|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
1.8.2012 8:12:53   
djoisa
ne treba..taj oziljak - ranica jako dugo bude na rukici

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
10.12.2012 21:28:35   
Lulu_08
Pitanje - moja beba nikada nije imala reakciju na lijevom ramenu/nadlaktici. Sada kada je napunila 5 mjeseci ima na lijevom ramenu hrapav kruzic, velicine graska, oko kruzica je kao oguljena kozica (najvice lici kao da se guli kozica) pravilno okruglog oblika, sirine cca 0.5 - 1 cm.

Da li je neko imao ovakvo ili slicno iskustvo?

(starija djevojcica je imala pristic pa kasnije regularan oziljak od bcg vakcine u periodu od 1-2 mj)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
11.12.2012 8:19:28   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Pitanje - moja beba nikada nije imala reakciju na lijevom ramenu/nadlaktici. Sada kada je napunila 5 mjeseci ima na lijevom ramenu hrapav kruzic, velicine graska, oko kruzica je kao oguljena kozica (najvice lici kao da se guli kozica) pravilno okruglog oblika, sirine cca 0.5 - 1 cm.

Da li je neko imao ovakvo ili slicno iskustvo?

(starija djevojcica je imala pristic pa kasnije regularan oziljak od bcg vakcine u periodu od 1-2 mj)



Podizem temu....iko?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
11.12.2012 8:32:54   
almondray

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Pitanje - moja beba nikada nije imala reakciju na lijevom ramenu/nadlaktici. Sada kada je napunila 5 mjeseci ima na lijevom ramenu hrapav kruzic, velicine graska, oko kruzica je kao oguljena kozica (najvice lici kao da se guli kozica) pravilno okruglog oblika, sirine cca 0.5 - 1 cm.

Da li je neko imao ovakvo ili slicno iskustvo?

(starija djevojcica je imala pristic pa kasnije regularan oziljak od bcg vakcine u periodu od 1-2 mj)



Podizem temu....iko?

Moj veliki nema ništa na ruci, niti je kad imao i zato sam se pravo iznenadila kad sam na malom od mjesec dana vidjela kao neki gnojni prišt. I odoh sad isčitat temu da vidim kako je kod ostalih. Btw ja nemam nikakav ožiljak user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
11.12.2012 8:45:43   
bumbica
moj stariji je imao ranicu i gnjojni prišt oko tri mjeseca,al sad nema neki ožiljak na ramenu,a mlađi je isto imao ranicu na ramenu s tim da je imao i besežitis,otok žljezde u pazušnoj jami,pa smo to morali rezati i iscjediti gnjoj(jako puno je tog bilo,meni strašno za gledati).još ima ožiljak na ramenu...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
11.12.2012 14:16:10   
Daliyah92
U moje bebe se pojavio pristic bijele boje pa hoce li to samo ponuti i izaci gnoj?

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu bumbica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
17.12.2012 8:57:10   
Lalali
Ja sam sinoc primijetila da se na lijevoj rukici pojavila kao neka potkozna kvrzica koja je jos plavo-crvena. Ne znam da li je to od BSG ili ove sto se prima od mjesec dana. Trebam li je voditi dr.-u? Odvela bih je ja odmah ali me malo strah i bolesne djece jer je ambulanta puna.

(odgovor članu Lady_in_red)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
17.1.2013 11:07:14   
mali_leptiric
drage moje, moja bebica je napunila 5 mjeseci i na rukici nema nikakve reakcije na BSG. Cula sam od nekih mama da doktori, ukoliko se ne pojavi do 6 mj., ponove vakcinu? Zna li neko od vas za to?? Da li bas mora izaci taj pristic ili??

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
17.1.2013 12:42:47   
tinkivinki
kod moje cerke uopste nije ostao oziljak od vakcine,teta sto daje vakcine je jednom nesto promrmljala,ali nije rekla da treba ponoviti.a kod sina ima krastica,evo njemu 14 mjeseci,a to kao da se ljuste slojevi koze sa krastice,ta teta uvijek hvali kako se dobro primila vakcina.

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
17.1.2013 14:06:20   
mali_leptiric
Pa super,jer koliko sam citala to moze i naknadno izaci. Hvala puno :D

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
20.11.2013 13:48:06   
kaye
Moze li mi neko reci kakav je kod nas program vakcina? Znaci kad koja vakcina ide...

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Oziljak na rukici od BSG vakcine
19.2.2018 10:27:34   
Visnja RR

Da li ponoviti vakcinu BSG ako nema oĹľiljka!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kaye)
Neposredna veza do poruke: 137
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *