|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:41:30   
neki
Evo mene opet na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image
Ostadoh bez posla,pa da vidim sta se ovde desava....
Zene ako sta cujete,javljajteuser posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:42:00   
Skvo RR
Neki, bas mi je zao!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:42:59   
neki
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Neki, bas mi je zao!user posted image

Ma ne mogu sebi doci danima,ali eto,nadam se da cu naci nesto aBd...Zena nenadano dodje sa bolovanja, a nisam dugo ni znala da je ja ustvari mijenjamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:43:39   
milenium
imali šta u dnevnom listu,ja danas kupila i sve vrvi od nekih oglasa,al nisam čitala pošto ja ne tražim posao!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:44:34   
acudesa
Koje su to manipulacije, da Bog sačuva...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:45:28   
neki
IZVORNA PORUKA: milenium

imali šta u dnevnom listu,ja danas kupila i sve vrvi od nekih oglasa,al nisam čitala pošto ja ne tražim posao!

Konobarice,radnice u pekari i to je touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:45:46   
leli§

IZVORNA PORUKA: neki

Ma ne mogu sebi doci danima,ali eto,nadam se da cu naci nesto aBd...Zena nenadano dodje sa bolovanja, a nisam dugo ni znala da je ja ustvari mijenjamuser posted image user posted image user posted image



bas mi je zaouser posted image user posted image user posted image naci ces nesto ako Bog da ubrzo...

kako ti nisu na intervju-u rekli da je privremeno i da je mjenjas?user posted image to su ti valjda imali obavezu reciuser posted image eh svasta

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:47:11   
Skvo RR
Hajde ti Neki napisi, sta trazis, pa eto da znamo, just in case!!!!!
user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:47:25   
neki
IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: neki

Ma ne mogu sebi doci danima,ali eto,nadam se da cu naci nesto aBd...Zena nenadano dodje sa bolovanja, a nisam dugo ni znala da je ja ustvari mijenjamuser posted image user posted image user posted image



bas mi je zaouser posted image user posted image user posted image naci ces nesto ako Bog da ubrzo...

kako ti nisu na intervju-u rekli da je privremeno i da je mjenjas?user posted image to su ti valjda imali obavezu reciuser posted image eh svasta

Nisu mi rekli jer su me planirali ostaviti,tj. prebaciti na drugo radno mjesto,navodnouser posted image user posted image user posted image
Nego zene moje,ako ista saznate ili nacujete,please javljajteuser posted image (imam zavrsenu gimnazijuuser posted image )

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:49:22   
neki
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Hajde ti Neki napisi, sta trazis, pa eto da znamo, just in case!!!!!
user posted image


Hvala ti dushouser posted image Ne znam ni sama sta trazim,jer kako napisah imam samo zavrsenu gimnaziju;ma sve sto je posteno dolazi u obzir,sad za sad,osim trgovca,jer nnisam sposobna za taj posaouser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:52:18   
myb@by
Neki zao mi je pravo ali bice bolje aBduser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:52:52   
neki
IZVORNA PORUKA: myb@by

Neki zao mi je pravo ali bice bolje aBduser posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:53:24   
new mama
Neki bas mi je zaouser posted image ,nadam se da ces brzo naci novi posaouser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:55:56   
sara.at

IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: neki

Ma ne mogu sebi doci danima,ali eto,nadam se da cu naci nesto aBd...Zena nenadano dodje sa bolovanja, a nisam dugo ni znala da je ja ustvari mijenjamuser posted image user posted image user posted image



bas mi je zaouser posted image user posted image user posted image naci ces nesto ako Bog da ubrzo...

kako ti nisu na intervju-u rekli da je privremeno i da je mjenjas?user posted image to su ti valjda imali obavezu reciuser posted image eh svasta


e Lelis mislis da su oni u Bosni duzni ista reci, budi zadovoljan ako poslije dobijes platu i bjez
zalosno al tako je user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:55:57   
neki
Hvala vam drage moje sto suosjecate sa mnomuser posted image user posted image user posted image
Ja se bas uzasno osjecam,cim pomislim na novu potragu za poslom,koja ce mogu misliti koliko dugo trajatiuser posted image user posted image user posted image
Molbe,aplikacije i ostalo,vec mi je muka,ali eto ne gubim nadu...A kuca me vec ubiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:57:16   
sara.at

IZVORNA PORUKA: neki

Hvala vam drage moje sto suosjecate sa mnomuser posted image user posted image user posted image
Ja se bas uzasno osjecam,cim pomislim na novu potragu za poslom,koja ce mogu misliti koliko dugo trajatiuser posted image user posted image user posted image
Molbe,aplikacije i ostalo,vec mi je muka,ali eto ne gubim nadu...A kuca me vec ubiuser posted image user posted image user posted image



Neki nemoj ocajavati naletjet ce neki posao i za tebe znas ko ceka taj i doceka user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Trazim posao
3.2.2010 22:59:37   
neki
IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: neki

Hvala vam drage moje sto suosjecate sa mnomuser posted image user posted image user posted image
Ja se bas uzasno osjecam,cim pomislim na novu potragu za poslom,koja ce mogu misliti koliko dugo trajatiuser posted image user posted image user posted image
Molbe,aplikacije i ostalo,vec mi je muka,ali eto ne gubim nadu...A kuca me vec ubiuser posted image user posted image user posted image



Neki nemoj ocajavati naletjet ce neki posao i za tebe znas ko ceka taj i doceka user posted image

Hvala dushouser posted image
Vec sam muzu pocela traziti kakav sezonski rad vaniuser posted image user posted image user posted image Da nas malo spasi dok ja sta ne nadjemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Trazim posao
3.2.2010 23:02:01   
sara.at

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: neki

Hvala vam drage moje sto suosjecate sa mnomuser posted image user posted image user posted image
Ja se bas uzasno osjecam,cim pomislim na novu potragu za poslom,koja ce mogu misliti koliko dugo trajatiuser posted image user posted image user posted image
Molbe,aplikacije i ostalo,vec mi je muka,ali eto ne gubim nadu...A kuca me vec ubiuser posted image user posted image user posted image



Neki nemoj ocajavati naletjet ce neki posao i za tebe znas ko ceka taj i doceka user posted image

Hvala dushouser posted image
Vec sam muzu pocela traziti kakav sezonski rad vaniuser posted image user posted image user posted image Da nas malo spasi dok ja sta ne nadjemuser posted image user posted image user posted image




ajd bona bice posla samo nek je ziva glava (uf sad zvucim kao moja mamauser posted image )

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Trazim posao
3.2.2010 23:36:48   
myb@by

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: neki

Hvala vam drage moje sto suosjecate sa mnomuser posted image user posted image user posted image
Ja se bas uzasno osjecam,cim pomislim na novu potragu za poslom,koja ce mogu misliti koliko dugo trajatiuser posted image user posted image user posted image
Molbe,aplikacije i ostalo,vec mi je muka,ali eto ne gubim nadu...A kuca me vec ubiuser posted image user posted image user posted image



Neki nemoj ocajavati naletjet ce neki posao i za tebe znas ko ceka taj i doceka user posted image

Hvala dushouser posted image
Vec sam muzu pocela traziti kakav sezonski rad vaniuser posted image user posted image user posted image Da nas malo spasi dok ja sta ne nadjemuser posted image user posted image user posted image


Ma daj neki,poznavajuci vas dvoje vi ne mozete ni dan jedno bez drugog a ne sezonuuser posted image .Ne brini bice posla.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Trazim posao
3.2.2010 23:40:34   
neki
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: neki

Hvala vam drage moje sto suosjecate sa mnomuser posted image user posted image user posted image
Ja se bas uzasno osjecam,cim pomislim na novu potragu za poslom,koja ce mogu misliti koliko dugo trajatiuser posted image user posted image user posted image
Molbe,aplikacije i ostalo,vec mi je muka,ali eto ne gubim nadu...A kuca me vec ubiuser posted image user posted image user posted image


U pravu si dragauser posted image user posted image user posted image
Kad je trebao ici u Maleziju(bio mu ponudjen super posao na god. dana),mislim da bi posandrcali i ja i onuser posted image user posted image user posted image
Danas kad se sjetimo te ponude,zahvaljujemo Bogu sto smo odlucili da ipak ne ide tamouser posted image user posted image user posted image

Neki nemoj ocajavati naletjet ce neki posao i za tebe znas ko ceka taj i doceka user posted image

Hvala dushouser posted image
Vec sam muzu pocela traziti kakav sezonski rad vaniuser posted image user posted image user posted image Da nas malo spasi dok ja sta ne nadjemuser posted image user posted image user posted image


Ma daj neki,poznavajuci vas dvoje vi ne mozete ni dan jedno bez drugog a ne sezonuuser posted image .Ne brini bice posla.

Joj sta uradi,hajd valjda skonate sta je pisac htio reciuser posted image


< Poruku je uredio neki -- 3.2.2010 23:42:13 >

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Trazim posao
4.2.2010 9:22:51   
Nedi
neki žao mi je što si ostala bez posla, želim da što prije nađeš drugi još bolji

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Trazim posao
4.2.2010 9:27:41   
Anoniman
Neki zao mi je pravouser posted image ...mogu ti reci da sam ostalauser posted image ...ma nacices ti bolji, vidis da su neozbiljni

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Trazim posao
4.2.2010 9:43:05   
Nunichi
Joj neki bas mi je zao... user posted image
Nadam se da ces brzo naci neki novi i jos bolji posao. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Trazim posao
4.2.2010 12:34:53   
Anoniman
Joj Neki, evo tek sad procitah da si bez posla...
Znam da si tuzna, frustrirana i sta vec ne, ali shvati da nisi sama...Naice opet nesto, aBd. sada budi sa svojim sinovima, mozda je tako i najbolje...Haj bubimo te, drzimo fige da sto prije nadjes novi posao i ako sta cujemo da ima za tebe javimo ti OBAVEZNO!

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Trazim posao
4.2.2010 12:41:16   
shejla
tek sad vidjeh da si ostala bez posla neki...bas mi je zao...user posted image

Da li pratis na Posao.ba sta ima???


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *