|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obicaji na Bajram
23.10.2012 8:47:13   
malena sharena
Mi sva tri/cetiri dana Bajrama provedemo obilazeci rodbinu MM, jer ih hvala Bogu puno ima. Ja od svojih, osim mame i sestre h nemam koga obic :( Obidjemo i bivse komsije koji su stariji od nas a s kojima smo se pazili, prijatelje nasih roditelja koji su nam blizu. Nama uvece dodje nasa raja, ali ne pravim nikakve vecere. Cim muz dodje iz dzamije, popijemo kafu, pojedemo kolac i razgulimo. Ovaj Bajram cu u kuci provesti jer sam na strogom mirovanju, pa ocekujem da ce sad svi meni dolaziti. Prvi dan ce mi mama donijeti rucak, a ostale cu praviti neka brzinska jela.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Obicaji na Bajram
23.10.2012 8:51:48   
palachinken

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Mi sva tri/cetiri dana Bajrama provedemo obilazeci rodbinu MM, jer ih hvala Bogu puno ima. Ja od svojih, osim mame i sestre h nemam koga obic :( Obidjemo i bivse komsije koji su stariji od nas a s kojima smo se pazili, prijatelje nasih roditelja koji su nam blizu. Nama uvece dodje nasa raja, ali ne pravim nikakve vecere. Cim muz dodje iz dzamije, popijemo kafu, pojedemo kolac i razgulimo. Ovaj Bajram cu u kuci provesti jer sam na strogom mirovanju, pa ocekujem da ce sad svi meni dolaziti. Prvi dan ce mi mama donijeti rucak, a ostale cu praviti neka brzinska jela.

user posted image ?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Obicaji na Bajram
23.10.2012 9:14:20   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: malena sharena

Mi sva tri/cetiri dana Bajrama provedemo obilazeci rodbinu MM, jer ih hvala Bogu puno ima. Ja od svojih, osim mame i sestre h nemam koga obic :( Obidjemo i bivse komsije koji su stariji od nas a s kojima smo se pazili, prijatelje nasih roditelja koji su nam blizu. Nama uvece dodje nasa raja, ali ne pravim nikakve vecere. Cim muz dodje iz dzamije, popijemo kafu, pojedemo kolac i razgulimo. Ovaj Bajram cu u kuci provesti jer sam na strogom mirovanju, pa ocekujem da ce sad svi meni dolaziti. Prvi dan ce mi mama donijeti rucak, a ostale cu praviti neka brzinska jela.

user posted image ?

user posted image



_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Obicaji na Bajram
23.10.2012 9:17:04   
palachinken
user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Obicaji na Bajram
23.10.2012 9:22:29   
malena sharena
Hvala draga user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 230
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *