|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  911 912 [913] 914 915   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:19:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jao nisam se naspavala. uopšte, glava mi je teška
helem nije mi dobro user posted image
sinoć se Ajša probudila oko 2  nakon što je na se izručila punu flašicu čaja, izgrizla je dudu i desio se kuršlus, sva je bila mokra kao i posteljina, jastuk.....
helem muž ju je istuširao i osušio kosu a ja sam je obukla i premijenila posteljinu
Jutros smo jedva obje ustale
Muka mi je više od flašice user posted image



ma samo smireno, i to ce proci
moja jos uvijek pije mlijeko na flasicu pred spavanje i ne pada mi na pamet da joj to ukinem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22801
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:20:23   
veeseelaa
sinoć se Ajša probudila oko 2 nakon što je na se izručila punu flašicu čaja, izgrizla je dudu i desio se kuršlus, sva je bila mokra kao i posteljina, jastuk.....


.... a ja taman bil nešto sanjala.... tj sanjala jednog prijatelja kako mi je za rodjendan kupio sat  user posted image a imam bruku satova heheh na javi
i taman ja da otvorim kutiju kad je Ajša zakukala umalo mi kutija ne ispade user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:21:13   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sinoć se Ajša probudila oko 2 nakon što je na se izručila punu flašicu čaja, izgrizla je dudu i desio se kuršlus, sva je bila mokra kao i posteljina, jastuk.....


.... a ja taman bil nešto sanjala.... tj sanjala jednog prijatelja kako mi je za rodjendan kupio sat  user posted image a imam bruku satova heheh na javi
i taman ja da otvorim kutiju kad je Ajša zakukala umalo mi kutija ne ispade user posted image



mogla si sat razbitiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:21:46   
Mirkica
bannaice koliko tvojoj ima djevojcici pa jos flasica ????


vesela hoce ste to desiti sto ne uzmes one flasice kao sa slamkom nema sanse da izadje sta a ona je velika zna povuci .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22804
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:22:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jao nisam se naspavala. uopšte, glava mi je teška
helem nije mi dobro user posted image
sinoć se Ajša probudila oko 2  nakon što je na se izručila punu flašicu čaja, izgrizla je dudu i desio se kuršlus, sva je bila mokra kao i posteljina, jastuk.....
helem muž ju je istuširao i osušio kosu a ja sam je obukla i premijenila posteljinu
Jutros smo jedva obje ustale
Muka mi je više od flašice user posted image



ma samo smireno, i to ce proci
moja jos uvijek pije mlijeko na flasicu pred spavanje i ne pada mi na pamet da joj to ukinem



a ja sam je vodila kod stomatologa u utorak, kako me je samo slušala ja ostala paf
pa lijepo joj pregledao zubice, pa malo s jedinica očistio naslage
pa joj dao da se igra s instrumentima, helem malena oduševljena
imamo opet termin u utorak, baš se obje veselimo
helem rekao mi je da ne brinem toliko, ipak su ovo mliječni zubi, lako kvarljivi, da će ona sigurno imati kvaltetne stalne zube, da trebamo pratiti ispadanje mliječnih itd
kaže da sam pva mama koja je kod njega u ordinaciju dovela ovako malo dijete



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 22805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:23:36   
rose 87

IZVORNA PORUKA: rose 87
ima skoro dva mjeseca da smo skinuli pelenu on se jucer dva puta upiskio u gace,pitam se jeli se prehladio jer smo jucer vise od sat bili na snijegu pravili snijeska i grudvali seuser posted image

zene jeli moguce od prehlade da nemoze da zadrzi pisu ili mozda samo nece na tutu-ako je ovo drugo da zagalamim malouser posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 22806
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:24:42   
leona81
pozz svima, ja cijeli dan hodala, i evo dodjoh da procitam sta ima pa odoh uciti...u Harisu ima dosta majica ako nekom treba jednobojnih dugih rukava za nas, ima i nekih tunika, helanki, a djecjih stvari slabo, sad izbacuju proslogodisnju robu ljetnu za djecu pa ce novu...na skenderiji ima finih kosuljica za djevojcice i djecake, vecinom je sve vece 4-5, 5-6 godina ili za 10...ja M nisam nasla nista ali sam sebi uzela 2 majice...
M jela jutros super, 2 kuhana jaja, i odvela je u vrtic, tamo doduse slabo jede, dorucak jede kuci, i vocnu uzinu tamo i to je sve...od rucka nista ne jede osim supe a kad nema supe onda namazu joj krisku jer nece nista...mama je kupi u 14h pa kod nje opet nesto jede al vecinom supu, voce i to je sve...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 22807
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:25:04   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26

Hanady, koje sve teme imaju vezano za ishranu djecice? Jel iam koja poslije 18-24mj? Ne mogu naci... mozda trazim na pogresnom pdf-u

imamo komlet podforum pod nazivom isharan djece
na pdf djeca
http://www.ringeraja.ba/forum/Ishrana%20djece/forumid_158/tt.htm

eh sad ako je nešto konkretno imaš teme sa nativima pa na istoj se obratiš..
ako je nešto što nema...a misliš d abi trebalo otvoriš temu

Tnx ali nema teme ishrana preko 2godine....
Pregledala sam ovo sve...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22808
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:25:52   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: rose 87


IZVORNA PORUKA: rose 87
ima skoro dva mjeseca da smo skinuli pelenu on se jucer dva puta upiskio u gace,pitam se jeli se prehladio jer smo jucer vise od sat bili na snijegu pravili snijeska i grudvali seuser posted image

zene jeli moguce od prehlade da nemoze da zadrzi pisu ili mozda samo nece na tutu-ako je ovo drugo da zagalamim malouser posted image user posted image

moguce je pa sama znas kada imas neku upali da ti se stalno ide u wc bar meni , pa mozda djete ne moze stalno da ide .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 22809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:26:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sinoć se Ajša probudila oko 2 nakon što je na se izručila punu flašicu čaja, izgrizla je dudu i desio se kuršlus, sva je bila mokra kao i posteljina, jastuk.....


.... a ja taman bil nešto sanjala.... tj sanjala jednog prijatelja kako mi je za rodjendan kupio sat  user posted image a imam bruku satova heheh na javi
i taman ja da otvorim kutiju kad je Ajša zakukala umalo mi kutija ne ispade user posted image



mogla si sat razbitiuser posted image



a sat Swarovski, vidim ja kutija plava i labud na njoj al ne dade mi se da je otvorim i vidim sat
e pa stvarno, još i mm kuka i viče ona je mokra, ona je mokra
šta ba rekoh sad mokra, dok ja ne upalim u čemu je kvaka
I tako smo se peglali do 3
a ona u toj frci opali flašicom od pod i slomi je user posted image jutros sastavlja dijelove, baš mi je nešto bi žao
Agresivna na mamu user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 22810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:27:12   
bananica
IZVORNA PORUKA: Mirkica

bannaice koliko tvojoj ima djevojcici pa jos flasica ????


vesela hoce ste to desiti sto ne uzmes one flasice kao sa slamkom nema sanse da izadje sta a ona je velika zna povuci .




sad ce u februaru napuniti 5 god
mlijeko iz case pije u malim kolicinama, par gutljaja i to je to, tako isto na slamku i sl, jedino flasicu popije cijelu, tako da sve dok ne odbija ja sipam i sipat cu, samo sto je hoce pred spavanje i nikako vise, a ja bih voljela da popije i poslije doruckauser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:27:56   
Mirkica
Lady djete od 1 godinu treba da jede polako kao i odrasli s tim da se pazi na ljuto , slano i zacinjeno to ne smije .
Eh sada djete iznad dviej godine treba da jede kao i mi normalno s tim ako bas drzis do toga trebas joj zdravu hranu , obogacenu povrcem, vocem , ono onako kako se zdravo hrani user posted image user posted image user posted image user posted image i odrasli.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22812
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:28:33   
Anoniman
kaže da sam pva mama koja je kod njega u ordinaciju dovela ovako malo dijete
i kod nas je vako bilo odkad se coek smijaouser posted image  jos A nema sve zube .
hvala za recept .

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 22813
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:29:23   
veeseelaa
vesela hoce ste to desiti sto ne uzmes one flasice kao sa slamkom nema sanse da izadje sta a ona je velika zna povuci .


kako izgledaju te flašice???
koristi ona slamkicu ima hejbet, haman od prve godine, babuka je naučio dok ju je čuvao heheh
al ne kužim kako to izgleda??? mislim može piti ležeći il šta


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 22814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:30:40   
Anoniman
user posted image
IZVORNA PORUKA: rose 87


IZVORNA PORUKA: rose 87
ima skoro dva mjeseca da smo skinuli pelenu on se jucer dva puta upiskio u gace,pitam se jeli se prehladio jer smo jucer vise od sat bili na snijegu pravili snijeska i grudvali seuser posted image

zene jeli moguce od prehlade da nemoze da zadrzi pisu ili mozda samo nece na tutu-ako je ovo drugo da zagalamim malouser posted image user posted image
neznam draga mi ne idemo na tutu valjda ti neko brzo odg

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 22815
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:30:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: felix

kaže da sam pva mama koja je kod njega u ordinaciju dovela ovako malo dijete
i kod nas je vako bilo odkad se coek smijaouser posted image  jos A nema sve zube .
hvala za recept .



moj stomatolog i onako misli da nisam normalna hahahha jer i sama sam mu česti posjetitelj
jednom sam paranoično uletjela u njegovu ordinaciju rekoh aaaaj pokvario mi se kec, čovjek gledao, gledao i gledao veli halo S draga nema ništa hahhaha
meni se nešto učinilo, valjda



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22816
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:31:27   
rose 87

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: rose 87



moguce je pa sama znas kada imas neku upali da ti se stalno ide u wc bar meni , pa mozda djete ne moze stalno da ide .


hvalauser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22817
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:31:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26

Hanady, koje sve teme imaju vezano za ishranu djecice? Jel iam koja poslije 18-24mj? Ne mogu naci... mozda trazim na pogresnom pdf-u

imamo komlet podforum pod nazivom isharan djece
na pdf djeca
http://www.ringeraja.ba/forum/Ishrana%20djece/forumid_158/tt.htm

eh sad ako je nešto konkretno imaš teme sa nativima pa na istoj se obratiš..
ako je nešto što nema...a misliš d abi trebalo otvoriš temu

Tnx ali nema teme ishrana preko 2godine....
Pregledala sam ovo sve...


ček sekundu poslala sma ti Pp...smao da se konsultujem

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 22818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:32:08   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala daj i meni link.to nisam nikad pravilauser posted image ni jelauser posted image
sta je to user posted image  i mene zanima .



ma jeste sigurno,samo se kod vas vjerovatno drugacije zove.

krompira (odokativno),1 jaje,1 crveni luk,brasna (odokativno), sol.
krompir izribate,luk takodje, dodati jaje,brasno i sol i naravno vode da ne bude ni previse rijetko ni gusto i pecete dok ne porumeni.
ja premazem pavlakom a svako moze cime hoce.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:32:21   
bebacha
moze pit lezeci ako skines unutrasnju slamku.imas u Dm-u.7KM

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22820
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:32:46   
Mirkica
evo vesela u DM je sigurno imas a imas i onu malo drugaciju za djecu od tri godine

user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22821
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:32:57   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Lady djete od 1 godinu treba da jede polako kao i odrasli s tim da se pazi na ljuto , slano i zacinjeno to ne smije .
Eh sada djete iznad dviej godine treba da jede kao i mi normalno s tim ako bas drzis do toga trebas joj zdravu hranu , obogacenu povrcem, vocem , ono onako kako se zdravo hrani user posted image user posted image user posted image user posted image i odrasli.


Sve ja to znam i sve je to lijepo tako u teoriji user posted image ali nazalost realnost je drugacija...razumiju me Dadada i Noa...i vjerovatno jos dosta mama...
Lana "jede" sve sto i ja znaci ne kuham njoj posebno, zacini, so, vegeta i co, osim ako je za rucak nesto sto znam 3724087% da nece jesti...a posto je teska na hrani i od pocetka se natezemo, trazim temu ishrana preko 2 godine, da uporedim i dobijem savjete, ideje i sl koliko obroka da ima, sta da jede npr za veceru i sl...
Jer nekad se uhvatim da je hranim kao i prije godinu dana, ono svaka 3h user posted image i jos se ljutim sto Boze nece da jede... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22822
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:32:59   
Anoniman
hahhahahahha vesela ma nebi  ni mene ped poslala vec ja pitam reko da mu nije od zuba upala kaze nebi rekla al kao ajd stomatologu da vidis  odem coek gleda me ono sta radi s malim djetomo vdje hahhaha nista sve o.k je cak me svi u hodniku gledali cudno s djetom hahhahah ..... malim ....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 22823
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:33:41   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: felix

kaže da sam pva mama koja je kod njega u ordinaciju dovela ovako malo dijete
i kod nas je vako bilo odkad se coek smijaouser posted image  jos A nema sve zube .
hvala za recept .



moj stomatolog i onako misli da nisam normalna hahahha jer i sama sam mu česti posjetitelj
jednom sam paranoično uletjela u njegovu ordinaciju rekoh aaaaj pokvario mi se kec, čovjek gledao, gledao i gledao veli halo S draga nema ništa hahhaha
meni se nešto učinilo, valjda




ja sam Igora vodila ljetos kada mu je bilo 1,5 godina a Luki 2,5 na stomatologiju.ja htjela da im premazu zubice ali tek kada narastu 5 idemo ponovo.
a vodila je i tekja Vedu isto jesenas.user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22824
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:33:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose 87


IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: rose 87



moguce je pa sama znas kada imas neku upali da ti se stalno ide u wc bar meni , pa mozda djete ne moze stalno da ide .


hvalauser posted image





nasa marijanna je nedavno imala isti problem sa svojim djecakom,ispalo je da je bila lijenost i kako je on rekao ''ima puno gacica,pa nema veze sto se upiskio''user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 22825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  911 912 [913] 914 915   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  911 912 [913] 914 915   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *