|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 14:33:17   
chuci
i ja sam čitala da je normalno kod beba da bude temp 37, pogotovo noću, tako da idući put nema mjesta panici.
mogu misliti što mu je bio teferič, neplanirano kupanje, pa se igrao sa vama user posted image
mi smo mašAllah umanjili noćna ustajanja na 3 komada, evo već zadnje 3-4 noći. ja navijam da tako i ostane, ili da se još smanji, hehe logično jel za šta ja navijam
joj princeza nas je jutros probudila da ne zakasnimo na posao. valjda navikla dojiti oko pola 7, prije nego ja odem, a mm ugasio sat u 6 kad je zvonio i mi nastavili spavati, kad nas je ona probudila u 6 25. to je bilo ekspresno spremanje. user posted image

vidim spominješ felix neizlaske. i moja boluje od toga, koga god vidi govori pa pa, i vodi za ruku i pokazuje na ulazna vrata.
a kad joj kažemo idemo papa, ma nema trči odmah, iako je još nogica boli pa pomalo šepa kad inače hodauser posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1326
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 17:35:21   
Ella_H
Chuci imas pametnu curicuuser posted image
ove moje mrcine samo spavaju hehe.
Isprepadala sam se nego sta ali dobro je nek su zivi i zravi.
I meni ce mozda mamasita doci uskoro pa sam sva sretna, pozelim je
user posted image eh sad odo na spremanje kuce uzaaaasss je mali samo plakao i razbacivao sve
sto stigneuser posted image Ljubimo sve djecake i djevojcice puno :)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1327
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 20:29:32   
Anoniman
pozz od nas kod nas je bilo veselo ohoho bila od jetrve djeca pa se to sastalo ko
u loncuuser posted image na kraju ih mm.morao odvuci kuci ovaj moj nepodnosi malog nikako ko on se samo dere bezzz
vristi,anel odma placeuser posted image pa se guraju,tuku,cupaju jaooo nedo mi bog da su sve troje moji izludila biuser posted image
anel je dobro samo se ujeda stalno,i mene i mm.a i sebeuser posted image kaze mm.pa srbe ga zubiuser posted image user posted image ja reko a i tebe
pa izasli su nidje logike pa nisu kaze do kraja napola su moraju do kraja izac pa zato ga svrbe i ujeda
eh reko bas cu pitat zeene sa rr.jel to istinauser posted image pitaj kaze vidices da sam upravu hahah


(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 1328
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
18.10.2010 21:08:44   
Anoniman
veceruser posted image rukica je bolje,al Nikola je nikako ne "koristi"user posted image samo je nosi uz sebe i nista s njom ne dira,nekad ga uhvatim kako gleda u ruku (jer bas ružno igleda,koža se guli i ispod obnavlja)i napravi zabrinut izraz lica.vidim da ga ne boli kad mu stavljam melem pa mi nije jasno..bebana dobrodosla ovdje. felix  mislim da skoro svako dijete prodje tu fazu ujedanja i da to nema veze sa svrbenjem zubi,nego djecak otkrio nesto novouser posted image chuci drago mi je da curica bolje pajki,valjda ce i ovaj moj mis veceras jer je zadnjih noci grozan. moj bebac nadam se da ce bebac sto prije ozdravit .svima sotalim velikiuser posted image

< Poruku je uredio marijanna -- 18.10.2010 21:09:14 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1329
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 0:48:08   
iv@ncica
evo i  nas..uh  sto  nas  je krenulo..nakon  mog  jadnog  ubijenog  oka...pa  andrejevog  konjuktivitisa...pa  one  posjekotine  pored oka.,.sad  se  mm  razbio  i  zavrsio  u  bolnici....cekamo operaciju  prekosutra,  slomio  kljucnu  k.  iuzvalio  tetive  i komplet  rame...uzasssss....cekamo  operaciju  ludi....na  poslu  mi kaos..andrej  u  vrticu  nervozan  i  plackav...ja  cu  da  prosvikam  uskoro...eto  taman sam  pocela  hodati  i  obucila  cojeka  za  sve...i  sad    imam  jos  jednog  kojeg  moram  paziti...jer  proces  oporavka  jako  dugo  traje...no  taman  sve  to.samo  da  operacija  prođe  ok.  poznajuci  ove  nase  doktorcice  pravo  se  bojim..kad  mi  kaze  rutinska  ja  poludimuser posted image

inace  sve  je  ostalo  okuser posted image
naletila  mi  marijana  s nikolom..jer  toliko  puse  da  nismo  mogle  setatiuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1330
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 7:45:14   
chuci
marijanna drago mi je ga rukica ne boli, a proći će aBd uskoro i to guljenje. moja amidžinca je bila sva spržena, eksplodirala plinska boca dok je ona bila u sobi, pa joj se sad gotovo ništa ne vidi, a bila je starija tada, kod njega se aBd neće ništa vidjeti poslije
iv@ncice baš mi je žao što ti se svašta izdešavalo, nadam se da će operacija proći u redu, a oporavak u tren oka.
felix stvarno svrbe zubi i dok izlaze, a ne samo dok niknu, i moja grize igračke, nas i sebe hB ne ujeda, valjda neće početi. sad joj je duša zagristi vrh slikovnice i čupati. sinoć tetki uzela predavanja sa fakulteta i izkidala vrh od 2 papira, morala ponovo printatiuser posted image
joj moja još uvijek kleca na desnu nogicu, ali jučer je i trčkarala po kući ponovo, prekjučer je samo hodala kao usporeni snimak. najbolje hoda kad joj se kaže hajmo pa pa, ma nema odmah ništa ne boliuser posted image
pusice za sve bebice


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 1331
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 8:25:27   
R&T@
Ljubim none, rucice i oci bolesne...user posted image
a ivancica ce rameuser posted image

mi smo dosli u fazu da budimo djecu ujutro u pola osam...
kad se kazaljke micu?ovaj ili iduci vikend?

Moja mrvica pravo brblja, ali kao diktator, sve su joj imperativi:
dodji, daj, lezi, sjedi, spavaj, jedi...user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1332
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 10:01:11   
mala86
cao svima user posted image
ja sam bolesna ovih dana,prvo krenulo ko prehlada,juce imala i nesto temperature!ma i ovo vrijeme bezveze,samo da mogu vani prosetat s malim mislim da bi odmah bila bolje user posted image !odlazak kod mame ne racunam da sam izasla,samo zidove promjenim i pogled kroz prozor user posted image ...

Leon evo skace od jutra,vec vrijeme za prvi spavanac user posted image

ako se budem osjecala dobro danas bi trebala pravit mm neku tortu,sutra mu 31 rodjkas user posted image user posted image ,mada on kaze da ne treba,da se ne mucim kad sam takva!ako ne onda ce bit do petka nesto(za 5 godina brakauser posted image )

joj tajra al ti mene nasmija sam ovim Moja mrvica pravo brblja, ali kao diktator, sve su joj imperativi:
dodji, daj, lezi, sjedi, spavaj, jedi...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 
bebana dobro dosla user posted image user posted image user posted image

marijana nadam se da ce rukica biti dobro sto prije

ivancice user posted image user posted image user posted image drzi se,da svi problemi sto prije prodju

cuci bravo za malenu,al ja se pitam kad cemo moc objavit da su prespavali cijelu noc user posted image !kumin mali ima
8 mjeseci i vec dugo spava bez budjenja,a mi user posted image

smijesno mi u knjigici moja prva godina,ja pisala sve ono iz razvoja,puzanje,ustajanje,milion nekih rubrika,sve ih zatvorili samo ta prva prospavana noc ostala negdje na sredin,jos uvijek otvorena user posted image


felix,mya,ella,dafri,marinci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1333
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 10:09:44   
teacher75
mala86, sutra je i mm rodjendan! ali ne 31. vec 38.user posted image user posted image user posted image ja nisam tako vrijedna da mu napravim tortu al danas idem u kupovinu poklona... kod nas inace sve bez promjena, lana ljencari, ovo vrijeme ruzno, pa ne mozemo prosetati. radim 2. smjenuuser posted image tako da cu uskoro na posao...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1334
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 11:19:30   
mala86
IZVORNA PORUKA: teacher75

mala86, sutra je i mm rodjendan! ali ne 31. vec 38.user posted image user posted image user posted image ja nisam tako vrijedna da mu napravim tortu al danas idem u kupovinu poklona... kod nas inace sve bez promjena, lana ljencari, ovo vrijeme ruzno, pa ne mozemo prosetati. radim 2. smjenuuser posted image tako da cu uskoro na posao...


uh i ja mu trebam nesto kupit,ludaca ostavljam sve za zadnji dan,a danas kisa user posted image !majke mi kontam otic kupit mu slatkisa,gumenjaka,znam da ce se tome obradovat vise nego bilo cemu user posted image user posted image user posted image user posted image ,i nek mi u cvjecari fino zapakuju u celofan,kozmetiku slabo koristi,maicu mu jednom kupila i nikad vise user posted image ,bila mu tri puta veca user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1335
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 11:24:28   
R&T@
Sta ce mu slatkisi i gumenjaci kad mu zena pravi tortu...

Nego kupi ti nesto za petak...sebi ili njemu...
samo pazi da ne odes na onu temu gdje se jutros javlja forumasica privat
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1336
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 11:28:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Sta ce mu slatkisi i gumenjaci kad mu zena pravi tortu...

Nego kupi ti nesto za petak...sebi ili njemu...
samo pazi da ne odes na onu temu gdje se jutros javlja forumasica privat
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a bome najavila je tamo da bi voljela bebau opetuser posted image user posted image user posted image user posted image


ivancice draga moja...kad se sve skupi što bi se reklo...al nedaj se...biće to sve OKuser posted image

žene kakve ste vi po ovome ''neporlećnom'' vremenu što bi moja starija jagodica bobica reklauser posted image

uh jest tmurno brate....
čak i meni dođe da legnem i spavamuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1337
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 11:36:25   
mala86
IZVORNA PORUKA: tajra

Sta ce mu slatkisi i gumenjaci kad mu zena pravi tortu...

Nego kupi ti nesto za petak...sebi ili njemu...
samo pazi da ne odes na onu temu gdje se jutros javlja forumasica privat
user posted image user posted image user posted image


koliko volimo slatkise kaze meni mm nedavno-ajmo mi Leona ubjedjivat do 20-te da su slatkisi bas jako,jako stetni,jadni smo kad sve krenemo dijelit na 3 dijela user posted image user posted image user posted image user posted image

a u petak sam ga pustila na onog dj krmka sa nekim prijateljima(ja trebala na joksimovica ali jos sam pod user posted image ),mislim meni ne pada na pamet da idem tog ludjaka slusat a ni gledat(krmka),a i tako sam u crvenom pa mi noc puno ne znaci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mala86 -- 19.10.2010 11:40:28 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1338
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 11:39:48   
mala86
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a bome najavila je tamo da bi voljela bebau opetuser posted image user posted image user posted image user posted image  


žene kakve ste vi po ovome ''neporlećnom'' vremenu što bi moja starija jagodica bobica reklauser posted image

uh jest tmurno brate....
čak i meni dođe da legnem i spavamuser posted image



pa beba mi sad nebi tesko pala kad bi se desilo hvala Bogu user posted image ,a ne radim na tome jos

a vrijeme uh ubija me,juce sam non stop sa malcem spavala,sva nikakva samo lezala,bas me ubi kisa!i stalno gledam kontam prestala,ma user posted image  stalno nose kisobrane

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1339
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 12:16:19   
Ella_H
Poz drage zene kako ste mi?
I ja sam prehladjena i stariji momcic sinoc kaslje, curi nosic,
ma drama ziva otkako je bebica bio kad nos curi citav svjet mora stat hehehe.
Mala 86 kaze moj stariji sincic ugledao postuser posted image enooooo mamaaaaa shejtannnnnnn hehehe
nije reko shejtan nesekiraj se sine user posted image .
Auuu Hanady jel to ima i novine na RR odo sad prosvrljat mashAllah bas mi je drago.
Ljubimo vas sve i za nocna ta budjenja rekla sam sve je individualno sve bebe
su drugacije al neka meni moj ipak spava lakse mamiuser posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1340
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 12:22:36   
Anoniman
dan
Mi smo dobro anel spava mama poradila rucak nastavila gledala sam skoro cd-ove anelove imam ih dosta bas je lijepo imat i cuvati te uspomene vrati me u nekad lijepo vrijeme nekazem nije lose ni sadauser posted image samo sto je veliki mamin djecak.
Tajra ljubim brbljivicu malu.
Mala,i mm.je rodjendan al sledeci mjesec bome 33.user posted image a ja napunila 24.nema veze hehehuser posted image .
Nisu bitne godine vazno da je covjek u dusi mlad user posted image user posted image user posted image .
Ocel biti za muzeka kakvo iznenadjenje koje nam mozda nisi otkrilauser posted image
Hanady,vrijeme ubija da bi zavijala ko anel od muke dosadno al bas dosadno ....
ivancice zao mi je sto ti se sve nesto desava uzadnje vrijeme naopako al bit ce dobro abd.uz tebe smouser posted image
mya,cuchi,marijaana,marinci,ellah ,zaha i ostale user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 1341
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 12:49:10   
chuci
IZVORNA PORUKA: mala86




cuci bravo za malenu,al ja se pitam kad cemo moc objavit da su prespavali cijelu noc user posted image !kumin mali ima
8 mjeseci i vec dugo spava bez budjenja,a mi user posted image

smijesno mi u knjigici moja prva godina,ja pisala sve ono iz razvoja,puzanje,ustajanje,milion nekih rubrika,sve ih zatvorili samo ta prva prospavana noc ostala negdje na sredin,jos uvijek otvorena user posted image


felix,mya,ella,dafri,marinci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



vjerovatno si na mene mislila, ali si nešto pomješala. moja nije ni blizu da prespava cijelu noć. tek je svela na 2-3 ustajanja. dosada po 4-5 puta ustajala, pa sam se zato veselila. sad mi lijepo kad prvi put ustane oko 2. iako je noćas u 1 prvo ustajanje. dojila i nastavila.
ma meni je bitno da se ne budi previše puta i da ne leži budna
iko bi volila da prespava barem do 5-6 jer ustajem u 6 za posao svako jutro, pa zamislite kako je to


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1342
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 13:01:14   
bebana27
pozdrav od nas drage mame i bebe
juce je u mene mm imao rodjendan pa samo mu ja i moj ibrahim pravili tortu koja je bila tako ukusnauser posted image user posted image user posted image user posted image
ja ne znam da li su vasa djeca kao moj ibrahim
tako je miran ja njemu upalim izeta i on bi ti mogao po cijeli dan da gleda
i ja njemu sad govorim hoce li mama da ti upali izeta
a on ce ti meni rukom i govori izetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uziva gledajuci tv a kad podje muzika lud,zbunjen normalan od pleseuser posted image user posted image user posted image user posted image
sto se ja raspisa...........
hvala vam forumasice na dobrodoslici

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1343
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 13:05:35   
Mya_81 RR
Moja nije baš mirnica, ali nije ni neka zloća...imamo i dobrih i loših faza...taman kako treba...mada moram reći da mene izludjuje vadjenje štamplica iz kutije, skidanje veša sa štrika, vadjenje garderobe i cipela iz ormara, ali kad radim nešto ond ajoj to dopustim samo da bude mirna...jest da onda imam duplo više posla, ali mislim da skoro svi imaju iste porive da to rade...neka uživa još malo user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 1344
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 13:08:32   
Mya_81 RR
Posebna pusa za našeg malog diktatora user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1345
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 13:17:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Moja nije baš mirnica, ali nije ni neka zloća...imamo i dobrih i loših faza...taman kako treba...mada moram reći da mene izludjuje vadjenje štamplica iz kutije, skidanje veša sa štrika, vadjenje garderobe i cipela iz ormara, ali kad radim nešto ond ajoj to dopustim samo da bude mirna...jest da onda imam duplo više posla, ali mislim da skoro svi imaju iste porive da to rade...neka uživa još malo user posted image
isti ovak moj zlocouser posted image user posted image user posted image sve zivo vadi dira grrr.
Al nekad me izludi sa nervozom nezna sta ce od dosade pa meni dodje da mu i luster skinem samo da miruje makar pola satauser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1346
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 13:19:16   
Anoniman
bebana tvo bebac pravo pametan user posted image
Kako vam je kad gdje odete pitanje za mame koje djeca hodajuuser posted image ...Jesul mirne bebe ili ipak nisu.
Ja nesjednem ni 5min.mirno samo za njim trcim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1347
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 13:38:20   
bebana27
ja sa njim mogu otici ne znam ni ja gdje on je tako miran samo se igra a naucio je gdje god ode on spava
ja mu ponesem igracke i ne zna se za njega
a najvise voli kadmu djeca dodju

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1348
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 14:01:22   
marinčii
iv@nčice baš mi je žaošto su ti se izdešavale sve te grozne stvari nadam se da će operacija proći dobro i da će mužek se što prije oporaviti,drži mi seuser posted image
tajra sat se pomjera idući vikend imamo još fore dotada user posted image ,ljubi malu brbljavicu
felix ljubi Anelka nestaška ,a da te utješim i M je isti takav
mala nadam se da ćeš biti bolje i da stigneš mužeku napraviti tortu
mya ne odgovori ti meni na pitanje ,na prethodnoj je stranici pa kad stigneš pogledajuser posted image
ella h,chuci,hanady,marijanna,bebana i ostaleuser posted image user posted image  

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 1349
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 14:09:17   
chuci
moja se igra većinom kad negdje odemo, ali većinom idemo kod prijatelja i rodbine sa malom djecom, i kod nana i deda.
kad smo kod nana i deda mi sjedimo a oni trče za njom jer je požele user posted image
kad smo kod nekog drugog kako kad, nekad ja nekad mm, iako se većinom igra sama ili s djecom. mota se po sobi nije da je moramo ganjati. sreća pa nema zanimacije tipa diranje ukrasa i slično.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *