|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nešto možda malo drugačije
7.7.2009 12:14:55   
simba
Čitajuci ispočetka ove postove pomislila sam da si sretna pa dijete zna kad ce na tutu...user posted image a onda vidim da je on jos mala beba koja nezna jos ni sjediti.....pa sam se malo nasmijala....A da probas da mu stavljas malo vece pelene tako da mu je siroko i ugodno oko guze...da ga nesteze.Mozda ce mu tako biti lakse i slobodnije.user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nešto možda malo drugačije
11.7.2009 23:38:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: simba

Čitajuci ispočetka ove postove pomislila sam da si sretna pa dijete zna kad ce na tutu...user posted image a onda vidim da je on jos mala beba koja nezna jos ni sjediti.....pa sam se malo nasmijala....A da probas da mu stavljas malo vece pelene tako da mu je siroko i ugodno oko guze...da ga nesteze.Mozda ce mu tako biti lakse i slobodnije.user posted image


ma ne mogu vece...ako mu vece stavim bice mu do vratauser posted image user posted image user posted image ...propast ce mi dijete u peleneuser posted image user posted image ...danas smo se opet svadjali oko s....Ja mu pricam kako ne moze tako a on meni nesto guguceuser posted image

(odgovor članu simba)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nešto možda malo drugačije
13.7.2009 13:11:51   
emma.L
Naša nana je kad je počela čuvati Emu jednom došla s pričom da ova neće da kaki ako joj nana ne olakša držeći je između svojih nogu sa lagano savijenim nogicama. Nama se to nije dešavalo, pa rekoh, slučajno je, to se nani samo čini. Ali za par dana opet ona govori kako je malena fino kakila, a nana je namjestila. Eh onda smo rekli dosta toga, da joj se crijeva ne ulijene. Ako će kakiti, kakiti će svakako. I nikad nije prešlo u neki problem. Mada mislim da je on premal da bi provodio ludosti, stvarno. Jednostavno nemam savjet, meni je simpatično, ali mogu zamisliti koje je to opterećenje. Ako izdrži još dva-tri mjeseca, bit će mali genijalac na tuti- mrvica user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nešto možda malo drugačije
13.7.2009 13:23:17   
veeseelaa
ja nisam skontala šta je pitanje ovo oko kakanja bebe ili oko pisanja drugačije odnosno drukčije????
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nešto možda malo drugačije
13.7.2009 13:37:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emma.L

Naša nana je kad je počela čuvati Emu jednom došla s pričom da ova neće da kaki ako joj nana ne olakša držeći je između svojih nogu sa lagano savijenim nogicama. Nama se to nije dešavalo, pa rekoh, slučajno je, to se nani samo čini. Ali za par dana opet ona govori kako je malena fino kakila, a nana je namjestila. Eh onda smo rekli dosta toga, da joj se crijeva ne ulijene. Ako će kakiti, kakiti će svakako. I nikad nije prešlo u neki problem. Mada mislim da je on premal da bi provodio ludosti, stvarno. Jednostavno nemam savjet, meni je simpatično, ali mogu zamisliti koje je to opterećenje. Ako izdrži još dva-tri mjeseca, bit će mali genijalac na tuti- mrvica user posted image .


postavim odmah slikuuser posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nešto možda malo drugačije
13.7.2009 13:40:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisam skontala šta je pitanje ovo oko kakanja bebe ili oko pisanja drugačije odnosno drukčije????
user posted image user posted image user posted image


ma bona sr*nje u nasem slucajuuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nešto možda malo drugačije
13.7.2009 13:41:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisam skontala šta je pitanje ovo oko kakanja bebe ili oko pisanja drugačije odnosno drukčije????
user posted image user posted image user posted image



ma bona sr*nje u nasem slucajuuser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.7.2009 13:42:54 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *