|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta mislite da li su djeca stub svake por...
13.7.2009 23:26:47   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ledy blueuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sta mislite da li su djeca stub svake por...
13.7.2009 23:31:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lulu_

mislim da to nema veze sa ljubavlju...cak mislim da parovi koji dobiju ono najvaznije sto se dobit moze,a to je djete,svoju ljubav izlazu velikom ispitu...ne ispavane noci,depresije,ne razumjevanje,ne slaganje u odogju,nervoza,osjecaj bespomocnosti...sve to par treba prebrodit i ako je brak imalo klimav , dolazak djtoeta ce izgraditi jos dublje jaz ...
brak mora biti potpuno zdrav i pripremljen na dolazak bebe...



E baš ovako!! Slažem se.

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sta mislite da li su djeca stub svake por...
13.7.2009 23:47:29   
veeseelaa
dolazak djeteta u pojedinim slučajevima je baš razlog za razvod jer tada se mnoge stvari promijene.........
muškarci pojedini misle sad sam je "zarobio" mogu kako hoću a žene u svim silnim obavezama zanemare muža a neke tek tada shvate za kakvog su se kretena udale u smislu da nikad ništa ne pomaže u kući i samo gleda gdje da se ispali jer je njemu na žalost dijete teret
Sve navedeno dovodi do svađa pa i do razvoda

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sta mislite da li su djeca stub svake por...
13.7.2009 23:50:28   
veeseelaa
a ne rijetko stub porodice je svekrvauser posted image user posted image user posted image
ja sam neki dan izlijevala neke stubove, mislim kad smo već kod stubovauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.7.2009 23:52:41 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sta mislite da li su djeca stub svake por...
13.7.2009 23:52:07   
neki
Daj ba veeseelaa,ja gdje god,ti svekrvu spominjesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sta mislite da li su djeca stub svake por...
13.7.2009 23:54:00   
veeseelaa
kako se kaže velik stub?
S(t)upčina
e sveki je veliki stub user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sta mislite da li su djeca stub svake por...
13.7.2009 23:54:04   
Saraya
Ne postoje dva identicna insana, svako ima svoj temperament, karakter, navike... Tako isto ne mozemo sve brakove svesti na istu formulu... Mozda ce, u nekim brakovima, djeca biti razlog da majka i otac razmisle o svom odnosu, povuku se, potrude jedno oko drugog... U drugom braku, pak, djeca mogu da budu iskusenje za roditelje pa da vremenom sve to izlapi i pukne...

Poznati su mi i jedni i drugi slucajevi... Al opet se sve vraca na muza i zenu, kao i to koliko je njima stalo do tog braka, koliko su spremni pruziti jedno drugom, popraviti ono sto se vremenom srusilo ili je pocelo da se rusi...

Mislim da svako od nas treba prepoznati situacije u koje svjesno ili nesvjesno zapadnemo, a koje doprinose pomankanju ljubavi i nezainteresovanosti za osobu suprotnog spola(supruznika), te raditi na tome da to ispravimo, da unesemo svjezinu u medjusobne odnose, da vise pruzamo nego sto ocekujemo od dr. strane... Ako nam je, uopce, stalo do nasag braka...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *