|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   depilacija nakon poroda
24.4.2009 18:34:49   
Anoniman
Drage moje mame,
mene malo prpa hvata radi rane otici na cupanje...nije jos ni 40 dana proslouser posted image ...hocu da vas pitam kako je vasa prva depilacija prosla..mislim ne znam ziva sta da radim

joooj kod mene vazda temauser posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 18:54:05   
Anoniman
iskreno, ja ne smijem ni bez rane, mislim ja aparaticem depiliram noge, i to je ok, a bikini zonu jedino bicevima, nema sanse da bi izdrzala vosakuser posted image , sretno ti s tim

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 18:59:54   
ena0002
Mene interesuje cime depilirate gornji dio nogu. Ja imam aparat, i njega koristim za donji dio nogu do kljena, jednom sam probala i gornji i to je bolilo kao sami djavo user posted image , a poslije toga su pocele urastati, ma katastrofa ziva. E do sada sam koristila neki prah koji se umuti sa vodom, namaze, malo stoji i samo se spere i nema niti jedne dlake, ali toga mi je nestalo, a to sam dobila.
Zadnji put sam uzela u dm-u neki sprej, kao samo se naspreja, ostavi se da stoji 10-ak min i spere, ali na zalost nije mi otpala niti jedna dlaka user posted image .
Koliko su kreme efikasne user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 19:08:15   
babymia
joj i mene ovo interesuje,posto sam se uvijek depilirala voskom i sad mi je crnjak bas zbog rane,meni je proslo 45 dana od poroda,ali nemam jos hrabrosti da odem da probam......

_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 19:13:47   
Anoniman
moram vas pitati, kako vam je zarasla rana, ja sam po preporuci mazala kantarionovim uljem i to je stvarno super, ko da nista nije ni bilo, ja nisam imala epiziotomiju ali sam pukla malo, pa ako kome jos nije zaraslo nek proba

(odgovor članu babymia)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 19:25:55   
Amrino
Ja sam od depilacije voskom odustala cim sam zatrudnila. To mi je samo po sebi jako bolno i stresno iskustvo a u trudnoci sam takva izbjegavala.
Od tada- bic majka user posted image . Sva sreca pa nije toliko strasno. Ne sjecam se tacno- nakon koliko sam se depilirala ali sam onu ranu duuuugo zaobilazila user posted image .
Ne znam- mislim da je za dep. voskom ipak to prerano.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 21:12:36   
Anoniman
dale ste mi odgovoreuser posted image user posted image ...ja sam evo sada kosilicom noge...a bikini tj. ONAJ dio vala necu josuser posted image fakat me strah...

@ena...ja i gornji kosilicom kosim ...i boli k'o sam vrag pogotovo prednji dio butina..ja pocnem plesati i pjevati...pomogne malouser posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 21:24:42   
Anoniman
joj depilacija kad se sjetim nisam smjela ranu dotać mjesec dana uf,uf,ufuser posted image a sad bicem žanjem.
Neće ti je niko gledat još zadugo nit će ti padat na pamet da je pokazuješuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 21:28:20   
emma.L
Ja sam išla na depilaciju nakon 40 dana i uradila sam sve voskom, ali nisam imala epiziotomiju,  pa mislim da sam zato i mogla. U trudnoći sam do 9. mjeseca depilirala sve i pripremala se kao za porod, ali sam u 9. postala jako kenjkava i razdražljiva i odustala. Nakon toga imam veliki problem sa urastanjem na preponama user posted image , pa ako neko zna lijek za to, molim vas... Inače sam prije depilirala sve- sve, a sad zbog ovih ranica zaobliazim prepone. Ali slažem se, preponsko područje je nagore user posted image , a depiliram i pazuh i stomak. Ma sve bih dva puta prešla ali za prepone bi najradije da me uspavaju, LOL.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 21:31:05   
magde
ja sam korisita one vet kremove to je bilo bar lako ali mirise na hidrogen malo je gadno a prije sa depilator ali sitisnem zube ali vosokom nikaaaad

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 21:46:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

joj depilacija kad se sjetim nisam smjela ranu dotać mjesec dana uf,uf,ufuser posted image a sad bicem žanjem.
Neće ti je niko gledat još zadugo nit će ti padat na pamet da je pokazuješuser posted image user posted image user posted image



Ma sta me nece gledat...kako me nece gledat...treba doktoru oticiuser posted image ..a vala ja vec..cudno gledam mm....ima ona jedna pjesma...kako ono ideeee http://www.youtube.com/watch?v=QZbTpANdI54user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: depilacija nakon poroda
24.4.2009 21:48:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ja sam išla na depilaciju nakon 40 dana i uradila sam sve voskom, ali nisam imala epiziotomiju,  pa mislim da sam zato i mogla. U trudnoći sam do 9. mjeseca depilirala sve i pripremala se kao za porod, ali sam u 9. postala jako kenjkava i razdražljiva i odustala. Nakon toga imam veliki problem sa urastanjem na preponama user posted image , pa ako neko zna lijek za to, molim vas... Inače sam prije depilirala sve- sve, a sad zbog ovih ranica zaobliazim prepone. Ali slažem se, preponsko područje je nagore user posted image , a depiliram i pazuh i stomak. Ma sve bih dva puta prešla ali za prepone bi najradije da me uspavaju, LOL.



ma joj najbolje bi bilo na laser

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: depilacija nakon poroda
25.4.2009 10:46:56   
emma.L
Vec sam razmisljala da se raspitam za lasersko uklanjanje, barem na preponama, jer su vec prilicno jake i tamne. Ali treba se pripremiti i odvojiti vrijeme za te redovne tretmane, pa jos ne znas ni koliko ce ih trebati, pa ne smijes depilirati nicim dok ne zavrse, dakle treba biti zima... Malo komplicirano se jos uvijek cini. Pogotovo kad sve jos pokusavam prema Emi organizirati.
Ali nekad, definitivno mislim probati- gore biti ne moze.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *