|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 22:54:32   
Lulu_08
Ja sam definitivno jedan od tih sa milion slika, jednom uradih mali clean up ali od tada vise ne hahaha. Naravno sadrzaji nisu dostupni svima i ne stavljam slike sa genitalijama djece.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Slike djece na internetu
1.9.2015 0:00:47   
elmaL
Zene, kakve ste kad su u pitanju slike vase djecice? Ide li skoro sve na fb ili ste od onih sto nikad ne objavljuju slike svoje djece?

Ja sam negdje izmedju, ponekad stavim koju slikuuser posted image uvijek pazim da na objavljenim slikama nisu goli user posted image
Ipak, vidim i takvih slika mnogo user posted image



_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Slike djece na internetu
1.9.2015 0:31:58   
ziel
Ja nemam jos djece, imacu aBd u novembru user posted image
Ali da kazem svoje misljenje na ovu temu...
Vidjam cesto slike koje stavljaju moji prijatelji na FB, na kojima su im djeca i to bas bez odjece, ali bukvalno gola djeca. Protivnik sam toga. Iako kao sto kazete tu je odabrani broj prijatelja, ne vidi svako te slike, ipak nije mi ugodno kad naidjem na takvo nesto, ali svako svoje zna. Ja imam osjecaj da cu cesto postavljati slike od svoje bebare user posted image Ali bar ce biti sa odjecom i isto tako, zaboravih reci da necu postaviti slike iz prvih dana bebinog zivota, kad je beba podbuhla, crvena ili modra, kako koja... Bice lijepe slike, nakon makar 10 ili 15 dana od rodjenja user posted image Eto to je moje misljenje user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 1.9.2015 0:32:36 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Slike djece na internetu
1.9.2015 1:52:48   
UmmuHamza2305
Protivnik sam stavljanja slika djece na internet.. prije svega iz vjerskih razloga , a drugo iz razloga što je sve više pedofila ,ubica,otmicara i cega sve ne,a na društvenim mrežama nikad ne možeš biti siguran da ti slike vide samo prijatelji

< Poruku je uredio UmmuHamza2305 -- 1.9.2015 2:05:12 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Slike djece na internetu
1.9.2015 11:17:06   
lala88
da i ja iskazem svoje misljenje. Veliki sam protivnik postavljanja slika na internet, mi roditelji smo tu da zastitim dijecu, a ne da ih izlazemo opasnosti. Moja beba ima skoro dva mjeseca i nijedne slike nema na internetu niti ce je biti, a svojim i muzevim redovno saljem slike. Ne vidim razlog objavljivanja slika, ako zelim da neko vidi moju bebu ili ako ta osoba iskaze zelju da vidi bebu ja mu posaljem sliku.

_____________________________

8.7.2015g B

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Slike djece na internetu
1.9.2015 13:06:45   
elmaL

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Protivnik sam stavljanja slika djece na internet.. prije svega iz vjerskih razloga , a drugo iz razloga što je sve više pedofila ,ubica,otmicara i cega sve ne,a na društvenim mrežama nikad ne možeš biti siguran da ti slike vide samo prijatelji

Kako mislis vjerskih razloga?

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Slike djece na internetu
1.9.2015 21:34:45   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: elmaL RR


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Protivnik sam stavljanja slika djece na internet.. prije svega iz vjerskih razloga , a drugo iz razloga što je sve više pedofila ,ubica,otmicara i cega sve ne,a na društvenim mrežama nikad ne možeš biti siguran da ti slike vide samo prijatelji

Kako mislis vjerskih razloga?

Koliko ja znam islamski učenjaci su se razišli po pitanju slikanja uopće, da li je dozvoljeno samo u nuždi ili je općenito dozvoljeno.. Potonje je stav većine savremenih učenjaka jer to navodno ne potpada pod zabranjeno slikanje koje je došlo u hadisima, ALI upotreba tih slika je jedno sasvim drugo pitanje.. (Vjerovatno znaš da je zabranjeno u kući držati slike likova..) Što se tiče postavljanja slika na facebook i sl, po mišljenju šejha čije ja mišljenje cijenim,je u najblažem obliku upitno ili se kreće između pokuđenosti i harama.. A s obzirom da ja nisam nikakav učenjak i da je to puno opširnija tema, i da se bojim iz ovog mog posta možeš nešto ne shvatiti ili pogrešno shvatiti ja sam tebi našla link na kojem ti to sve lijepo možeš pročitati ako te zanima http://zijad-ljakic.com/index.php?option=com_content&view=article&id=762:postavljanje-slika-na-facebook-u&catid=87:savremena-pitanjaaktuelno&Itemid=4
Ja, također, ne bih postavljala slike ni radi uroka
Naravno, svako ima svoje mišljenje i nismo svi u vjeri

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Slike djece na internetu
1.9.2015 22:48:32   
Vanne
Takodje sam protivnik stavljanja slika djece na fb...ali recimo na rr stavim sliku da se pokazemo nasim drugarima,ovdje mislim da nema zlonamjernih ljudi,ali na fb ima svakakvog sljama...djever je stavio kcerkine slike na fb bez pitanja i bas me naljutio jer sam jasno dala do znanja da necu njene slike po fb...
Ako hocu da neko vidi njenu sliku posaljem na viber ili slicno...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Slike djece na internetu
1.9.2015 22:51:22   
Vanne
Ummu hamza svaka ti je zlatna user posted image vec sam prije nalijetala na tvoje postove i bas si pametna zena i umjerena...i volim citati tvoje postove,podsjecas me na fkrumasicu Jasmin,drage su mi takve osobe user posted image .eto morala sam ti to reci user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Slike djece na internetu
2.9.2015 0:41:53   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: Vanne

Ummu hamza svaka ti je zlatna user posted image vec sam prije nalijetala na tvoje postove i bas si pametna zena i umjerena...i volim citati tvoje postove,podsjecas me na fkrumasicu Jasmin,drage su mi takve osobe user posted image .eto morala sam ti to reci user posted image

Hehe hvala ti, drago mi je da tako misliš.. Ne znam Jasmin,ali čitala sam neke njene postove od ranije, zapeli su mi za oko,pošto se u mnogočemu slažemo,heh
Islam je put sredine i umjerenosti,samo što su jedni previše popustili, a drugi možda pretjerali ( mada je kod nas više ovih prvih ), pa još su tu i mediji da ponešto slažu na nas ili najmanje preuveličaju, pa se nemuslimanima muslimani čine onakvim kakvi nisu.. I sama sam nekada na islam gledala drugim očima, pa znam tačno kako je to i barem koliko ja mogu pokušavam ljudima prikazati svoju vjeru onakvom kakva je

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Slike djece na internetu
30.9.2015 12:03:28   
Mami76
I ja sam protiv postavljanja slika opcenito, stavim nekad radi familije i to je dan ili dva i gotovo. Slazem se sa clanicom umuhamza i radi vjerskih razloga, ko je malo vise upucen uroci su cesto smrtonosni i za odrasle a pogotovo za malu djecu.
DA nas Allah sacuva uroka i teskih iskusenja..amin
user posted image

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 7:03:47   
UmmuHamza2305
Da Allah sačuva, Amin user posted image

(odgovor članu Mami76)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:08:08   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: Mami76

I ja sam protiv postavljanja slika opcenito, stavim nekad radi familije i to je dan ili dva i gotovo. Slazem se sa clanicom umuhamza i radi vjerskih razloga, ko je malo vise upucen uroci su cesto smrtonosni i za odrasle a pogotovo za malu djecu.
DA nas Allah sacuva uroka i teskih iskusenja..amin
user posted image



Amin..potpisujem...ni mm ni ja nemamo fb i zato hB nema iskusenja stavljanja ni za koga user posted image
Nekad sveki il otac stavljaju al ja bas ne volim ,napominjem al eto ...
Uroka me strah da se sva stresem a neko jednostavno ima zlo oko iako nema zlu namjeru ..al bolje sprijeciti nego lijeciti kazuuser posted image

Isto ne volim da mi se ljudi zagledaju u djecu kad set_amo ..haj starije ne mogu zastiti ,veliki je ,ne moga ga pokrit po licu user posted image al vala bebu u kolicima i preko pelenu ..znam da je ljudima interesantno bebu vidjeti al je meni bas iritantno to zagledanje ili kad jos otkrije pelenu '' a vidi bebu'' user posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 11.10.2015 10:11:22 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mami76)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:27:58   
teacher75
najbolje da se vratimo u srednji vijek user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:30:15   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75

najbolje da se vratimo u srednji vijek user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:31:43   
Medić*
Nemam problema s tim nikako.
Kad postavim sliku od cejfa je postavim i ne razmisljam crno.
Postavljam svoju djecu obucenu i finu. Nikakvu golotinju. Imam uredjene opcije ko moze vidjeti i tako.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:32:00   
bebaa
Odma nikab cim se rodi...i nema straha od zagledanja...


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:32:47   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Medić*

Nemam problema s tim nikako.
Kad postavim sliku od cejfa je postavim i ne razmisljam crno.
Postavljam svoju djecu obucenu i finu. Nikakvu golotinju. Imam uredjene opcije ko moze vidjeti i tako.



Potpisujem....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:33:32   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Vanne

Takodje sam protivnik stavljanja slika djece na fb...ali recimo na rr stavim sliku da se pokazemo nasim drugarima,ovdje mislim da nema zlonamjernih ljudi,ali na fb ima svakakvog sljama...djever je stavio kcerkine slike na fb bez pitanja i bas me naljutio jer sam jasno dala do znanja da necu njene slike po fb...
Ako hocu da neko vidi njenu sliku posaljem na viber ili slicno...


buhaaaaaa
na face biras ko ce vidjet tvoju sliku a RR cita hiljade ljudi....s obzirom da je u pitanju porodični portal vjerujem da privlači dosta delikatni profila tako da.....
a šljam ima svugdje...u skoli,parku,igraonici,porodici......


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:33:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Medić*

Nemam problema s tim nikako.
Kad postavim sliku od cejfa je postavim i ne razmisljam crno.
Postavljam svoju djecu obucenu i finu. Nikakvu golotinju. Imam uredjene opcije ko moze vidjeti i tako.


nekima je izgleda najbolje dijete u vrecu staviti pa u kolica da ga nedajboze neko ne urekneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:34:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bebaa

Odma nikab cim se rodi...i nema straha od zagledanja...


bas tako

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:35:42   
bebacha

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Medić*

Nemam problema s tim nikako.
Kad postavim sliku od cejfa je postavim i ne razmisljam crno.
Postavljam svoju djecu obucenu i finu. Nikakvu golotinju. Imam uredjene opcije ko moze vidjeti i tako.


nekima je izgleda najbolje dijete u vrecu staviti pa u kolica da ga nedajboze neko ne urekneuser posted image


ma neka su djeca tako posebna,divna i krasna,da se ne smiju ni gledati
ma bjezi ba,beba ko beba
neka manje placu i kake a neke vise
sve u par grama

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:37:32   
bebaa

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: Vanne

Takodje sam protivnik stavljanja slika djece na fb...ali recimo na rr stavim sliku da se pokazemo nasim drugarima,ovdje mislim da nema zlonamjernih ljudi,ali na fb ima svakakvog sljama...djever je stavio kcerkine slike na fb bez pitanja i bas me naljutio jer sam jasno dala do znanja da necu njene slike po fb...
Ako hocu da neko vidi njenu sliku posaljem na viber ili slicno...


buhaaaaaa
na face biras ko ce vidjet tvoju sliku a RR cita hiljade ljudi....s obzirom da je u pitanju porodični portal vjerujem da privlači dosta delikatni profila tako da.....
a šljam ima svugdje...u skoli,parku,igraonici,porodici......



Tacnije 47 936 osoba prati....a na FB su ti prijatelji oni koje biras ti...dakle biras sljam....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 10:40:19   
bebacha

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: Vanne

Takodje sam protivnik stavljanja slika djece na fb...ali recimo na rr stavim sliku da se pokazemo nasim drugarima,ovdje mislim da nema zlonamjernih ljudi,ali na fb ima svakakvog sljama...djever je stavio kcerkine slike na fb bez pitanja i bas me naljutio jer sam jasno dala do znanja da necu njene slike po fb...
Ako hocu da neko vidi njenu sliku posaljem na viber ili slicno...


buhaaaaaa
na face biras ko ce vidjet tvoju sliku a RR cita hiljade ljudi....s obzirom da je u pitanju porodični portal vjerujem da privlači dosta delikatni profila tako da.....
a šljam ima svugdje...u skoli,parku,igraonici,porodici......



Tacnije 47 936 osoba prati....a na FB su ti prijatelji oni koje biras ti...dakle biras sljam....


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 11:24:48   
Vanne

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: Vanne

Takodje sam protivnik stavljanja slika djece na fb...ali recimo na rr stavim sliku da se pokazemo nasim drugarima,ovdje mislim da nema zlonamjernih ljudi,ali na fb ima svakakvog sljama...djever je stavio kcerkine slike na fb bez pitanja i bas me naljutio jer sam jasno dala do znanja da necu njene slike po fb...
Ako hocu da neko vidi njenu sliku posaljem na viber ili slicno...
9

buhaaaaaa
na face biras ko ce vidjet tvoju sliku a RR cita hiljade ljudi....s obzirom da je u pitanju porodični portal vjerujem da privlači dosta delikatni profila tako da.....
a šljam ima svugdje...u skoli,parku,igraonici,porodici......



Ne bih se slozila...ovdje smo pod nickovima i niko ne zna cije je dijete..uostalom mislim da niko na google nece traziti temu bebe do 1. Rodjendana ili teme za konkurse...
Ok ograniciti slike na fb ko ce sve vidjeti,ali recimo moj djever ima 3000 dusa na fb u prijateljima i stavio slike mog djeteta i da vjerujem da su mu to sve prijatelji?? daj molim te...ima i znanih i neznanih...na danasnji vakat ne mozes biti ni siguran ko ti je prijateelj a ko nije,ako znas sta mislim...
Postujem tudje,neka stavlja slike ko hoce ali ja ne...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *