|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko cesto osjetite bebine pokrete???
13.6.2009 22:33:32   
Junior
U 30oj sam sedmici trudnoce...moj deckic masala jako udara vec ima dosta vremena...zabrine me jedino sto recimo 3 dana non stop udara, gura, migolji se i nakon toga 3 dana jedva da ga osjetim...dr kaze da je s bebicom sve ok, ali ja se ipak jako zabrinem kad se moj deckic usuti duzi period...mozda bez veze panicim, obzirom da mi je ovo prva trudnoca...kakva su vasa iskustva???

user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 8.2.2010 14:29:28 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
13.6.2009 22:40:34   
manuela RR
Ako tvoj doktor kaže da je sve uredu onda je takouser posted image
Ja sam pročitala da bi trebalo biti 10 udaraca dnevno najmanje,također u istoj knjizi piše da je normalno da se bebe oko 28 nedjelje umire i da to nije nikakav razlog za briguuser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
13.6.2009 22:48:07   
Doraa
Po poketima bebe ja sam bila fenomen! To su mi svi u familiji rekli iako su i oni imali po nekoliko djece! Moj Emin se vrtio non-stop ali tolikom jačinom udaraca da sam su stalno pitala jel normalna beba i jel sve ok,sad mi je to smješno ali kad si trudna svega se bojiš. Nekad sam imala osjeća da se stresa,nekad da boksa rafalno..ali sve je to ok,samo što te neke nemirne pokrete ima i danas! ne brini i uživajuser posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
13.6.2009 22:51:30   
manuela RR
Eh da potpisujem Dina_has tvoj post u potpunosti,jer je i mene Emir toliko lupao da sam mislila da će iskočiti kroz stomak,jednom sam krenula da brojim njegovo lupanje po mom stomaku i rebrimauser posted image user posted image user posted image i kad je cifra prešla broj 100 više nisam...nije imalo smislauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
13.6.2009 22:54:49   
dady
mene bebsi toliko lupa da vec ne mogu da izdrzim,jedva cekam da izade da se upoznamo!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nas bebac dolazi 25.06. ako Bog da!!!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
13.6.2009 22:58:20   
Doraa
Odmah se znalo da će biti muško...user posted image user posted image
Šta bi vragovi su prije nego se rode....
Ali zato su naši životi!!!

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.6.2009 0:14:11   
Apotekarka
moj maleni je u zadnje vrijeme jako aktivan njegovi udarci me znaju i zaboliti mada se dva zadnja dana malo primirio osjetim da nema mjesta da se onako vrti 38 tjedan smo...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.6.2009 0:25:22   
mu be da
DRAGE BUDUCE MAME ...SAMO DA VAM KAZEM ...UZIVAJTE U SVAKOJ MINUTI SVOJE TRUDNOCEuser posted image user posted image JER VI NOSITE JEDAN  ZIVOT....A TAKO BRZO PRODJE SVE I ZABORAVI SE ..user posted image user posted image user posted image ..DA MI JE SAMO JEDAN OSJECA DA ME  SADA BEBA UDARI NOGICOM.user posted image user posted image ..A NJEMU JE SADA VEC 8 MJESECIuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

SULTAN MAMIN ...DAVUD 3.10.2008.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.6.2009 8:25:36   
poetesa
IZVORNA PORUKA: Junior

U 30oj sam sedmici trudnoce...moj deckic masala jako udara vec ima dosta vremena...zabrine me jedino sto recimo 3 dana non stop udara, gura, migolji se i nakon toga 3 dana jedva da ga osjetim...dr kaze da je s bebicom sve ok, ali ja se ipak jako zabrinem kad se moj deckic usuti duzi period...mozda bez veze panicim, obzirom da mi je ovo prva trudnoca...kakva su vasa iskustva???


Hej pa i meni je tako, dođe period kad jako slabo osjetim bebicu a zatim po dva-tri dana neprestano se premeće. Valjda se netrebamo brinuti kad se objema dešava :)

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.6.2009 9:05:35   
ivanak
Poetesa ne trebaš se brinuti. I meni je ispočetka tako bilo, nekad misliš da se ne miče...
Miče se on stalno, samo mi moramo ući u ritam s njime, skontat kad otprilike lupa...
Mene je ispočetka slabo lupao, ali kad je ojačao - nisam mogla prestati brojati udarce. user posted image
Evo, termin mi je bio 9.6., a on još uvijek živahan. user posted image

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.6.2009 11:06:31   
aida84
Moj mali najvise udara kada poslije kupovine u marketu legnem na ledja...pravo se uzvrpolji, ko veli sad je doslo moje vrijeme...user posted image
Jedva sam cekala da osjetim pokrete bebe i pravo je zadovoljstvo...treba uzivati u tome...
Samo kad mm stavi ruku na stomak, beba se umiri i nece da lupka...a meni bude zao, jer zelim da to podjelim sa mmuser posted image


_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.6.2009 15:06:28   
Marina939
Ja sam u 22. sedmici i vec sam upratila bebin ritam, tacna je kao sat. Isto mi se desava da je jako yivahna ali kad mm stavi ruku na stomak ona se umiri ili samo se pomakne na drugu stranu.

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.6.2009 15:26:53   
nikita
ja sam u 18tj. bebu sam osjetila prvi put im 10ak dana, jos uvijek mi se ne javlja cesto ,samo nekad na vecer, jedva cekam kad ce pocet udarati malo jace i cesce...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Marina939)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.6.2009 20:01:51   
poetesa
joj i meni se isto dešava, taman zovnem mm, a on se primiri! user posted image

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.6.2009 20:10:59   
mnn
kad sam bila trudna beba me stalno lupala, po danu po noči.stalno do zadnjeg dana, i kad sam išla radjati još me uvijek lupao tako da je ctg pištao.imao je mjesta za dvoje unutra.
uživajte u pokretima bebe i kada rodite vidjet čete neke pokrete na vašoj bebi koje ste osjetile u trudnoči.kod mene sam povezala sa tim rastezanje, sječam se da sam išla na ultrazvuk i pitao me ginekolog pa šta te to toliko boli a ja kažem neznam maleni me lupa i na ultrazvuku smo vidjeli kako se rasteže...to sam poslije vidjela i u živo...kako je slatko to.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
15.6.2009 0:21:31   
cija
IZVORNA PORUKA: poetesa

IZVORNA PORUKA: Junior

U 30oj sam sedmici trudnoce...moj deckic masala jako udara vec ima dosta vremena...zabrine me jedino sto recimo 3 dana non stop udara, gura, migolji se i nakon toga 3 dana jedva da ga osjetim...dr kaze da je s bebicom sve ok, ali ja se ipak jako zabrinem kad se moj deckic usuti duzi period...mozda bez veze panicim, obzirom da mi je ovo prva trudnoca...kakva su vasa iskustva???


Hej pa i meni je tako, dođe period kad jako slabo osjetim bebicu a zatim po dva-tri dana neprestano se premeće. Valjda se netrebamo brinuti kad se objema dešava :)


i kod mene je ovako ,pa se živa isprepadam...39 sam sedmica

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
15.6.2009 14:23:22   
TonkicaPalonkica
svaki dan sve vise user posted image

_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
15.6.2009 20:33:08   
Junior
sto se tice ritma bebe, tj pokreta bebice...skontala sam da je najaktivniji navecer, definitivno najjaci udarci su kad se umirim...recimo, danas sam dosta hodala, a citav dan sam ga osjetila, dok prekjucer sam ga morala ,dozivati,.......ja sam ipak najsretnija kad se on stalno javlja, i stalno udara...cim se umiri milion konti kroz glavu mi prolazi...mada, eto i ja sam citala da je sve ok dok god se javi 10 puta u jednom danu...

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
15.6.2009 20:35:12   
mamica87
Moja user posted image voli mene da zeza ja kad ocekujem da udara ona nece a cim ja hocu da spavam gotovo kad pocne lupati nikada da prestaneuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
17.6.2009 10:15:18   
chuci
i mene moje bebce lupka stalno, a meni dragoooo

i situacija sa mm je super, i njega malo polupka kad mm stvi ruku
ali nekad ranije je bio ''problem'' sa mojom sestrom, kad god ona stavi ruku bebi se umiri.
reko seko ne sikiraj se ti ćeš čuvati bebu, kad je ovako fino smiruješ.
ali sad i nju hoće lupkat.

ma poslušna beba mašallah, ko god traži, bebi lupne koji put i dosta.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
17.6.2009 23:36:10   
Junior
bas danas sam bila kod dr, i pitam ga o tome koliko je normalno da se beba javlja...kaze on, cesta je pojava da je koji dan bas aktivna, a onda koji dan se umiri...odmara...hehehehhehe...danas smo dobili sliku u boji, masala, mamino zlato!!!!!! user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.6.2009 13:27:00   
bebana27
moja beba je na pocetku bila jako lijena da se javi i udari me ali evo zadnji dana je jako aktivan udara me po cijeli dan a ujutru obavezno me budi

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.6.2009 21:55:28   
TonkicaPalonkica
Damjan je danas ludji nego ikad user posted image
a ja otkrila stomak i gledam user posted image user posted image

_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.6.2009 22:07:43   
amarilis
Moja curica udara svuda, ispod i iznad pupka. Ispod pupka su nekako blaži udarci, kao meškoljenje a iznad pupka pravo me udari, vidi se i preko majice.
I da, bude tako dva-tri dana malo mirnija, tek da se javi a onda dva-tri dana party!

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
20.6.2009 23:05:43   
anuska08
Ja sam baš danas nekako zabrinuta na tu temu. Moja cura isto tako većinom je aktivna, javlja se u svako doba dana. Pogotovo navečer, a danas i ponekih dana uopće nije raspoložena i i ne želi se uopće previše javiti. Nadam se da je to ok! Valjda i oni imaju dane kada su više ili manje raspoloženi!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *