|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 20:56:12   
mala_sa
Mahanje raja user posted image mi danas sklopili sobicu za mrvicu, pa se evo kanim ubaciti stvari da ne preskacemo po njima user posted image

Ema mene prpa uhvatila kad sam vidjela spisak user posted image . Je li se javila beba?? Inace meni uvijek upali sa casom hladnog soka od narandze ili sa nekom dobro jakom cokoladicom, il baklava (poslije imas pola sata derneka u stomaku) user posted image .

Arijana jesi li spremna? Kako djeca reaguju na pricu o bebi?

Lejla i Aida sretno sa odvajanjima velikih beba! Mi hB bar taj problem nemamo.

Tackice mashAllah za pasinicu user posted image , sad se daj u smisljanje imena user posted image . Meni je pritisak uvijek 110/60, inace imam nizi, par puta mi je bio 110/40 i bas sam se osjecala lose.

Winky hvala na komplimentu user posted image . Koja si sedmica? A ova nasa se i sad usuti kad je mm mazi user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 21:39:57   
ema08
MalaSa, Lejla, javilo se pile user posted image . Uplašio se doktora, zna da je mama luda user posted image i to je bio bas aktivan. Danas sam prvi put vidjela da mi se majica pomjera od udaraca user posted image .

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 22:15:40   
maglaj_mum
Drage zenice pozdrav i od nas... svaki dan vas pratimal mi se laptop nakupio virusa usporio haos, pa mi smrt dok nesto objavim... user posted image Uglavnom sad je OK. Termin je 2.11. ipak nije oktobar user posted image Mi haos u guzvi, posao,kuca pripremam strucni ispit, starija djevojcica u nekoj cudnoj predskolskoj fazi, nesto ljutita stalno user posted image Tako da smo 24 sata aktivni... Ja jos uvije ne znam spol bebe iako sam 16 user posted image a jedva cekam da saznam... Ljubi vas uigrana ekipa iz Maglaja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 8:45:12   
tačkicaa
Jutro trudnjače, kako ste nam danas user posted image Evo ja uspješno zakasnila na pos'o 10-ak minuta i isčitah vas, mašala koliko nas je user posted image Evo sad na tenane da sve pribeležim user posted image
Što se tiče spola, meni je to još šuhveli, nešto je doktorica imala problema, tako da se nije baš fokusirala na spol, nego samo kaže neka ostane žensko, iako iz ovog položaja ne vidi, ali ništa ne ispada user posted image Bebać okrenut' bokom... Ali ja sam se sad privikla da je hanumica, i nekako se uštosila user posted image A i roze crtice izgledaju baš super user posted image Ali eto, bitno da je super beba, ljubi je mati user posted image
Ema Eto nemoj više navijat' za pašu, njega ćemo sljedećeg aBd user posted image Rekla sam joj svašta i pitala je svašta, ona kaže da je sve to ok. Da popijem apaurin, malo se primirim, da se ne naprežem... Ma ono, klasika. Isto, rekla je da se još nije desilo da beba izleti sama, pa da se ne sekiram ni za to user posted image Drago mi je da se ta tvoja lopuža javila, neka spavalica izgleda user posted image Jesi vidjela kako je kul i frik u isto vrijeme kad vidiš da se pomijera user posted image I majica i sve i trbuh se deformiše, ja zinem k'o peš user posted image
Nudzejma Super ti je to gnjezdašce, praktično baš user posted image
Adrijana Eto te ko moji svekar i svekrva, ustala u 5 user posted image Odeš samo na jezero i pokažeš trbuh user posted image user posted image
Mindight Kako je bilo kod mame? I ja sam svoju juče posjetila user posted image
Aidice Tebi sretno s odvajanjem domaćina user posted image Mani se čini da ćete prije vi odletit' iz sobe user posted image
Winkiiiiiii Pa tebe baš niđe nema, javiš nam se na kašičicu user posted image Eto meni je bio čudan ovaj moj pritisak, svi se moji šokirali, jer ja ono super a pritisak 110/40, mislim da je to bilo 110/70, možda su se zbunile malo user posted image moraću i ja još malo protabirit svoje nalaze, da uporedim s ovim vašim user posted image
Lejla I ja sam jedva preživjela vrućine za vikend, kud mi se alergija svečano vratila, prekihala sam dva dana user posted image
Mala Prpa, prpa user posted image Ma ja se uopšte ne brinem za tebe, ti ćeš to odradit' za primjer, ti doktorima ima da daješ savjete user posted image A ime pojma nemam odakle da iskopam user posted image Najgore što gosn.mm daje ime curici, po mom glupavom odabiru da ja dajem paši, i eto mi sad user posted image A ni on nije nešto s idejama, tako da je hanumče bezimeno user posted image Moj brat je zove Muška, nada se jadničak paši jošuvijek user posted image
Maglaj_mum Sretno sa stručnim, rasturi to user posted image Mahanje uigranoj ekipi user posted image
Eh koja ono pita za TK user posted image Sve treba da odete tamo, milina jedna, ali koja ima alergiju, neka ipak čeka jesen, ja ću haman morat' usporit', mnogo nam zelenila ima user posted image
BubaDaro Kako je bilo na maturi? user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 9:21:49   
Midnight_489
Dobro jutro☺️
Ma bilo je dobro kod mame ,sem što mi baš i
nije dala da joj pomažem,kaže ti moraš
sad odmarati... user posted image
A ja joj govorim da sam i došla kako bih joj pomogla user posted image
I tako cijeli dan. 😊😊

Ja danas planiram,pošto je lijepo vrijeme,malo sa MM-om u
prirodu na izlet.On je na godišnjem.

Eto,drage moje,javim vam se kasnije
Do tada pusa 😘😚

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 9:34:09   
mala_sa
Jutro, kod nas kisa a toplo bas, meni vrucine vec pocele da smetaju, bas teze disem i jedva se krecem user posted image

Sad odoh sa mojom curom da se namirim, i ako nadjem neke ukrasne kutije za bebi kutak da kupim user posted image

Tackice reci bratu da daje i princeze imaju poseban odnos 😍, moj brat je toliko njezan kad je sa Alinom da je za ne prepoznati user posted image . Inace ime, i kod nas ovaj put bira mm, ja sam 2x user posted image user posted image

Maganje sad svima i lijep dan danas vam zelim user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 10:57:47   
ema08


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image


JUNI 2016 user posted image

19.06. Enisa 1989 user posted image
24.06. felix user posted image
25.06. mala_sa user posted image


JULI 2016
user posted image

01.07. Mama3333 user posted image
11.07. search user posted image
20.07. Arijana2 user posted image
27.07. nudzejma user posted image


AVGUST 2016
user posted image

01.08. MajaAjna user posted image
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 user posted image

03.09. Vrtni patuljak user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. Agatha user posted image
16.09. ema08 user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image

OKTOBAR 2016
user posted image

06.10. anidla user posted image
-- 10. winky_sa user posted image



NOVEMBAR 2016

user posted image

--.11. bebica11
02.11. Maglaj_num


DECEMBAR 2016
user posted image
03.12. lejla80
04.12. leptirica13

JANUAR 2017
user posted image

20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017user posted image

22.02. midnight489

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 11:08:06   
ema08
Evo, već smo ušle u 2017user posted image . Nadam se da sam sve ok utefteriliauser posted image .

Tackice, dobro ja vise necu navijati user posted image . Ma neka je ono tebi živo o zdravo pa bila hanuma ili paša nije bitno.

BubaDaro, jesi li ti živa ženo? Haman se pravo zafestala user posted image pa se nemaš kad javiti.

Maglaj_num, nek si se bas javila da znamo da si dobro
Sretno na ispituuser posted image

Midnight, ko ce te pripaziti ako neće mama user posted image . Uživaj kad ti se može.

Winky, vala bas na kapaljku nam pišeš user posted image . Ni ti jos Jel da ne znaš spol?

Agatha,MalaSa,Nudzejma, Lejla i sve ostale bebele šaljemo vam big user posted image


(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 11:17:35   
lejla80
jutro i od mene user posted image user posted image , meni nešto baš lijepo spavati do kasno uhhh, nekako se najbolje osjećam. Navečer se nešto napušem, pa me pritisak u stomaku smeta, nikako da se namjestim. Ujutro sve popusti, a još plus tišnina, moji indijanci odu, tak da mogu rahat do kad hoću. Doduše planiram A još ova dva dana u vrtiću pa ću ga povući, neka ga malo, nek odmori sa mamijem, vidim da se i on jadničak smorio, jedva ga ujutro budimo. A to znači, pa pa spavanje do neka doba, doduše možda i njega naviknem na svoj ritam hhehehe
Počela radna sedmica, vratile se gospoje iz hodanjauser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 12:04:30   
winky_sa
Ma jel me to ruzite, vidim ja vi se udruzile user posted image
Nas dvoje smo dobro, na kontroli cemo provjeriti da li je braco jos uvijek braco ili se predomislio heheheh..... Pozdravljam vas sve

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 12:20:10   
agatha
Danček, bebele! :) Joj napisah post i ode mast u propast.user posted image
Kako ste sve djuture? :) Ja evo na poslu, nije lose...
Tackice hanumiceuser posted image nam vode u septembru, hihi. Malo ti je donji tlak nizak, ali moja je deviza bolje nizak, nego visok.
Mala_sa bas si nam zgodnicak pravi masallah. user posted image
Gdje nam je Samy_lo nadam se da joj je babo bolje, amin!
Tackice jesi li ti to na Alipasinom?user posted image
Sta sam ono jos hotio,hm, dobrodoslica novim user posted image
Ema, BubaDara garant pije brusnicu i uziva user posted image
Etouser posted image vas sve

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 12:45:14   
bambi1

IZVORNA PORUKA: ema08



SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image


JUNI 2016 user posted image

19.06. Enisa 1989 user posted image
24.06. felix user posted image
25.06. mala_sa user posted image


JULI 2016
user posted image

01.07. Mama3333 user posted image
11.07. search user posted image
20.07. Arijana2 user posted image
27.07. nudzejma user posted image


AVGUST 2016
user posted image

01.08. MajaAjna user posted image
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 user posted image

03.09. Vrtni patuljak user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. Agatha user posted image
16.09. ema08 user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image

OKTOBAR 2016
user posted image

06.10. anidla user posted image
-- 10. winky_sa user posted image



NOVEMBAR 2016

user posted image

--.11. bebica11
02.11. Maglaj_num


DECEMBAR 2016
user posted image
03.12. lejla80
04.12. leptirica13

JANUAR 2017
user posted image

20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017user posted image

22.02. midnight489



24.12. evo jos jedna prijava :)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 12:53:13   
tačkicaa
Midnight Ma znaju brate pretjerat' s tim, meni ne da da hodam po kući, kaže lizavo da ne padneš user posted image K'o da sam bolesna user posted image Uživaj na izletu, blago tebi user posted image
Mala Joj da mi je vas par trudnjača dobavit' da mi dopremite dijete user posted image Čuj ukrasne kutije, ja se dvoumim da li da joj kupim jednu ili dvije benkice user posted image Kad skontam šta je benkica user posted image Ama ne znam šta ću s bratom. Ja mu juče' govorim kako će hanumici bit' super kad odemo kod mm roditelja, fino široko ima da se istrče, a on meni veli na to: a to je curica, neće ona ni trčat' user posted image On je sebi umislio da će se curica samo s lutkicama igrat' user posted image Mada sam sigurna da će se totalno transformisat' kad vidi moje lepo hanumče u ponjavici user posted image
Ema Kako si samo vrijedna i ažurna, vidi ti što ona redovno ažurira spisak user posted image user posted image
Lejla Joj kad ti mali vrag dođe, pa te nadigne ujutro rano, samo jer nama cickaš user posted image To imaš probleme s probavom? Zato ti se stomak napuše? user posted image
Winki Ružimo nego šta, zamisli da mi tako kratko k'o ti pišemo user posted image Ti kad se javiš ja sve kontam mm se javio, on je tako rječit' user posted image Nego saće vježbe uskoro aBd, ja kontam za jedno mjesec krenut', i računam i na tebe da znaš user posted image Koja će još s nama? Bambuća user posted image
Agatha Jesam, š'o? Jesi to viđala nekog trblavog mrguda ujutro ili pak popodne kad upeče sunce user posted image Ma ja sam sigurna da su one nešto pogriješile, ne može toliko bit' nizak, a da sam izvan kome user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 13:00:59   
agatha
E, komsinice namigni mi sljedeći put da znam da si ti.user posted image user posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 13:15:11   
tačkicaa
Eto komšinicie, vidiš li nekog da žmirka, to sam ja (ne umijem namignut') user posted image Biće mi veselo kad počnem 'namigivat' trudnicama po komšiluku user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 13:29:01   
BubaDara
Ma drage moje trblice jesu se one meni raspričale za vikend user posted image
a ja ne znam odakle da krenem da pričam vikend doživljaje user posted image
Prvo ću da poželim dobrodošlicu novim user posted image da nam ako Bog da imate školske trudnoće i rodite zdrave bebice user posted image
I mi smo bile na pregledu ranom zorom u subotu kako bi se kasnije stigle srediti za maturu user posted image
Hvala Allahu moja plinceza je prava cura user posted image sve je uredu, dobile smo i mi tačkice 1,5 kg user posted image i osjećamo se zgodne user posted image a znamo biti i jaaakooo nezgodne user posted image user posted image
Moj pritisak je bio 120/80 samo da se zna, pravi djevojački kaže doktorica user posted image i rekla je slobodno bacite šiz večeras user posted image user posted image a mi ga baš i bacile user posted image mama se nataknula na štiklice u pola 7 pa lagano do 1h noći i svi mi govore da malo sjednem ali gdje da sjedim kad svi plešu a i ja se super osjećam user posted image Bilo nam je stvarno prelijepo i super smo se svi proveli user posted image user posted image user posted image Pohvalile su me i profesorice kako sam lijepa trudnica, pa valjda nije šuplja user posted image
Doktorica je opet ponovila da je curica i kaže slobodno kupi sve rozano a ako pogriješim, ja častim svim plavim user posted image tako da tačkice ako promaši, sve roze šaljem tebi da hanumče ne bude u ponjavici user posted image user posted image
Jedino što mi se ne sviđa na pregledu evo već drugi put je to što mi kaže da mi je grlić otvoren s vanjske strane, ali kao nije ubrinuta jer je s unutarnje baš čvrsto zatvoren, pa ne znam sad da li bi to moglo biti problem kasnije još user posted image
I ja sam gledala ta gnijezda da poručim, i aBd ću kupiti samo dok i posteljinu pa naći neke boje da šta uparimo fino, rekle su mi prijateljice da je to super stvar, što kaže ema možeš spustiti bebu bilo gdje onda user posted image
lejla bome si bila vrijedna, ja jedva se nakanim jednom u 6 mjeseci napraviti jednu pitu user posted image
agatha ih čaj od brusnice nije za derneka, mi smo ovaj vikend đuskale user posted image a čaj za radne dane ostavile user posted image
ema08 nemoj da se toliko brineš ako nekad ne osjetiš bebu toliko preko dana, i moja se nekad ušuti fino ali navečer dok legnem derneči, još sad se izgelda navikla već pa redovno oko 12 naveče, izgleda joj se sviđaju slavlja hahahaha user posted image jer nije se živa čula na maturi, baš je bila fina, nisam morala tako često ni u wc kako inače idem user posted image dobrica mamina user posted image
Što se tiče imena, mi odlučili Džana pa joj se redovno tako obraćamo, sviđa joj se kaže, dok je dobrica user posted image
Ime arapskog porijekla i znači duša, život user posted image
ma životić naš eto u svako smislu i prijevodu user posted image user posted image
Imam na poslu danas previše obaveza, pa nemam vas kad baš brojati sve a nadam se da ste mi sve zdravo i veselo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 13:40:03   
ema08
Zloče,vi sve u Novom Gradu,a ja ću izgleda morati sama na vježbe smrc user posted image . Posto nas ima mnogo iz Sarajeva mogle smo jedan vikend organizovati kafu da se upoznamo user posted image .

BubaDaro, bravo za dobar provoduser posted image . Drago mi je da si uživala user posted image , a uživala je i Dzana user posted image sigurno sa svojom mamicom. Za grlic bi ti ona vjerovatno rekla da je nesto za brigu, al posto ja vrlo dobro znam kako zna crvic sumnje da grize razumijem tvoju brigu.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 14:09:01   
winky_sa
Heheheeh. E cuj tackice kao da joj se m javlja....a ne stignem, kod mene radno pa samo nakratno uletim da iscitam sve upise. Morat cu jednom sjesti pa fino natenane da vam odgovorim user posted image
A na vjezbe idemo obavezno, ti rece od 27 sedmice, tako da ja jos imam 7 ako je gledati po tome user posted image
A ema nam je vrijedna sa spiskovima, svaka cast user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 14:11:28   
winky_sa
Bubadaro super za odlican provod cak se i beba fino provela user posted image
A neko je spomenuo druzenje, ja sam za. user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 14:29:11   
tačkicaa
BubaDaro Eto baš mi je drago da vam je bilo dobro, i svaka ti čast što si mogla plesati sa bebaćom u trbuhu, ja ti to nikad nisam mogla, doduše nemam ni smisla za ples user posted image Ali zato volim pogledat' user posted image Đe sam bila da ti dajem podršku user posted image
Ema A reci mi, znaš li ti na osnovu čega se određuje gdje ćeš ić'? Ja jesam na Alipašinom, ali mi je karton u Vrazovoj, ima li to kakve veze? Ili možeš gdje hoćeš? Zna li ko? Ako možeš gdje hoćeš, dođi i ti s nama, da nas je više user posted image
Winki Čini mi se da je Blossom jednom rekla da su od 25 sedmice vježbe... JA sam u 23. A mogu te vala i sačekat', neću propustit' ništa, dvije sedmice gore-dole user posted image
I ja sam za druženje, naravno, samo javite kad i gdje user posted image Doduše da bude ili vikend ili poslije ove moje dnevne torture user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 14:44:28   
lejla80
Buba Daro ti se baš provela a i fino si me izabrala maloj princezi, ja ove Džane sto poznajem, sve su tako divne user posted image user posted image Mnogi kažu da ponašanje ljudi ima veze sa imenom, pa haj sad znaj...

Tačkice taman hoću da pitam od koje se ono sedmice ide na vježbice nešto ne mogu da se sjetim , kad ti uleti sa odgovorom. Moj ginekološki karton, je na Ilidzi a živim u NG a i išla sam na vježbice na Otoku u onaj DZ, isto tako moja zaova ima karton u Skerlićevoj a išla je sa mnom na vježbice. Doduše i ona živi u NG. Eh sad, ne znam ni gdje sve imaju vježbice. Barem prije šest godina nisu bile u svim DZ, pa vjerovatno se može birati, treba vidjeti kod ovih ženica sa svježijim datumom.

Eh sad, da li koja zna, može li doktor opšte prakse produziti bolovanje bez nalaza ginekologa. Bolovanje je svakako otvoreno na osnovu mišljenja ginekologa. Mm bi sutra trebao da ode po moje doznake, pa kontam mozda mu dr. moze produziti bez nekog dodatnog nalaza, Ja prošle sedmice kad sam bila na kontroli ne uzeh ništa user posted image





_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 15:00:59   
BubaDara
Hvala vam puno drage moje user posted image
drago mi je da se i vama sviđa naše ime hihihi user posted image
ema08 nije mi doktorica djelovala toliko zabrinuto oko tog grlića, a da je šta opasno vjerujem da bi me već zavezala za krevet user posted image
Opet bih voljela čuti i ako neka zna neku ženo s istom dijagnozom, kako je iznijela do kraja i tako te detaljčiće user posted image
lejla ja imam jednu prijateljicu, isto jako draga osoba, ime nije baš po njoj nego smo birali baš neko sa Dž zbog toga što i ja i mm volimo, i nekako je zvučno a eto i lijepo značenje, nema nadimka što mi se jako dopada hehehe user posted image
Hej hoću i ja na tu kafu upoznavanja user posted image user posted image
Zamislim tu kafu, i konobara koji ne zna šta ga je snašlo, koliko trbli na jednom mjestu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 15:09:00   
ema08
Lejla, ja u Vrazovoj porodičnom ljekaru svaki put moram donijeti mišljenje ginekologa za produženje bolovanja. Sad ne znam ima li kakve razlike od jednog do drugog doma zdravljauser posted image

BubaDaro, ako ti iko ovdje zna o grlicu onda ti je to Nudzejma. Meni je ona pomogla kod mojih dilema.

Tackice, zar nije od 26 sedmice? Ja mislim da nema to veze sa kartonom i prebivalištem. Ne vjerujem da te iko legitimise kad dođeš na vježbe. Ja bi u Skerlicevu zato sto mi je bliže i sto su mi drugarice išle tamo i imaju samo riječi hvale...mada vjerujem da je to sve u pet deka.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 15:21:50   
nudzejma
Vidim neko me traziouser posted image
Doktorica za grlic heheh....BubaDaro da se ne ponavljam mozes malo unazad procitati ja sam pisala svoj slucaju u prvoj a i drugoj trudnoci.
Ja sam na strogom mirovanju zbog niskog nosenja,beba krupna i nalegla na grlic pa iz predostroznosti do 37 sedmice krevet-wc...Vjerujem da bi tebe tvoja dr.upozorila da nesto nije ok.
Vidim puno clanica je aktivno ovih danauser posted image
Meni je laptop crk'o te tipkam i citam s mobitela oci me ispadoseuser posted image
Mazite svoje pupe.....user posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 15:26:12   
lejla80
Hvala drage moje, ništa znači, mm sutra ne gine na ginekologiju ...

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *