|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko cesto setate?
11.5.2010 9:53:41   
mala86
koliko cesto ste vani s bebama,djecom?ja sam u vecini slucajeva 2-3 puta u toku dana,kada je lijepo!odsetamo jednu dionicu,pa dodjemo kuci,papamo,pa opet odemo,vratimo se napravim rucak,i onda vecinom opet!uglavnom 2-3 sata minimum provedemo vani

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦





Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko cesto setate?
11.5.2010 9:57:34   
denny
to je super user posted image
mislim da je šetnja jako dobra, kako za maminu kondiciju, tako i za bebe i djecu.
mi ako je lijepo vrijeme, obavezno nastojimo prošetati popodne kad dođemo s posla, nakon pravljenja ručka, jedenja i sl

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko cesto setate?
11.5.2010 10:01:28   
rose 87
i mi provodimo puno vremena napolju,2-3 setnje,nekad oko 12,pa se vratimo malo jedemo,spavamo i opet napolje,a kad mm dodje ako imamo vremena idemo u setnju i na kaficu

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko cesto setate?
11.5.2010 10:26:12   
Mya_81 RR
Kod nas je pravilo - što više to bolje user posted image

Uglavnom imamo jednu dugu šetnju od nekih 5,6 sati, a onda nekad izadjemo i predvečer...ovo će se vjerovatno malo promjeniti kad udare one velike vrućine...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko cesto setate?
11.5.2010 10:28:43   
Srculence
Mi šetamo jednom dnevno a nekad i dva puta...zavisi od vremena.

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko cesto setate?
11.5.2010 11:05:03   
teacher75
mi kad izadjemo u setnju obicno ostanemo 3-4 sata, a nekad i vise. obicno izadjemo oko 12-1. nazalost ne mozemo u vecernje-popodnevne setnje, jer lana zaspi vec oko 7. nadamo se da ce to malo pomjeriti na ljeto...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko cesto setate?
11.5.2010 11:10:30   
mamana
Radnim danima: izađe sa tetom po danu 2 sata i naveče sa nama 2 sata, jer je sad fino vrijeme, a u kad je hladno vani ist dva puta, ali krače. Vikendom se trugimo provesti što više vremena vani u prirodi i iskoristiti svaku zraku sunca.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko cesto setate?
11.5.2010 14:57:35   
azrolika
setamo najmanje 1 dnevno i to svaki dan! izlazili smo cak i na -17 C (mada na kratko), i vedo uskoro puni 9 mj a jos nijednom nije bio prehladjen, hvala Bogu! 

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko cesto setate?
11.5.2010 15:10:20   
iv@ncica
kad  ne  pada  kisa  i nije  ko danas...ujutro  s  tajom  i popodne  s mamom  ..pa  nas  ima  svugdje..ali Andrej na  mene, samo  da nismo u  kuci ;)user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko cesto setate?
11.5.2010 15:50:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose 87

i mi provodimo puno vremena napolju,2-3 setnje,nekad oko 12,pa se vratimo malo jedemo,spavamo i opet napolje,a kad mm dodje ako imamo vremena idemo u setnju i na kaficu
ovako,je i kod nas slicno.user posted image
Samo kod nas imaju i vecernji izlasci tj.oko 6.posle vecere izadje van bez kolica na ljulju budemo jedno do 7.


(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko cesto setate?
12.5.2010 15:01:19   
dafri
trudimo se da budemo napolju što je više moguće  jer je lopužica u zadnje vrijeme  u kući nesnošljiva
šetamo u tri navrata ujutro,popodne i predveče,oko 5-6 sati



_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko cesto setate?
12.5.2010 15:47:53   
Anoniman
I mi se trudimo da iskoristimo ovo lijepo vrijeme maximalno!Ne šetamo svaki dan,ali smo svaki dan bar 3 -4 sata vani,igramo se,ljuljamo,beremo cvijeće...A ponekad i predveče malo prošetamo kada muž dođe s posla.Ukoliko nije baš umoran,znači 2-3 puta sedmično,nedjeljom obavezno on ih sam vodi u šetnju,a ja se uhvatim generalnog čišćenja!user posted image

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko cesto setate?
12.5.2010 20:55:11   
marny
šetam svaki dan i vozim bicikl, baš smo aktivniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

djevojacko vece:)
gvendolina

sta uzeti prijateljci za djevojacko,nesto zanimljivo i mastovito

sexy rublje (60%)

sexy pomagalo:) (11%)

kecelju (4%)

oklagiju (7%)

drugo (18%)


Broj svih glasova: 100

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *