|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
12.10.2010 17:50:31   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: tajra
Posljednih dana ja sam odusevljena cinjenicom da je pocela objasnjavati sta zeli... kad rijeci joj ponestane, tu su mimika, gestovi, vika ili sarmiranje...

A za nocno hranjenje-to smo daaavno izbacili, hvala bogu...
moze nocu dobiti i moj glas i ruku i narucje ako zagusti, ali flasicu NE...


Isto ovako...s tim da mi imamo bočicu vode ili čaja što predjutro pije sama...

A njeno nepričanje joj stvara jaku frustraciju. Stalno vrišti kad se ne kontamo, što je čini mi se non-stop. S tim da stalno i pada jer nikako ne gleda gdje ide i na šta staje, tako da se stalno udara i pada pa je stalna vriska i zbog toga. Jutros sam umalo ispalila na živce s njom, još je na to došao i mm kojeg bih najradije u top strpala user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 12.10.2010 17:51:25 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
12.10.2010 17:56:38   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

još je na to došao i mm kojeg bih najradije u top strpala user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
12.10.2010 20:32:19   
Anoniman
pozzz.ja sam se naradila uhh.Mm.otisao sa anelom kod jetrve sami,ja se zadala na poso ,sve sve poradila nisam sjela 2.sata dok nisu dosliuser posted image valjana zena stasuser posted image
anel ga slusao bolje nego mene al nema vezeuser posted image .
A.brblja na svoj bebeski jezik niko ga nekonta kad zabrsti samo mu,posvajam user posted image user posted image user posted image i on negleda gdje ide......
puni smo masnica od padova......


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 8:35:17   
R&T@
Kod mog indijanca uvijek novi nestaslukuser posted image user posted image user posted image

Jutros je pronasli u kreveticu samo u bodiju.
Hanumica skinula pidzamu (kao gegice sa stopalima) i smije se.

Striptiz sa 18 mjeseci...jadni mi...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 8:49:01   
mala86
jutro svima user posted image

kod nas bila burna noc user posted image !juce smo bili u selu,i gore se na zraku bas izmorio,zaspo u autu kad smo se vracali oko 6 i opet u 8 u kuci!sve bilo ok do nekad pred jutro,kad je poceo kenjkat u kreveticu,nahranim ga,vratim nista,nije se smirio user posted image ,stavim ga kod nas,nekako zaspe ali je plako u snu dosta,place,vrti se,okrece,izvija user posted image
nemam pojma sta mu je,ja sve pripisujem tricama koje jos nisu iznikle,a cini mi se samo sto nisu ali da li je to user posted image

mene lovi gripa,sva sam nikakva,ovo ne grijanje me razbolilo,samo da na njega ne prenesem user posted image

a sutra smo opet na vjezbicama user posted image ,nadam se da nas nece kritikovat jer nismo nista radili s njim,nema sanse,neda koliko god se i ja i mm trudili,a hoda sve vise cijelim stopalom i po kuci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nadam se da ce padova biti sto manje user posted image user posted image user posted image  za brzo ozdravljenje

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 8:55:58   
R&T@
Umorio se momak...
Morao je nocas ponovo "savladati" sve te utiske od jucer...

Bit ce super na vjezbicama...sigurno...
Sretan put.user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 9:56:06   
Mya_81 RR
Jutrooooooo, generacijooooo user posted image

Mala, ne moraju uvijek biti zubići...svašta ti oni proživljavaju kroz snove...

Tajra, jeste ozdravili skroz user posted image

Kod nas je sve super....samo je mama ne naspavana, a još jutros u 6 komšija iznad nas nešto kucko s čekićem user posted image Inače je žešća sirovina od čovjeka i ovo je radio dosad već par puta, a radio je još štošta...ma, budala nekulturna user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 10:07:25   
R&T@
Ozdravila, hvala bogu...
Cim jede, dobro je.
Imamo jos kasicicu sirupa veceras i to je to.user posted image

Evo jos jedan njen biser:
Donijela sinoc tutu iz kupatila i skida se da sjede.
Ja joj pomognem. Ona sjedi i pravi face...
Mi se smijemo, mislimo folira.
I zamalo da nam prospe punu tutu na sred sobe
user posted image user posted image user posted image

Mya_81, a hoces li ti da nam dodjes u novembru?
pliz, pliz, pliz

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 10:40:13   
rose 87
jutro,mi svratili da vas pozdravimo,jos malo pa cemo vam se i mi pridruziti brzo to prodje,vidim ima padova i kod vas i nestasluka puno,ja za ovim svojim samo hodam dok on ode uz namjestaj negleda ni gdje,bitno je da on to moze i da mu je nesto novo,i po citav dan samo vice mama mama i ne odvaja se od mene,bas mi je prava maza
mala nisam upratila kakve vjezbiceuser posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 10:59:56   
mala86
IZVORNA PORUKA: rose 87

mala nisam upratila kakve vjezbiceuser posted image user posted image



ma hodo na prsticima,pa nas poslali na vjezbice da nebi to usvojio za stalno user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 12:05:21   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Ozdravila, hvala bogu...
Cim jede, dobro je.
Imamo jos kasicicu sirupa veceras i to je to.user posted image

Evo jos jedan njen biser:
Donijela sinoc tutu iz kupatila i skida se da sjede.
Ja joj pomognem. Ona sjedi i pravi face...
Mi se smijemo, mislimo folira.
I zamalo da nam prospe punu tutu na sred sobe
user posted image user posted image user posted image

Mya_81, a hoces li ti da nam dodjes u novembru?
pliz, pliz, pliz


Drago mi je da je bolje. Inače, moja je počela užasno zezati s hranom i to traje već neko vrijeme, tako da više ne znam je li do zubića. Bojim se da se promjenila user posted image

A na tutu još uvijek neće. Plače i gotovo user posted image

A za dolazak, ja naravno da bih, ali s obzirom da ne vozim onda ovisim o drugima. Bude li iko voljan doći iz Zenice i bude li mjesta za nas svakako dolazim user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 14:00:34   
megi
pozrdavcic
evo i nas nakon burne noci
jedno sat vremena oko 2 sata svako pet minuta je nesto plakala, okretala se, ja ustajala, milkila je ljuljala, jedva zaspala u neka doba uh

a i mi non stop padamo, ne gleda gdje staje, kako hoda, a po obicaju uvijek nesto vuce za sobom, dekicu, majicu, ma bilo sta i to joj naravno zapne pa opet tres i tako u krug

mya i mi smo se prolopovili s hranom, sve hoce sama da jede, a ja mislim da se nece najesti ali je na kraju pustim jer onda nece nikako ako je mi pokusavamo nahraniti

pozzzzzzzzzz

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 14:04:56   
Anoniman
pozzz i od nas.Mi smo slabo spavali sinoc budio se komesao stalno u snu.Ni ja nisam dobro stomak me boli.bas sam user posted image
A.kad god,ga hranim uzadnje vriejme oce i on da sam kasikom jede al nezna josuser posted image umoci u hranu i lize kasiku naopackeuser posted image pa mu dopustim da se sav izmelja isprlja a i ja ga hranim istovremeno s njim.
Pusa svima

(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 15:00:27   
Hannica
Pozdrav svima,evo i nas malo...nije nas dugo bilo.
U poslijednje vrijeme nemam bas puno slobodnog vremena,od svog indijanca nigdje ne stizem.
Imamo problema sa zubicima,mnogo je nervozna,ne jede nista,na licu ima 5 modrica...stalno udara u nesto,nece da spava do 2 poslije ponoci....place ako sve nije onako kako je to ona zamislila,bas je mali nestasko.user posted image
Nadam se da su ustali dobro,stvarno nemam vremena citati sve sto sam propustila.
Ljubim vas sve.user posted image
Mya81 vidjela sam juce tebe i Minju na bulevaru.Kaze mm vidi sto je slatka ona bebica,ja se okrenu kad Minja.
Bar mislim da ste vi,ili beba mnogo lici na Minju...kod mame sam vidjela samo crnu kapu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 17:10:06   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: megi
mya i mi smo se prolopovili s hranom, sve hoce sama da jede, a ja mislim da se nece najesti ali je na kraju pustim jer onda nece nikako ako je mi pokusavamo nahraniti


Ma, isto nam je....danas sama htjela jesti rižu, možete misliti na šta je to ličilo user posted image user posted image

Hannice, sigurno smo mi bile jer sam ja imala jučer crnu kapu...a uvijek idemo u grad ili kući preko bulevara. Ja vas nisam skužila. Nije valjda da sam prošla pored vas, znam da bih te sigurno prepoznala...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 19:16:42   
Honey3
vece dragi nasiuser posted image evo malo da vas pozdravimo,na brzinuuser posted image vidim bebe nam postaju samostalne hoce same da rucke i kod nas je tako,najvise voli da jede sama pa ja njoj naredam na hranilicu svega ona to ko pile pozoba,jedino problem kad je supa onda mora i ona imati kasiku da prosipa,ali eto samo neka jedu pa bilo kako....ja joj sinoc skuhala krompirice i mrkvu i tako stavila da jede a moja dama svu mrkvu izbacila a krompir pojelauser posted image gdje nam je Anel? ljubimo gauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 20:23:20   
Anoniman
pozz od nas mi smo danas umorni,nesto sam nikakva.
A.je bio dobar sve do skoro user posted image raspekmezio se nesto nista ga nezanima samo pruza ruke da ga nosam nece da se igra hodauser posted image place....
Haman ide nam jos zubica vidim ih al nisu probili desnu to je razgol nase nervoze ..
Al,bit ce dobro valjda abd.
Nadam se da ce nam noc biti malo bolja no sinoc.
Zaha ljubimo curuuser posted image user posted image
I kod,nas je problem hranjenje on bi sam a nezna pa samo prosipa.
Sve mi isprljauser posted image
Marinci gdje ste nestali kako je drug?

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 20:43:21   
Anoniman
osjecam se kao najgora mama na svijetu,pa ovo se nikom ne bi dogodilouser posted image Nikola mi se opržio o peglu,citav dlan je opržiouser posted image user posted image user posted image peglala sam i ostavila peglu na podu u nasoj sobi koja je inace uvijek zatvorena al bas tad su eto vrata bila otvorena i on je dirnuo rukom,a Bože moj dragi pa stouser posted image kupili smo mu neku mast za opekotine al treba vremena da djeluje,a on jadan citav dan proplakao.pa kako mi se moglo  ovo dogodit da ostavim vrucu peglu na podu

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 20:50:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

osjecam se kao najgora mama na svijetu,pa ovo se nikom ne bi dogodilouser posted image Nikola mi se opržio o peglu,citav dlan je opržiouser posted image user posted image user posted image peglala sam i ostavila peglu na podu u nasoj sobi koja je inace uvijek zatvorena al bas tad su eto vrata bila otvorena i on je dirnuo rukom,a Bože moj dragi pa stouser posted image kupili smo mu neku mast za opekotine al treba vremena da djeluje,a on jadan citav dan proplakao.pa kako mi se moglo  ovo dogodit da ostavim vrucu peglu na podu





nisi najgora mama takve stvari se desavaju,nego kupite odmah melem za opekline Healthyderm proizvodi se u Ljubuskom a ima u svim ljekarnama..meni je spasio ruku i nemam niti jednog oziljka..javi mi na pp ako te jos sta zanimauser posted image i ne sekiraj se svasta ce oni jos nama prirediti.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 20:53:51   
dafri
marijanna ma naravno da nisi najgora mama,takve stvari se dešavaju bez obzira koliko pazimo
ljubimo rukicu da što prije prođe


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 20:57:46   
Anoniman
taj smo melem i kupili,koliko treba da bar malo djeluje? a ojecam se užasno,to su neke osnovne stvari na koje trebamo pazit i eto bas to mi se dogodi,,a pile malo skužio da ne smije pomicati ruku pa je ne mice nikakouser posted image

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:03:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

taj smo melem i kupili,koliko treba da bar malo djeluje? a ojecam se užasno,to su neke osnovne stvari na koje trebamo pazit i eto bas to mi se dogodi,,a pile malo skužio da ne smije pomicati ruku pa je ne mice nikakouser posted image



prestane boliti vrlo brzo to je bitno al probaj mu namazati pa preko staviti list rastike tad jos brze prolazi,ima li plikova ili je samo crvenouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:12:17   
Anoniman
dlan crven a po prsticima sve plikovi,bas se dobro opržiouser posted image user posted image ma znas kako sam ljuta na sebe,zbog moje nepažnje sad ga jadnicka boli.i taman mi se malo navikao na vrtic sad ga opet moram ostavit kuci i sve ispocetka

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:17:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

dlan crven a po prsticima sve plikovi,bas se dobro opržiouser posted image user posted image ma znas kako sam ljuta na sebe,zbog moje nepažnje sad ga jadnicka boli.i taman mi se malo navikao na vrtic sad ga opet moram ostavit kuci i sve ispocetka



nije to puno a i mala je povrsina bit ce to za par dana sve ok.samo redovno mazi ovaj melem je cudouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:20:18   
Anoniman
Noa i Dafriuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *