|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
31.10.2009 23:58:50   
ziki
Posle uspjesno prebrodjenog strajka dojenja, bukvalnog ne jela 4 dana i dojenja na solji caja i casi elektrolita i ja i Tarik smo prilicno umorni i iscrtpljeni da bi putovali do Sarajevauser posted image .Nadam se da ce biti jos obuka nekad u buducnosti.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
2.11.2009 13:08:23   
jupajdi
Na obuci za Majke savjetnice za probleme sa dojenjem je bilo vise nego odlicno. user posted image user posted image user posted image
Bilo je tako divnih zena, punih dobrih vibracija i poleta da ucine nesto humano i dobro.
Predavac Adisa Hotic je divna. Tako smo uzivale u njenim vjezbama i zadacima.
Svaka cast Udruzenju "Djeca", jer je pokrenula ovaj projekat koji ce pomoci buducim majkama koje zele dojiti svoje dijete, a susrecu se sa problemima user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
2.11.2009 13:22:29   
Amrino
Hej- nemas pojma kako mi je drago sto ti se svidjelo!
I ja sam odusevljena i prezadovoljna. Ispalo je mnogo bolje nego sto sam se nadala...user posted image user posted image user posted image .
Zadaci su bili super (bile smo kao skolarke user posted image ), Adisa je tako diiiivna  a od svega su najbolje zene! Pozitivna vibra i volja da se nesto lijepo uradi!
Jedva cekam slijedece predavanje! user posted image user posted image user posted image

Za sve one majke- doljilje koje bi mozda zeljele da se naknadno uljuce u obuku za Majke- savjetnice za dojenje- samo da napisem da ce se predavanja odrzavati svakih 15 dana. Obuka ce trajati onoliko dugo koliko nam je potrebno da predjemo zacrtano gradivo a pored predavaca na kraju ce majke procijeniti i dva psihologa.

merima- pretpostavljam da si imala goste pa cemo ti prepricati sta smo radile user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
15.12.2009 3:48:48   
ammyv
da li akcija jos traje

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
15.12.2009 7:38:55   
merima_s
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

merima- pretpostavljam da si imala goste pa cemo ti prepricati sta smo radile user posted image user posted image user posted image .



Jesam taj vikend imala goste ali sam ocekivala da ce mi neko javiti kad je slijedeci sastanak. Medjutim nije niko nazvao tako da nisam vise ni dolazila. Bas mi je zao sto je tako ispalo ali bice valjda prilike drugi put.


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
15.12.2009 9:48:26   
Amrino
IZVORNA PORUKA: merima_s

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

merima- pretpostavljam da si imala goste pa cemo ti prepricati sta smo radile user posted image user posted image user posted image .



Jesam taj vikend imala goste ali sam ocekivala da ce mi neko javiti kad je slijedeci sastanak. Medjutim nije niko nazvao tako da nisam vise ni dolazila. Bas mi je zao sto je tako ispalo ali bice valjda prilike drugi put.



Cuj niko te nije nazvao?
E svasta. Pa jel uzela Anisa tvoj broj?
Nema veze zeno! Sve ti to mozes nadoknaditi ako zelis...nismo bogzna nesto ni presli. Posalji mi mail na pp pa cu ti poslati komplet otkucana predavanja na kojima nisi bila.
Slijedeci sastanak ne znam kad ce biti ali eto javicu ti ja kad i meni jave.
P.S ni ja nisam bila na proslom user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
15.12.2009 13:34:25   
scarlett
Joj Amrino, izvini što prisluškujem, hehehe i izvini ako sam dosadna...
Ali ima li šanse da i mi koje ne prisustvujemo, recimo ja, dobijemo taj materijal odnosno predavanja koja si nudila merimi.
Izvini stvarno ne želim te dovoditi u neugodnu situaciju i razumijem ako ne može, nema problema, ali eto puno me zanima ova tematika.
Pozdrav

P.S.:super mi izgledaš na slikama (FB) - mlada mama, ne znam zašto ( možda zbog dosta iskustva oko dojenja ) ja sam sebi stvorila sliku dosta starije žene dok te nisam vidjela ( ovo treba da zvuči kao kompliment)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
21.12.2009 22:13:18   
Amrino
Hheheheh jao draga bas ti hvala user posted image user posted image user posted image .
Ne dovodis me uopste u nezgodnu situaciju zeno draga. Tek sam sada vidjela post pa izvini sto nisam ranije odgovorila.
Naravno da mozes- sa zadovoljstvom. Posalji mi mail adresu na pp user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
22.1.2010 11:06:33   
chuci

Ja bih se priključila jer bih jako voljela pomagati mladim majkama koje imaju problema sa dojenjem kao što sam ja imala (3 mastitisa i ragade 2 mjeseca) no ne ispunjavam uslove jer sam dojilja tek 4 mjeseca.
Ne znam ustvari je li se i ja smatram isključivom dojiljom jer je bebaca 2 obroka pojela AD mlijeka, jer su meni u hitnoj dali neku injekciju i rekli da ne smije dojiti 12 sati. Jadnica mi je preplakala, na kraju sam joj dala da doji poslije 2 obroka jer sam saznala da uopšte nije prepreka dojenju ta injekcija koju su mi dali.Niđe veze naši doktori.

Helem bi li i ja mogla dobiti materijaleuser posted image pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiz


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
5.5.2010 14:03:35   
Sarajkica
ne znam gdje bih ovo postavila, pa vi premjestite ako ima negdje prikladnije mjesto. Dobih ovu informaciju:


"Obavještavamo buduće majke-trudnice, majke dojilje i roditelje male djece (od 0-3 godine) da Udruženje za unapređenje dojenja i Centar za dojenje organiziraju  KOLU DOJENJA sa slijedećim sadržajem:   - Priprema trudnice za dojenje;   - Ishrana djece od 0-1 godine, sa posebnim osvrtom na prirodnu ishranu majčinim mlijekom;   - Ishrana djece od 1-3 godine.   Predavači su ljekari pedijatri i medicinske sestre sa certifikatima međunarodne organizacije za Internacionalni Kodeks i ishranu djece - IBFAN.   Mjesto održavanja su prostorije Centra za dojenje, Sarajevo, Grbavička 84.


< Poruku je uredio Visnja RR -- 5.1.2011 17:31:24 >


_____________________________

Ilhan- moja mala pčelica zujalica
14.06.2009. godine

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
5.5.2010 14:37:21   
Lejla Ka
Sarajkice, gdje si našla ovu informaciju? Ja sam zainteresovana, ali nigdje nema datuma.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Sarajkica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
5.5.2010 14:52:34   
Anoniman
I ja sam zaineresovana......user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
5.5.2010 15:26:45   
Sarajkica
Dobila mailom.

uspjela sam dodatno jos saznati samo ovo:

Predavanja ce biti u 3 ciklusa, po 3 sata
Participacija je 20 KM po ciklusu
Sto se tice predavaca i kvalitete skole mislim da ce biti na nivou...



_____________________________

Ilhan- moja mala pčelica zujalica
14.06.2009. godine

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
5.5.2010 15:27:48   
Lejla Ka
Sto se tice predavaca i kvalitete skole mislim da ce biti na nivou...

Hoće sigurno.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Sarajkica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
5.1.2011 17:09:51   
aida80
Zao mi je sto za ovakve vrste pomoci (savjetovanje putem telefona) nisam saznala na vrijeme. Evo tek sam sad procitala da to i kod nas ima (vidjela sam na internetu da u Hrvatskoj takva vrsta pomoci ima). Ja sam licno imala velikih problema na pocetku dojenja. Bila sam totalno ne spremna sa svim. Ni sanjala nisam da je dojenje tako tesko i da je to dugotrajan proces. Niko ni od familije me nije pripremio za to (od svih silnih zena koje su dojile), kao da je to neki prirodan proces gdje nema nikakvih problema (a poslije se uspostavilo da je svaka od njih imala neki problem). 
Ne znam zasto nisam cula za savjetnice. Jos sam isla na vjezbe za trudnice, doduse nisam isla na mnogo casova tako da o dojenju nisam cula sve, vise me je zanimao porod i sam proces poroda - a na kraju se porodali na carski. BIlo bi dobro kada bi se ovakve informacije davale na vjezbama, na pregledima ili u bolnicama prije izlazka.
Inace rado bih bila volonterka za pomoc kod dojenja. Jos malikice aBd i ispunit cu uslove za to.
Sretno svima!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Obuka za savjetnice za probleme sa dojenjem
5.1.2011 18:25:43   
mala86
joj ja da sam u Sa ja bi isla!ako netko zna da se nesto slicno odvija u Zenici nek mi javi!jer mi uspjesno dojimo vec vise od 15 mjeseci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu aida80)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *