|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 17:11:21   
Anoniman
Mya, mozda ti dodjem u rodni grad za vikend, jeste li kakvu kafu organiziraleuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1251
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 17:12:16   
Ella_H
piffff i nama je boca uskoro user posted image  ali izdrzat cemo hehe
sahara bona ko kaze da su djecaci pametnijiuser posted image
neznaju dalje od nosa hehe bas jucer mama mi se hvali
kako joj unuka svasta zna pomaze majki svojoj donosi joj
sta joj majka kaze,
kazem ja njoj moj samo protrci ko tornado i rusi sve hehe

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1252
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 17:13:29   
Anoniman
e sad ćeš ti vidjet sahara šta dječaci znaju:
- domaće i divlje životinje (imena i kako se glasaju)
- brojanje do 10 malo izmješanim redom i preskakanjem ali uvijek kad idemo uz stepenice dijete ljubi ga majka broji
- oblici (kocka i krug)
- umjetnička djela ostavlja na namještaju
- snalažljivost na nivo ( ja mu ne dam da jede paštete a on zna gdje stoje uzme i udara od poduser posted image )
ma šta da ti pričam

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1253
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 18:08:37   
Anoniman
danas mi anel samo padauser posted image evo cula sam skoro dole pao kod sveki dosla udario se trceci kad nespava negleda gdje ide user posted image boze dragi pun modrica

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1254
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 18:20:21   
mala86
cao svima

joj ja sam se juce zeznula sa danima(cijelo vrijeme sam mislila da je juce cetvrtakuser posted image )...tek kad je mm doso ja kazem u koliko ujutro ustajemo,a on meni ?,pa reko idemo sutra,kad on user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

danas sam cijeli dan bolesna grlo se raspada,ne znam ni sama kako cu ujutro prezivit put i sve,uh user posted image

Leon je sinoc pao sa francuskog user posted image !bili nam neki gosti,i ja ovoj svojoj trudnici da iscjedim sok od mrkvice,ovaj prijatelj uzme Leona,vodio ga po boravku i ne znam sta im bude odu u sobu i legnu na krevet!mm nije pazio da su tamo,a momak nije znao da ovaj hoce odletit,Leon mu padne na glavuuser posted image user posted image user posted image user posted image plako,vriso ali opet ne predugo,polovica lica mu se crvenila,mislila sam da ce mu ostat modrica,ali sva sreca nije user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1255
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 19:04:20   
Anoniman
mala,vidim i kod vas ima padovauser posted image dusa draga.
Ja sam anela okupala nahranila i zaspo,plakajuciuser posted image toliko je predrijemo da vise nezna sta ce od nervoze i zaspo sam ,pile moje.Znam da ce posle biti belaja al sta cu ja umoran je ustat ce on za sat al da samo malo drijemne bit ce bolji.
To je sve sto je jutros usto rano pa zaspo oko 11 danas i usto u 12.20
Znala sam da nece moc izdrzat do veceras da zaspi u svoje vrijeme.


(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 1256
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 19:06:51   
bebacha
mogao bi anel i do ujutru odspavat.Ajla kad god se premori i zaspi tako rano spava do ujutru

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1257
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 19:08:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

e sad ćeš ti vidjet sahara šta dječaci znaju:
- domaće i divlje životinje (imena i kako se glasaju)
- brojanje do 10 malo izmješanim redom i preskakanjem ali uvijek kad idemo uz stepenice dijete ljubi ga majka broji
- oblici (kocka i krug)
- umjetnička djela ostavlja na namještaju
- snalažljivost na nivo ( ja mu ne dam da jede paštete a on zna gdje stoje uzme i udara od poduser posted image )
ma šta da ti pričam


Super, posebno ovaj boldirani diouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1258
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 19:30:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

mogao bi anel i do ujutru odspavat.Ajla kad god se premori i zaspi tako rano spava do ujutru

ee  moja bebacha nije anel takavuser posted image user posted image user posted image
Jednom se istoo ovak desilo i budio se oko pola9.plakajuci nece da ga ponovo uspavam najgore je kad ustane je da ustane plakajuci sto,najvise mrzim da zaspi a sta cu ja ,i onda treba mu pola sata da dodje sebi nezna ni tad sta bi sa sobom grr.
Ako nista ustat ce jer ce ogladnituser posted image .
Nisam ja te srece kao ti ....nebi ni volila pa,da ustane u neka doba noci hoda ko utvara po kuci naspavanuser posted image
Kako god okrense nevalja....hahah sta cu ja proce i ovo.
Nijedan dan nije isti,ni noc

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 1259
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 19:39:54   
Anoniman
cuj,sahara ovo nisam znala samo 4.zuba kao kod anelauser posted image user posted image znaci nisi rjesila ni ti sve brige kao mi ja mislila glava puna zubi,pa sad sahara rahet uziva mirno spava kao i A.nista je hb.nema sta moriti vise  a ono obrnuto Ajd nedaj se uzivaj onda dok spava spavaliceuser posted image ljubim vas.
Megi ,Neka ste rijesili bocu da ljubimo rukicu da ju neboli i da tura nedodjeuser posted image
Marinci,M.pravo zezi mamu dusa draga bas je tvrdoglav sto se tice jela hehhe mora da je na mamu.
Bitno da nam je zdrav .....Koji dajes sirup za Zeljezo?
Ja A.svako jutro po kaskicu pekmeza popije svako jutro.
Pili smo mi donedavno feroglobin i ferum.
Mya,sta cekas s bocom idi rijesi se viseuser posted image ja nebi mogla trpit i misilit na to nikako ako je zdrav ,bolje da se prije rijesite svejedno te ceka kad god.
Nama je ostala jos ona sa 18.mjes.boca pitam,se pitamuser posted image dal od nje imam kakave reakcije ....
Kao od ove od 12mjes.
I da zanima me jel kad primi ovu sa 18mjes.nema jel da vise boci dok nekrene u skolu ili ima jos kojauser posted image user posted image


(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1260
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 20:34:54   
marinčii
felix pije Ferum lek sirup,i nama su bili dali feroglobin al ga M nije htio piti pa ja tražila pedijatricu da nam promjeni tako da sad pijemo ovaj ,a što se jela tiče ima na koga i biti ni mama ni tata nisu baš neke izjeliceuser posted image ,al đšto kažeš glavno da je zdrav...joj i mi moramo na tu vakcinu a mene baš strah...zar je kod vas bilo posljedica?mislim da posle te od 18 mjeseci nema ništa do 5 godine

< Poruku je uredio marinčii -- 14.10.2010 20:37:07 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1261
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 20:40:44   
škorpija
nažalost sahara je u pravu, djevojčice su pametnije, vidjela sma svojim očimauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1262
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 20:55:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

nažalost sahara je u pravu, djevojčice su pametnije, vidjela sma svojim očimauser posted image

ti da cutis

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 1263
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 21:09:52   
koka i po
puspas nas...user posted image
mi smo se danas vakcinisali pa smo jako nervozni i placljivi ,a pomalo i lopovi user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1264
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 21:22:30   
Niobe
adrian ima turu 37.4, leta po kuci ko manijak mali, mislim da je zbog toga i vruc, jednostavno sam ispi*dila vazdan.

p.s. svu mi je siku zgulio zubima dojeći svakih 15 minuta user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 1265
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 21:28:28   
Anoniman
ako tako često doji i ono ugriza za siku to niču novi zubići, a i tem. je od toga, utrljaj mu malo calgela.

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 1266
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 21:32:01   
Niobe
ma evo bas jesam...danas nije nikako spavao, a vidim da ni nema namjeru user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1267
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 22:41:52   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: marinčii
mislim da posle te od 18 mjeseci nema ništa do 5 godine


ima sa 2 godine

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1268
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 22:53:56   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Niobe

ma evo bas jesam...danas nije nikako spavao, a vidim da ni nema namjeru user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
jopov mali

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 1269
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 22:56:07   
new mama
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: marinčii
mislim da posle te od 18 mjeseci nema ništa do 5 godine


ima sa 2 godine


Nunichi to je ta od 18 mjeseci,nema nista do 4 godineuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 1270
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 23:00:16   
Nunichi
Kako?
Moja kolegicA vodila sina neki dan, kaze na tu se ne smije kasniti, mora se primiti bas sa 24mjeseca. user posted image user posted image
Nemam pojma... mozda sam ja nesto pobrkala. user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 1271
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
14.10.2010 23:02:41   
new mama
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Kako?
Moja kolegicA vodila sina neki dan, kaze na tu se ne smije kasniti, mora se primiti bas sa 24mjeseca. user posted image user posted image
Nemam pojma... mozda sam ja nesto pobrkala. user posted image user posted image


Ma to je revakcinacija sa 18 mjeseci i ona se mora primiti do drugog rodjendana,moja Ajna je primila desetak dana prije drugog rodjendana i sad smo mirniuser posted image
Nego velika pusa za moje dvije ljepoticeuser posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 1272
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
15.10.2010 0:42:23   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: sahara
Mya, mozda ti dodjem u rodni grad za vikend, jeste li kakvu kafu organiziraleuser posted image


Nismo još ništa...

Ne znam kad si planirala, ali meni pašu popodnevni termini, a nadam se i tebi user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1273
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
15.10.2010 8:22:55   
mojbebac
dobro jutro ...... ako se tako moze reci, s obzirom kakva je tama napolju .....
mi smo juce tek primile onu vakcinu koju smo trebale sa godinu, ali nismo stigle ranije .... bila je divna, nije se javila .....ali je sinoc nesto bilo uhvatilo, nista nece, sta je god pitam, ona nece ....tek je u 10 zaspala ..... uh ....i opet u pola osam jutrosbila na nogama ...... nama su rekli da imamo jos jednu sa 18 mjeseci ( mi cemo je primiti krajem decembra ) .....ja sad ne znam je li to to, ili ima jos nesto?

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1274
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
15.10.2010 8:42:21   
chuci
joj valja i nama na tu vakcinu što ide sa godinom, ali mi se ne da da je vodim, jer je ionako kenjkava zbog nogice. još uvijek stoji na jednoj nozi kad je spustimo, onda joj ja spustim drugu nogiu na pod i ona je ostavi tako, vidim da se i oslanja na nju, ali neće da hoda, odnosno neć ama da se osloni. valjda će je brzo proći strah pa da odradimo i vakcinu

a možda bi mi bilo bolje da je odvedem neka joj još jedan dr pogleda nogicu?
šta vi mislite?


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *