|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Torte
4.5.2011 8:20:11   
palachinken
E eno i sama ta tina-eleora spominje u komentariam da je prešla na jaffa tortu jer se lakše oblaže. Zaha, mislim da bi se bezveze napatile s tortom, jer evo i ovoj s coolinarike je nekakva grbava ispala user posted image
Bolje su kreme sa žumancima, pa na isti fazon - podijeliti na tri dijela, a od bjelanjaca napraviti puslice.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Torte
8.5.2011 10:42:20   
Hannica
Koji recept za reform tortu uglavnom koristite? Sad sam trazila na kulinarci i nasla sam bas mnogo recepTata.user posted image Koji je najbolji?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Torte
8.5.2011 12:42:59   
sheri
IZVORNA PORUKA: Hannica

Koji recept za reform tortu uglavnom koristite? Sad sam trazila na kulinarci i nasla sam bas mnogo recepTata.user posted image Koji je najbolji?

ja koristim ovaj: KORE  300 g secera, 300 g oraha mljevenih, 10 bjelanaca, 2 kasike prezle. dobro umitiit snijeg od bjelanaca, i u to umijesati lagano pomijesane orahe , secer i prezlu. peci oko sat vremena na 175 stepeni. ja pecem u plehu iz rerne, pa prerezem na tri dijela kad se ohladi.
KREMA: 10 kasika secera, 10 zumanaca, 250 g maslaca 3 rebra cokolade za kuhanje. dobro umutiti secer i zumanca, i onda na pari to skuhati. dodati cokoladu da se istopi. i kad se ohladi dodati umucen malsac.


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Torte
8.5.2011 12:58:37   
Hannica
Tenk ju šeri.user posted image
Ja sam slican nasla na kulinarci i htjela sam praviti tortu po tom receptu.Samo tamo u fil ide malo kafe pa me to bunilo.user posted image
Nikad nisam pravila kolac u koji ide kafa i ne znam kakav je okus.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Torte
8.5.2011 13:01:46   
Hannica
Ima li ko ove grame pretvorene u kasike.user posted image Nemam vage.user posted image
A juce htjela u FIS-u kupit,bila neka rasprodaja i nasla vage od 6 - 14 KM ali mm nije dao,user posted image Kaze nece meni nista marke FIRST uci u kucu.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Torte
8.5.2011 13:07:45   
Hannica
Ovaj internet je cuda,sve se moze naci.user posted image
Evo grami pretvoreni u kasike ako jos nekom zatreba.
1(jedna) puna kasika- secera u kristalu--------15 gr- secera u prahu----------10 gr- mlevenih oraha ,badema,lesnika------10 gr- brasna------10 gr- ulja,mleka,vode------15 gr- meda-------20 gr


< Poruku je uredio Hannica -- 8.5.2011 13:08:35 >


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Torte
8.5.2011 13:11:33   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ovaj internet je cuda,sve se moze naci.user posted image
Evo grami pretvoreni u kasike ako jos nekom zatreba.
1(jedna) puna kasika- secera u kristalu--------15 gr- secera u prahu----------10 gr- mlevenih oraha ,badema,lesnika------10 gr- brasna------10 gr- ulja,mleka,vode------15 gr- meda-------20 gr



user posted image user posted image user posted image ovo i meni uvijek treba ,mislim da je bilo na nekoj temi ali sad nisam uspjela da nadjemuser posted image
treba ovo staviti na neko vidno mjesto da je pri ruciuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Torte
8.5.2011 13:23:55   
sheri
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ima li ko ove grame pretvorene u kasike.user posted image Nemam vage.user posted image
A juce htjela u FIS-u kupit,bila neka rasprodaja i nasla vage od 6 - 14 KM ali mm nije dao,user posted image Kaze nece meni nista marke FIRST uci u kucu.


imam ja firstovu digitalnu vagu, super je! a imam i neke mjerice, bas sve koliko je grama solja, kasika, ma sve. ali to skoro nikako ne koristim jer je vaga suepr.
a ni ja ne stavljam kafu, mada sa,m citala da je neka teta stavila PRAVI PRAVI recept(bar ona je naglasila da je samo to pravi receptuser posted image user posted image user posted image ) i u njega ide kafa. ne znam, mozes probati, mada meni i ovako bude supernjaminjami


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Torte
8.5.2011 14:25:20   
Anoniman
Jel ko pravio ovu tortu???
user posted image
ja sam sad napravila al mi je baš žitka smjesa, trebal to tako da bude i hoćel se zgusnuti  u frižderu ....

Izgleda da će završiti na kuharskim neuspjesima,user posted image , ako se ne zgusne ja ću to u led pa imat ćemo sladoleduser posted image

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Torte
8.5.2011 14:40:37   
Hannica
IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ima li ko ove grame pretvorene u kasike.user posted image Nemam vage.user posted image
A juce htjela u FIS-u kupit,bila neka rasprodaja i nasla vage od 6 - 14 KM ali mm nije dao,user posted image Kaze nece meni nista marke FIRST uci u kucu.


imam ja firstovu digitalnu vagu, super je! a imam i neke mjerice, bas sve koliko je grama solja, kasika, ma sve. ali to skoro nikako ne koristim jer je vaga suepr.
a ni ja ne stavljam kafu, mada sa,m citala da je neka teta stavila PRAVI PRAVI recept(bar ona je naglasila da je samo to pravi receptuser posted image user posted image user posted image ) i u njega ide kafa. ne znam, mozes probati, mada meni i ovako bude supernjaminjami


Ma ne znam zasto,ali on je alergican na tu marku.Znam i ja da nije "neka" marka i nikad nebi kupila neku krupnu stvar,ali vaga svaka valja,kao da je to neka tehnologija.user posted image
A citala sam taj pravi,pravi recept.(tako njena baka rekla)user posted image
Mislim da je to bio posljednji recept koji je objavila.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Torte
8.5.2011 14:41:49   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Breskva

Jel ko pravio ovu tortu???
user posted image
ja sam sad napravila al mi je baš žitka smjesa, trebal to tako da bude i hoćel se zgusnuti  u frižderu ....

Izgleda da će završiti na kuharskim neuspjesima,user posted image , ako se ne zgusne ja ću to u led pa imat ćemo sladoleduser posted image


Ovo mi izgleda super.Kod mene bi bila jednobojna kakva sam smotana.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Torte
8.5.2011 14:45:21   
Anoniman
Hannice vjeruj nisi smotanija od meneuser posted image , ja sam stavila u frižider al to je tečno ko mlijekouser posted image
liči mi na milk šejkuser posted image


(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Torte
8.5.2011 14:47:05   
bebacha
daj recept

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Torte
8.5.2011 14:49:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

daj recept

evo i sretno nadam se da će tebi uspjetiuser posted image user posted image user posted image
http://www.coolinarika.com/recept/bijelo-cokoladna-torta/

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Torte
8.5.2011 14:51:08   
bebacha
uhuh koliko cokoladeuser posted image user posted image user posted image vjerujem da ce ti biti dobra dok se zelatin stegne.koju su bjelu koristila

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Torte
8.5.2011 14:56:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

uhuh koliko cokoladeuser posted image user posted image user posted image vjerujem da ce ti biti dobra dok se zelatin stegne.koju su bjelu koristila

zbunilo me je ovo
2 kesice želatine u prahu (10g) -jel treba 10g ili po 10guser posted image

a bijelu sam koristila neku jeftinu mm kupio ja mislim neka kent, ukusne su kreme samo što nije čvrsto...

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Torte
8.5.2011 14:58:24   
bebacha
jedna kesica je 10gr,znaci jedna krema 2 kesice al meni to nesto puno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Torte
8.5.2011 14:59:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

jedna kesica je 10gr,znaci jedna krema 2 kesice al meni to nesto puno

izgleda da nije puno eh tu sam e zeznula

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Torte
8.5.2011 15:04:39   
bebacha
de je stavi u led pa nam javi rezultatuser posted image user posted image da znam sta cu ako neuspije

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Torte
8.5.2011 15:05:05   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Breskva

Jel ko pravio ovu tortu???
user posted image
ja sam sad napravila al mi je baš žitka smjesa, trebal to tako da bude i hoćel se zgusnuti  u frižderu ....

Izgleda da će završiti na kuharskim neuspjesima,user posted image , ako se ne zgusne ja ću to u led pa imat ćemo sladoleduser posted image




joj od kada ja gledam ovaj recept ali ne smijem da probam ne vjerujem da bi mi uspjelauser posted image ,a bas izgleda primamljivouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Torte
8.5.2011 15:08:46   
Anoniman
ovo ti breskva zivce da mi vadis...jeluser posted image user posted image user posted image user posted image ...ma ja bih ovo na slamku popila ako trebauser posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Torte
8.5.2011 15:10:09   
Anoniman
i ja draga gvendolina ima i godina danauser posted image kako ga šmekam i eto danas odluči da ga smutim, pa šta budeuser posted image

IZVORNA PORUKA: dadada
ovo ti breskva zivce da mi vadis...jel ...ma ja bih ovo na slamku popila ako treba

user posted image user posted image user posted image dobra ideja imam slamkeuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Breskva -- 8.5.2011 15:11:27 >

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Torte
8.5.2011 15:36:32   
Anoniman
Samo da vam javim da je krema jako ukusna, i kao da mi je gušća smjesa ...vidi se prst gdje sam umočilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Torte
8.5.2011 15:44:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

Samo da vam javim da je krema jako ukusna, i kao da mi je gušća smjesa ...vidi se prst gdje sam umočilauser posted image

samo d ati kažem pod tačkom 7 recepta koji si nam dala ti piše gdje si malo fulilauser posted image

mislim da će s estegnuti sa toliko čokolade i želatine al treba vjerujem malo više vremenauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Torte
8.5.2011 15:52:52   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Breskva

i ja draga gvendolina ima i godina danauser posted image kako ga šmekam i eto danas odluči da ga smutim, pa šta budeuser posted image

IZVORNA PORUKA: dadada
ovo ti breskva zivce da mi vadis...jel ...ma ja bih ovo na slamku popila ako treba

user posted image user posted image user posted image dobra ideja imam slamkeuser posted image user posted image user posted image



ma ima da je i ja pravim pa makar je na slamku piluser posted image mogu misliti kako je ukusnouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *