|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 14:43:42   
Rabi
user posted image

Zivim u kuci- prizemlje, a od nedavno smo dobili kucne ljubimce, mraveuser posted image
ima ih milion, pa ako ima zainteresiranih domova i prihvatilista za ovakvu vrstu kucnih ljubimaca nek se javiuser posted image user posted image user posted image
Hehehehe........Salim se!
Pomagajte drage zene....Ima ik bas ko mravauser posted image
U svakoj sobi, hodniku, wc-u, kuhinji.....ma uzas. I to ne set__aju samo po podu, vec su se poceli verati i po namjestaju!
Jos mi samo fale i mravi u krevetu i onako je guzva!
Posipala sam so, ali nista nee pomaze.
Imate li vi neki prijedlog? Kako se rijesiti ovih napasti?

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.11.2010 16:14:30 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 14:45:38   
Rabi
......

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 14:47:33   
Anoniman
jesu li zuti ili crni, mi imamo zuteuser posted image

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 14:48:30   
Rabi
Ma crni su...oni klasicniuser posted image user posted image user posted image
Jos i zuti???Kako se oni ponasaju?


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 14:48:41   
Anoniman
kupi raid u spreju i pokusaj

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 14:50:51   
Anoniman
ma zuti su ludi, to je tek napast, mislim da zive u pola sarajeva, cula sam da je to cak od izgradnje ovih zgrada, uzas, i nikad ih se necemo rijesiti, ali ovaj sprej je efikasan, samo sto ne smijem ostaviti u kuhinji nista od hrane, odmah se kupe, sve moram stavljati u kutije sa poklopcem

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 14:51:31   
Rabi
ma ne znam ....cula sam da nije nesto efikasan...
a i strah me zbog bebiceuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 15:32:41   
Anoniman
pa znam i ja se bojim koristiti sad, ali nema ih bas nesto hB, jedino da bebu izvedes van a da nako naprska i izraci dobrouser posted image

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 17:13:49   
almai
Nama su se jedno vrijeme pojavili zohari,fuj,fuj...
Posto zivimo na prizemlju i dok se drva podu slagati pod balkon eto i njih u kucu.
Mi smo nasli neke plasticne probusene kutijise neutralnog su mirisa i nestete ljudima(mislim da su od reid-a)i samo ih poredali kud se oni pojavljuju i vjerovali ili ne ali oni su nestali i te kutijice jos uvije stoje a njih nemauser posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim da ce ti to pomoci i kod mrava,vrijedi pokusatiuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 17:19:18   
NANICA
Ja sam pokusala sve, sprej, kucice, ... ali nista. Kako neka od vas rece zive u vise od pola Sarajeva user posted image . Tus traka se vise ne proizvodi (tako mi rekli u poljoprivrednoj apoteci). Kupiliu neke kuglice za zohare a kao efikasne su i za mrave (u poljo. apoteci) i pratili smo ih (kao pravi Sherlock) odakle dolaze i kuda idu pa smo na tim "zaristima" zaspricali i sprejom i stavili te kuglice. Bilo ih i u djecijem krevetu. UZAS.

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 17:19:57   
haidy
e i meni su te plasticne kutije pomogle kod zohara, extra su.
a sto se tice mrava, probaj staviti na mjesta gdje ulaze so i sodu bikaronu ili sirce.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 18:15:57   
andji
Meni je bilo žohara,noću kad idem u toalet i dan danas vidim ponekog..mi smo kupovali nekakve sirčiće-hljebčiće providno žute boje,fora oni to jedu(naravno stavljala sam ih da ih Sergej ne može dohvatiti)i bili su s epovukli jedno vrijeem,ali kako ljeto dolazi tako i ti gmizavci...morat ću opet do te poljoprivredne apoteke...meni u ovom slučaju Raid nikakvu korist nije donio...a još je i skup...oko 9kmuser posted image user posted image user posted image user posted image moram,dok nisu počeli opet dolazit,a za mrave nemam pojma,ma isto je to....gmizavci k'o gmizavci

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 18:19:50   
Rabi
almai, gdje mogu kupiti te kutijice? Pa da probamuser posted image
haidy, probala sam sipati so..ali nistauser posted image
A provaliti odakle izlazeuser posted image Ma izlaze na sve strane!
Uskoro cemo kreciti...pa ako mi ne pomognu ove kutijice, posucu po svim coskovimauser posted image mozda upaliuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 18:22:25   
Rabi
Joj andji....ma meni su zohari odvratniji...sve me neka jeza fata od njih, samo kad pomislim! Mravi su mi malo nekako pitomiji...
A zivim u prizemlju pa im blizu. Zivis li u stanu, pa su ti se pojavili zohari?


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 18:25:51   
Rabi
ja sam pukla...dva ista posta poslah...a sto je najgore napisahuser posted image
Kontam nesto se izbrisalo...pa reko opet cu!! Kad ja, ono oba posta tu...samo se malo razlikuju..


< Poruku je uredio Rabi -- 7.5.2009 18:27:42 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 18:31:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

ma zuti su ludi, to je tek napast, mislim da zive u pola sarajeva, cula sam da je to cak od izgradnje ovih zgrada, uzas, i nikad ih se necemo rijesiti, ali ovaj sprej je efikasan, samo sto ne smijem ostaviti u kuhinji nista od hrane, odmah se kupe, sve moram stavljati u kutije sa poklopcem


ZAISTA SU GROZNI!!! Živim na Ilidži i hoću da pomahnitam od žutih mrava.  Ni ja ne smijem ništa ostaviti u kuhinji.  Čak ni ne pripremam hranu u kuhinji već u trpezariji.  Nećete vjerovati, neki dan kad sam presvlačila svoju curicu, slučajno zavirim u nogavice pantolica koje sam joj mislila obući.... kad unutra 10-ak mrava.  Ne znam šta su radili unutra... pantalonice su bile oprane i stajale su u njenom ormariću.  Izgledalo je kao da su se htjeli ugnijezditi unutra.
Čula sam da je dobro posuti izmrvljenu kredu po površinama kuda se kreću mravi.  Nisam još probala, ali javim vam ako primjetim poboljšanje. Zasad koristim Pips sprej, samo mu je mahana što ga ne smijem prskati po kuhinjskim površinama.  Nažalost, Tus se više ne proizvodi jer je navodno štetan....a on je jedino bio efikasan.

Što se tiče žohara...imala sam ih kad sam živjela na Dobrinji.  Protiv njih je jedino efikasan onaj bijeli prah (dođe u bijeloj plastičnoj bočici - ne znam kako se zove).  Jedino to ih ubija, a čestice praha žohari odnose u svoja gnijezda pa ubijaju i svoje mlade.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 18:36:27   
Rabi
  Nećete vjerovati, neki dan kad sam presvlačila svoju curicu, slučajno zavirim u nogavice pantolica koje sam joj mislila obući.... kad unutra 10-ak mrava.  Ne znam šta su radili unutra... pantalonice su bile oprane i stajale su u njenom ormariću.


Ista stvar se i meni desava!

< Poruku je uredio Rabi -- 7.5.2009 18:37:03 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 18:39:34   
marelica9
kod mene cesto znaju biti sitni, zuti mravi...samo ih pratim odakle dolaze ,naspricam Pips i nema ih neko vrijeme, cim se pojave ponovim postupak...neki dan su mi krenuli crni mravi sa balkona u kucu, odmah je Pips radio i nema ih nikako
mislim da je najbitnije da pratis odakle dolaze, gdje im je sjediste...u akciju za mravimauser posted image ...samo ih prati... 

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 19:26:28   
new mama
E drage zene i ja sam ludila od mrava,tokom zime ih je nestalo.,a i kod mene nema odakle nisu dolazili,cak i po plafonu poceli hodatiuser posted image ,ma nista nisam mogla ostaviti na stolu ili u kuhinji,cak i u wc-u su bili,spavacoj,ormar sa garderobom,ma uzas,ja sam isto kupila prah  u poljoprivrednoj apoteci i on ih ubije sve,cak i one u gnijezdima,ali nama je zena rekla u P.A, da ih to ubije ali da ce se ponovo vratiti i da nista nema da se kupi da ih trajno nestane,cak je meni snaha donosila neko ljepilo koje ubije zohare ,ali mravici su se opet vracali,sad zasad ih nemam,ali mislim cim bude ljepse vrijeme eto ih opet,tako mi je bilo i prosle godineuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu marelica9)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 20:37:56   
andji
IZVORNA PORUKA: Rabi

Joj andji....ma meni su zohari odvratniji...sve me neka jeza fata od njih, samo kad pomislim! Mravi su mi malo nekako pitomiji...
A zivim u prizemlju pa im blizu. Zivis li u stanu, pa su ti se pojavili zohari?



Da da,živim u stanu,na 5om spratu...nisu kritični,tek poneki...po danu ih nema,noću izgmize...meni pomognu ti hljebčići,morat ću do apoteke!


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 21:18:33   
Golubica
U apotekama imate kupiti NEOPITROID, prah koji nije stetan za ljude, a efikasan je. Dok sam studirala i bila podstanar, imala sam cimere koje sam nistila tim prahom.user posted image

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 21:22:30   
new mama
E bas taj i ja imam prah,ma unisti on njih,ali se opet vracajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 21:52:00   
kaktuscic
Drage moje, mi smo imali žohare u stanu prosle godine i rijesili smo ih se praskom za krompirske zlatice, ne znam kako se tacno to zove ali mislim na one bube sto hodaju po posadjenom krompiru, nema sta nismo prije toga probali, ko god nam je sta reko probali smo i uvijek su se vracali, i onda sam se sjetila da ih je moja mama u ratu istjerala bas tim praskom za zlatice i nikad se vise nisu pojavili! Mi smo nasuli taj prasak na visece u kuhinji, po limovima na prozorima, ispod frizidera... ma uglavnom na mjesta gdje niko ne moze doci u dodir tek tako s tim praskom, i to u najlon carapu i polahko treskaliuser posted image user posted image user posted image Za 2-3 dana smo nasli masu mrtvih ili osamucenih i veoomaaa sporih zohara i eto od proslog ljeta ih nema.

Mislim ako je taj prasak mogao ubiti zohare da ce i mrave pobiti, pa pokusaj!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 22:00:39   
Anoniman
Mrave posoli, a vani pred vrata pospi secera.
Ovo ti je uspjesna metoda ako hoces da ih ne ubijas, sami ce izac

(odgovor članu kaktuscic)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
7.5.2009 23:35:34   
almai
IZVORNA PORUKA: Rabi

almai, gdje mogu kupiti te kutijice? Pa da probamuser posted image

imas te kutijice uzeti u svim bolje snadbjevenim radnjama.




_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *