|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
3.7.2009 17:49:19   
Lulu_
premaq meni je bio super...zato sti nije smio biti grub ja imam malo mahnitog muzauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Porodiliste u Zenici
25.7.2009 22:10:25   
Amrino
IZVORNA PORUKA: klimaktericna mama

Drage moje,odnedavno sam na ovim stranama,citam i ibretim se do besvijesti mada mi nista od svega nije strano.
Trudnica sam,porodit cu se ako Bog da u 39 godini zivota,odatle i moj nick name klimaktericna mama.
Zdravstveni radnik sam u Zenickoj bolnici i jako mi je poznato to s MITOLOGIJOM.
Prije 2 godine sam imal operciju na maternici (odstranjena su mi 3 tumora).Iako se od mene ocekivalo da dam hediju,nisam je dala nikome!!!
Nisam dala mito ni doktorima ni sestrama jer sam ORTODOKSNO protiv toga,ne dajem mito i ne primam mito!!!Misljenja sam da svi doktori i sestre rade za PLATU i da tako treba da ostane.
Ceka me porod,ako Bog da,sta ce biti to dragi Bog zna,ko ce me poroditi isto tako,al iz principa nedam ni 1KM!!!
Drage moje nemojte misliti da mi zdravstveni radnici bolje prolazimo od vas koje to niste.u isto loncu se mi kuhamo.
Jedinu privilegiju koju sam imala kao zdravstveni radnik kad sam bila operisana je to da su me podaprale s 1 cijelim bokalom vode,dok su druge zene isle odprilike 3 zene na 1 bokal vode,i to sto sam 1 puta s njima popila kafu.Mogla bi ja nadugo i nasiroko da pisem sta sve i kako sve to ide u porodilistu u Zenici,al o tome cu pisati u "hodu" kako se tema bude razvijala.
DRAGE MOJE MOLIM VAS PODRZITE ME------STOP----MITOLOGIJI!!!



IZVORNA PORUKA: bubuli

ja sam takodje zdravstveni radnik u nasoj jednoj jedinoj bolnici i ceka me sve isto kao i ostale zene...
nekad odem privatno na kontrolu a nekad u bolnicu u dezuru...
privatno naravno platim sve,u bolnici mi je to na lijepe oci pa kombinujem...
znam da se ocekuje da pocastim osoblje poslije poroda i to cu i uciniti ako Bog da da bude slatka i veselje al novac nemislim nikome davati...
i ja sam za STOP MITU al mislim da je isuvise pustilo korjenje i da pomoci nema jer cijene rastu i rastu...i sve je manje onih koji ocekuju al sute...sad je trend da se otvoreno kaze moje usluge su toliko pa ko voli nek izvoli...
nadam se da cu te ljude zaobici...




_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Porodiliste u Zenici
14.9.2009 19:48:49   
suna
jedna friska iz zenicke radjaone..
drage moje ja ima pozitivno iskustvo iz nase bolnice s gao odjela...pocevsi od dr.koji me primio i porodio(dr.Granic) pa do sestara...ima izuzetaka naravno ali mi smo njima rutina i to trebamo shvatiti...moj dr.nije znao da li ce dobiti "hediju" i koliko a tako me lijepo primio ,ohrabrio i objasnio sve da sam ostala bez rijeci,jer u posljednje vrijeme nista dobro nisam cula...koliko sam mu mogla halaliti toliko sam mu i dala,i sestrama takodje..vjerujte da je sa mnom zana lezala koju su dr.samo uspjeli pregledati kada je dosla i nikad vise,a od njene vriske cijelu noc ludilo bilo..i ujutro je pokusao pregledazi dr.sestic i ona ga sutnula nogom naocale mu spale,a prije toga i dr.ziju...kaze bila otvorena max.i nije htjela saradjivati..i morali je odvesti na c.r.ovo sam pomenula iz razloga da nas ima svakavih,i kako se ti postavis i oni ce vjeruj.A valjda je to sve zavisi i od zene do zene..slabasnih,jacih i sl.ja sam superrrrr prosla i svima zelim isto tako.


_____________________________

"Ništa značajnije ne može učiniti otac za svoju djecu, nego to da voli njihovu majku."

više volim što nemam sve a imam VAS,nego da imam sve a nemam VAS

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Porodiliste u Zenici
14.9.2009 19:58:09   
niki83
e bas ti hvala sto podijeli iskustvo s nama koje sve to tek ceka
ma naravno da i nas zena ima svakakvih..a ovo mi pravo smjesno sto je sutnula dr. user posted image cccccccccc


_____________________________

N&N

(odgovor članu suna)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Porodiliste u Zenici
14.9.2009 20:00:50   
bubuli
nije to nista...ja znam da je jedna zena ugrizla Ziju za dojku pa je mjesec dana stavljao obloge...ima svega u basti Bozijoj...

_____________________________



(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Porodiliste u Zenici
19.9.2009 13:54:18   
acudesa
dr.Karahasanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
(koliko sam pročitala ni jednog negativnog komentara)user posted image user posted image user posted image
A, Nikka, ti si pravi zenicomrzac, nemoj bona ni ići više u Zenicu ni za šta, sve završi u Novoj Biloj i budi sretna žena

< Poruku je uredio acudesa -- 19.9.2009 13:56:08 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Porodiliste u Zenici
19.9.2009 16:46:56   
lejlaze
acudesa, ja cu te razocarati, ja sam imala negativno iskustvo sa njim. i znam da ne bih se odlucila nikada kod njega voditi trudnocu. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Porodiliste u Zenici
19.9.2009 16:56:56   
acudesa
IZVORNA PORUKA: lejlaze

acudesa, ja cu te razocarati, ja sam imala negativno iskustvo sa njim. i znam da ne bih se odlucila nikada kod njega voditi trudnocu. 

hm, gdje mi baš tebe da ne pripazi, sorry
žao mi je svakoga ko ima loša iskustva sa doktorima, to je zaista grozno, ali eto dok sam čitala postove uglavnom je sve bilo pozitivno i baš mi nešto bilo drago

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Porodiliste u Zenici
19.9.2009 16:58:55   
lejlaze
ma dobro, nije bilo nista "ozbiljno". Bio je NEREDOVNI pregled, slucajno kod njega. pa vjerovatno zato. Oni (doktori) su cudni kada, valjda rivalstvo. Hvala Bogu da je sve proslo user posted image

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Porodiliste u Zenici
19.9.2009 17:16:29   
acudesa
e, bravo, i ja sam to primjetila, ako te slučajno vodi doktor-konkurent, pa dođeš njemu na preglad-nikako ne bude dobro

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Porodiliste u Zenici
24.9.2009 13:16:21   
Candy
Cure, ima li koja od vas iz Zenice da ce se poroditi krajem novembra/pocetkom decembra?user posted image
Mozda se i vidimo tamo tadauser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Porodiliste u Zenici
26.9.2009 9:51:48   
bubuli
imam ja user posted image user posted image user posted image
i ima nas jos.... ja znam jos dvije sigurno...


_____________________________



(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 13:25:32   
lotos
user posted image Pozitivno iskustvo iz porodilista Zenica..zahvaljujuci jednom doktoru..od svakakvih prica bilo me uzasno strah ali dobro je proslo..

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 13:32:39   
henna ze
hmmm...zar mi imamo porodilište..ja bih to prije nazvala mesnicom...fuuujjj..i ne samo na porodilište nego na većinu odjela..izuzetaka ima...znam..ali nažalost rijetko...rijetko...
moja rodica neki dan izgubila dvije bebe....sama ih porodila u wc...jer setrama nije bio ćejf da dodju..cura je psihički skoro pukla...kad je rodila jednu...pozvala sestru da joj kaže..ona samo pokupila bebu u kutiju...a ona kaže imam još jednu..e vala..naljutila se i otišla..ona jadnica išla u wc..i rodila i drugu...užaaaaaaaas.....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 15:28:54   
zeni
da i to cujemuser posted image ,cuj pokupila u kutiju,da to nije bio neki pobacaj a ne poroduser posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 15:33:27   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: henna ze

hmmm...zar mi imamo porodilište..ja bih to prije nazvala mesnicom...fuuujjj..i ne samo na porodilište nego na većinu odjela..izuzetaka ima...znam..ali nažalost rijetko...rijetko...
moja rodica neki dan izgubila dvije bebe....sama ih porodila u wc...jer setrama nije bio ćejf da dodju..cura je psihički skoro pukla...kad je rodila jednu...pozvala sestru da joj kaže..ona samo pokupila bebu u kutiju...a ona kaže imam još jednu..e vala..naljutila se i otišla..ona jadnica išla u wc..i rodila i drugu...užaaaaaaaas.....


Ovo je zaista strašno i nevjerovatno user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 15:33:51   
bubuli
iskreno nemogu da vjerujem....
istina ima svega al to tek tako pokupit u kutiju nemogu da vjerujem...
nezelim biti bezobrazna al sta bi onda sa kutijom??


_____________________________



(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 15:37:59   
zeni
ne mogu da vjerujem da je to sestra radila apred ocima majke,da je ta jadnica sve to gledala.pa ima li ta sestra djece,bas se pitamuser posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 15:42:10   
bubuli
imala ili nemala svejedno,ima Bog da je kazni kad tad ako je to tako bas...
nemoguce da je rodila u wc bez ikoga,da nikog nije zvala,jesul ostale zene zvale,vidjele,gdje doktor???



_____________________________



(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 15:54:02   
henna ze
samo da kažem..da je cura jedva zatrudnila..nakon tri godine pokušaja..ja kažem da je porod jer je bila na kraju šestog mjeseca trudnoće..i da su to već velike bebe bile...
10 dana nakon izlaska iz bolnice..ležala je u zamračenoj sobi...isključila sve telefone..ni u wc ne smije otići..samo plače i govori zgaziću bebe...djevojka je traume preživjela..a prva mi je rodica..od amidje kćerka..ja sam danima plakala....to je nešto najužasnije što sam čula...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 16:01:29   
sheri
ja sam imala super iskustvo. 15 dana prije poroda bila sam 4 dana u bolnici na trudnickom, bilo mi ok. kad sam se otisla poroditi bilo ok, a bila je nedjelja. zahvaljujuci jednoj super osobi, pripazili su me kads sam dosla. prvu noc kad sam ustala da odem u wc, pozlilo mi9 je i krenula sam padati. sestra je naisla i odvela me u krevet, pomogla mi da se umijem. sestra koja nam je pokazivala kako da dojimo, ja bih ju izljubila kad je vidim kako je super bila. to je moje iskustvo.
henna ze, jako mi je zao zbog tvoje rodiceuser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Porodiliste u Zenici
12.10.2009 16:01:31   
zeni
sva sam se najezila citajuci ovo,nemam rijeci,daj joj dragi Bog da snage da izdrzi to sve,a za te sestre i sve ostalo nemam rijeci,i to jos dvojke bile pa izgubi dvije bebeuser posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Porodiliste u Zenici
13.10.2009 13:20:11   
Candy
E pa vala ne bi se meni ni ona, a ni doktori tako lako izvukli... 

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Porodiliste u Zenici
13.10.2009 16:27:37   
Emina85
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: henna ze

hmmm...zar mi imamo porodilište..ja bih to prije nazvala mesnicom...fuuujjj..i ne samo na porodilište nego na većinu odjela..izuzetaka ima...znam..ali nažalost rijetko...rijetko...
moja rodica neki dan izgubila dvije bebe....sama ih porodila u wc...jer setrama nije bio ćejf da dodju..cura je psihički skoro pukla...kad je rodila jednu...pozvala sestru da joj kaže..ona samo pokupila bebu u kutiju...a ona kaže imam još jednu..e vala..naljutila se i otišla..ona jadnica išla u wc..i rodila i drugu...užaaaaaaaas.....


Ovo je zaista strašno i nevjerovatno user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nemam riječi..............................

ne bi se oni meni tako lako izvukli, progutao bi ih mrak....
mada su i meni bile sestre da te bog sačuva, osim one koja me primila,a zove se Mila bog joj svu sreću svijeta dao....

al ovo je strašno......

_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Porodiliste u Zenici
14.10.2009 18:20:30   
ivanas
evo da se i ja malo uključim u ovu raspravu. Naime Ivona mene je cijelu trudnoću vodio isti doktor kao i tebi i nemam šta reći nego same riječi hvale i da mu želim u životu isto što i sebi želim. Za porod ti nemam šta puno reći jer je bio carski rađen radi prelaska termina 8 dana pa je beba bila se umirila  i hitno je rađen carski. Tretman koji mi je bio gore također nemam šta ružno reći ni za jednu jedinu sestru,a nisam babina ćerka niti imam zaleđinu,jer njihov odnos prema tebi je takav kako se ti samo na početku postaviš. tj ako si pekava i svemu nađeš manu i ako si maza koje niko ne voli nisi im baš nešto ni draga jer dosta toga prelazi preko  njihovih leđa. Ja sam sve išla u dogovoru sa dr. Bojanom i on je prvo čovjek čovjekom pa tek onda ljekar. Mislim da ti suprug može prisustvovati na porodu ali se moraš prvo sa doktorom dogovoriti oko toga. Meni niko dinara nije tražio a dobra volja je svačija hoće li koga i kako počastiti. Naime kada sam se ja porodila suprug je doniop toj smjeni sestara kolače i sokovei vjeruj mi ne žalim. Bilo je slučajeva gdje su drugi doktori otvoreno tražili novac od pacijentica u smislu daj pa ćeš biti rađena ili su tražili da im muževi dođu na razgovor kod njih gdje je tražen novac. Dokto koji ti vodi tudnoću je izvrstan i nisi mogla izabrati boljega i vjeruj mi nije interešdžija.Poželila bih tebi i drugim ženama da vam bude kao i meni tj. da imate ovako pozitivno iskustvo i da vam ne ostane trauma poslije poroda kao što nije ni meni. Od dokumenata ja sam nosila zdravstvenu knjižicu, sve nalaze od dr. Bojana privatno što sam išla, 2 pakovanja uložaka ali mi je bilo malo jer sam ja gore bila 5 dana pa su mi donijeli još 4, kupku obavezno, mali i veliki peškir, pribor za ličnu higijenu, maramice vlažne alkoholne i bezalkoholne, paloma maramice, gaćice za jednokratnu upotrebu kupila ih u DM-u dođe ja mislim 4 ili 5 kom u pakovanju, čarape, plastične papuče, mala 2 sokića, nešto od grickalica, kremu za ruke, plastičnu čašu i gore su mi tražili pempas za dijete tako da su mi nakon poroda morali donijeti pempas. Hvala Bogu i doktoru ja i moj Dorian danas punimo 40 dana, a ja kao da nisam se ni porodila tako se osjećam.
Sretno tebi i drugima pa ako ti šta mogu pomoći javi se drage volje sam tu, a i da ne uzimaj previše ka srcu kada ti neki pođu pričati o tome na tako strašan način jer svaki porod je individualan

(odgovor članu fata)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *