgovaraju:
Potovana go M. Cijena set_a je 169,00KM.Ukoliko plaate gotovinom odobravamo popust od 10% na ovaj artikal.Lp user posted image  mislim 169 KM za kesicu i dekicu. Bilo bi mi nesto da ne pitah. A tacno sam mogla lijepo zivjeti u neznanju. Nista, i drugoj bebi ce pelene i kozmetika u kutije iz jyska user posted image  ako je mogla seka moze i ona user posted image

< Poruku je uredio LieToMe -- 29.5.2015 14:47:47 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2618
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 14:40:55   
LieToMe RR
mene krenulo, ja sama sa sobom pricam user posted image
ali sjetih se da je neko pisao o baby garderobici i krevetima. meni sto se tice bodica neprevazidjeni pcelica maja i oni fisovi bodiji (narocito oni na bretele) a krevetice imaju u nobilu (prave divne drvene krvete) ja sam ostala pozitivno odusevljena kreveticima (kod nas je onaj putni) ali vidim vecina vas je zagrijana za drvene pa pogledajte na web stranici, cini mi se da su i povoljni a i lijepi onako na oko user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2619
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 14:47:25   
lala88
evo mene LTM da nepricas sama sa sobom, hajte zene kod mene na sataras sa svjezim povrcem danas kupljenim. Vala cu ga napraviti veliku serpu pa i sutra imam, da ne kuham user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2620
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 14:47:29   
ninuska
Nazovi i pitaj ili na fb pitaj. Ovo bi trebalo biti i u Ikea-i. Ja sam kupovala nesto slicno namijenjeno je za pelene. U obliku patke je. Stoji u ostavi..nismo koristili user posted image .
A, mozes i sasiti. Ima ovih teta sto siju sve i svasta. Mozda babysaurususer posted image


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2621
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 14:51:53   
LieToMe RR
eee tu ste, da ne bude sama sa sabom pricam
pitala sam ninuska user posted image  mislim halo 169 KM pa od cega je. ma ako skontam sveki ce sasiti, ali meni opet nekako prakticnije u kutije. u jysku sam uzimala set od 3 kutije dodje jedna velika u nju taman poprijeko stanu pelene bas u milimetar i dodju dvije manje i imaju poklopce, u tim manjim drzala kozmetiku stapice za usi kreme kupke, bas ono lijepo poslozim, milina. cijena te tri kutije kad nisu na snizenju je oko 23-24 KM a cesto budu na akciji. josimaju u boji nasih zidova, ja malenoj uzela za plakara. posto ima dosta lufta od ofingera pa do dna onda stavim kutije tu joj stoji kozmetika, snalice, pelene sve lijepo poslozeno user posted image

lala88 uuu sataras, kod mene danas kupus (sa mesom naravno) za rucak. prilozi ce biti jogurt mladi sir i salata...ja vec gladna user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2622
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 14:56:56   
rose
pokupila sam plahtice...nema suskanja veceras..e sad sam tanka s posteljinom tj jorgan i jastuk su ok..al nema carsafa pa joj stavim neke nase male...trebam nabaviti nesto pod hitno...ima na carsiji onaj moj dom...tu cu se zaroviti :)

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2623
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 14:57:57   
ninuska
Vala nisu normalni. Cuj 169 user posted image . Svasta.
a,,te kutije jesu prakticne, a u njima ti je preglednije.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2624
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 14:59:46   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: rose

pokupila sam plahtice...nema suskanja veceras..e sad sam tanka s posteljinom tj jorgan i jastuk su ok..al nema carsafa pa joj stavim neke nase male...trebam nabaviti nesto pod hitno...ima na carsiji onaj moj dom...tu cu se zaroviti :)


user posted image  ma carsafa bar ima na svakom cosku: znam da su drugarice kupovale i u tifaniju i u azelu, pa fis, jysk, konzum... nedavno je drugarica uzimala u konzumu neke divne pamucne na snizenju bili bas cijena bagatela...ima i u nobilu user posted image  

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *