|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nakon pr...
28.7.2010 17:36:40   
tweety
Tražila sam odgovarajuću temu ali je nisam mogla naći.Ako ipak postoji molim moderatore da je premjeste.

Eh ovako....Moja curica je dojila samo 4mj,od tad je prošlo skoro pa godina i 5mj.Nisam uzimala nikakve tablete bih prekinula mlijeko nego sam pustila da ono prirodno nestane.

Danas sam slučajno stisnula dojku i iz nje mi je krenula kap mlijeka.Ostala sam začuđena jer sam bila ubjeđena da je mlijeko davno nestalo s obzirom da sam još i na kontracepcijskim pilulama preko godinu dana.Znam da mlijeko ostane u dojkama neko vrijeme ali mi ovo nešto previše dugo.

Jeli to sasvim normalno ili treba nešto raditi po tom pitanju?


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nako...
28.7.2010 18:18:45   
Ben 10
Ja sam prestala takođe prije godinu i 5 mjeseci dojiti.Probala sam da vidim imali šta u dojkama i nije bilo ništa ,ali moj dragi neki dan kaže da još ima ponekada pomalo.(nemoj da mi se smiješ).Ja ponovo probala da pritisnem ,ništa ne izlaz.Kako li on samo uspije izvući????user posted image


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nako...
28.7.2010 21:51:31   
tajcika
nemam adekvatan odgovor na ovo tvoje pitanje al samo cu napisati da sam imala slicno iskustvo sa prvim djetetom,dojila sam je neka tri mjeseca i nije vise htjela (isti slucaj i sa drugim) i  mlijeko mi je ponovo krenulo kad je njoj bilo 2,5 godina,otisla sam ljekaru i imala sam povisen prolaktin elem da neduzim uradila bruku nalaza i UZ,dobila dijagnozu rane menopauze zbog poremecaja hormona,
ovo je ipak samo moje iskustvo mozda ti se javi neko sa pravim odgovorom

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nako...
28.7.2010 22:34:59   
maja78 RR
ja sam dojila tri mjeseca i nestalo je mlijeka, sve sam pokusavala da vratim i nista i nakon 6 mjeseci od prestanka se pojavilo malo mlijeka i isla sam do ginekologa na redovnu kontrolu i dala mi da hormone uradim jer su mi se desile jos neke stvari istovremeno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nako...
28.7.2010 23:03:11   
tweety
Možda da i ja odem uraditi hormone,samo ne znam šta će pokazati jer ja pijem pilule.

Ben 10 jedva čekam da te vidim user posted image


< Poruku je uredio tweety -- 28.7.2010 23:04:00 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nako...
28.7.2010 23:14:39   
milenium
ima ti ovdje nekih savjeta

mlijeko u dojkama i nakon dojenja
http://www.ringeraja.ba/forum/fb.asp?m=314026

< Poruku je uredio milenium -- 28.7.2010 23:17:38 >

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nako...
28.7.2010 23:29:50   
enna
Mislim da ti se to moze desiti i da nije nista opasno ali najbolje da se posavjetujes sa doktorom.
Evo jedan primjer koliko dugo moze ostati zena ja otisla kd ginekologa jer je poslije 20 godina od poroda napilpala jednu kvrzicu i otisla je ginekologu uradila sve moguce pretrage i zamislite da je ugrusak mlijeka ostao nisu se iscistile zlijezde od mlijeka i morala je na operativni zahvat ovo mi je licno moj ginekolog pricao pa ako on laze lazem i ja user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nako...
29.7.2010 12:14:01   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: tweety

Ben 10 jedva čekam da te vidim user posted image



Vidimo se možda večeras ,nisam izlazila 2 dana jer mi je Harun bolestan...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nako...
5.8.2010 23:52:36   
bebac2
moj sin je dojio 2 godine, a mlijeka je bilo još vise od godinu dana nakon sto je prestao

_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko dugo mlijeko ostaje u dojkama nako...
6.8.2010 9:03:22   
henna ze
moj ti je savjet prekontroliši sve hormone..i ako budu u redu...trazi da te upute na  MRI hipofize za svaki slučaj..nemoj se prepadati nije to ništa strašno...sam isključi sve mogućnosti...
ja sam mlijeko imala i nakon sedam godina...hormoni su svi bili u redu..i taj famozni prolactin malkice povišen...na kraju nakoon mog insistiranja snimak MRI...pokazao adenom...
nemora značiti..možda su tebo hormoni mao u disbalansu zbog pilula...provjeri..
pozz

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *