|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
16.10.2010 10:12:59   
R&T@
Mya, odrzavas li vikend tradiciju?


Moje obje cure bile na konaku i to na razlicitim adresama.
Ja sad malo citam propusteno, malo aktiviram kucne aparateuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1301
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
16.10.2010 10:18:36   
Mya_81 RR
Ooooo, Tajra, naravno da se održava tradicija, mada je ovaj vikend malo izostala, jer je preksinoć spavala kod mojih pošto smo mm i ja išli malo van user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1302
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
16.10.2010 10:24:58   
mala86
jutro svima user posted image

e vratili smo se sa vjezbica!prezadovoljna sam jer smo trebali imat jos 2 termina i rekla nam je da ovaj 1 ne trebamo doci jer mali je fenomenalanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i juce kaze da joj uopce nije jasno zasto ga je dr poslala user posted image !a ovaj drugi eto reda radi user posted image ma presretna sam srce ko kuca user posted image user posted image user posted image user posted image


L.je posto nestasan uzas!juce sam morala da Supetra trajektom neki sat vremena voznje,a mm osto u Splitu da nesto obavlja!joj sta mi je radio user posted image ,dok mu nesto nije po volji odmah se izvrce,samo ruke digne i na pod!kad mu nedam da ide gdje on hoce opet se izvrce user posted image kad juce nisam slom zivaca dobila necu nikad!malo je bio nervozan pred spavanje,ali bas tako uh user posted image


hodamo,sad dali smo prohodali jos ne znam user posted image user posted image user posted image user posted image !hoda hoda do necega,samo se na tren uhvati ko da se sekund odmori i odmah nastavi user posted image !mislila sam da ce teze u cipelama,ali juce bas na trajektu naslonim ga na sjedalo reko hodat ce tamo vam,kad ode Leon nogom fino,ja ostala paf user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1303
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
16.10.2010 22:58:41   
iv@ncica
pozdrav  mame...
vidimo  puno  padova  i  cvoruga...e  pa  da  se  i  mi  upisemo,  i  Andrej  je  juce  zakacio  nezgodno  i  pao, okrznuo  cosu  stolo  i  rasjekao  arkaduuser posted image ..sreca  pa  na  sivanje  nismo  trebali..sve  je  om proslo,  cak  i  sa  malo  placa  i  malo  krvi....tek  sad  on  pada  i   udara  se,  a  prohodo  je  s 11  mjeseci..
ni  mi  ne  spavamo,  to  nijre  nista  novo,  i   imamo lagani  konjuktivitis..tako  da  nismo  isli u  vrtic  u petak  i   kapamo  100 vrsta  kapi...e  to  je  rat

user posted image user posted image   da  sve  cvorge  prođu

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1304
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
16.10.2010 23:03:49   
Mya_81 RR
Joj, Ivančice user posted image

A znam da su sad ovakve stavri sastavni dio...opet baš me strah i mogu misliti kako vam je bilo. Dobro pa stvarno niste morali na šivanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pu, pu, ne želim ni pomisliti šta je moglo biti...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 1305
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
16.10.2010 23:14:16   
Apotekarka
Za sve mname koje kude hodalicu koristili smo je i mi a kako smo prohodali ni jednom pasli pravo nismo samoi se na ruke doceka  ili guzu bez udaraca smo ...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1306
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
16.10.2010 23:28:19   
iv@ncica
joj  mya  sreca  pa  nije  u  oko...HB  sve  je  om  proslo..stavrno  ce  me  srce  prekinuti..jos  ima  konjuktivitis  pa  kapim  kapi,  a pzim da  ga  ne  povrijedim,a  on  vristi uzas..ali  vec  smo  navikli  na  te  kapi  ..imali  smo  ves  konjuktivitis..sto nas to  hoce...
nego  i  mi  smo  koristili  hodalicu,  prohodali  prije 11  mjeseci..i  tek  sad  poceo da  lupa  i  udarA , jer  se  osjeca  sigurno  i  ne  gleda  gdje  ce  zapucati...inace    zna pasti,  docekati  se...nije  placko  kad  se  ono  malo  lupne...ali  evo  i  rasjekao  je  arkadu  pa  nije  puno  plakao...pa  posloije  ljut  sve  lupa  stol  ko  kako  se  on  tu  naso  kad  je  on  trcao  ko  muha  bez  glaveuser posted image ..i  tete  u  vrticu  kukuaju  kako  on  juri  i  kako je  brz...ali  sad  smo  u  fazi  cvoruga i  prezivjet  ce  mo  je  vec  kao  i s ve  ostalo...
  marijana-  kako  je  nikolici  ruka?


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 1307
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
17.10.2010 13:00:42   
Anoniman
pozz od nas.
Mi smo dobro,hb.sinco smo imali goste u kasno u noc bilo nam je prelijepo sjedilo se mezilo a bome i pilouser posted image danas se mahmura.
Ivancice,bas mi je zao ogu mislit kako ste se prepali dusa draga dobro je prosaouser posted image user posted image user posted image user posted image ljubimo cvorugicu

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 1308
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
17.10.2010 14:17:18   
iv@ncica
felix  vidim  i  ti  festas  hauser posted image , neka  bona  treba  i  opustanja..i  ove  bebe  ce  narasti...
a  jesam  se prepala..a  sreca  pa  sam  pribrana u  takvim  trenucima,  pa  me t tek  uhvati  poslije  nervoza...zato  me  uvece  uhvatio  zeludac   dok  nisam  povratila  nissam  bila  dobro..i  bortala  sam  cijelu  dan  poslije...no  HB  sve  je  ok....oci  su  bolje,  konjuktivitis  prosao..ipak  ja  kapi  kapam  da namirim  5-7  dana  terapije  da  se  ne vrati..posjekotina  zarasta  i  eto...vrijeme  ide i  bebace  raqstu...a s to  nas  sve  ceka..uhhhhhuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1309
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
17.10.2010 14:22:34   
Anoniman
bome se festalo ,bilo je superrr sreca pa anel slusao,nije zamarao toliko sem sto je samo oko stola hodao i samo jeo,jeo,jeouser posted image
user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da je bolje .Odakle mu opet konjuktivitis znam da je jednom imao ,i opet eto vidim se povratio.
Al,bolje mu je vidim dobro jeuser posted image user posted image .


(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 1310
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
17.10.2010 14:59:12   
dafri
pozz,
mala  super što  ne morate ići na vježbeuser posted image user posted image
iv@ncice dobro je prošlo a mogu misliti kako ste se prepali
felix jel se odmahmuralouser posted image user posted image , neka neka mora se malo i opustiti

ja sam se danas baš prijatno iznenadila mojom curom,ona od malena neće u autu i bilo kakav duži put nam je prava muka i danas je mm izveo vani,počela kiša i on nju fino smjesti u auto,zaveže ,pusti Zepelline i vozali se 40-tak minuta,
kaže bila pravo dobra ,pjevali,plesali,mogu zamisliti ako ga je neko vidio kako se dere i mrda dok vozi,šegeuser posted image user posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1311
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
17.10.2010 15:06:23   
iv@ncica
user posted image user posted image user posted image   dafry  haha  ma  pravi  su  vidis  da  oni  mogu  ih  fino  smiritiuser posted image

felix-  a  jesmo  imali..nakon  one  vakcine  famozne..a    sad  je  tu  vrtic...prehladica..pa  to  to  sve  jedno  na  drugo  ide..misli  da  je  vezan  i  za  nosic..a  mi  ti  kupimo  te  fore..ali  Hb  sve  je  to  ok...ako  bude na  mene  imat  ce  ga  do  srednje  skole..i  mene  je  to  mucilo

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 1312
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
17.10.2010 22:40:52   
Anoniman
vece ženeuser posted image Nikoli je rukica bolje,nije jos proslo jer se treba koža obnoviti al ne boli ga i to je jedino bitno. mene pravo brine ova vakcina s godinu,a nikako da mi bude skroz zdrav da ga odvedem, ovih dana kad podje navecer spavati kasljuca a preko dana nista,e to mi nije jasno nikakouser posted image a i ima malu modricu pa ga ne smijem odvest , reci ce mi sta mu radim pun ozljedauser posted image ujutro ga vodim  opet u vrtic,ja idem na fax ,mm radit,nadam se da me nece odmah zvat iz vrtica.    joj iv@ncice i u vas scena,a nek je dobro proslo,ljubi djecaka slatkoga. svima ostalima veeelikiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 1313
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
17.10.2010 23:14:58   
bebana27
vece drage moje
evo mene po prvi put na ovoj temi
da vas sve pozdravim
dugo me nije bilo pa dok sve procitam treba mi dana i dana

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1314
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 1:43:42   
Ella_H
bebana dobrodosla nazad kako je mali Ibrahim?
Eto vidis kako se ja sjecamuser posted image
Drago mi je da je malom Nikoli rukica bolje proci ce to uskoro.
Nama je veceras bilo dosadno provozali se malo do hitne
poslije par sati vristanja mislila sam da je uho medjutim virus
i zubici sad je evo zaspao a mama ce da gricka nestouser posted image
Ljubimo sve bebice.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 1315
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 9:15:57   
chuci
Ella_H nadam se da je sad bebač dobro, baš mi je žao pretpostavljam da ste se jako prepali kad ste u hitnu išli.

bebana dobro došla i na ovu temu, i sretan rođendančić s zakašnjenjem

mala 86 super što ne morate više na vježbe, a još bolje što sada bolje hoda sam od sebe

Kako je rukica Nikoli danas?

Kako je Anel, sluša li?

svim bebama pusice šaljemo


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 1316
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 9:20:43   
mojbebac
mi smo bolesni ....grlo nam se upalilo ....sad bili kod dr-a ....joj koliko je kasljala nocasuser posted image user posted image user posted image
propisao nam sirup, a ona nece da popije, to je strasno sta radi...a mama mi nije vjerovala dok jutros nije vidjela ....tako da sam joj morala staviti u mlijeko pa je popila tako!
sinoc je srecom povratila, pa je izbacila dosta slajma, valjda ce brzo proci!!!!

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1317
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 9:26:25   
bebana27
hvala vam drage moje
bebama kojima nismo cestitali rodjendan od srca im zelimo sve najbolje
ibrahim je super veliki momak samo sto je puno ljubomoran
navikao na mene tako da nigdje bez njega

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 1318
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 10:29:51   
megi
pozzz svima

moj bebac nadam se da ce cura sto prije ozdraviti, ja adni dajem sirup pomocu sprice, nece drukcije da popije,

mya ni adni mama nije u prioritetima pri izgovaranju, sve ona fino zove, ali kao i minja kad joj kazes ajde reci mama a ona punih usta kaze babouser posted image

bebana sretan rodjendan sa malim zakasnjenjem

mi nesto nemirno spavamo ovih noci, e jutros je toliko plakala kad sma prisla krevecu samo me je zgrabila za ruku tako da sam je morala nosati, nisam je nosala ima godina a nocas smo morali, dusa mora da je nesto sanjala pa se prepala

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 1319
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 12:22:38   
marinčii
pozz i od nas,vidim ima bolesni bebica želimo im da što prije ozdrave..mojbebac znam kakva je to borba nekako je probaj zabavit i da ne misli na to pa joj dat sirup..ja ako idem silom onda samo sve povrati pa nema smisla...
uh i kod nas je noć bila čudnaaa..prvo mi se kao učinilo da je topal i ja kažem mm da mu izmjeri temp,kad tamo 37 ja odma u paniku jer baš me je strah te temp..ajde mi ga odma istuširamo i malo laganije obučemo i onda mu opet izmjerimo temp, kad tamo 36,1 ..nije valjda od tuširanja mogla tako za 15 minuta spast...user posted image i još sam mu 3 puta mirila nije imo nikako al onda je počelo veselje skako pa hodanje ,ma nikako da zaspe pa se u ponoć ukakiouser posted image user posted image da sam ga morala prati i opet trka ,igra pša se malo i udario u glavu i tek u 2 h zaspo ,a i novost je da sam našla još jedan zubić .gornju 3 ..baš ga muče pa može to bit razlog ne spavanja i nervoze..uhg raspisa se ja..
puse svima

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 1320
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 12:32:18   
Lejla Ka
Marinči, 37 stepeni kod beba se ne računa kao povišena temperatura.
I nije ni poželjno skidati odmah, i ako je ispod 38, jer i temperatura ima svoju funkciju. Bakterije i virusi ne opstaju u okruženju povišene temperature, pa se tijelo bori protiv njih i "prženjem". Tako da nemoj se plašiti, temperatura je prijatelj, samo je treba držati pod kontolom. Pratiti brzinu rasta, kad se stabilizuje davati puno tečnosti, posebno paziti noću.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1321
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 12:51:32   
marinčii
lejla znam da nije al ja sam teški paničar što nikako nije dobro al šta mogu,mislim da je bio previše obučen a i skače puno pa je zbog tog bila 37 jer za 15 minuta spala na 36,1 čim sam ga istuširala i laganije obukla

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1322
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 12:56:52   
snijeg
Pa moguće je da je temperatura bila od rasta zubića kojeg spominješ. Važno je da je on dobro i da ture više nema user posted image
Kad čitam tvoj post kao da sebe gledam, ja sam panika prava kad je temperatura u pitanju user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1323
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 13:10:36   
marinčii
snijeg i ja sam takva,mada znam da se nekad i moraju razboliti i da sa panikom ništa neću pomoći i promjeniti al đžaba mene odma želudac zaboliuser posted image
mya uh odavno sam te htjela upitat jeste li vi svaki put kod te bakterije u urinu imali temperaturu ili ne?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 1324
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 13:43:48   
Anoniman
pozdrav
Mi smo sinoc mirno spavali,mada se nesto izasna budi plakajuciuser posted image mozda sta ruzno sanja.
Skoro zaspo ja rucak mu nastavila.nesto mi slabo jede,tj.jede on al u manjim kolicinama.
Zao mi je bebaca da nam brzo ozdraveuser posted image user posted image ja se nebojim ture sam se bojim povracanjauser posted image ture nebojim.
Joj ovo vrijeme ubija,samo smo kuciuser posted image ,nigdje neidemo bojim se nahlada ovi virusa sto hodajuuser posted image .
Marinci,ljubi druga :-) i sama sam takva kad je bolestan i mene zeludac zaboli,jer sam jakoooo osjetljiva a imam osjetljiv zeludac (gastritis i nervozu zeludca) malo mi fali,nemogu si pomoc nikako.....kad je anel bolestan budem gora ja nego onuser posted image



(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *