|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako pravite supice
2.7.2010 1:27:26   
Hanady RR
myb@by ponovit ću svoj post
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa zaboga dosta više sa tim tablicama i eventualnim osudama....

pa žene drage ima nekih koje ne odgajaju djecu tako a neke pretjeruju u praćenju tablica...i sve je to normalno.
Svi mi svoju djecu volimo...a odgajamo u skladu sa mogućnostima i navikama od prije stečenim. sredina često utječe na isto...naš je izbor kako ćemo i šta ćemo.

Dely kakav osjećaj krivnje...pa nije niko ovdje došao da ga drugi šokantno pita o sastavu supice i nabacivao mu krivnju. ja krivnju ni sekunde ne osjećam što sam svoju djecu odgojila bez rižinih pahuljica, prosa, itd...ili vaganja 50g tikvice, 30 g mrkve, 20 gr mesa itd pa to mi je djetetu obrok...ali razumijem i one koji to tako rade.

već sam napisala ja nisma slijepi pratilac tablica...ali nisma na njima ni slijepi putnik.

I mislim da svi roditelji to tako rade.

I dosta...
bambi je sada naučila zašto toliko vegete nije dobro za dijete ...ima svoj izbor dali da nastavi ili promjeni način pravljenja...ali nema niko pravo da nikoga osuđuje.
ja također ne vjerujem da je bilo ko zlonamjerno upozorio bambi...ali eto treba nekada paziti na način ostavljanja komentara. Ali i to je izbor...način kako nekome saopštiti da se ne slažeš sa njim.

i molim Vas vratite se temi...
u toku dana očekujem recept za neku finu povrtnu supicuili recimo supa na ribi...jel neko pravio i kako? Sve ostalo neka ostane na marginama teme gdje mu je i mjesto.


u slučaju da ga nisi porčitala...
Molim te da poštuješ i idemo dalje...
svaki naredni na ''''temu'''' koja nije u skladu sa datom temom brišem.user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.7.2010 1:28:08 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: kako pravite supice
2.7.2010 7:32:50   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

Didina juha na ribi

- riba (on pravi najcesce od one "losije" ribe...tj. sitne ribe kao sto je spar, trija...)
-luk (kapula)
-paradajz (pomidor)
-list persina
-maslinovo ulje (uje)user posted image

na dno serpe stavis maslinovo ulje, ociscenu ribu (ja znam napraviti i sa filetima), jedan citav paradajz, malo persina, citavu glavicu luka ( a moze i bez),sol i par zrna bibera, voda...to se kuha dok se riba ne pocne "raspadati"...znaci da se meso odvaja od kosti...sto kod ribe ide relativno brzo...e onda dida izvadi ribu,luk, persin i pojedeuser posted image a u juhu stavi saku rize i kuha dok se riza neskuha..dobijes bas bistru juhu sa tom rizom umjesto tjestenine...to bude pravo blago

E, meni je bolja varijanta leso riba (pravi se od bolje ribe..orade, skrpina...najbolje kada ima raznih vrsta)...sve isto samo sto se luk isjece na ploske i krompir...isto zalijes vodom...kada se krompir skuha jelo je gotovo...a tu ima i ribe i krompira i juhe...tako reci, citav obrok

Ovo sto sam ja napisala je za morsku ribu...mada mislim da bi se moglo i sa pastrmkom...a kako se one riblje juhe...one jake...tipa madjarskih, prave..e to ne znam...one budu bas corbali



joj moj Cici jos nije probao ribu, mama sram te bilouser posted image moram danas muza poslati u mercur po ribu jer mora je probati prije mora da bi tamo na miru mogla da mu dajem bez bojazni od kakve ne daj Boze alergije....ali kuhana riba/supa je iskreno meni bljakica ali Cici ima da je jede user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *