|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   deformacija noktiju poslije poroda
16.4.2011 0:01:51   
idacha
Drage moje,
nisam nigdje na forumu naisla na ovaj ''problem' koji se kod mene desio nakon poroda..
Naime, imala sam kraasne nokte, pravilne, uvijek duge, cvrste i precvrste.. inace, volim uredne ruke, nokte posebno..
medjutim, poslije poroda desila mi se deformacija noktiju, koja me neeeervira malo je reci...
nokti su se poceli savijati ''po sredini'' i nisu uopste ono sto su bili prije.. mislila sam da ce se vremenom vratiti na staro, ali se ne vracaju..
kod moje mame se desila ista stvar, pa kontam da je genetika u pitanjuuser posted image user posted image user posted image
ima li neko sa slicnim iskustvom?
ne znam postoji li neki nacin, lijek ili sl da se stanje vrati u normalu?


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: deformacija noktiju poslije poroda
16.4.2011 11:15:50   
sanela.asja
Eto te ko i ja i kod moje mame su nokti otisli a i kod mene kad sam bila s Asjom trudna samo sto se kod mene gule i nokti i kozica i onda stvarno boli malo narastu i kraj..nema sta nisam isprobala nema efekta tako nam je kako je user posted image user posted image
Ja sam pocela sa nadogradnjom user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: deformacija noktiju poslije poroda
16.4.2011 11:30:25   
R&T@
Kalcium...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: deformacija noktiju poslije poroda
16.4.2011 12:53:32   
MELLI
A ja to nikada nisam povezala s trudnoćom,porodom,dojenjem, manjkom kalcija.....user posted image user posted image   ,ma nisam ni razmišljala o tome od kad je to tako kako jest.

A fakat,prije trudnoće nokti su mi bili baš,baš dobri.Dugi,čvrsti.
Poslije poroda,počeli su da se listaju,postali su krhki,lomljivi i td.  Sad više ne pucaju,ne listaju se i mogu ih pustiti,ali se krive,ne na sredini nego na krajevima.Pa izgledaju baš bezveze.Nisu deformisani svi nego dva ili tri možda.



(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: deformacija noktiju poslije poroda
16.4.2011 12:58:23   
R&T@
Kupite kutiju sumecih kalcium tableta i kutiju sumecih magnezium tableta...

Pijte neizmjenicno svaki dan po jednu...

Nakon 40 dana ce vam se i nokti i kosa preporoditi...

Provjereno...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: deformacija noktiju poslije poroda
16.4.2011 15:16:38   
HAHA
Ja redovno pijem natal od HiPP-a i nokti su mi jako čvrsti i sjajni,kao i kosa.Sedmično ih moram rezati vjerujte,baš mi zaova neki dan govori čim ti mažeš ruke,reko ne mažem uopće.Sve u kući radim bez rukavica.


_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: deformacija noktiju poslije poroda
16.4.2011 20:42:56   
suli
cao cure ja sam nova na forumu tek sam se prijavila,ali vidim da jos neko ima isti problem kao i ja sa listanjem noktiju i uzasnom kosom,imal jos ko kavih savijeta????????user posted image

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: deformacija noktiju poslije poroda
16.4.2011 21:08:40   
R&T@
Dobrodosla, suliuser posted image

Pokusaj mazati nokte limunovim sokom i maslinovim uljem...
Star recept, ali dobaruser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu suli)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *