|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   izdajalica električna
23.4.2008 15:02:03   
mamacurke
jel ko koristio i koju,gdje ima za pukiti i jel neko možda prodaje svoju
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: izdajalica električna
23.4.2008 21:49:48   
issa
Ovdje su sve trudnice duplice, tako da još uvijek nemamo iskustva s izdajalicama ( nadam se da će sve ići kako treba pa da nam neće ni trebati). Jedino je ElmaB, od nas dupliuca, rodila, a nje nema pa ti ni ona može odgovoriti.
Jesi li pitala ostale mame?

_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: izdajalica električna
24.4.2008 9:42:01   
ElmaB
Draga moja!
 
Ja ti ne bih savjetovala elektricnu, jer ne mozes korigovati brzinu. Jako boli, a efekat je isti kao i sa maneulnim. Zato kupi manuelnu Chicco ili Nuk. Ja licno imam Chicco koja je super. Ima tri brzine i uz nju dodje staklena flasica. U Sarajevu kosta 100 KM.
 
Pozdrav!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: izdajalica električna
24.4.2008 12:18:55   
mamacurke
ja sam koristila el pumpicu i meni je fantastična imala sam manualnu ja se polomila izdajala sam jer je curka od samogpočetka bila i na dohrani i na sisi zbog žutice,nego tada kad sam htjela kupiti niko nije čuo za touser posted image
e sada bih ja kupila nije istina da ne možeš regulirati ja sam našla na internetu vani gdje ima ove modeline imaju i adapter i na baterije ujedno i reguliraš jačinu isisa dođu u torbi sa bočicama i još ponešto,ali koštaju 250f pa me više interesuje da nema koja da prodaje polovnuuser posted image
meni je sa curkom već sam negdje pisala kad sam ležala s njom zbog žutice i ona bila u inkubatoru prikopčana zbog terapije prvi tjedan onda sam se morala izdajati pa joj na bočicu davati mljeko,ma polomile se mi sve koje smo bile na odjelu pogotovu prvorotkinje i dođe žena isti sl samo joj 5 dijete i ona nas skužila i kaže šta će vam to evo vam moja el ej narode to je bila mužnja kolektivna od žene do žene

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: izdajalica električna
26.4.2008 22:21:12   
mamacurke
našla i kupila nukovu ima i regulator,i adapter i baterije i bočcu 100km-10%=90km
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja i probala regulator super
samo ne curi još ništa user posted image user posted image

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *