|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 15:11:47   
mala86
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: mala86




cuci bravo za malenu,al ja se pitam kad cemo moc objavit da su prespavali cijelu noc user posted image !kumin mali ima
8 mjeseci i vec dugo spava bez budjenja,a mi user posted image

smijesno mi u knjigici moja prva godina,ja pisala sve ono iz razvoja,puzanje,ustajanje,milion nekih rubrika,sve ih zatvorili samo ta prva prospavana noc ostala negdje na sredin,jos uvijek otvorena user posted image


felix,mya,ella,dafri,marinci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



vjerovatno si na mene mislila, ali si nešto pomješala. moja nije ni blizu da prespava cijelu noć. tek je svela na 2-3 ustajanja. dosada po 4-5 puta ustajala, pa sam se zato veselila. sad mi lijepo kad prvi put ustane oko 2. iako je noćas u 1 prvo ustajanje. dojila i nastavila.
ma meni je bitno da se ne budi previše puta i da ne leži budna
iko bi volila da prespava barem do 5-6 jer ustajem u 6 za posao svako jutro, pa zamislite kako je to



za to sam i rekla bravo user posted image user posted image user posted image ,jer znam koliko znaci kad covjek odspava sat duze u komadu,i bas sam mislila i na moju i tvoju kad ce prespavat cijelu noc,jer meni je to miljama daleko user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1351
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 18:01:51   
dafri
pozz,
bebana dobro došla
iv@nčice baš vas je krenulouser posted image neka je sa srećom i da sve prođe što brže i bezbolnije
mojbebac vidim opet prehlada,želimo bebaču brzo ozdravljenje
marijanna neka njega ne boli kad mu stavljaš melem,on to čuva rukicu  duša dragauser posted image
mala kod tebe ovih dana dosta razloga za feštuuser posted image user posted image

felix Una  je pravo nemirna ali kada negdje odemo i nije tako loša,pogotovo ako ima dječaka user posted image user posted image curice joj nisu zanimljive




_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1352
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 20:47:31   
Anoniman
da vas samo nesto pitam brzinski.Anel mi nahladjen malo citav dan kise
nos procurio voda iz njega kapa,pa reko smijemli ja njemu ukapati kapima
aqamaris imam kapi.Ali na njima pise kao kad se otvore od tog dana vaze samo 15.danauser posted image a rok valjanosti do 2012.god
ja sam i prosli put kapala s njima...kad je bio nahladjen.Ima im haman kako sam uzela mjesec mjesec i po.
Drzim ih u ladici.
Nema to veze jel da sto pise nije rok istekao ili imauser posted image
NADAM SE DA CE NEKO BRZOO ODG.JER JE NERVOZAN NOS CURI DA MU UKAPAM


(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 1353
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 20:50:02   
bebana27
ja znam u mene je zauva uzela curici rasprsivac za nosic i da vidis kako djeluje sve ocisti i vise nema curenja niti je zacepljen

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1354
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 20:57:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: felix

da vas samo nesto pitam brzinski.Anel mi nahladjen malo citav dan kise
nos procurio voda iz njega kapa,pa reko smijemli ja njemu ukapati kapima
aqamaris imam kapi.Ali na njima pise kao kad se otvore od tog dana vaze samo 15.danauser posted image a rok valjanosti do 2012.god
ja sam i prosli put kapala s njima...kad je bio nahladjen.Ima im haman kako sam uzela mjesec mjesec i po.
Drzim ih u ladici.
Nema to veze jel da sto pise nije rok istekao ili imauser posted image
NADAM SE DA CE NEKO BRZOO ODG.JER JE NERVOZAN NOS CURI DA MU UKAPAM



Draga moja...sve t ekapi su fiziološka otopina.
Ona se pravi od soli i vode, tačnije ntrijevog klorida i vode u jednom tačnom omjeru...eh sad  kada se otvore te kapi one traju 15 dana jer izlape brzo kad se otvore i nemju isti efekat i učinak. ja sam donedavno mislila da je to marketnički trik da ih stalno kupujemo ali na jednom seminaru ubjediše me u siprotno. ti njemu stavi te kapi...ali moraš znati neće se on od njih razboliti više ali neće baš najbolje ni irprati nosić.
najbolje je da uvijek imaš šljeza u kući...skuhaš i staviš kao te kapi...čak možeš napravljen šljez staviti u tu posudicu aquamarisa pa prskat u nosić. i šljez samo 24 sata trajati može jer porkisne. user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1355
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 20:57:20   
Anoniman
imam ja i te kapi ako mislis na nisita ,kao rasprsivac .

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 1356
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 21:01:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: felix

imam ja i te kapi ako mislis na nisita ,kao rasprsivac .

sv je to isto samo drugačij pakovano, nisita, sunce moje malo, aquamarisuser posted image
Ako imaš nove ne otvorene nisita kaši stavi njih...ali i one ti samo 15 dana od dana otvaranja stojeuser posted image
kažem ja tebi lijepi šljez...uvijek u kući imati.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1357
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 21:08:16   
Anoniman
znaci da nekapam kapi koje su otvorene tj.nevaze viseuser posted image
onda nista do sutra dok mi mm.nekupi.
Sta je to sljez ja imam sirup od toga,al kapi nemam....

hvala hanady od srca na odg.user posted image user posted image
evo anel zaspo na rukama uz medu brundu ja tipkam,jednom rukom pa
odo odnijt u krevetac.Nona pisti  user posted image pun vode sline...i hropce u nosu....
morat cu mu jastuk pod glavu tesko,mu dihat kad je,glavica bez jastuka bar dok je nona zacepljen

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 1358
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 21:14:22   
Hanady RR
felix draga šljez je čaj...kupiš u apoteci korijen šeljaz čaj...
onda fino uvijek imaš...
staviš malo kroz prste u fildžan pa zaliješ vodom mlakom i neka stoji na sobnoj temperaturi jedno 45 minuta...nakon toga sljez otpusti :) i ti kapaš u nosić.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1359
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 21:20:07   
Anoniman
aha user posted image jesam i ja.....znam imas neke svoje dobre recepte davala si,mi za bronhitis pa ja mislila imas neki i z nos svoj koristan i dobar receptuser posted image hvala kupit cemo i to svakako.Koliko puta dnevno smijem sljezm kapat

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 1360
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 21:35:36   
R&T@
Jadni mali nosici...

Ukapaj mu caj od kamilice i stavi posudu sa cajem pored krevetica.
Ako spava bez jastuka, stavi jastuk pod jogi...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1361
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 21:38:43   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: felix

aha user posted image jesam i ja.....znam imas neke svoje dobre recepte davala si,mi za bronhitis pa ja mislila imas neki i z nos svoj koristan i dobar receptuser posted image hvala kupit cemo i to svakako.Koliko puta dnevno smijem sljezm kapat

svako 3-4  sata....user posted image
i jedna mjera fildžan nemoj duže od 24 sata da ti stoji prokisne...omdah drugi napraviš fldžanuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1362
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 22:53:56   
Sonja
lijep pozdrav od nas
punoooo mi nedostajete moram vam priznat..nekako kad istipkam osjecam se lakse:)

evo adin pajki, danas citav dan je nervozan..sta god ga pitam samo govori NECU user posted image ili mu je to nova furka ili stvarno nece ne znam
danas sam zaista bila ponosna na njega jer kad sam ga slucajno pitala sta je ovo a dirala mu glavu on rece "gaja"user posted image i tako ja njemu svaki dio tijela sta je ovo on meni kaze...noc, oci, usi, uka(ruka),noda(noga)cunauser posted image guza, tomake, pupkeuser posted image i tako
nisam ni znala da to zna reci,,vec odavno je pokazivao sta je sta a sad i imenujeuser posted image
neki dan bili u restoranu i mm pojeo pizzu a adin ce: "aaaa nema ise, pojo tata še(sve)"user posted image
mm ostao otvorenih usta..nije mogao da vjeruje kako je to tecno rekaouser posted image

sad mu je glavni hit kuca posouser posted image samo govori paji tuca pocouser posted image
nema vise gummijauser posted image user posted image user posted image user posted image

eh odo sad citat sta ste pisala pa da malo komentaricemuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1363
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 23:05:49   
R&T@
Otkad tebe ne sretoh, draga user posted image
Svi mi znamo da je Adin glavna pametnica u generaciji, uz Lamiju, naravnouser posted image

Kod moje je sve "necu", samo razlicito mlatara glavom pa se nekako sporazumjevamo user posted image

Eno sad je jedva nadjoh u kreveticu, sakrila se u cosak i na pokrivac...
ali ja imam rezervne na podu jer:
ne diram lava dok spava
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 1364
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
19.10.2010 23:38:11   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image
ocito im je "necu" neka furka
moj jos zna naredjivatuser posted image kaze pejaj edo budo i mi pocnemo pjevat a on ce "suti"user posted image
pa onda naredi drugu i sve nas tako sutka a kad mi namjerno i dalje pjevamo id lupi rukom i kaze "dota"(dosta)user posted image user posted image user posted image

sta ces moramo ih slusat inace valja batine primituser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1365
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 0:11:16   
Ella_H
Poz bebe i mamice.
Mi smo dobro malo prehladjeni al se nedamo, gori je stariji bracouser posted image
Zahladnilo nam je pravo brrrrrr vec se mogu rukavice nositi
neka malo i snjeznih radosti.
Felix sljez je najbolji za nosic provjereno nadam se da ce brzo ozdraviti.
Ljubim vas sve redom cuvajte se i pazite bebice.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 1366
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 9:13:26   
Anoniman
user posted image user posted image sam bas.......Sinoc je anel zaspo oko 21.budio se u 22.plakajuci kontam gladan je dam flasu nece samo place place place i nece meni vec mm.user posted image ......jedno sat je plakao.jedva usutio ja opet napravim flasu kad se smirio nece pocne plakatuser posted image samo hoce smoki ugledao na stolu,nece mlijeko a gladan crijeva mu kvrce.
Pojeo smoki popio caj i simirio se.....Morala sam u neka doba kuhat mlijeko tetrapak nemam nestalo mi kravlje jer sam 3flase bacila nije mi moglo biti do jutra mlijeka.
Smirio se i zaigro to je bilo 23.sata.
Posle oko pola 12.popio flasu 150ml.zaspo je oko 1.
Budio se u 5.plakajuci nos mu zacepljen tesko mu dihat pa je plakao.
Jutros usto u 8.sati plakajuci nos zacepljen kise,pa sline izlete
Joj oka nisam sastavila kako treba umorna sam .....
Nije ni anel bolji....Stalno mi prdi,kao da je stomacic nahladiouser posted image neznam.....


(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 1367
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 9:32:17   
Apotekarka
Jutro...nije nas dugo bilo na ovoj temi,imala sam burnu noc a u 2 smjene danas....
Antonia mi kasalj budio nocas kad sam pogledala u 4 i 20 ja jos budna,bas mu smeta,muci ga a po danu se rijetko nakaslje...Ne znam da li da mu ukljucim prospan ili da pricekam...evo i mene grlo opet zeza....a i glava a nocas 100 pu ustala...Sinoc sam mu desni masirala kad vidim nabubrile mu obje donje četvorke....to je vjerovatno razlog sto slabij jede....inace sve je zanimljiviji i zanimljiviji sam nosi pelenu ui kantu kad ga presvucem,trazi sok,vodu,obozava mobitel,a kava mu je igracka oko koje se obavezno posvadjamo,obozava se maziti...felix cuvajte se virusa naletio je proljev i povracanje...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1368
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 11:59:53   
lavić Simba
Felix to sto ima vjetrove ne mora znaciti da se prehladio...i Lavic tako nekada dodje mu period...ali posto Anel i kise i nosic onda je vjerovatno,ja ko sto kazu stari ma sve se nazebe sa noguuser posted image  moj mali ne skida papice vjeruj mi dobar je.A za nosic mene spase Aqua maris kapi za bebe odmah ocepi i pocnu mu slinice curiti....user posted image A sto se tice spavanja kada ti zaspi preko dana odmah i ti lezi zauhar ti je i pola sata, stavi ga da spava na malo veci jastucic zbog nosica da mu je lakse disati....nadam se da ce biti boljeuser posted image

< Poruku je uredio lavić Simba -- 20.10.2010 12:01:21 >


_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 1369
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 12:03:59   
Anoniman
lavic simba,pa da nazebo je s noguuser posted image uvecer kad spava nekad sebi lopov skine carape i otkrijeva seuser posted image .....
Nece vise tako,odsad on meni ide u gegice sa stopalimauser posted image ....pa da vidim sta ce onda.
Rekla sam danas mm da mi kupi te kapi.Ima danas malo i tureuser posted image dala sam paracetamol.
Zaspo je dusa moja idem i ja odmoriti.
Pusa velika

(odgovor članu lavić Simba)
  Neposredna veza do poruke: 1370
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 12:09:45   
R&T@
Aha, gegice sa stopalima...
Moj indijanac spava u tome, pa je mm nasao ujutro u kreveticu samo u bodiju
user posted image user posted image user posted image
Bog dragi zna kako se uspjela izvuci...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1371
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 12:18:37   
lavić Simba
e moj u carapicama obavezno jer se otkrije i kada ga hocu pokriti budi se a mama i duge gace pocela oblaciti ispod pidjameuser posted image

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1372
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 13:07:00   
Sonja
felix bas mi je zao medenka sto se prehladiouser posted image user posted image

i ovaj moj se otkriva pa ziva muka

tajra dragauser posted image pa kako se izvuce iz gegicauser posted image
pravi indijanacuser posted image user posted image user posted image user posted image

i mi smo imali burnu noc...adin se budio 100 puta i vrtio se neprestano...mozda sto je promijenio mjesto spavanja jer smo dosli kod mojih pa nocili...popio je flasicu vode u toku noci sve govori zedan zedan...
ja nisam oka sklopila evo me isto zombi..ajd sto je njemu smetala promjena vec i meniuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 1373
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 13:19:00   
Anoniman
žene mojeuser posted image jucer ujutro nikoli rukica pocela dobivat neki neugodan miris,malo pomalo pocelo bas smrditi ma u podne ko nesto trulo i ja ga odvedem kod doktorice da pitam jel sve uredu..kad je ona vidjela ruku zblanula se,kaže sve se ugnojilo,poludila, pocela se derat na mene sto ga nisam odmah dovela, na sto sam mislila ,mogla se djetetu rana inficirat i sepsu dobit..a ja sve mislila melem mu pomaže,da tako treba bit. oni mu ocistili ruku,citav taj plik mu ogulili,isprali,jadnicak plakao,vristao,bacao se koliko ga je bolilouser posted image previli mu i sad svaki drugi dan moramo na previjanje,bas mu je duboko otisla opekotina,tek se to vidjelo kad u mu ocistili.. e jadno mace mamino.. 

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 1374
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
20.10.2010 13:20:30   
Anoniman
i jutros sam polagala vozacki i palauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *