|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
18.5.2010 16:03:31   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Imam pitanje vezano za ishranu.Moj V ima tvrdu stolicu vec neko vrijeme, nisam nikakve medikamente probala ali od prirodnih jedino mu pomaze kivi.
Sad mene zanima da li je njemu previse svaki dan po jedan ili eventualno dva da pojede?


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
18.5.2010 16:04:56   
acudesa
Dido, ja koliko znam-jedan kivi dnevno je dovoljan, ne valja ga više....radi hipervitaminoze (mislimuser posted image )
Daji mu i drugo voće za probavu, u kombinaciji sa JEDNIM kivijem dnevno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
18.5.2010 16:08:27   
aya
Dido, najbolja je kruska i jabuka. Ja svojoj user posted image  dajem svaki dan kasicu od pola jabuke i pola kruske. S tim sto 1/2 (od pola jabuke) uvijek sitno izrendam zajedno s korom.
Moze i kompot od krusaka, jabuka, suhih sljiva.


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
3.6.2010 23:10:02   
Puslica
pozdrave drage mame ,mojim blizankama je godina i nesto dana,s obzirom kako su rodzene s mallom kilazom ssuper napreduju i uvijek su mi dobor jele j.do u nazad dva tri mjeseca cini mi se da je to manje kolicinski,ili je to zato sto jedu raznovrsniju hanu .....ujjutro se budeoko pola 7 ili 7 tad aim dam da piju mlijeko i plazmu 210 do 220 ml,kd ustanemo umivamo se ,presvalcmo ,igramo i td oko pola 11 /11 je dorucak pavlaka sa hljebom ,pura sa mladim sirom,puter i dzem,uz to vocni caj ohladzen koji piju tokom dana najcesce ili neskvik,spavanje je od 12 do 2 ili pola 1 uglavnom po 2 sata ,kad ustanu popiju malo caja ili sokic ,pojedu neku vocku ili smoki ili kinder snitu ,onda zavisi kako kad ali oko 4 je rucak njcesc e pravim plecu suicu sa svim povrcem i fidelinima za supu nekada napravim noklice od griza i stavljam vegetu ali malo i to im udrobim ,naravno iscopkam meso od kojeg je supica skuhana...cini m i se da jedu malo za rucak ,njacesce mi sed si da vade iz usta ,ili ispljunu nakon samo par kasika ,a nekad pojedu sve pa mi srce ko kuca.oko 18 sati jedu voce ,smoki ,monte ,ili slicno ,oko 20 sati je spavnje vec su nervozne jer spavaju sao jednom preko dana i zaspu uz mlijeko....do ujutro
Nekad i znam napraviti za dorucak isto flasicu ali u to ispasiram jednu bananu na njih dvije ,ali sam mislila da im je puno tri puta mlijeko ,al citajuci vase postove skontah da je ok,jer nekad imam osjecaj kao da im fali da sisaju,iako nisu doijile niti dan ...


_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
3.6.2010 23:32:35   
Dida79
Meni ovo djeluje sasvim normana ishrana.
Nesto sam slicno i ja tako radila flasica mlijeka prije spavanja je bila obavezna i izutra bi pio flasicu dok ja pijem kafuuser posted image Moj maleni nije nikada dojio jer je bio prije vremena rodjena beba tako dok je on malo ojacao ja sam od sve sikiracije izgubila mlijeko.
Mi smo mame osjetljive kada je u pitanju ishrana nase djece uvijek mislimo da nisu dovoljno pojeli...to je nesto jace od mene cak i dan danas nikako da skontamo ako dijete fino napreduje da se pravino i hrani

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
6.6.2010 20:12:11   
sike

IZVORNA PORUKA: Puslica

pozdrave drage mame ,mojim blizankama je godina i nesto dana,s obzirom kako su rodzene s mallom kilazom ssuper napreduju i uvijek su mi dobor jele j.do u nazad dva tri mjeseca cini mi se da je to manje kolicinski,ili je to zato sto jedu raznovrsniju hanu .....ujjutro se budeoko pola 7 ili 7 tad aim dam da piju mlijeko i plazmu 210 do 220 ml,kd ustanemo umivamo se ,presvalcmo ,igramo i td oko pola 11 /11 je dorucak pavlaka sa hljebom ,pura sa mladim sirom,puter i dzem,uz to vocni caj ohladzen koji piju tokom dana najcesce ili neskvik,spavanje je od 12 do 2 ili pola 1 uglavnom po 2 sata ,kad ustanu popiju malo caja ili sokic ,pojedu neku vocku ili smoki ili kinder snitu ,onda zavisi kako kad ali oko 4 je rucak njcesc e pravim plecu suicu sa svim povrcem i fidelinima za supu nekada napravim noklice od griza i stavljam vegetu ali malo i to im udrobim ,naravno iscopkam meso od kojeg je supica skuhana...cini m i se da jedu malo za rucak ,njacesce mi sed si da vade iz usta ,ili ispljunu nakon samo par kasika ,a nekad pojedu sve pa mi srce ko kuca.oko 18 sati jedu voce ,smoki ,monte ,ili slicno ,oko 20 sati je spavnje vec su nervozne jer spavaju sao jednom preko dana i zaspu uz mlijeko....do ujutro
Nekad i znam napraviti za dorucak isto flasicu ali u to ispasiram jednu bananu na njih dvije ,ali sam mislila da im je puno tri puta mlijeko ,al citajuci vase postove skontah da je ok,jer nekad imam osjecaj kao da im fali da sisaju,iako nisu doijile niti dan ...


E nek sam vala naisla i na jednu duplu mamuuser posted image .Mojim blizancima je 16 mjeseci i tacno od navrsenih godinu dana poceli su manje jesti,tj. duplo manje.Bas sam citala o tome i kazu da je to normalna pojava.Ovako ti izgleda jedan dnevni meni moje djece:cim ustanu mlijeko(OKO 8:00)i to samo,jer ne zele nista u njega.Tek poslije sat vremena je nesto kao dorucak-kifla sa Zdenkom,ili jaje na puteru,ili przenica.Tvoji super jedu za dorucak,dok moji skroz slabo.Oko 11 im dam neku vocku i onda u 12 spavanje uz flasicu(popiju po 250 ml svaki put).Oko 15 je rucak-neko meso sa povrcem i tada zaista dosta pojedu,gotovo pa kolicinski kao i ja,i to s hljebom.Poslije rucka dajem nesto slatko i sok.Oko 17 opet neku vocku i vecera je u 19-slane krofne,ili banana sa zobenim pahuljicama ili makarone sa sirom.Pred spavanje opet mlijeko(znaci i moji piju mlijeko 3 puta).OK,to je uglavnom tako i prilicno sam zadovoljna,ali desavaju se i dani da kada bacaju hranu iz usta na pod ili se jednostavno igraju s njom.Tada bih u pocetku najradije ludila i galamila,ali onda sam skontala da ih tada pustim i ponudim malo kasnije.Sad imaju po 11 kg i valjda je to uredu.Trebale bi se mi sastati na forumu dvojke,trojke...da razmjenjujemo iskustva,jer su tamo mame odavne zaspale ili su jadne preumorneuser posted image .Eto,ako zelis posalji poruku.

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
6.6.2010 20:16:47   
sike

IZVORNA PORUKA: Dida79

Meni ovo djeluje sasvim normana ishrana.
Nesto sam slicno i ja tako radila flasica mlijeka prije spavanja je bila obavezna i izutra bi pio flasicu dok ja pijem kafuuser posted image Moj maleni nije nikada dojio jer je bio prije vremena rodjena beba tako dok je on malo ojacao ja sam od sve sikiracije izgubila mlijeko.
Mi smo mame osjetljive kada je u pitanju ishrana nase djece uvijek mislimo da nisu dovoljno pojeli...to je nesto jace od mene cak i dan danas nikako da skontamo ako dijete fino napreduje da se pravino i hrani

Moje bebe su dojile jedva dva mjeseca,jer bukvalno nisam imala vremena jesti da bi se mlijeko obnavljalo,pa i sikirancija,sto ti kazes jer su rodjeni sa kilazom jedni 2100 g a drugo 2900g pa sam od samog pocetka uz dojenje davala 30 ml Aptamila.Koje mlijeko je tvoja beba pila?

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
6.6.2010 20:21:02   
sike

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

Imam pitanje vezano za ishranu.Moj V ima tvrdu stolicu vec neko vrijeme, nisam nikakve medikamente probala ali od prirodnih jedino mu pomaze kivi.
Sad mene zanima da li je njemu previse svaki dan po jedan ili eventualno dva da pojede?


Dido,meni je pomagala zasecerena kamilica.

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
6.6.2010 23:15:51   
Dida79

IZVORNA PORUKA: sike


IZVORNA PORUKA: Dida79

Meni ovo djeluje sasvim normana ishrana.
Nesto sam slicno i ja tako radila flasica mlijeka prije spavanja je bila obavezna i izutra bi pio flasicu dok ja pijem kafuuser posted image Moj maleni nije nikada dojio jer je bio prije vremena rodjena beba tako dok je on malo ojacao ja sam od sve sikiracije izgubila mlijeko.
Mi smo mame osjetljive kada je u pitanju ishrana nase djece uvijek mislimo da nisu dovoljno pojeli...to je nesto jace od mene cak i dan danas nikako da skontamo ako dijete fino napreduje da se pravino i hrani

Moje bebe su dojile jedva dva mjeseca,jer bukvalno nisam imala vremena jesti da bi se mlijeko obnavljalo,pa i sikirancija,sto ti kazes jer su rodjeni sa kilazom jedni 2100 g a drugo 2900g pa sam od samog pocetka uz dojenje davala 30 ml Aptamila.Koje mlijeko je tvoja beba pila?


Dok je bio u bolnici davali su mu Aptamil ali za nedonoscad sad ne znam tacan naziv i kad je poceo vagati 4 kg i opet po preporuci pedijatra sam mu davala Aptamil 1

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
6.6.2010 23:26:08   
sike
Ma da,svi preporucuju Aptamil,ali brate je i skup.Moji su pili do desetog mjeseca(od 6. dvojku)a sada im ponekad moja tatka kupi bespotrebno trojku jer ona "cita"pa im kao treba ponekaduser posted image

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
11.6.2010 10:23:32   
sike
Mame,imam jedno pitanje-kako hranite svoju djecu po ovim vrucinama?Imam osjecaj da im je sve pretesko.Dajem im da piju puno tecnosti ali ne znam kako da napravim cjelodnevni meni lagane ishrane a da budu sitiuser posted image

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
11.6.2010 14:03:12   
hanabanana
Više voća, povrća i tečnosti.
ako piju AD nemaš brige, unesu sve vitamine.

Ja i inače ljeti jedem slabije. I ne jedem toliko meso.
Tako ni djeci ne nudim.
Ali jedu ribu.

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
11.6.2010 14:21:32   
Nadja08
Primjer laganog menija za našu curicu:
čaša mlijeka, ujutro žitarice na razne načine sa svježim voćem, za ručak neka čorbica sa povrćem, (uključujući i krompir ili rižu ili proso u njoj, i često na mesnoj vodi), ili riba sa blitvom ili špinatom za ručak, iza toga domaći voćni jogurt, dosta vode ili čaja ili razblaženog soka, za večeru ili sutlijaš ili tost sa mladim sirom ili keks u mlijeku ili ko šta voli.
Toliko o našem viđenju laganijeg obroka. Ima tu svega. Naravno, zaboravili smo svježe voće... jagode, trešnje, višnje... Ljeto je zakon.


< Poruku je uredio Nadja08 -- 11.6.2010 14:22:01 >

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
11.6.2010 14:30:23   
Dida79

IZVORNA PORUKA: sike

Mame,imam jedno pitanje-kako hranite svoju djecu po ovim vrucinama?Imam osjecaj da im je sve pretesko.Dajem im da piju puno tecnosti ali ne znam kako da napravim cjelodnevni meni lagane ishrane a da budu sitiuser posted image


Kada su vrucine ne treba dijete siliti da jede jer znas po sebi da ne ide nikako pogotovo neka teska hrana.Sreca mi je pa mi djeca jedu svu vrstu voca i povrca tako da nemam brige.Dorucak uvijek napravim po njihovoj zelji i to bude pretezno jaje ko palacinak ( tako zovu omlet)user posted image i to pojedu uz solju krasa i tek na vece kada malo zahladi nudim im veceru.
Evo bas maloprije sam malenom isjecala jednu nektarinu,breskvu i malo dinje to je pojeo sve do jednog komadica i odmah zaspao

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
11.6.2010 14:41:05   
Anoniman
I kod nas je slično,doručak obavezno,a u toku dana ih ne tjeram ako neće jesti,ponudim im supice sa dosta povrća,a voća i tečnosti što više.

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
27.6.2010 0:50:51   
sike
E zene,evo tek sad nadjoh vremena da se zahvalim na odgovorima jer su moji maleni bili pravo bolesljivi pa nisam znala kud cu od silnog kontanja kad ko i sta treba popitiuser posted image .Otprilike tako nesto i jedu,samo sto su velike "slatkoguzije"pa mi to ide na zivce i radije bi pojeli neki Kinder nego sto bi posegnuli za vockom,ali rjesavamo i to polako.

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
30.6.2010 11:05:53   
Majčica
Ako moze neki savjet od iskusnih mama, bila bih jako zahvalna.
Moj sin ima 19 mjeseci i kako smo krenuli s dohranom jeo je solidno, svo povrce i meso je kod njega islo super, takodje i voce. Vremenom je s vocem poceo zezati, tako da sad jedino bananu jede u izvornom obliku a ostalo mu ja pasiram, pravim kasice i sl, sve u stilu neka jede pa kako bilo. U zadnje vrijeme je poceo zezati i s kuhanom hranom, s tim da kod tete, koja ga cuva svojoj kuci jede sve. Kod mene kuci na sve place i ne zeli da jede nista osim snicli (koje pravim s purecim mljevenim mesom), rizu na sve nacine, dzigaricu i supu. Sve ostalo ne zeli da jede. To traje neka 2 mjeseca mozda. Ocito je problem u mom pristupu, jer kad ne zeli ono sto mu ja napravim, ja se toliko izbezumim sto on nece pa mu kasnije napravim ono sto voli.
Do sad je zaista sve jeo za rucak sto mu ponudim, ali sad odbija, a kod tete jede apsolutno sve sto je na meniju. Cak sam par puta probala da mu napravim nesto na isti nacin kao i ona, ali nece pa nece. Teta kaze da i kod nje u pcoetku odbija, ali kad pocne jesti sve smaze do posljednjeg zalogaja.
MM mi kaze da trebam da ga pustim da ogladni i da grijesim sto mu uvijek nudim drugu varijantu kada prvu odbija, znam da je upravu, ali nisam dosljedna.


_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
6.7.2010 23:33:30   
sike
Imala sam isti problem sa svojim blizancima-kuci bi jedva nesto pojeli a u gostima aman,zaman ko da nikad nista nisam skuhala.A onda sam jednog dana skontala da svoje kuhanje ponesem kod tetke i tamo im dam.Kao sto sam i sumnjala,pojeli su do zadnjeg zaligaja.Nije bilo do moje kuhinje nego se samo previse maze ili nesto zele tim odbijanjem postici.Cim sam se uvjerila u to,znala sam ih dobro izgladniti i onda bi jeli.Dotad sam ih po cijeli dan nutkala da jedu jer mi je smetalo sto pojedu tek malo,a mozda im je upravo to stalno nutkanje islo na zivce.Ne sikiraj se,nije do tvoje kuhinje,samo se malo mazi.

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
7.7.2010 18:05:57   
mamma mumi
Ja mislim da vasa djeca super jedu naspram moga.Moj Tarik(22 mj) za dorucak jede putera, nekad dzema, zdenka. Nudila zitarice, ali ih samo ispljuje iz usta, ma nece nikakve.Za rucak, nekad supa, pura, krompir nece, rizu nece, ponekad pitu, izljevak, ali meso, piletinu, povrce nece, ma nema sta nisam pokusavala.Pije oko 500 ml mlijeka i to obicno preko noci, jer i tu imam problem  non stop se budi, bar do 2-3x nocu, nece caj fino kaze, nego mlijeko( banda prava). Preko dana  nekada pojede bananu, kupovala maline, jagode, breskve nista nece, pa onda napravim kompot ili sok pa mu tako ponudim. Kupila i pikovit ne bi li dobio apetit , ali nista.Nekada se desi pa me iznenadi i pojede svasta ponudjeno, ali to je rijetko. Dajem mu monte( lud je za njim), izbjegavam grickalice i lstko, ali problem je sto ja radim, ostaje sa nanom, koja mu daje slatkise, mazalice,ali nikada nije ponudila vocku ili nesto korisno. Imate li kakav svajet? Hvala

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
9.7.2010 23:18:19   
Majčica
Ja mislim da je i kod mene nutkanje problem, malo sam okrenula plocu sad, ali mi je grozno pustati ga da izgladni kad znam da nije jeo nista, ali ne mogu mu stalno kuhati rezervnu varijantu i to jednu od 3 vrste koje hoce. Pustim ga da zatrazi sam i onda sjednem,on odbija ali na kraju pojede, iako ne puno, ali pojede. A tako je dobro jeo, joj jest grozno kad slabo jeduuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
19.8.2010 14:43:14   
koka i po
E sad ne znam dali sam na pravoj temi a ako nisam soory prebacite moj post tamo gdje treba .
Moj dječak ima skoro 18 mj.nikada ama baš nikada nije pojeo hranu koja je prenoćila tj,od juče.E sad me interesuje dali mu smijem dati i šta ? Hvala.

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
19.8.2010 14:47:59   
bananica
ja mislim da mozes, jedino sto ja nikada ne podgrijavam jest krompir, grasak, spinat i gljive

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
19.8.2010 14:49:06   
koka i po
hvala bananice user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
19.8.2010 14:53:25   
Visnja RR
dok je asja jela ...dakle do druge godine ja sam joj sve juhice i corbice podgrijavala...jer sam pravila za 2-3 dana ... spinat joj nikad nisam dala i gljive... al svo drugo povrce u corbicama sam podgrijavala...samo je bitno kad skuhas odmah odvojis za sutra i to sutra podijelis na dva ...jedno podgrijes a drugo ostavis za prekosutra user posted image  joj sto objasnjavam...

ima neka prica sa mrkvom da ne valja da prenoci...al ja se nisam pridrzavala togauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
19.8.2010 14:55:35   
bananica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dok je asja jela ...dakle do druge godine ja sam joj sve juhice i corbice podgrijavala...jer sam pravila za 2-3 dana ... spinat joj nikad nisam dala i gljive... al svo drugo povrce u corbicama sam podgrijavala...samo je bitno kad skuhas odmah odvojis za sutra i to sutra podijelis na dva ...jedno podgrijes a drugo ostavis za prekosutra user posted image  joj sto objasnjavam...

ima neka prica sa mrkvom da ne valja da prenoci...al ja se nisam pridrzavala togauser posted image




a zasto nisi davala spinat i gljive??

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *