|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   grožđani šećer
12.1.2010 13:53:22   
ivanas
Drage moje forumašice
Jutros sam kupila GROŽĐANI ŠEĆER pa me zanima imate li kakvo iskustvo sa tim, je li ko od vas koristio u ishrani i na koji način te jeste li davali to bebama, u kojem uzrastu i kako
Nadam se da ću naći nekoga ko je imao iskustva sa tim
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: grožđani šećer
12.1.2010 16:53:39   
ivanas
pa nije valjda da nije niko nikada koristio grožđani šećer
vidim niko nije ništa javio


(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: grožđani šećer
12.1.2010 22:38:04   
lejlašh
Grožđani šećer je jak izvor energije i brzo podiže šećer u krvi kod hipoglikemije. Svi dijabetičari ga imaju u džepu.
Nikada ga nisam koristila u ishrani djeteta, pa ti s te strane ne bih davala savjete. A zašto si ga kupila? Dali ti je neko preporučio?

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: grožđani šećer
13.1.2010 1:15:06   
malecka60

IZVORNA PORUKA: lejlašh

Grožđani šećer je jak izvor energije i brzo podiže šećer u krvi kod hipoglikemije. Svi dijabetičari ga imaju u džepu.
Nikada ga nisam koristila u ishrani djeteta, pa ti s te strane ne bih davala savjete. A zašto si ga kupila? Dali ti je neko preporučio?



Slazem se sa lejlomsh

_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: grožđani šećer
13.1.2010 7:31:32   
ivanas
IZVORNA PORUKA: lejlašh

Grožđani šećer je jak izvor energije i brzo podiže šećer u krvi kod hipoglikemije. Svi dijabetičari ga imaju u džepu.
Nikada ga nisam koristila u ishrani djeteta, pa ti s te strane ne bih davala savjete. A zašto si ga kupila? Dali ti je neko preporučio?


ama uzela sam ga mm jer je krenuo na veće fizičke aktivnosti pa mu treba ali ja čisto onako reko da vidim je li ko to koristio i može li za djete jer znam da dosta mama umjesto običnog šećera koristi fruktozu

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: grožđani šećer
13.1.2010 7:50:23   
scarlett
U kojem obliku si ga kupila, jeli u prahu? Jedna porodilja koja je samnom ležala u istoj sobi, savjetovala mi je da ga nabavim, jer sam imala problema s bradavicama, ona mi je tada govorila kako je posipala taj šećer i da joj je pomoglo. Ja nemam iskustva s tim, ali eto da napišem, kada već ima ova tema, možda nekoj od dojilja pomogne.user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: grožđani šećer
13.1.2010 11:24:59   
ivanas
jeste u prahu je ali ja ne dojim svoga bracu jede na flašu i iz kašikice ali reko onako da vidim ima li ko kakvih iskustava sa tim jer kako sam napisala da neke majke kao zamjenu bijelog šećera daju djeci voćni šećer

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: grožđani šećer
29.1.2010 20:30:25   
dana3
Grozdjani secer se ne koristi u svakodnevnoj ishrani.Obicno ga koriste sportasi jer pojacava energiju i naravno spas dijabeticarima jer za par sekundi podize secer u krvi.
za djecu posebno se ne preporucuje jer sa energijom koju donbije ne vjerujem bas da ce tako lako da zaspi.
Secer nije uopste potreban u djecijoj ishrani, ne znam o kolikom djetetu se radi ali ja ne vidi razlog secerenju hapica ili mlijeka.
Ovaj secer ne moze biti zamjena bijelom seceru.
Cak sto vise osobe koje nisu podlozne vecim fizickim aktivnostima mogu da imaju problema sa zdravljem ako koriste isti.
Nisma prije vidjela temu a mogla si pitati i na zdravlje-dijabetes, pisala sam o seceru.
On jeste manje sladji od bijelog ali ga zato ne cini zdravijim.
Grodjani secer je GLUKOZA a vocni FRUKTOZA.
Najbolje u sihrani je kkoristiti nerafinisani secer ali toga nije bas lako naci, mozda u prodavnicama eko ishrane

< Poruku je uredio dana3 -- 29.1.2010 20:33:55 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Imena
rajcica

kako ste se opredjelili za ime djeteta

nadja (78%)

anja (22%)


Broj svih glasova: 55

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *