|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:30:39   
Anoniman
marijana, joj dusice mogu misliti kako se osjecas, a tek mali mis user posted image , ali sve nas cekaju i iijepa i ruzna iskustva, djeca su i moraju rasti sa tim malim zgodamna i nezgodama, znam da ljiljanovo ulje pomaze, ali vjerujem da c i ta mast pomocui, sretnooooooooooooooouser posted image

marinci, ljubac tebi i Mateju salje p. mamma i Laurica, sinoc smo bile u igraonici i L je bas porasla u malenu djevojcicu, sva je medenauser posted image , i mi vas ljubimouser posted image

Mi vas sve ljubimo i saljemo veliku pusuuser posted image , a posebno novim drugovima i drugaricama koje smo uzivo vidjeliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1226
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:31:47   
iv@ncica
ne   sekiraj  se marijana....ma svima  nama  se  nesto  dogodi tako  u nekom obliku...svaka  mama  je  dobra  mama  svom  bebi...pa  nisi  namjerno  uradila...i  kod  nas  su stalno  neke  scene, a  uvijek  mi je  na  oku..evo  rekla  ti  je noa  za  melem...ma  ne  brini se  za  vrtic....do  ponedjeljka  ce  to  biti  ok,  pa  ce  onda  fino  opet  tamouser posted image user posted image user posted image grlimo  naseg  nikolicu  da  sto  prije  prođe  bola. a  i  to  mu  je  lekcija  sto  je  pec-pec.
ja  sam tako  andreja  ucila  kad  se  ono  pekara  ili  pegla  malo  ohlade  da  mu  pokazem  d a je  to  vruce  i  kad  osjeti  da  grije  skonta da  je  to  pec-pec...uh  mace  malo  znam da  ga  boli  i bas  mi ga je  zao, no  ti  ne  brini.


Moj  Andrej  vec bio  prije skoro  2-tjedna  pomalo prehlađen i  od  tada   kasljuca  kad  ustane samo...nosic  malo  nekad  procuri...pa  kasnimo  na  vakcinu  ovu  s  18  mjeseci...danas  u  vrticu  kad  se ustao  kaze  teta  jedno  mu  oko  malo  crveno,  vidim  da je  i  veceras..sad  neznam  od  cega je,  vidjet  cu  ujutro  kako  ce  biti  pa  cu  ga  popodne cim  ga  pokupim  iz  vrtica  odvesti  doktoru,  a  mozda  ga  i  ne  posaljem  u  vrtic..strah  me  da  nije  konjuktivitis..pa  ne bih da  pređe  drugim  bebicama..inace  vecinu on  tamo  i pokupi,  jer  roditelji  dovode  bolesnu  djecu..evo  bila  je  i  curica  s  proljevomuser posted image ..ulavnom  smo  i  mi  cgvorugaviuser posted image ,  trci  ko  bez  glave, pa  gdje  opali...ali  opet  je  dobar,  i  sve  boljiuser posted image  mamin  decko..jos  samo  da  skonta  da  je  noc  za spavanje u  komadu  i  sve  ce biti okuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1227
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:36:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

jos  samo  da  skonta  da  je  noc  za spavanje u  komadu  i  sve  ce biti okuser posted image


ja se vise ne sjecam kako je to u komadu spavat...zar je to moguceuser posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 1228
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:38:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

jos  samo  da  skonta  da  je  noc  za spavanje u  komadu  i  sve  ce biti okuser posted image


ja se vise ne sjecam kako je to u komadu spavat...zar je to moguceuser posted image user posted image



Ofaj, moguce je, valjda su curice pametnijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1229
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:39:56   
Anoniman
marijana bona...kakva najgora mati...nemoj da ti ja pricam moje "bisere"

procice...ljubi djeKaca

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1230
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:43:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

jos  samo  da  skonta  da  je  noc  za spavanje u  komadu  i  sve  ce biti okuser posted image


ja se vise ne sjecam kako je to u komadu spavat...zar je to moguceuser posted image user posted image



Ofaj, moguce je, valjda su curice pametnijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo ti meni vadi zivceuser posted image user posted image

dosta ga vec maltretiram sa oblicimauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1231
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:47:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

jos  samo  da  skonta  da  je  noc  za spavanje u  komadu  i  sve  ce biti okuser posted image


ja se vise ne sjecam kako je to u komadu spavat...zar je to moguceuser posted image user posted image



Ofaj, moguce je, valjda su curice pametnijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo ti meni vadi zivceuser posted image user posted image

dosta ga vec maltretiram sa oblicimauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ma dajjjjj, zezas, pusti ga na miru ili cu te jauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1232
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:48:20   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dadada ne sekiraj se i Noa je ko Mujo kad je pisao Ginisuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ono sto je od 6-12 mjeseci ona svladala sa 18user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1233
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 21:48:24   
iv@ncica
uh dadaaa..majke  mi moje  kad   pocnu izlasci pa  ono  kad  bude  htio spavati  sto  duze..em  sto cu  izlazit  s njim..em  sto  cu ga  budit..samo  da vidi  kako  je  to....

zene  jesu  pametnijeuser posted image ..-ali  nedamo  mi  svoje  sinoveuser posted image   pametneuser posted image ..ma  moj  ti  gura  sve  u svasta..pa dobro  i potrefi..ne  forsiram  ti ja  nista..njemu  naj  draza  olovka  i  saranje..sve  to ide  svojim  tempom....osim  spavanja..da  je  bar  brzo   i  rano  se  naucio  spavati  kao  sto je  hodatiuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1234
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 22:03:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dadada ne sekiraj se i Noa je ko Mujo kad je pisao Ginisuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ono sto je od 6-12 mjeseci ona svladala sa 18user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e isi normalna...majkemiuser posted image

al fakat tako dodjeuser posted image user posted image

ivancice...ja mom ne dam olovke, bojice & co...ma nema sanse...jos da mojim stopama krene....no vejuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1235
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 22:05:02   
iv@ncica
mom  je  u genima  olovka.....pa  svi  smo  umjetnici  obiteljskiuser posted image user posted image   pa  gdje  da  mu  otimam kao  sto  su meniuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1236
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 22:39:26   
Mya_81 RR
Marijanna, mila, ja sam onda gora od tebe....čak 2x user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1237
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 22:42:26   
Mya_81 RR
Dadada, kad smo već kod tih oblika kod nas je takva situacija da sam ja već odavno odustala....jednostavno nikako da skonta...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1238
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 22:49:15   
Anoniman
Minjica se sigurno samo namrsti i vi svi odustanete,hahaahahaha,ljubim je

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1239
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
13.10.2010 22:54:37   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: sahara

Minjica se sigurno samo namrsti i vi svi odustanete,hahaahahaha,ljubim je


Zapravo, ona nije zainteresirana nimalo za to ubacivanje na predvidjeno mjesto....je li ja počnem forsirati ona uzme kocke i ode na drugu stranu...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1240
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 11:19:11   
Anoniman
jutrica.
Mi smo spavali po obicaju slabouser posted image user posted image user posted image oci me peku od nespavanjauser posted image
I plus usto u 7.jest i nece vise da spava ja gledam polu otvoreni ociju ajd reko bar jos pola sata miruj molim te ma jok ba djete se igra ode ode od mene ,nece da lezi.
Neznam kako je naspavan kad ni on nije spavao on,nam nije dao mira a bolji od mene
Marijana zao mi je druga dusa draga mazi melemom proce nebriniuser posted image
Sahara,sta se falis i nama corlucis user posted image user posted image ovim koji imajuuser posted image lopove koji su nocne ptice sove jedne koje spavaju otvoreni ocijuuser posted image ..
Blago tebi,ajmo se menjat na jednu noc da ja odspavam a ti se igraj sa anelom


(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1241
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 12:09:36   
marinčii
Sahara hvala što si prenjela naše pozzz,ljubimo i mi vas punoooo...
felix tu smo mi samo nemam baš vremena da se javim,uh i mi smo imali čudnu noć svako malo se budio i plako i dojio bezbroj puta i čupo me za kosu ..ma više sam luda od svega i još da mi da kavu na miru popit ma jako stalno nekud juri a ja za njim ko luda bojim se još ga pustit samog da ne padne mada mi svi govore pa vaše dijete zna hodati samo vi to niste skužiliuser posted image al dobro sve i opet koliko god ga čuvam lupio glavom od stol sreća nije jako malo se crveni al proće..uh a o jelu da ne pišem jutros samo kašicu pojeo neće ništa drugo ,kruh i dalje ne okuša to mu je bljak i uštipci i sir ma sve neznam šta bi mu više pravila..sreća da povrće hoće inače bi izludila,,,,
marrijanna žao mi je da se  Nikola opeko ljubimo rukicu da prije prođe
svima ostalim ašaljemo puse

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1242
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 12:26:44   
Mya_81 RR
Mi smo spavali ok...samo je u jednom trenu počela plakati u snu, a ja skočila u sekundi i prepala se užasno...ona plakala tako u snu, a ja joj pričala i mazila je po licu i smirila se brzo...baš me ovakve scene prestrave u sekundi. Prepadnem se pošteno pa onda ne mogu ni zaspati...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1243
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 13:15:03   
Anoniman
hej ženice,evo vec danas je rukica mrvicu bolje,mažem mu stalno i vidim da ga ne boli,al strasno izgleda. ovaj melem je cudo stvarno. nije lose spavao,budio se samo 3 puta ,dala mu da pije i nastavio pajkiti,dusa mamina mala. pusa svim bebama i hvala svima sto ste me tjesileuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1244
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 13:15:49   
chuci
marijana baš mi je žao zbog malene rukice, ali proći će ubrzo aBd

mi se još uvijek nosamo, kad je spustim, kao da hoda, stoji kao roda na jednoj nozi a drugu pokupi. ali eto za svako zlo neko dobro ponovo je naučila puzati (jer je bila skroz zaboravila, ali baš nikako nije puzala otkako je prohodala) pa sad puže po kući, ali je nervozna zbog nehodanja pa kenjka svako malo, hoće da je dižemo, da je nosimo da nešto vidi, da dohvati i tako.
malo se brinemo što još neće da hoda, ali valjda će ovo koji dan početi ponovo.
pusice za sve bebice, a duple za one bolesne


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1245
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 14:38:40   
Ella_H
Poz drage mame i bebare.
Sahara sto si se ufurala sto su curice pametnije hehe.
I moj Ammar fino skine poklopac s tim oblicima i ubace onako
frestyle u kanticu i onda prosipa i sve tako u krug hehe
Marijanna proci ce to ubrzo nebrini sve su to zgode i nezgode djetinjstva
Mi smo neurozis uho ili zubici prije da su zubici.
Spavamo mashAllah ne urekli se negovorim vise nista hehe.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1246
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 14:47:55   
megi
vidim ima svega

marijana ne brini se, proci ce brzo is ve ce biti za desetku

chuci a joooj curice malene, ma nju je sad vjerovatno samo strah da se osloni na nogu, od mog rodjaka je mali kojem je 4 godine tako danima sepao oni ga vodili dr snimao sve ok, ali njega vjerovatno bilo strah, a sad pici ne mozes ga sitici

mi smo jutros napokon primili onu strasnu bocu od godinu dana
gdje nam je marinci da je utjesimo teski smo 9 kg, ali kaze dr da smo zdravi, cvrsti, pametni, jer curica nije suta zatvarala, ali smo jednostavno sitniuser posted image
nadamo se da nece biti nekih vecih posljedica vakcine
isto tako se nadamo da nam od mm nece preci virus, on bolestan, temperatura skace do 40 stepeni pa smo ga izolovali

pozzz svima

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 1247
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 16:51:03   
marinčii
hej megi ajd nek ima još neko ko mi mršav al zdrav ma taman su njih dvoje par.i mi vam želimo da vas taj virus zaobiđe joj valja izdržat ovu zimu s svim tim virusima i bajama,user posted image
i nadam se da neće bit posljedica vakcine ni mi još nismo tu primili sad pijemo željezo pa kad ispijemo dvije bočice idemo na kontrolu  pa sam posle toga mislila ga vodit na vakcinu uh baš ih ne volim al šta se može

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 1248
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 16:57:40   
Anoniman
Joj, sto me napadose mame djecaka, majke mi zezala sam seuser posted image , eto djecaci su pametniji,moze li takouser posted image

Felix, cekaj bona da anel poraste, pa nije ni Ajna spavala stalno ovako, tek odnedavno, a imamo samo 4 zuba, znas li ti sta nas jos cekauser posted image

Pozdrav!

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 1249
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 17:06:07   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: megi
mi smo jutros napokon primili onu strasnu bocu od godinu dana


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sve odgadjam, ali bi htjela da je primimo prije navale gripe i viroze...

Samo se bojim reakcija, a ako posatne razdražljiva i opet počne loše spavati ima da ispalim user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *