|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sve majke koje su postale do 20 godina
10.10.2009 13:04:27   
large
i ja sam ev rodila svoju Ajnicu u 21...i sta mi fali:) bit cu sexy mama...pitat ce se jesmo li sestre il sta????

_____________________________

vole te mama i tata najvise bebacha nasa mava....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sve majke koje su postale do 20 godina
10.10.2009 13:42:59   
amela.srce
Da vam se i ja pridruzim drage moje,
 
Udala sam se sa 17 i zelela sam odmah dete, ali mm niti da cije govorio je prerano je jos si mlada. Mozda je bio upravu jer smo jos malo uzivali u dvoje. Ali rodila sam u 20-toj i presretna sam i ne kajem se nijednog trenutka! Deca su nam najlepsi poklon!user posted image user posted image
 
Mnogi kazu da je prerano , svako ima svoje misljenje , mozda i sa razlogom.
 
Ma najvaznije da su oni nama ziva i zdrava, jer nikad nije kasno!!!user posted image
 
pozdravljam vas puunoooouser posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu large)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sve majke koje su postale do 20 godina
11.10.2009 14:00:44   
Crazy little thing
Evo i ja umalo spadam u ovu skupinu, jer sam navršila dvadeset godina petnaest dana prije poroda. A šta da kažem? Ja svojim prijateljicama kažem da pričekaju, da ima još stvari za obaviti i vremena za proživjeti. Ja sam se oduvijek, za razliku od njih, voljela družiti sa starijim ljudima, i osjećala se odraslijom, tako da sam snašla. Doduše, uvijek može bolje, ali mislim da nije loše, i što je najvažnije, moja beba je sretna.

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sve majke koje su postale do 20 godina
11.10.2009 14:05:25   
_melina_
I ja cu da vam se pridruzim...
Meni je 19 godina i ja sam svoga sina rodila prije 11 dana...
Dok sam bila trudna uopće me nije ocaravala pomisao da cu sa 19. godina biti mama, ali sad kad je on s nama nijemi zao nimalo... user posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sve majke koje su postale do 20 godina
11.10.2009 14:23:17   
minica81
čestitam ti melina  na sinu , da ti je živ i zdrav sto godina . user posted image user posted image user posted image
vidjećeš kako će ti to vrijeme brzo proći....
pozdrav


(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *